Tenisz

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Nadal vs Monfils az elődöntőben!
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Tsonga egész jól bírta senor izmotos ellen... de többször lassú és ez komoly hátrány... :?
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Kép

Kép

:D
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Ha mégis megnyerné a tornát, akkor elmondhatná, hogy egy színvonalasabb mezőnyön galoppolt át. Ezen felül a szakma is elismerné.
Murray is úgy lett nagy, hogy bepróbálkozott a Nadal, Federer és Nole triónál, és neki sikerült.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Jó, ez mindenféleképpen pozitív dolog a részéről. Es ha mondjuk megveri Davydenkot, aztán az elődöntőben (180 pont, ami nem 250 még most sem) Nadal lesz az ellenfele...ami egyáltalán nem lesz sétagalopp...(idén 1x már megverte, de azért Nadalt leveréséhez bravúr kell) és ha tegyük fel egy ismét megverné, aztán meg ott állna szembe vele egy Murray :) Míg azt a bizonyos brazil tornát szerintem hozná simán, ami szintúgy ezen a héten van...

Habár még Simon is beleszólhat a végjátékbe, Murray ágán szerepel.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Szerintem ez csak jó, mert így látni, hogy szereti a kihívásokat. meg benne van a pakliban, hogy vkit elkap a nagyok közül. A Roland Garroson megint jó lehet. Tavaly elődöntős volt és partiban volt Federerrel.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Monfils a kedvencem...így kiemelten figyelem a szereplését. A héten a rotterdami 500-as versenyen fog játszani, illetve már játszik, de olyan ellenfelekkel kell majd szembe nézzen mint Nadal, Murray vagy Davydenko. Es rosszabb esetben már a negyeddontoben ki fog kapni, ahol Davydenko lesz az ellenfele és azért kap majd 90 pontot és 28 ezer dollárt...Nem vágom, hogy miért nem indult mondjuk a Costa da Sauipe-i brazil viadalon, ahol simán Top Seed lenne és olyanokkal kellene játszon mint Almagro, Robredo vagy Acasuso. Akiket szerintem simán lenyomna és az ottani gyozelemert kapna 250 pontot és 90 ezer dollárt...szóval nem értem, hogy....miért? :D
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Tsona szettveszteség nélkül nyert.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Sztrego írtaCOLONMivel kötődhet a teniszehz (is), szerintem ennyi megengedett. Ami viszont nem idevaló, az a személyeskedés, ugye?
Mondhatnám, h no comment. Mondhatnám, h SZERINTED ennyi megengedett.
Viszont mondom, h ezzel csupán szétsz@rjátok a topikot! Bravo... =D> vagy inkább =;
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

grabanc írtaCOLON
Sztrego írtaCOLONAz élsporoltók, ha doppingolnak, akkor azt orvosi felügyelet mellett teszik. Tavaly volt erről egy film a spectrumon, és igen profi módon anyagoznak.
Elmegy a téma a Justin által nyitottól... de még annyit ehhez, h ez morva sz@rul hangzik amit írtál. Mintha legalizálva lenne a tiltott szedés... :?

Viszont lehet, h van ilyen topik (pl. tiltott szerek szedése vagy izé, mentális doppingon túl)) vagy ha nincs, akkor nyissatok egyet, mert kár lenne a tenisz témáért, ha túl tudományos és/vagy seftes alapokra terelődne... én legalább is megköszönném.
Mivel kötődhet a teniszehz (is), szerintem ennyi megengedett. Ami viszont nem idevaló, az a személyeskedés, ugye?
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Sztrego írtaCOLONAz élsporoltók, ha doppingolnak, akkor azt orvosi felügyelet mellett teszik. Tavaly volt erről egy film a spectrumon, és igen profi módon anyagoznak.
Elmegy a téma a Justin által nyitottól... de még annyit ehhez, h ez morva sz@rul hangzik amit írtál. Mintha legalizálva lenne a tiltott szedés... :?

Viszont lehet, h van ilyen topik (pl. tiltott szerek szedése vagy izé, mentális doppingon túl)) vagy ha nincs, akkor nyissatok egyet, mert kár lenne a tenisz témáért, ha túl tudományos és/vagy seftes alapokra terelődne... én legalább is megköszönném.
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

gallien írtaCOLON
Sztrego írtaCOLONAz tény, hogy a sport tele van doppingosokkal, de, amíg nem buknak le, addig csak alaptalan vádaskodás.
Klicskóékat kihagytad a felsorolásból, pedig Vován látszik, hogy egy két lábon járó kokszgyár. :D
Nem vádaskodás szerintem, egyszerű ténymegállapítás. De amíg ilyen magas szintű tenisz megy, addig nem is érdekel. Remélem mindegyik tudja, hogy honnan kezdősik az egészségkárosítás.

Klicsekék? Ugyanazt szedhatik, mint Haye... :)
Az élsporoltók, ha doppingolnak, akkor azt orvosi felügyelet mellett teszik. Tavaly volt erről egy film a spectrumon, és igen profi módon anyagoznak.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

Sztrego írtaCOLONAz tény, hogy a sport tele van doppingosokkal, de, amíg nem buknak le, addig csak alaptalan vádaskodás.
Klicskóékat kihagytad a felsorolásból, pedig Vován látszik, hogy egy két lábon járó kokszgyár. :D
Nem vádaskodás szerintem, egyszerű ténymegállapítás. De amíg ilyen magas szintű tenisz megy, addig nem is érdekel. Remélem mindegyik tudja, hogy honnan kezdősik az egészségkárosítás.

Klicsekék? Ugyanazt szedhatik, mint Haye... :)
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

Justin írtaCOLONChardy elpic*ázta Ferrert. Nincs valami jó formában Ferrer már vagy fél éve, de azért illet volna levernie a franciát a dél-afrikai túrnament elődöntőjében...így szinte tutire hozza Tsonga a versenyt...szerintem.
Tsonga nagy király. Az a felugrásos fonák bitang :)
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Tavaly jó formában volt Ferrer Nadalt is meg tudta verni. Idén gond lehet a felkészülésével, de az is lehet, hogy szokása szerint év közepére lendül formába.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Chardy elpic*ázta Ferrert. Nincs valami jó formában Ferrer már vagy fél éve, de azért illet volna levernie a franciát a dél-afrikai túrnament elődöntőjében...így szinte tutire hozza Tsonga a versenyt...szerintem.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Erwin írtaCOLONSzívből örülök, hogy ez a topik is ott tart most már, ahol az F1 is szokott. Személyeskedés, egymás sértegetése, offolás stb. Csak gratulálni tudok ehhez...
Ebben sajnos igazad van... és ez nagyon nem jó.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Szívből örülök, hogy ez a topik is ott tart most már, ahol az F1 is szokott. Személyeskedés, egymás sértegetése, offolás stb. Csak gratulálni tudok ehhez...
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Az tény, hogy a sport tele van doppingosokkal, de, amíg nem buknak le, addig csak alaptalan vádaskodás.
Klicskóékat kihagytad a felsorolásból, pedig Vován látszik, hogy egy két lábon járó kokszgyár. :D
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

Ne legyünk már álszentek. Nadal tele van, mint a reggeli busz, ahogy Djokovic, Roger, Murray, ahogy Phelps és Lacika, ahogy Armstrong, ahogy mondjuk Gattuso és a többi profi focista, ahogy Hopkins, Sugar, Khan és a többiek is.

Ki izomépítésre, ki regenerálódásra használja, többnyire olyan cuccokat, amiket ma képtelenség kimutatni. Szerencsére az anyag mennyisége nem áll semmilyen arányban a tehetséggel a szorgalommal és a hihetetlen fanatizmussal.

Nincs ezzel bajom egyébként. Azt az űrteniszt, amit a férfi mezőny top 10 játékosa csinál, az doppinggal is elképszető.
BUTTON_POST_REPLY