Oscar De La Hoya vs. Manny Pacquiao

Minden, ami profiboksz!
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

VRRRT írtaCOLONÚgy tűnik Oszi visszavonult.
Jobb is. RJJ-nak is ezt ajánlom.

http://sportgeza.hu/boksz/hirek/2009/04 ... szavonult/

Háááát ez 1re biztosabb... nem mintha az utóbbi időkben annyi siker érte volna, de...
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Úgy tűnik Oszi visszavonult.
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: dp »

Sziasztok.
Ez a mérkőzés már eléggé ki lett tárgyalva ebből sajnos kimaradtam, így ha már leírt dolgot írok akkor bocs.

Szóval rövid véleményem az, hogy a meccset tisztán és fölényesen megnyerő Pacquiao mellett Freddie Roach-ot illeti meg több komoly vállveregetés. Nagyon jó taktikát dolgozott ki és Manny - szerintem - be is tartotta az utolsó pontig. Úgy gondolom, hogy Pacman nem tudott volna ilyen meggyőzően nyerni ha nincs ilyen erős edző mögötte.

Kíváncsi vagyok, hogy Hatton ellen mit dolgoznak ki - persze ez már egy másik topic témája. :)
Pape2
Újonc
HozzászólásokCOLON 9
CsatlakozottCOLON 2009-02-06 13:09:29

Hozzászólás Szerző: Pape2 »

Azóta fenn van, h Manny szóban eligérkezett a GB-hoz. Arum valahogy mégis magához csábította. Volt is durci miatta: sosem lesz több közös gála stb... Csodák csodájára ODLH mégis boxolt vele és hitman Hatton is fog Shane-Antonio meccs is rémlik. Szóval vmiért nem vették le az oldalról.
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Deniboy írtaCOLONOscar De La Hoya-Felix Strum meccs óta lehetett látni, hogy De La Hoya ideje lejárt és ezt a karriert már csak a pénz tartja életben.
Ja, a saját maga által generált zsé... :)
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Deniboy
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2009-01-11 07:08:33

Hozzászólás Szerző: Deniboy »

Oscar De La Hoya-Felix Strum meccs óta lehetett látni, hogy De La Hoya ideje lejárt és ezt a karriert már csak a pénz tartja életben.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Akár így, akár úgy (lehet boncolgatni), de Pacman győzelmébe jelentősen belejátszott ODLH bunyója... ettől még elismerés illeti a kis p4p-t =D>
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

Mondjuk a boksz egy kicsit más téma, mint az utcai harc, ahol tökön rúghatod a másikat, lerúghatod a térdét, kiszúrhatod a szemét stb, s emiatt jobban kijönnek a súlykülönbségek, de... azért ha valaki nagyon gyors, azt nehezen tudod megütni. Amit PacMan művelt, az elképesztő volt, a hetedik menet hihetetlenül nagy iskolázás volt, nem csípem annyira Oscar-t, de szegény azért ezt nem érdemelte meg. -.- Viszont nagyon korrekt volt a nyilatkozata a végén, hogy ő szereti a bokszot, de azért át kell ezt gondolni. Eljött az ő ideje, most már tényleg be kell fejeznie a boksznak ezen részét. Azért remélem, hogy a menedzselés mellett lejár még a terem néha mozogni, jót tesz a kis mozgás! :)
arrogant
Kihívó
HozzászólásokCOLON 161
CsatlakozottCOLON 2007-11-25 19:44:06
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: arrogant »

csak csatlakozni tudok az előttem elmondottakhoz, bár némileg más szemszögből megközelítve, kicsit gyakorlatiasabban. heteken át írtam folyamatosan az észrevételeimet - túl hamar történő "nagyfogyás"/súlytartás, az ebből származó kondi/erő vesztés, edző váltogatás, az ebből következő ringbeli tanácstalanság, váltani képtelenség, a túledzettség, a sparringok során tapasztalt hihetetlen mértékű elkészülés (Oscar a 12 menetes kesztyűzés után megszólalni nem bírt(!!!) csak belegrimaszolt a kamerába, majd beleájult a pezsgőfürdőbe) és a többi -, pakoltam az itt-ott fellelhető videókat az edzésekről... kevesen hitték, de szinte minden így történt. megkaptam azt is, h nem lehet messze menő következtetéseket levonni ezekből.... dehogynem lehet!!! csak "szakmai" szemmel kell nézni őket, már amennyire lehet, és nem azt, h Oscar hány foggal tud vigyorogni, vagy, h Pac mennyi pulykát oszt szét hálaadáskor... na, asszem ennyi elég volt belőlem, ígérem nem szakértek többet. :)
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Santos »

Érdekes dolog ez a boksz, és ha valaki figyelte az utóbbi években nyújtott teljesítményeket, eredményeket, akkor nagyjából kiszámíthatta, hogy mi lehet a vége: PacMan győzelem

Miért is?

ODLH Trinidad és Mosley utáni vereségei után (8 éve!!!) gyorsan megverte Gattit, majd felszaladt nagyváltósúlyba és megverte a két éve trónon ülő Castillejot (ODLH nagyobb klasszis mint a spanyol). Utána jött egy nagyobb kihagyás, és úgy tért vissza a szintén majd egy évig a címén ülő Vargas ellen, hogy mindenkit ámulatba ejtett. Jött Campas, sima ügy, majd ismét következhetett Mosley egy súlycsoporttal korábbi veresége felett. Mosley pontozással ezt is elvitte... Itt kezdődött el valami...

Jött a számunkra - vagy csak számomra - annyira várt Sturm - egy nagyon okos és képzett bokszoló, akinek a meccseit szeretem - elleni meccs, aminek a végén az ő kezét emelték magasba, bár sima Sturm győzelem volt szerintem, és mások szerint is... Ekkor már látszott, hogy szenved, nincsenek olyan óriási elképzelések, elveszett a dinamika, talán kondi és koncentrációs problémák is lehetnek, mert hiába mondja, hogy végigkesztyűzött 12 menetet, amikor ellenfél volt előtte aki ütött, kicsit tanácstalannak látszott. Erre Hopkins egyértelműen rávilágított egy gyönyörű test KO-val. Ugye felejthetetlen, ahogy a földön térdelve kesztyűjével mérgesen a padlóba vág ODLH. Talán túl magasra mászott a súlycsoportok között?

Kis szünet, sztároknál megszokott másfél év, majd vissza nagyváltóba és következik - az általam súlycsoporttól függetlenül a legvagányabb, legszemtelenebb és egyben legtuskóbb vadállatnak tartott, egyben szintén nyílt bunyója miatt kedvelt - Mayorga. Talán olyan visszatérés lesz ez mint anno Vargas ellen? Talán. Mayorga nagy szájjal magyaráz, szokás szerint, de láttunk már ilyet és láttuk ahogy Tito rendbetette korábban. A száját is. :) Ennek ellenére ő szépen helyben hagyta Piccirillo-t, és ő volt a WBC nagyváltósúlyú világbajnoka. Hozzáteszem, Piccirillo nem egy kategória a Vargasokkal, ODLH-kkal, PacManokkal, Hopkinsokkal, tehát ez nem jelent még önmagában sokat.

Szóval jött Mayorga, aki a rengeteget dumált, és óriási ellenszenvet váltott ki sokakban - mekkora móka volt már a mérlegelés is :) - és gyakorlatilag a ringben ODLH nagyon szépen kibokszolta. Annyira, hogy Mayorga hiába ütött többet, szinte el sem tudta találni. Persze a bíró ennek megfelelően be is szünteti a küzdelmet (TKO) Óriási öröm, Mayorga mindenért bocsánatot kér, amit tett és mondott korábban. Megbocsátok neki. Fő a cirkusz, az kell a népnek, és itt megkapták. Persze én csalódtam Mayorgában sokat, de ez ugye nem érdekel senkit... :)

Ezek után csak egy szép folytatásban reménykedhetünk. De hát egy veretlen Floyd Mayweather Jr. azért kicsit rágós falat egy Mayorga után, valljuk be őszintén. Nagy hercehurca, edzőkérdés Floyd Mayweather Sr. maradjon-e vagy sem. Nem maradt, Freddie Roach jött. Persze ebben a küzdelemben is egy lényeg volt, minél nagyobb PPV eladás, nagyobb cirkusz, nagyobb bevétel. Ami meg is volt. A mérkőzés vége: megosztott pontozással Mayweather győz. Megérdemelten.

Szokásos egy éves kihagyás (???), majd felhózómeccs a 2A kategóriás, gyengélkedő Forbes ellen, aki ennek ellenére igen jó formát mutat. Eredmény elméletileg nem lehet kétséges, akkora a különbség a két bokszoló között. Gyakorlatilag sem az, mégis sokat talál Forbes.

2 év alatt - khmmm... papíron... khmmm.... - 160 fontról az egyébként is hízásra hajlamos ODLH visszafogyaszt 145 fontra egy PacMan elleni gigameccs miatt... Ismét: nagy cirkusz, PPV, nagy pénz... Ismerős a forgatókönyv...

Őszintén? Az eredmény nem nagy meglepetés. ODLH a karrierje végén van, már csak a saját gigashowjának showeleme, akire mindenki kíváncsi, ő pedig jó üzletember: mindig azt a cirkuszt hozza össze, amire várunk, azonban ha Rómában lennénk, már a hüvelykujj lefelé fordult volna...

Ezek után kíváncsi leszek, hogy a Pacquiao elleni PPV bevételekből mekkorát szakít...

Pacquiao jelenleg a súlycsoportoktól független legjobb ökölvívó!

Óóóó, igen. PacMan vs Hatton tényleg nagy meccs lenne! :roll:
A hozzászólást 2008 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 Santos-kor.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
spiller
Újonc
HozzászólásokCOLON 46
CsatlakozottCOLON 2006-03-06 11:50:06
Tartózkodási helyCOLON budapest

Hozzászólás Szerző: spiller »

én meg biztos voltam pacman győzelmében és be is jött a 3 pont.csodálkoztam is hogy milyen kevesen hiszik hogy győzni tud,de meg csinálta és nem is akár hogyan.
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: justy »

Most neztem meg a meccset videorol, addig teljes hirzarlat volt :D
Pacman (a regi Hatton mellett) a legnagyobb kedvencem, de vegig nem akartam hinni a szememnek. Most tenyleg olyan volt, mint egy igazi manga-hos; csak a hajat lattuk lobogni es egy csikot lathattunk az elmozgasaibol. Elkepeszto volt a sebessege es foleg az utemerzeke, ahogy a kb. 15 cm-es reach hatranyat kompenzalja mozgassal. Az utese meg ebben a sulycsoportban sem mondhatoak csekelynek, erre bizonyitek Oscar arca.En mondjuk vegig attol feltem, hogy majd MOST jon Oszi, de nem jott hal'Istennek. Oscar teljesen tanacstalan es foleg frusztraltnak tunt, nem tudott semmit sem kitalalni Pac ellen. Egyszeruen nem volt kit tamadnia, mert a folt elotte egyre gyorsabban mozgott es raadasul nem kevesszer meg fajdalmasan oda is csapott a kepebe. A filippino remekul betartotta Roach utasitasait, a jobb keze szinte mindig fent volt a balhorgok ellen (a'la B-Hop vs Trinidad), az o balosai viszont rendre betalaltak. Osszesitesben en jol szorakoztam es legkozelebb johet Pac Ricky ellen.
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

többször írtam, hogy nem kellene lebecsülni Pacman-t, de én sem rá fogadtam... na tessék!
komix
Kihívó
HozzászólásokCOLON 184
CsatlakozottCOLON 2003-05-01 09:50:32

Hozzászólás Szerző: komix »

De La Hoya ko-ra fogadtam , úgy gondoltam ekkora erőfölényt nem lehet megoldani , főleg ilyen technikai tudással párban , viszont titkon Pacnak drukkoltam , és megcsinálta!Ettől függetlenül Osszer ugyanolyan nagy a szememben , mint volt!

Amit eddig letett az asztalra nem lehet elvenni tőle.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Eddig abban a tudatban voltam, hogy Pac csak csodával nyerhet, de 2-3 menet után már tudtam, hogy semmi szükség rá.
Pac Man gyakorlatitlag azt nyújtotta, amit szokott....csak egy jóval magasabb szinten! Így, ennyire még senki nem verte meg Oscar de la Hoyát!
Pac Man örökös P4P!!
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Nikike írtaCOLONEz hihetetlen.
Nekem nem , olvasd vissza miket írtam!
A képen apa és régen látott fia látható?
Hoya pontozással veszít égés, kiütéssel világégés!
» Blackpanther2008-08-29 14:03:30
Eljött a pillanat, amikor kötelező Pacnak szurkolnom!
» Blackpanther2008-12-06 20:34:31
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Nemcsak neked. Sokan írták.
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Nikike írtaCOLONEz hihetetlen.
Nekem nem , olvasd vissza miket írtam!
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Ez hihetetlen.
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
BUTTON_POST_REPLY