Tenisz

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Ha már a doppingról volt szó, a Nemzetközi Teniszszövetség szigorítja a doppingellenes szabályait.
Érdekes, hogy nem Nadal emelte fel a szavát ellene, hanem Andy Murray.

„Ezek az új szabályok már-már drákói szigort jelentenek, szinte lehetetlenné teszik, hogy az ember normális életet éljen” – mondta a skót teniszező a tekintélyes The Times című napilapnak
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Rendben Nagypapi!
Akkor maradjunk az avatarodnál... az is emberfeletti... :lol:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

grabanc írtaCOLON De közben kapóra jött Nagypapi felvetése... :roll: :?
Ó, nem, ne jöjjön kapóra. ;)
Nem akartam sugallni semmi csúnyaságot Nadallal kapcsolatban. Kétségtelen, hogy ha az ember ilyen teljesítményeket lát az élsportban, felmerülnek benne kérdések... de ezeket tkp Sztrego meg is válaszolta.

Ha meg Nadal tényleg magától ekkora erőgép... annál jobb. :)
Öregember nem gyorsvonat.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Nagypapi írtaCOLONNem tudjátok véletlenül, szoktak a teniszben olyat csinálni, mint a fociban, hogy lemérik, ki mennyit fut egy mérkőzés alatt?

Marhára érdekelne, hogy egy 5 órás meccsen mennyi km kerülhet be az ember lábába... egyenletes futással akár egy maraton is beférne ennyi idő alatt.

Az hogy Nadal meg két napon belül két 5 órás meccset lenyomott, sztem nagyon durva. Nem ellene akarok beszélni, mert nagy kedvencem, és mindig drukkolok neki, de szoktak lenni teniszben doppingvizsgálatok?
Természetesen a teniszben is van doppingvizsgálat, és többen meg is buktak. Pl Corria. Nadalt rendszeresen ellenőrzik, de eddig hasztalanul.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Képzeld Sztrego!
Asszem mi Black-i-vel mindenre képesek vagyunk. Hogy besaraztunk-e? Szerintem a szövegedből a saját magad által hitt igazságod domborítod felénk, mi pedig csak olvassuk amit írsz...
De közben kapóra jött Nagypapi felvetése, a figyelmedbe ajánlom senor izmotos emberfeletti teljesítményét... :roll: :?
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

Nem tudjátok véletlenül, szoktak a teniszben olyat csinálni, mint a fociban, hogy lemérik, ki mennyit fut egy mérkőzés alatt?

Marhára érdekelne, hogy egy 5 órás meccsen mennyi km kerülhet be az ember lábába... egyenletes futással akár egy maraton is beférne ennyi idő alatt.

Az hogy Nadal meg két napon belül két 5 órás meccset lenyomott, sztem nagyon durva. Nem ellene akarok beszélni, mert nagy kedvencem, és mindig drukkolok neki, de szoktak lenni teniszben doppingvizsgálatok?
Öregember nem gyorsvonat.
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

grabanc írtaCOLONSztrego, ezt frankón benyelted. Csak te és Justin emlegetett pályaburkolatot... :D
Viszont az hogy anno ki kit szeretett ne menjünk bele, mert még a végén kiderül, hogy te egy őskövület vagy és tényleg láttad (bár itthonról érdekes) monnyuk Rod Laver-t játszani [-X
Rod Laver 1962 és 1969-ben is megcsinálta, amit rajta kívül eddig senki, tarolt mind a 4 Grand Slamen! :wink:

Nekik "csak" 1x sikerült a tarolás.

Steffi Graf, Maureen Connolly, Margaret Smith Court, Don Budge.
A hozzászólást 2009 alkalommal szerkesztették, utoljára 2 Blackpanther-kor.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Nem akármi, amit műveltek!
Talajborításról volt szó, hogy Nadal minden borításon nyert. Szó nem volt arról, hogy megcsinálta volna a GS-t, ami az összes GS torna megnyerését jelenti. Erre jött párduc a pinocchio orral, hogy én azt hazudtam, minden tornát megnyert, holott nem is errő volt szó.
Ti néztétek be, de nagyon, és ráadásul még engem hazugoztok, hülyéztek le.

Ezt írtam: "Nadal még csak 22 éves és már minden talajon nyert! US Open is meg lesz... ha nem idén, akkor majd az elkövetkező években, hiszen még fiatal játékos."

párduc meg ezzel kontrázott rá:
"US Openen még döntőbe sem tudott eddig bejutni!"

Ki ért félre, kit?
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Sztrego, ezt frankón benyelted. Csak te és Justin emlegetett pályaburkolatot... :D
Viszont az hogy anno ki kit szeretett ne menjünk bele, mert még a végén kiderül, hogy te egy őskövület vagy és tényleg láttad (bár itthonról érdekes) monnyuk Rod Laver-t játszani [-X
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

A nemzetközi iskolai felmérés eredménye itt is bizonyított lett, van aki olvas de nem tudja értelmezni az olvasott szöveget.

Rajtad "ego"-n kívül senki nem beszél itt kemény pálya nem kemény pályáról, én Grand Slam versenyekről beszéltem.

Nadal nyerhetett kemény, fű és salak pályán is, de US Openen nem nyert így a 4 Grand Slam tornából 1 hiányzik.

Szeles Mónika is nyert minden borításon, de Wimbledonban nem sikerült, így ő is azok közzé tartozik, akinek nem sikerült mind a 4 Grand Slamet megnyerni!

pl.: Grand Slam "makulátlanok" :

Martina Navrátilová, Chris Evert, Steffi Graf, Serena Williams, Margaret Court, Billie Jean King, Rod Laver, Andre Agassi...
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Látod, párduc, megint egy kironhanással jöttél ahelyett, hogy arra válaszoltál volna, miért keverted a két keménypályás versenyt két különböző talajjal.
Jössz azzal, hogy milyen régóta szaki vagy e téren, de közben a két legnevesebb torna talajával sem vagy tisztában, és még engem hazugoztál le, holott nyilvánvalóan igazam volt.

Azt én mikor mondtam, hogy nekem a tenisz Samprasszal kezdődik?
Megint egy újabb belemagyarázás a részedről, aminek semmi alapja.
Ha az én tenisz ismeretem nulla, akkor miért van az hogy te érvelsz a wikipediával?
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Sztrego írtaCOLONAz a baj, hogy panterrel csak a provokálás és kötekedés miatt vitatkoztok itt, mert az látszik, hogy még a tenisz szabályokkal sem vagytok tisztában...
panter is a wikipediával érvelt, holott teljesen félreértette, nem tudta, hogy az AusOpen és az US Open, mind keménypályás torna. Erre még én kapom a pinokkiós szmájlit, hogy hazudozok...
Amikor még azt sem tudtad "Eszik vagy isszák" a teniszt, én már akkor értő és nem műkedvelő néző voltam.

Nekem a tenisz nem Sampras-szal kezdődik!

John McEnroe, Björn Borg, Jimmy Connors, Chris Evert, Martina Navrátilová, Monica Seles, Steffi Graf.

Neked a tenisz ismereted kb. vetekszik a boksz ismereteddel, magyarán nulla, zéró!

Klitsckokat, Calzaghet szinte mindenki elverte, amíg el nem jött a mérkőzés, utána maradt a :oops: .

Grabancnak igaza van, hasonló lehet egy papagájjal társalogni, bár velük változatosabb lenne a beszélgetés, mivel nekik több a szókincsük 5 szónál! :lol:

Sanders, Hopkins, Pacman, Nadal, Massa és utána semmi.

http://www.youtube.com/watch?v=K7ht0a2-OnA

http://www.youtube.com/watch?v=0vvILpsAu58
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Az a baj, hogy panterrel csak a provokálás és kötekedés miatt vitatkoztok itt, mert az látszik, hogy még a tenisz szabályokkal sem vagytok tisztában...
panter is a wikipediával érvelt, holott teljesen félreértette, nem tudta, hogy az AusOpen és az US Open, mind keménypályás torna. Erre még én kapom a pinokkiós szmájlit, hogy hazudozok...
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

A vitánk parttalan maradt, még akkor is, h Justin melléd állt. Dolog. Én másképp látom, viszont ez a téma nem ér többet (nálam). Igyekeztem sztregosra venni a figurát (makacsba), de rájöttem neki jobban áll ez a szerep... 8) mindenki marad a saját véleményén, oszt ennyi.
Black-i, éreztem a jelenléted... :wink:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Justin írtaCOLONMindkét GS kemény pályás, de azert megsem egyforma...Az AUS Open inkább kicsit a műanyag borításra hajaz, a US Open pedig inkább "betonosobb"...
Igen, keménypályák közt is vannak apróbb különbségek, amitől gyorsabb vagy lassabb, de attól még az is csak egy hard.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Mindkét GS kemény pályás, de azert megsem egyforma...Az AUS Open inkább kicsit a műanyag borításra hajaz, a US Open pedig inkább "betonosobb"...
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Blackpanther írtaCOLON
Sztrego írtaCOLONNadal még csak 22 éves és már minden talajon nyert! US Open is meg lesz... ha nem idén, akkor majd az elkövetkező években, hiszen még fiatal játékos.
US Openen még döntőbe sem tudott eddig bejutni! :idea: [-X
Nekem nem kell belinkelned a wikis statisztikákat, ugyanis fejből tudom az egészet.
:^o
Most miért értetlenkedsz? A US Open ugyanúgy keménypályás GS torna, mint az AuS Open, amit most nyert meg!
Nem tudom, mit akartál ezzel cáfolni... ha azt, hogy minden talajon nyert GS-t, akkor azt benézted, mert igaz. :)

Hogy te is értsd: salakon Roland Garrost, füvön Wimbledont, keménypályán Australian Opent nyert, azaz minden talajon nyert GS-et, ami például Federernek még nem sikerült. A US Open keménypályás GS torna, így anélkül is megvan a minden talajon nyert GS.

Mondtam, hogy ne wikipediából érvelj, mert a teniszt nem statisztikákból érti meg az ember :)
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Sztrego írtaCOLONNadal még csak 22 éves és már minden talajon nyert! US Open is meg lesz... ha nem idén, akkor majd az elkövetkező években, hiszen még fiatal játékos.
US Openen még döntőbe sem tudott eddig bejutni! :idea: [-X
Nekem nem kell belinkelned a wikis statisztikákat, ugyanis fejből tudom az egészet.
:^o
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Justin írtaCOLONEbben a vitában Sztregoval értek egyet. A mai mezőny és a "második vonal" is van olyan erős mint amilyen a 90es években volt...és a Nadal-os kérdésben is egyet értek...

Ja és még annyi, hogy Samprast nem nyomta volna le se Nadal se Federer szerintem.
A fénykorát élő Samprast nem sokan verték meg, mert igazi szervaröptés volt. Pokoli erős szervája volt, aminek köszönhetően kiválóan röptézett.
Az biztos,nem véletlen nyert 14. GS győzelmet!

panther. A az csak murva érdekes, mert Federer mindennél jobban szeretne salakon nyerni. A llegnagyobbaknak sem sikerült. Sampras, Becker, és most Federer sem tud/tudott nyerni salakon.
A sorozatban 5 wimbledoni győzelem szép, de ki is törte meg a győzelmi sorozatát? :)
Nadal még csak 22 éves és már minden talajon nyert! US Open is meg lesz... ha nem idén, akkor majd az elkövetkező években, hiszen még fiatal játékos. Egy tény: salakon, füvön és keménypályán is képes a GS győzelemre.

Nekem nem kell belinkelned a wikis statisztikákat, ugyanis fejből tudom az egészet. :lol:
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Sztrego írtaCOLON A zsinórban 4 Roland Garros óriási dolog, főleg, hogy Federernek 1-et sem sikerült nyernie.
"Murva" nagy dolog, Federer Wimbledon, US Open sorozatban 5x! :roll:

http://hu.wikipedia.org/wiki/A_US_Open_ ... 6nt%C5%91i

http://hu.wikipedia.org/wiki/Wimbledon_ ... 6nt%C5%91i

Nadal US Open zéró tornagyőzelem!
BUTTON_POST_REPLY