Alapfilmek

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

[quote author=Laslie link=board=offtopic;num=1111408235;start=0#3 date=03/21/05 » 20:32:44]Tûzzel, vassal. (Lengyel)Alap film.[/quote]<br><br>Az jó brutális.<br>De teccik hogy nem kúltúrembereknek állitják be benne a középkori hordákat mint néhány amcsi movieban.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Tűzzel, vassal. (Lengyel)Alap film.
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: Hein »

Hosszú jegyesség, Beszélj hozzá - az újak közül<br>Mulholland Drive, Zongorista - a nem annyira újak közül<br>Pofa be, Csapd le csacsi, Horgász a pácban  ;D - csak a röhögés kedvéért<br>Harcosok Klubja, Közönséges bűnözők, Azonosság - azonnal érdemes újranézni kategória<br>
Hein
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Szereted az elborult kelet-európai filmeket?<br>"Nem vagyok én intézõ" címû lengyel opuszt is ajánlom figyelmedbe ;D
В Советском Союзе нет секса, только любов!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: dp »

Van már többfajta filmes topic, de ilyen még nincs. Elsősorban Magyar,és európai alkotásokról szóló véleményket, képeket, hozzájuk kötődő élményeket (ha van) várok valamint a véleményeteket a topicról!. Lehet amerikai is (pl.: Ford Fairlaine, Ponyvaregény), de a "fehér holló" stílusban készülteket részesítsük előnyben. Van nekem is egy listám, de azt csak akkor teszem fel, ha látom, hogy érdeklődtök a téma iránt.<br><br>Egy párat beírok, hogy szemléltessem mire gondolok: Üvegtigris, Örökség, Torrente, Macskajaj, stb... 8)<br>
BUTTON_POST_REPLY