Alapfilmek

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: supras »

Batman Begins:<br><br>Nagyon jó! jobb lesz mint az eredeti film első része (a többi szerintem gáz volt).<br><br>Ez a filmsorozat az HBO által is adott rajzfilm vonalát követi. Szerintem mesteri
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: miszter »

;D ;D ;D ;D ;D<br><br>Óriási!!
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: kozi »

[quote author=menyus link=board=offtopic;num=1111408235;start=45#58 date=12/11/05 ť 20:50:33]<br><br><br>...és akkor bevonulnak lazán a rácsok közé, mire Skip már tudtára adja a közösségnek a frankót : "Azok vagyunk!! Nem tévedés..!  :D :D :D<br>[/quote]<br><br>...erről van szó. De semmi szarság! Nehogy valami szarsággal gyertek. Minket nem lehet szarral megetetni.<br>- De nem ám.<br><br>:D :D :D<br><br>..és utána Wilder mekkora karatét lenyom a cellában :):):)<br><br>Meg amikor hivja a bikát: "Baszik jönni" :):)<br><br>Grószberger is nagy másgus volt a filmben :)<br><br>Mennek az őrök, hogy összekaparják a maradványokat azok meg ott kártyáznak:<br><br>- Kártyázni tanítjuk, de ez hülye  :D<br><br>-------------------------------------------------<br><br>- Mégis csak öreganyámnak volt igaza. Nem mindegy, hogy tehénlepény vagy ész van az ember fejében.<br>- Rám célzol?<br>- Nem rám :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: miszter »

A kopasz cellatárs.... ;D <br><br>(Már rég láttam, elnézést a tévedésekért..)<br><br>Ó, milyen,,,,kopasz..<br><br>És kipaszírozza szegényt..<br><br>Aztán meg kártyáznak, és a kopasz énekel mint egy kisgyerek..
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: menyus »

A Dutyidiliben, amikor lelépnek New York-ból Skip(Wilder) pálmafák meg meztelen nők lehetőségével csalogatja a haverját...
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: HIE »

[quote author=menyus link=board=offtopic;num=1111408235;start=45#58 date=12/11/05 ť 20:50:33]<br><br>Pryor: "A sivatag az megvan! De hol vannak a meztelen nők!??" :D[/quote] <br>Na ezt mondjuk pont nem hallottam még. Melyik filmben volt?<br>
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: menyus »

[quote author=kozi link=board=offtopic;num=1111408235;start=45#54 date=12/11/05 ť 20:01:49]<br>-  Mit csinálsz?<br>-  Vagányt!<br>-  Miért? <br>-  Mert aki itt nem vagány, azzal kibasznak! De a vagánytól félnek!<br>[/quote]<br><br><br>...és akkor bevonulnak lazán a rácsok közé, mire Skip már tudtára adja a közösségnek a frankót : "Azok vagyunk!! Nem tévedés..!  :D :D :D<br><br>amúgy a legnagyobb:<br>Pryor: "A sivatag az megvan! De hol vannak a meztelen nők!??" :D
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: HIE »

[quote author=menyus link=board=offtopic;num=1111408235;start=45#56 date=12/11/05 ť 20:46:14]Nagy veszteség az öreg. Volt sok jó filmje, ebből jópár a szőkével, Gene Wilder asszem a neve.<br>Nekem nagy kedvencem a Dutyidili meg a Vaklárma(  ...."azt mondod hogy nem vagyok fehér????"  :D) , de nagyon bejött a Brewster milliói is(nem Lamon miatt  ;D) amiben 30 misit kell elvernie titokban egy hónap alatt, és akkor örököl 300-at. John Candy az egyik mellékszereplő, jó kis film, ajánlom mindenkinek.[/quote]<br><br>Nekem a dutyidili a kedvencem. Az tényleg nagyon jó. De a vaklármát is szeretem, meg volt még egy közös akakításuk Gene Wilder-rel, amit szintén szeretek, de annak most nem jut eszembe a címe.
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: menyus »

Nagy veszteség az öreg. Volt sok jó filmje, ebből jópár a szőkével, Gene Wilder asszem a neve.<br>Nekem nagy kedvencem a Dutyidili meg a Vaklárma(  ...."azt mondod hogy nem vagyok fehér????"  :D) , de nagyon bejött a Brewster milliói is(nem Lamon miatt  ;D) amiben 30 misit kell elvernie titokban egy hónap alatt, és akkor örököl 300-at. John Candy az egyik mellékszereplő, jó kis film, ajánlom mindenkinek.
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: HIE »

[quote author=Tyll Vietta link=board=offtopic;num=1111408235;start=45#53 date=12/11/05 ť 13:53:03]Meghalt Richard Pryor, a Dutyi Dili című filmben feledhetetlen alakítást nyújtó amerikai színész.  :'(<br><br>"-  Mit csinálsz?<br> -  Lazulok!<br> -  Miért? <br> -  Azért, mert aki itt nem laza, azzal itt kibasznak!"<br><br> ;D ;D ;D ;D<br><br>Óriási film. <br><br>Akkor jó öreg Pryor bahátos,,,legközelebb egy sör a te tiszteletedre fog folyni...<br>Jó utat..[/quote]<br><br>Nagyon sajnálom  :(. Én is bírtam. És ezt az idézetet is.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: kozi »

[quote author=Tyll Vietta link=board=offtopic;num=1111408235;start=45#53 date=12/11/05 ť 13:53:03]<br>"-  Mit csinálsz?<br> -  Lazulok!<br> -  Miért? <br> -  Azért, mert aki itt nem laza, azzal itt kibasznak!"<br>[/quote]<br><br>Királytól csak pontosan idézzünk, főleg ha szegény már halott:<br><br>-  Mit csinálsz?<br>-  Vagányt!<br>-  Miért? <br>-  Mert aki itt nem vagány, azzal kibasznak! De a vagánytól félnek!<br>
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: miszter »

Meghalt Richard Pryor, a Dutyi Dili című filmben feledhetetlen alakítást nyújtó amerikai színész.  :'(<br><br>"-  Mit csinálsz?<br> -  Lazulok!<br> -  Miért? <br> -  Azért, mert aki itt nem laza, azzal itt kibasznak!"<br><br> ;D ;D ;D ;D<br><br>Óriási film. <br><br>Akkor jó öreg Pryor bahátos,,,legközelebb egy sör a te tiszteletedre fog folyni...<br>Jó utat..
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=supras link=board=offtopic;num=1111408235;start=45#51 date=11/07/05 ť 17:23:43]Másnapos vagyok. Tudja valaki hogy mit jelent?<br>Azt hogy a bácsi részeg?<br>Nem. Azt hogy tegnap voltam részeg.<br>Akkor a bácsi alkoholista.<br> ;D ;D ;D ;D ;D[/quote]<br><br>Scool of the rock...<br><br>Szójjunk beja az arcnak!  ;D
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: supras »

Másnapos vagyok. Tudja valaki hogy mit jelent?<br>Azt hogy a bácsi részeg?<br>Nem. Azt hogy tegnap voltam részeg.<br>Akkor a bácsi alkoholista.<br> ;D ;D ;D ;D ;D
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: miszter »

Narancsvidék: Hát,,én csak itt feküdtem, aztán egyszercsak szia helló épület.<br><br>Iszonyatos figura volt!! Amikor felgyújtotta a koleszt, annyit röhögtem, hogy folytak a könnyeim.  ;D ;D<br><br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: supras »

Hát akkor ők jóban vannak ;D Amiben egyébként Jack Black feltűnik az már csak jó lehet. Narancs Vidék, Nő a baj.<br><br>Mindegyik hatalmas.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=supras link=board=offtopic;num=1111408235;start=45#47 date=10/31/05 ť 19:37:38]Mármint melyikben? Mert a Foo Fighters klippban az énekesselm megétrkeznek egy motelbe ahol berúgnak és nőnek öltöznek reggel meg elmennek.[/quote]<br><br>Óóóó..<br><br>Én nem arra gondoltam, hanem a Learning to fly címűre. Ott ők a gép takarítói, és a személyzet teájába rejtik a fűvet, amitől a pilóták beájulnak. <br><br>Amúgy amcsiba sokszor megfigyelhető, hogy a havercsákók feltűnnek egymás klippjeiben, mint1 támogatva a személyiségük ismertsége révén a havercsótány produktumát. A Tribute című Jack Black dalban pl. megjelenik előtte az ördög, aki nem más, mint a Foo Fighters énekes arca, aki a Nirvana dobosa volt mindezek előtt.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: supras »

Mármint melyikben? Mert a Foo Fighters klippban az énekesselm megétrkeznek egy motelbe ahol berúgnak és nőnek öltöznek reggel meg elmennek.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: miszter »

Abban a klipben egy repülőgépen "utaskísérnek" és összefüvezik a dolgokat, amitől a pilóták is elszállnak. Érdekesség, hogy a másik kopter arc vele, az a tesója elvileg, akivel a dalokat is közösen szerzik. Egy két klippük ment az mtv-n. A vezérfonal daluk címe asszem Tribute.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: supras »

Nem tudom, engem nem fogott meg a zenéje inkább a beteg filmjeit szeretem:) Csak a Foo Fighters klipet néztünk amiben szerepel és akkor mondta a haverom.
BUTTON_POST_REPLY