Információk, kérdések a letölthető videókról 2.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Feltettem a szerverre a Sky sport 2007-es KO összeállítását.
Szerintem nagyon jó, és igen látványos kis cucc. Érdemes leszedni. Feltűnik benne Matolcsi József is :) :wink: A végén pedig az általuk 10 legjobbnak vélt kiütés. :D 8)
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Feltettem a szeróra a Hopkins vs Pavlikot.
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Szedhető a szeróról a Jorge Linares vs Whyber Garcia 8)
videoguru
Uploader
HozzászólásokCOLON 57
CsatlakozottCOLON 2008-06-22 19:25:28

Hozzászólás Szerző: videoguru »

De La Hoya vs Pacquiao 24/7 3. része és a beharangozó szedhető.
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Szedhető az Arreola vs Walker
és a Williams vs Phillips mérkőzés.
Suni
Reménység
HozzászólásokCOLON 96
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 20:54:11

Hozzászólás Szerző: Suni »

Sziasztok !
sajnos egy ideig nem volt nettem,és csak ma sikerült ujra köttetnem igy sajnos lemaradtam a Hopkins-Pavlik mecsről, ha valaki fel tenné legalább egy napra amig lekapom gyorsan azt nagyon nagyon megköszönném!
üdv: suni
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Mivel nem foglal nagy helyet, feltettem a szeróra a Thomas Hearns vs Roberto Duran mérkőzést. 8)
Antuofermo
Újonc
HozzászólásokCOLON 40
CsatlakozottCOLON 2005-05-15 22:02:54
Tartózkodási helyCOLON Kimle
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Antuofermo »

Erwin írtaCOLONNem akarok ünneprontó lenni, de nem ártana mellőzni a partizánakciókat. Chico előtt le a kalappal, nagyon sokat segít, remélem valahogy majd sikerült ezt neki meghálálni, de aki kérni szeretne videót, az írja be ide, és ne próbáljon bennünk megkerülni, mert annak rossz vége lesz.

Ne legyetek pofátlanok. Kaptok valamit ingyen (ez nem is fog változni), ezt használjátok ki, de azért ne hogy a végén a nyúl vigye a vadászpuskát.

Jó videókat kértek, az nem is kérdés, de azt vegyétek figyelembe, hogy ti, akik az elmúlt időben kissé vérszemet kapva próbáljátok Chicot rávenni arra, hogy teljesítse a kívánságaitokat, még az 1%-át sem teszitek ki azoknak, akik ftp-s hozzáféréssel rendelkeznek, ergo közel sem biztos, hogy a többséget is érdekli az, ami bennetek, sőt. A felhasználók nagy részét csak és kizárólag a friss meccsek, az aktuális videók érdeklik, vagy olyan anyagok, amelyek ugyan régiek, de valamiért most van aktualitásuk.

Van olyan, aki ritkábban jut géphez, és olyan is (nem kevés), akinek korlátozott netre futja csak, és nincs rá módja, hogy hetente letöltsön x gigát, és sokan vannak, akik csak itt tudnak hozzájutni a friss videókhoz. Ezért sem szabad ennyire önzőnek lenni, hogy csak magatokra gondoltok.
Én egyáltalán nem akartam titeket megkerülni! Csak közbe az a baj, ha a forumot irogatjuk tele magánkérésekkel,igy ezért gondoltam hogy pribátba irok neki! Egyébként meg úgy egyeztünk meg hogy ha ugy van akkor kiír nekem cuccokat DVD-re és majd odaadja a forumtalálkozókor. Vagy éppen egy ingyenes FTP tárhelyre is fel lehet tölteni és igy cserélni videókat. Vagy irtam Chiconak hogy akár a torrent fájlját is elküldheti az adott videónak és akkor leszedem én magam,mivel a letöltésem elfogadható,csak a feltöltésem nem az igazi,ezért tudok kevés anyagot leszedni ilyen bokszos torrent oldalról. Szóval összességében egyáltalán nem ezt a közös tárhelyet akartam felhasználni magán célokra,ez eszembe sem jutott! Meg Chico is csak akkor tesz fel ilyesmit ide ha nagyobb a pangás a friss videókat illetően,és ezt mi meg is értettük! Egyébként szerintem azért nem csak mi kettőnket érdekel ilyesmi anyagok,csak sokan nem veszik a fáradtságot hogy beírjanak ide!
Strandröplabda, a játék!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Nem akarok ünneprontó lenni, de nem ártana mellőzni a partizánakciókat. Chico előtt le a kalappal, nagyon sokat segít, remélem valahogy majd sikerült ezt neki meghálálni, de aki kérni szeretne videót, az írja be ide, és ne próbáljon bennünk megkerülni, mert annak rossz vége lesz.

Ne legyetek pofátlanok. Kaptok valamit ingyen (ez nem is fog változni), ezt használjátok ki, de azért ne hogy a végén a nyúl vigye a vadászpuskát.

Jó videókat kértek, az nem is kérdés, de azt vegyétek figyelembe, hogy ti, akik az elmúlt időben kissé vérszemet kapva próbáljátok Chicot rávenni arra, hogy teljesítse a kívánságaitokat, még az 1%-át sem teszitek ki azoknak, akik ftp-s hozzáféréssel rendelkeznek, ergo közel sem biztos, hogy a többséget is érdekli az, ami bennetek, sőt. A felhasználók nagy részét csak és kizárólag a friss meccsek, az aktuális videók érdeklik, vagy olyan anyagok, amelyek ugyan régiek, de valamiért most van aktualitásuk.

Van olyan, aki ritkábban jut géphez, és olyan is (nem kevés), akinek korlátozott netre futja csak, és nincs rá módja, hogy hetente letöltsön x gigát, és sokan vannak, akik csak itt tudnak hozzájutni a friss videókhoz. Ezért sem szabad ennyire önzőnek lenni, hogy csak magatokra gondoltok.
Antuofermo
Újonc
HozzászólásokCOLON 40
CsatlakozottCOLON 2005-05-15 22:02:54
Tartózkodási helyCOLON Kimle
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Antuofermo »

rocchia írtaCOLON
egész véletlenül megvannak
ÚÚÚÚÚ... De finom lesz... Nem baj, ha nem most lesz felrakva, nekem a felrakás ígérete is sokat jelent... :)
Nekem is!:) Én is hasonlókat kértem tőled privátba!;)
Strandröplabda, a játék!
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

egész véletlenül megvannak
ÚÚÚÚÚ... De finom lesz... Nem baj, ha nem most lesz felrakva, nekem a felrakás ígérete is sokat jelent... :)
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

rocchia írtaCOLONKösz Chico a cuccot!

Persze ezek után nehezen állja meg az ember, hogy meg ne kérdezze, hogy nincs-e meg a Fantastic Four (Sugar Ray Leonard, Marvin Hagler, Thomas Hearns, Roberto Duran) egymás elleni meccsei valami kóser minőségben VHS-kaziról vagy DVD-ről...

Mert az mindenki egészségére válhatna, ha felkerülne esetleg ftp-re apránként... :)
egész véletlenül megvannak :wink: majd ha úgy lesz hely, és egy kis pangás... akkor telerakom nektek a szerót mindenféle jóval. de jelenleg igen sok mérkőzés volt, van, és lesz amik elsőbbséget élveznek a hely pedig 15GB. Nehéz úgy gazdálkodni a hellyel és minőséggel hogy mindenki elégedett legyen,plusz akinek nincs nagy sávszélessége az nem öt perc alatt ránt le valamit mint mondjuk én. Ezért kb. két hétig szokták a helyet foglalni az aktuális mérkőzések. de lesznek fent régi nagy meccsek, csak egy kis türelem kell. 8)
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Kösz Chico a cuccot!

Persze ezek után nehezen állja meg az ember, hogy meg ne kérdezze, hogy nincs-e meg a Fantastic Four (Sugar Ray Leonard, Marvin Hagler, Thomas Hearns, Roberto Duran) egymás elleni meccsei valami kóser minőségben VHS-kaziról vagy DVD-ről...

Mert az mindenki egészségére válhatna, ha felkerülne esetleg ftp-re apránként... :)
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Chico, köszi a videot, már szedem is le... :)
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

És ez csak az egyik magazinja...

De "csak" a tulaj lett ô, nem a fôszerk. Tehát nem ô szerkeszti. (Bár igaz, hogy így is az övé az utolsó szó...) :lol:
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Nikike írtaCOLONÖvé a the ring. Vagy ezt gondolom, tudod te is. :wink:
Nem tudtam... komolyan nem. de most egyből a Pac féle népbutítása ugrott be. Remélem nem teszi hiteltelen sz@rrá a legelismertebb magazint.
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Övé a the ring. Vagy ezt gondolom, tudod te is. :wink:
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Szedhető aszeróról az Oszi vs Pac 24/7 2. része.
Oszi sztem kaphatott valami ruhautalványt a The Ringtől, vagy ezek a 10 évvel ezelőtti cuccai. :lol: 8)
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

kösz Chico.
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

egy "pillanatra" feltettem a Mayewather vs Hatton mérkőzést HD minőségben.


Feltoltam még egy középsúlyú összeállítást, Middleweights: the Punchers címmel. alatta a Fatboy Slim: Right here, Right Now szól. Aki nem látta az most nagyon de nagyon szégyelje össze magát, és azonnal kezdje el szedni mert én mondom hogy kötelezőőő!!! Azt gondolom ilyet nem minden nap lát az ember! Sztem egy nagyon komoly és hatásos összeállítás és áldott legyen a neve annak aki elkészítette!!!! Akinek eddig megmutattam az egytől egyig csak tááátott szájjal ámult! És ez nem túlzás. :wink: Jó töltögetést!
BUTTON_POST_REPLY