Kimbo - Profi bunyós lesz?

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
drukker
Újonc
HozzászólásokCOLON 41
CsatlakozottCOLON 2002-11-14 21:57:28
Tartózkodási helyCOLON Solymár

Re: Kimbo - Profi bunyós lesz?

Hozzászólás Szerző: drukker »

"Mit gondoltok egy 33 éves embert el lehet kezdeni a nulláról felépíteni a bokszban managelésileg?"
Szerintem esélye sincs. Sőt, korábban sem lett volna. Bármelyik komolyabb bunyós könnyen elintézné.
Üdv.: Drukker
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Valaki hallott valami friss hírt Kimbóról? Mióta eltángálták nem nagyon hallok felőle semmit.
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: supras »

Azért Butterbean-nek előtte meglett a neve lásd Holmes meccs. Nem hiszem hogy egy nagy név is akarna vele bokszolni, pláne nem címmeccsen mert oda szerintem el sem jutna csak 2-3 év alatt esetleg. De addig senki nem bokszolna vele, már csak a kevés pénz miatt sem. MMA-ban elméletileg 500 ezer dollár az ára, ez azért bokszban nem tudom bóbiták ellen fizetne e valaki ennyit. MMA-ban jó Kimbo de szerintem ezzel a boksz dologgal elkéste.
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

supras írtaCOLONCsak az a kérdés hogy egy már 34 éves bunyósnál, hiába van viszonylag negy neve, van e idő egy karrierre. Nehézsúlyúnak elméletileg most van elemében, azaz a legjobb korban. De hogy 6-8-10 netalántán 12 menetet már most végigbokszoljon? Nehéz elképzelni, és kíváncsi vagyok hogy egyáltalán megfizetnék e.
Nem mintha szakértője lennék a témának, de sztem valami hasonlóra pályázik mint Eric Esch Butterbean...
4 menetre biztosan (talán) még jó lehet ő is, vagy ki tudja?
Neve van, látványosságnak sem utolsó. Mi kell még? :lol:
Akár 5-6 évig elnyűglődhet még, elvégre szokta a harcot.
3000
Reménység
HozzászólásokCOLON 82
CsatlakozottCOLON 2007-09-13 21:37:53
Tartózkodási helyCOLON Tijuana

Hozzászólás Szerző: 3000 »

Nem hinném,hogy komolyan számolni kéne vele a boxban.
Az utcán ügyesen használja a kezét a nulla boxtudásúak ellen.
Viszont tényleg mellette szól,hogy szívós és igazi harcos.Én mindenesetre
nagyon örülnék ha sikeres lenne ebben a sportban is.Sőt!
Fan lennék 8) :lol:!A kora pedig még OK.

Csak úgy: Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: supras »

Csak az a kérdés hogy egy már 34 éves bunyósnál, hiába van viszonylag negy neve, van e idő egy karrierre. Nehézsúlyúnak elméletileg most van elemében, azaz a legjobb korban. De hogy 6-8-10 netalántán 12 menetet már most végigbokszoljon? Nehéz elképzelni, és kíváncsi vagyok hogy egyáltalán megfizetnék e.
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Szerintem próbálkozni lehet meg egy kis pénzt keresni.Abban viszont biztos vagyok hogy magasabb címmeccsekig már nem fog eljutni.Viszont a hírneve miatt biztos sokan lesznek rá "vevők".
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Sama »

Az utolso meccsen egy igen gyenge utestol fekudt meg... szerintem eselytelen probalkozas.
If you don´t want pain
You don´t understand
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Nem tudom... sok videót láttam róla még puszta öklű nem épp legálisnak mondható meccseit. Egy biztos! Nagyon kemény fából faragták. Inkább az ökleit használja, és amióta elkezdett ketrecelni,(gondolom profik foglalkoznak vele) szerintem testalkatra is látványosan fejlődött.
Nem tudom mire lenne képes egy képzett ökölvívó ellen így 33évesen. De ha sikerül a debüt, akkor én szurkolni fogok neki. A legutóbb pedig mire észbe kapott volna bedarálta egy nem gyenge és képzetlen ellenfél... meglátjuk...
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Egy próbát megér. Nem teljesen ismeretlen név, más kérdés, h a kondija elég-e, meccsen csak a kezeit használja-e a küzdelem hevében vagy DQ...
Sztem nem tartana soká ez a kaland. Úgy járna, mint az mma-val, h pár meccs után kicsapják.
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kimbo - Profi bunyós lesz?

Hozzászólás Szerző: supras »

Az Elite XC megszűnése óta Kimbo szabadügynök. Az UFC nem vevő Kimbo-ra, azt mondták úgy kerülthet be csak ha részt vesz egy Ultimate Fighter-ben (UFC valóságshow). Ahogy most néznek ki a dolgok Kimbo és csapata már a profi bokszban gondolkodik. Mit gondoltok egy 33 éves embert el lehet kezdeni a nulláról felépíteni a bokszban managelésileg?
BUTTON_POST_REPLY