Alapfilmek

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=supras link=board=offtopic;num=1111408235;start=30#43 date=10/31/05 ť 19:02:31]Jack Black-nek van egy bandája is.[/quote]<br><br>Igen,,és rettenet jó! Ha jól emléxem valami ilyesmi néven nyomja: Tensadius D<br>Nem bittos, hogy jól írtam le.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: supras »

Jack Black-nek van egy bandája is.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: miszter »

Szinte mindenki ezt mondta eddig, és ez miatt meg sem merem nézni.  :D <br>De minden nappal kicsit közelebb kerül az a pillanat, amikor majd veszek egy dvd lejátszót, és ez lesz az első filmek egyike, amiért bemegyek a bótba.<br><br>Hisz a blues az élet, a rock a levegő, és a funky pedig a hab a tortán...<br><br>És ide a végére egy stílusos szmájli a Blues Brotherhez:   8)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Hát, ha Neked a Blues Brothers II. bejött akkor az 1. részén egyenesen be fogsz sz****!  :D<br>Komolyan mondom, a 2. rész szinte 0 az elsőhöz képest!
Bosco
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: miszter »

Nem tudom ki látta, de nekem nagyon bejött a Blues Brothers II. része. <br>Az elsőhöz sajna eddig nem volt szerencsém, /dejami késik, az nem múllik/, pedig efféléknek mint én elvileg kötelező lenne. <br>Nem bukom a zenés filmekre, de ez kihagyhatatlan. Akkora zenék vannak benne, hogy néha a elvesztettem az eszemet tőlük.<br><br>Tegnap meg megsikerült néznem az édzsbijón a Scool of the rock című filmet. <br>Jack Black hozza a megszokott marha figuráját, de akárhogy is veszem, a pali 1 veszett qvajó énekes. A Pop, csajok, satöbbi című film legvégén tünt fel, amikor elénekelt egy lassú blues dald úgy, hogy kihullott a hajam tőle. Ez egy állat!
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: Santos »

Azt hiszem az Office space (Hivatali patkányok) után megszületett a következő alapfilm. A neve Old school (asszem vmi Sulihuligánok a magyar címe). Melegen ajánlom mindenkinek!!!  :D<br><br>http://imdb.com/title/tt0302886/
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: edge »

Persze. Megvan mind.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: menyus »

Edge South Parkot nézel még?
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: edge »

Tegnap végre sikerült megszereznem az 1985-ben készült "Vámpírok Havannában" címû kubai rajzfilmet. Szerintem zseniális.<br><br>http://imdb.com/title/tt0090249/<br><br>Zöld törpét vegyenek! Kettõt fizet egyet kap!  :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: donvito »

[quote author=fly link=board=offtopic;num=1111408235;start=15#23 date=03/31/05 ť 17:09:41]David Lynch: Dűne -  999 Ft vót 8)<br>épp tegnap néztem meg ::)<br>jó lenne újraforgatni a jelenlegi technikával[/quote]<br>Kép<br>Ha nem láttad, akkor ajánlom! <br>Egy kicsit technokratább, egy kicsit bulvárabb, <br>de jó látványos és élvezhető, és még elfogadható <br>szinészi játékkal. <br>Sajnos nincs szinkronizálva! <br><br>2 DVD - 6 óra (tudod: kóla, ropi ...)  ;D
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: WNB »

Még a Hyde Park 2-ben került ez szóba egyszer régen, tekervényes úton...de ma inkább ide passzol:<br><br>(justy, ~ 05/11/2003 ť 11:37:22)<br>
"Kell egy veréb!" <br>Csukas eredetileg valoban igy tervezte az ominozus fejezetet a KeK forgatokonyveben, de ez kesobb megvaltozott.  Az elso problemak a forgatas harmadik napjan jelentkeztek, amikor kiderult, hogy a Herman Otto Ornitologia Tarsasagtol kolcsonkapott idomitott barazdabillegeto keptelen hitelesen alakitani a cimszereplo verebet. Szerepe szerint Bagamerit kellett volna a jatszoteren folyamatosam szemmel tartania, de mar az elso delelott beleesett a fagylaltrekesz vanilias reszebe. Alfonso hihetetlen reflexeinek koszonhette csak az eletet, aki egy gyors mondulattal kiszedte az addigra jegmadarra valtozo bb-ot, de aznap mar tobb jelenetet nem tudtak felvenni vele. Az ejszaka folyaman  veglegesen toroltek azt a jelenetet a forgatokonyvbol, ahol a vereb-kaszkador kitartoan kovette volna B-t az Allatkerbe vezeto uton, mert a probak utan a Fovarosi Patyolat Vallalat bejelentette, hogy megvonja a film szponzoralasat, ha B ruhajat allandoan tisztitani kell a mu-vereb permanens bombazasai miatt. A valsagstab egyik akkor meg kevesbe ismert, kesobb azonban joggal vilaghiruve valt rendezoasszisztens-helyettesenek dublore kitalalta, hogy kene egy masik madar. Fel is irtak egy papirra, hogy "Kell egy veréb". A best boy azonban a szokepes olvasasoktatas egyik aldozata reven mar azt olvasta be a kellekesnek, hogy "Kell egy véreb". A tobbi mar tortenelem...
<br>Asszem a port.hu-n is vannak beavatott sorstársak...<br><br>http://www.port.hu/pls/fi/films.film_pa ... eménykalap és krumpliorr: Kell egy veréb<br><br>### http://mek.oszk.hu/02100/02185/html/521.html<br>1974, München, Prix Jeunesse, Oklevél<br>1975, Hollywood, Világfilm fesztivál, A gyermekkategória nagydíja
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: WNB »

"Öregecskedő" Clint Eastwood témában egy kis olvasnivaló...<br><br>http://www.sizemore.freeuk.com/unforgiv ... icleID=127
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: Santos »

Ne is mond! Végigsírtam az egészet... A bemondócsaj mesterkéltsége, és affektálása valamint az, hogy jobban olvasott szemüveg nélkül, mint szemüveggel egyszerűen szánalmassá tette a műsort. Az egész műsor vágásával gondok voltak, semmi átvezetés, kínos csendek... Borzalmas volt... Az a jelenet, amikor a TV2-nek megköszönte a díjazott a támogatást, amit a Kontrollhoz adtak, és felhördült az RTL-es stáb már nem is említem... Pannát lehetett volna nőiesebb ruhába is öltöztetni, nem úgy, mint valami transzvesztitát...<br><br>Ettől függetlenül egy nagyon jó kezdeményezésnek tartom, amelynek remélem lesz folytatása.<br><br>Bocsi, az off témáért... :)<br><br>U.i.: PTM, most - hogy módosítottad a bejegyzést - vettem észre, hogy te is ugyanazokat írtad... Ezek szerint nem sokat tévedtem :) Mondjuk annak örülök, hogy Lilu nem ért rá... Neki vannak még idegesítő vihogásai, és fontoskodó fellépése...
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: PTM »

Hát, ez az Arany Csirke... Az egész műsor olyan volt, mintha a "Benne leszek a TV-ben" tehetségtelen és röhejes szereplőivel készült volna.<br><br>Balázsy Panna, aki egy ismeretlen prágai traveszti showműsor férfiimitátorának öltözött. Timkó Eszter (így hívják?), a ripacs, aki modorosan és stílustalan idegenséggel affektált egész este. A párezerért tapsolók, akiknek a Mónika Show szellemi kazamatái után minden bizonnyal felüdülés volt a hidegben ovációzni és sikoltozni-fütyülni, mikor Majka kiszállt a limuzinból, ami legalább 15 méteres messzeségből szállította őt a helyszínre. Egyedül Fábry mutatott színvonalat, de még ő is gyengébb volt a sokéves átlagnál.<br><br>Stohl Buci és Lilu nem értek rá? Mert az lett volna csak az igazi mélyrepülés.<br><br>Nem értem: miért kell ilyen színvonaltalan keretet adni egy 53 millió forint összdíjazású filmes gálaműsornak? Újabb példa arra, hogy hogyan lehet egy jó kezdeményezésből csinálni egy feszengős, pofavizites, műmosolyos pocsék vállalati bulit csinálni. Az RTL komoly tévéadó, szerintem igényeset is tudnak alkotni (ld. XX. század), így a kritikám nem az egész adónak szól. Itt most hiányoltam valamit, amit úgy hívnak: tehetség.<br><br>Mindegy, a Kontroll megérdemelten nyert.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: dp »

Nemsokára kezdi az Aranycsirke elnevezésű díj átadóját.<br><br>A jelöltek:<br><br>1. A miniszter félrelép<br>2. Kontroll<br>3. Magyar vándor<br>4. Üvegtigris<br>5. Valami Amerika<br><br>Van benne kb. 3-4 film ami méltó az Alapfilmek topichoz!  ;)
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=miszter link=board=offtopic;num=1111408235;start=30#33 date=03/31/05 ť 18:31:26]Vajon milyen lesz a Gallaktikus utikalauz?  ???  <br>Már láttam a bemutatóját, és remélem az egész film jó lesz, nem csak az..<br>Mostanában nem tudok moziba menni jó filmek hiányában... :P<br><br>Pedig kompromisszum képes is vagyok... ;D[/quote]<br><br>Tudod, én végre egy jó magyar mozifilmet néznék meg. Egy ötleteset, aminek a második felére is jut sztori és poén. Olyat, ami felveszi a versenyt egy jobb francia vagy olasz filmmel.<br><br>Az Üvegtigris már egészen jó volt, de kicsit még finomíthatták volna. A Kontroll sem volt rossz, de az meg nagyon tele volt tűzdelve "mű-művészi" elemekkel és hatásvadász jelenetekkel, fordulatokkal. A Magyar Vándor első 60 perce zseniális, a végére ellaposodik. Szeretem azt a filmet, de nem tudom eldönteni, hogy ez most valami eredeti-e, esetleg kis montipájton-e vagy valami más. Az Argo koppintás, feledhető színészi(?) játékkal. Szerintem.<br><br>A szerintemről jut eszembe: remélem, az Aranycsirke díjjal járó 50 millió forint közelebb hozza majd ezt az álmot egy magyar rendezőnek.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Hát, ez a dünékről jutott eszembe  ::) :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Romsy link=board=offtopic;num=1111408235;start=30#30 date=03/31/05 ť 18:24:03]Palik László életrajzi film? :D :D[/quote]<br><br>Szinte magam előtt látom a moziplakátot:<br><br>PALIK LACI<br>Avagy van-e élet a Dakar előtt?<br><br>Palikot pedig Démonhill alakítaná.<br><br>;D
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Palik László életrajzi film? :D :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Alapfilmek

Hozzászólás Szerző: PTM »

Srácok, "A Dűne" szerintem csak könyvben zseniális alapmű, a filmek legfeljebb a jó szintet üthetik meg.  ;)
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
BUTTON_POST_REPLY