Oscar De La Hoya vs. Manny Pacquiao

Minden, ami profiboksz!
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

http://ironboxing.com/home_article.php?id=66

(Source: John Martinez - Iron Boxing / Eric James)

hhmmm... gondoltam, hogy nem sörhassal fog felszedni kilókat... :wink:
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

kíváncsian várom a mérlegelést...
Thoer
Reménység
HozzászólásokCOLON 82
CsatlakozottCOLON 2006-11-07 11:03:06
Tartózkodási helyCOLON Budapest/Üröm

Hozzászólás Szerző: Thoer »

arrogant írtaCOLONnyilván, de azt mégsem mondhatta, hogy elég lesz kiküldeni a kesztyűket maga helyett, 2 menet alatt szétkapja, mint a főtt csirkét, felmarkolja a nagy pénz, majd elégedetten hátradől és megállapítja, hogy még mindig milyen príma teljesítményre képes. :lol: :lol: :lol:
:lol: Ez tetszett. Amúgy kezdek rájönni, hogy azért volt nagyon nagy ötlet a meccs, mert az oszkár fanok úgyis rákattannak, akik viszont nem bírják a százfogút, azok most aztán nagy akarnak majd drukkolni, hogy ez a pehelysúlyú zúzógép pofán verje. Végülis Mayweathertől ki lehet kapni, de Pacmantől váltóban azért necces.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Justin írtaCOLONHa leállna Oscar hirigelni akkor sem lenne sokkal nehezebb meccs.
Én is így gondolom, de... az a bizonyos filippi kis :evil: nem alszik... sőt edz mint állat... :D
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
arrogant
Kihívó
HozzászólásokCOLON 161
CsatlakozottCOLON 2007-11-25 19:44:06
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: arrogant »

nyilván, de azt mégsem mondhatta, hogy elég lesz kiküldeni a kesztyűket maga helyett, 2 menet alatt szétkapja, mint a főtt csirkét, felmarkolja a nagy pénz, majd elégedetten hátradől és megállapítja, hogy még mindig milyen príma teljesítményre képes. :lol: :lol: :lol: kell a hírverés, h minél több pay-per-view elkeljen, na meg vigyázni kell a szépen felépített jófiú imidzsre, nem lehet most hirtelen ő a gonosz Oscar, aki félkézzel leckézteti meg a 3 számmal alul méretezett kiscsákót. :wink:
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Ha leállna Oscar hirigelni akkor sem lenne sokkal nehezebb meccs.
arrogant
Kihívó
HozzászólásokCOLON 161
CsatlakozottCOLON 2007-11-25 19:44:06
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: arrogant »

a riporter némileg csipkelődve kérdezte, hogy gondol-e még a törlesztésre Floyd ellen. azt válaszolta, h nincsenek emiatt álmatlan éjszakái, de gondolt rá, ha összejönne a visszavágó, mi történne, mit csinálna másképp. egészen addig, amíg használta a jab-jét(előkészítő egyenesét), könnyűnek érezte a meccset, de ezek elmaradoztak és emiatt veszített, de természetesen a revanson ez másképp lenne. legalábbis ő ezt gondolja. 8) egyébként Manny ellen is ebben látja a győzelem kulcsát, jabek, tartani a távolságot, és mikor berobban a kisember az ütőtávba magasan fenn legyenek a kezei.
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

És mit mondott a Floyd elleni visszvágóról?
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
arrogant
Kihívó
HozzászólásokCOLON 161
CsatlakozottCOLON 2007-11-25 19:44:06
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: arrogant »

ESPN interjú Oscarral a Pacman elleni meccsről, Floyd elleni visszavágóról, amatőr ökölvívásról

http://www.youtube.com/watch?v=fSE1z56bqwg

közel 10 perces Pacman gyorstalpaló, szintén az ESPN tálalásában

http://www.youtube.com/watch?v=hpL01MJi788
arrogant
Kihívó
HozzászólásokCOLON 161
CsatlakozottCOLON 2007-11-25 19:44:06
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: arrogant »

újabb rövid edzés video a Wild Card Gym-ből

http://www.youtube.com/watch?v=Pab_Bc-33PE

és egy kis "te ki választanál?" a hype kedvéért

http://www.youtube.com/watch?v=pO0MoCJaLq0
arrogant
Kihívó
HozzászólásokCOLON 161
CsatlakozottCOLON 2007-11-25 19:44:06
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: arrogant »

még egy érdekesség: kesztyűzés előtt Oscar súlya (melegítőben) 155,2 font (70kg), 12 menet után 147.9 (67kg)... van még mit faragni.
arrogant
Kihívó
HozzászólásokCOLON 161
CsatlakozottCOLON 2007-11-25 19:44:06
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: arrogant »

nem láttam - asszem nem is nézem meg -, de tényleg bevállalós, remélem a nézettséget is hozni fogja!

a második rész már egy fokkal jobb volt az előzőnél, végre - ha csak részletekben - de lehetett sparringot is látni mindkét oldalon, vadásztam már rá egy ideje. :) Oscar a 12. menet végére nagyon elkészült az erejével, ki volt, mint a bolgár szatyor, szerintem meg fogja sínyleni a fogyasztást/súlytartást. ha nem vesznek vissza a tempóból, bőven túledzi magát és elfogy az ereje a meccsre (ami még így is jelentős lesz a méretkülönbség miatt). jó lesz ez. 8)
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Egy kis érdekesség:

Kép

http://www.mannypacquiao.ph/index.php

És a Sport1 tényleg megvette a 24/7-et. Kicsit furcsa volt a narráció az eredeti szöveghez képest, de le a kalappal, hogy ezt meglépték.
arrogant
Kihívó
HozzászólásokCOLON 161
CsatlakozottCOLON 2007-11-25 19:44:06
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: arrogant »

Pacquiao nyílt edzés, első video (oldalsó gördítősávon a többi).

http://www.youtube.com/watch?v=5070tDNe ... re=related

lehet, hogy nem volt motivált aznap, de mintha eddigi önmagához képest lassult volna...
negyedik részben feltűnik Khan is pár pillanatra, de a kesztyűzést nem mutatják (ha volt egyáltalán). :cry:
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

grabanc írtaCOLON
HAMED írtaCOLONEzzel a mérkőzéssel csakis Manny nyerhet ez biztos.Nem is tudom Oscar miert csinálja vagyis tudom pénzért.
Ha már így alakult, akkor legalább mi is legyünk nyertesek azzal, hogy megnézzük őket. Akár együtt, akár külön, mindketten élményt nyújtanak...

Teljesen igazad van! Mind két sportoló olyan hogy még rossz meccset nem csinált.Együtt pedig... majd kiderül.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

HAMED írtaCOLONEzzel a mérkőzéssel csakis Manny nyerhet ez biztos.Nem is tudom Oscar miert csinálja vagyis tudom pénzért.
Ha már így alakult, akkor legalább mi is legyünk nyertesek azzal, hogy megnézzük őket. Akár együtt, akár külön, mindketten élményt nyújtanak...
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Ezzel a mérkőzéssel csakis Manny nyerhet ez biztos.Nem is tudom Oscar miert csinálja vagyis tudom pénzért.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

arrogant írtaCOLONnekem ebből a szempontból az Oscar-May beharangozó volt az etalon
Szerintem is. Az vérprofi meló volt. Tökéletes. Az Ági vs Jones meg sztem ez is hagy majd kívánnivalót maga után.
arrogant
Kihívó
HozzászólásokCOLON 161
CsatlakozottCOLON 2007-11-25 19:44:06
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: arrogant »

Erwin írtaCOLONDe nem is neked szánják elsősorban, hanem az átlag laikus amerikaiaknak
hát itt a probléma, kérem szépen. :roll: :lol: szerintem nem fogják átvenni a 24/7-et, biztos nem gombokba kerülne, és a beharangozókkal nem tudnának akkora nézettséget produkálni itthon, hogy kitermelje az árát. bár az kétségtelen, hogy sokat segítene az profi ökölvívás hazai népszerűsítésében.
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Miskolci írtaCOLONMeglepődnék ha Margy ellen nem gyűlt volna össze 30 misi! Pac tényleg nagyobb név, de most Cotto elleni győzelme után hatalmas pénz van Margaritoban is. Kb ugyan ennyi lefolyt volna akkor is, de én nem vetem meg Oszit énis a könnyebb meccset választanám ilyen esetben. Amúgy ha nem vonul vissza, szerintem úgyis meg fogjuk tudni mire megy a váltó és nagyváltó jelenlegi zenitjével szemben.
Sztem Margaritonak még kéne 1-2 nagy név/meccs a sztársághoz. Cotto az utolsó lépcsőfokon bukott el, ha ő nyeri azt a meccset, lehetett volna Oszi-Cotto, de akár May-Cotto is. Margarito nagy kockázat, nem elég nagy pénz, míg Pac kis kockázat nagyon nagy pénz...
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
BUTTON_POST_REPLY