The Contender - A 4. széria: cirkálósúly

Minden, ami profiboksz!
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Nagyon tetszettek az elődöntők és azok kerültek a döntőbe akik a legjobban megérdemelték. Nagyon várom már a döntőt nagyon tetszik Troy is de a szívem Hino felé húz.Jobban tetszik az ő bunyója.
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
himpike

Hozzászólás Szerző: himpike »

A 10. rész nincs meg valakinek nézhetõ minõségben...? Ezen a bokszolókat se ismerem fel :shock:
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

No, megnéztem a Contender elődöntőit...

Eddig jól alakultak a dolgok, ami Hino-t illeti, sejtettem, hogy nem lefutott dolog Rico győzelme, bármennyire is ő volt a torna egyik esélyese.
Troy azt nyújtotta, amit vártam, mondhatni papírforma, AK-ban sem csalódtam, mert remekül helyt állt.
A döntőben nem kérdéses, hogy Hino-nak fogok szorítani, mert már a 16-os mezőnyből ő volt a legszimpatikusabb öklöző számomra, tudom hogy nem ő az esélyesebb, de szerintem megvan hozzá a képessége, hogy győzni tudjon...
Ami a döntő gála többi meccsét illeti, azok sem lesznek kevésbé jók, leginkább a Rico-AK brozmeccset és a Vega-Escalera derbit várom, AK és Vega sikerével... :)
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

roberto duran írtaCOLONcsak a contenderes mecsek alapján gondolom így, szerintem ha Tommy Brooks késziti fel Alfredo Escalerát akkor más eredmény született volna.
Annyi mondjuk tényleg látszik, hogy legalábbis nem jó ómen, ha ő áll a sarokban... :)
Öregember nem gyorsvonat.
roberto duran
Újonc
HozzászólásokCOLON 30
CsatlakozottCOLON 2007-06-18 18:03:36
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: roberto duran »

Mindig más edzők voltak. Buddy McGirt is szerepelt már.
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Én nagyon remélem, hogy Hino lesz a győztes... :)
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

A régebbi contenderekben is ez a két edző volt vagy mindig más és más?
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Szerintem meg Escalera azért kapott ki, mert kipukkadt fizikailag, és ezt nem tudta megfelelõen lereagálni, és teljesen feladta agyban. A negyedik végén lehet látni a szemén, hogy feljesen feladta.
Amúgy Tommy Brooks nekem nagyon tetszik, de John Bray is. :)
Szvsz Troy vs Rico döntõ lesz, és Troy gyõz. :D
ringcsoda.blog.hu
roberto duran
Újonc
HozzászólásokCOLON 30
CsatlakozottCOLON 2007-06-18 18:03:36
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: roberto duran »

csak a contenderes mecsek alapján gondolom így, szerintem ha Tommy Brooks késziti fel Alfredo Escalerát akkor más eredmény született volna.
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

roberto duran írtaCOLONjó arc, de nem túl jó edző.

Ööö, nem tudom... ezt a contender alapján gondolod? Úgy értem, én nem ismerem őt máshonnan, ez a műsor meg sztem nem az ideális terep ahhoz, hogy egy edző nagyot alkosson (vagy nagyot bukjon) ... ettől még simán lehet igazad, de eddig nem volt olyan meccs, ahol úgy éreztem volna, hogy miatta ment el a dolog.
Öregember nem gyorsvonat.
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Ez mostani meccs is nagyon jó volt. Nagyot harcoltak a fiúk!
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Ez a Troy-AK meccs igazi csemege lesz a látottak alapján, jó kis tüzijátékra lehet majd számítani... :)
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
roberto duran
Újonc
HozzászólásokCOLON 30
CsatlakozottCOLON 2007-06-18 18:03:36
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: roberto duran »

jó arc, de nem túl jó edző.
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

Erwin írtaCOLONNézzél fel az ftp-re, találsz egy kis meglepit :wink: Ez az album az első széria alatt jelent meg, arról nem tudok, hogy utána adtak volna ki újabbat.
Nagy vagy, Erw, köszi! :)


Más. Azt mondja John Bray ebben az új részben: "This is business. Emotions are for women and children. We're men, we got business, let's handle it."
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, nekem ebben a túlemancipált, túlérzékeny, túlmetroszexuális világunkban mindig öröm ilyesmit hallani. Bírom ezt a John Brayt. :)
Öregember nem gyorsvonat.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Nézzél fel az ftp-re, találsz egy kis meglepit :wink: Ez az album az első széria alatt jelent meg, arról nem tudok, hogy utána adtak volna ki újabbat.
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

Félig-meddig OFF:

Tudom, hogy szóba került már korábban, de nem tudom, mi lett az eredménye: nincs meg valakinek véletlenül a contender soundtrackje? Marha ütős kis zenék vannak benne.

ON:

Troy hihetetlenül szimpatikus figura (nekem). Meglepődnék, ha nem Troy vs Rico döntő lenne, de azért az alsó ágon hajrá Deon és Hino!
Öregember nem gyorsvonat.
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Azért még várjuk ki a végét... Troy valóban egy állat, de én azért még bízom Hino-ban, hogy villat majd vmit, meghát ugye ott van még Rico Hoye is, aki elég nagy esélyesnek számít...
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Wáá, hát ez kemény volt.
A két kedvencem bunyózott, de ezt nem hittem volna.
Cora Jr nagyon magabiztosnak, mentálisan erõsnek tûnt, és szerintem az is, csak belelépett abba a balhorogba. Sajnálom, mert ez eléggé visszaveti a ranglistákon.
Troy ellenállhatatlan. Szerintem õ nyeri a Contendert.
ringcsoda.blog.hu
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Ez szép és gyors győzelem volt bár lehet hogy kihúzta volna a menet végét.
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Nekem mindegyik srác szimpatikus, akik már kiestek, azok is :)

Legutóbb Tim Flamost sajnáltam, nem érdemelt volna vereséget...Tim nem egy kifinomult mozgású bunyós, de igen erős és szívós. Brocktonban született, ahol Rocky Marciano. Hozzá hasonlóan későn kezdte. Miután elolvasott Rockyról egy könyvet azután kezdett el bokszolni...Látni rajta, hogy ha úgy alakul, inkább meghal a szorítóban. Ilyen kitartást és állóképességet, 41 évesen....hát le a kalappal előtte.

Eddig szerintem még mindig a Laleye V Vega meccs volt a legizgalmasabb. Darnell Wilsonba meg egy kicsit csalódtam...

Felix Cora jr V Troy Ross (Ez izgalmas párosítás, aki ezt nyeri az esélyes akár a végső győzelemre....mert szerintem a Laleye V Escalera jr meccs győztesét is verni fogja, és máris bennt van a döntőbe, ráadásul ők ketten a két legrutinosabb.)


Deon Elam V Ehinomen Ehikhamenor (Elam nem tűnt rossznak, igaz lehet, hogy Gingras gyengesége mellett tűnt csak jónak. Én azért nem írnám le Deont Hino ellen, nem fog meglepni ha legyőzi.)
Rico Hoye V Ryan Coyne (Asszem itt az lenne a meglepetés ha nem Hoye győzne. Rico viszont szerintem az Elam V Hino meccs győztese ellen bukni fog...)
BUTTON_POST_REPLY