Aktuális mérkőzések 4.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Lehet én értelmeztem félre, de szerintem Berti nem az itthoni gálákra gondolt, hanem mondjuk Madár meccseire. Ma sajnos fél kezemen meg tudom számolni (de még lehet a fél kezem is soknak bizonyul), hogy egy évben hány olyan profi rendezvény van kis hazánkban, amire rá lehetne mondani, hogy gála. Nem szeretem egyébként ez utóbbi témát, mert iszonyatos indulatokat vált ki sok emberben, ha valaki bármilyen - akár jószándékú - kritikával is illeti a hazai profi bokszot és az azt körülvevő közeget, és nekem nem hiányzik, hogy mások engem sértegessenek, csak mert leírom a hülye kis véleményemet.
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Erwin!

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Nem Erwin a mi gáláink ennél sokkal unalmasabbak sajnos!
Kiöregedett boxolók huszadrangú ellenfelek és hadd ne soroljam többit milyen ellenfelei vannak a "mi fiainknak"
Ha beszélünk róla ha nem ez van.És aki egy kicsit is ért a dolgokhoz az tudja.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Huck gusztusstalan volt mint szokott, gyomorforgatóan szabálytalankodott. Tény hogy a talján "megérdemelte", nem sokat tett azért hogy szimpi legyen.

Hernandeztől már akkor borsódzott a hátam amikor az ellen az Avila ellen szenvedett, akit a pesti Madár gálán atomjaira szedett Alexeev. Nehézsúlyba felvinni? Már a cirkálóhoz sem volt meg a feje.

Maga a gála nem volt rossz sztem, kb azt kaptam amire számítottam. Kis Abraham egy kicsit meglepett, roszabbra emlékeztem. Eléggé hajaz :-) a bratyóra, ha neki is nagyon jó feje van akkor benne van 1-2 izgalmas meccs jobb bunyósok ellen.
You will never walk alone!
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

grabanc írtaCOLONNo most meg ez az olasz gyerek...Huck ellen? Jó kiállású és kb ennyi ami jót lehet mondani róla...megsorozza német, erre ő nekiáll igazgatni az övét (és persze egyúttal ki is nyílik!). Mint aki nagy zavarban van, hogy itt kell bunyóznia :?
(szal szinyor hurka 8) )
A Sauerland megint "kitett" magáért ezzel a "gálával"!Kessler hozta a kötelezőt,Huck az olasszal együtt egy paródiát adott elő.A talján vagy a mélyütés védőjét igazgatta,vagy elismerően bólogatott még az alkarjára mért ütésekre is.Hucknak pedig szokás szerint két percenként "elgurult a gyógyszere" és ütött a levegőtől kezdve mindent és mindenhol tokától-bokáig.Csoda hogy a bírónak nem jutott belőle.Bár a teljesítménye alapján egy fülest ő is megérdemelt volna.
A Kubairól pedig kiderült hogy talán egy jó felhozóember lesz belőle.
Még szerencse hogy pár doboz "London Pride" átsegített a nehéz perceken. :wink:
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Hozzászólás Szerző: berti »

Igen, ezért kérdeztem. Akkor azt huszem nincs min csodálkozni. :oops:
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

berti írtaCOLONAzok a gálák is ennyire unalmasak amiken a mi fiaink játszanak??? Döbbenet... :shock:
Kövezzetek meg, de sajnos szerintem az esetek többségében igen, azok is kb. ennyire unalmasak... Csak annyi a különbség, hogy ott van kiért, vagy kikért szorítani, ezért nagyobb az izgalom.
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Hozzászólás Szerző: berti »

Ez az olasz gyerek szerintem még életében nem volt ringben. Ez már az öltözőben ütött két nem tudom minek nevezikből is kiderült. :? Siralmas...
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Hozzászólás Szerző: berti »

Azok a gálák is ennyire unalmasak amiken a mi fiaink játszanak??? Döbbenet... :shock:
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

No most meg ez az olasz gyerek...Huck ellen? Jó kiállású és kb ennyi ami jót lehet mondani róla...megsorozza német, erre ő nekiáll igazgatni az övét (és persze egyúttal ki is nyílik!). Mint aki nagy zavarban van, hogy itt kell bunyóznia :?
(szal szinyor hurka 8) )
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Nekem azt tetszett, mikor mondák, hogy Häußlernek Beyer adott jótanácsokat a meccs előtt. Milyen jól megfogadta, ő is a 3. menetben feküdt ki :D
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Nem lepett meg...Taylort lecsavarná Pavlikostól egészen Mirandán át, talán Bute-ig is.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Hát a Kessler meccs nem sok időmet vett el...várható volt...Haussler-t betolták a vágóhídra mint anno Beyer-t... :shock:
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Egyetértek, nehéz meccs várhat Bute-ra. Andrade jó kis bunyós, eddig csak Kessler tudta megverni, de ő is "csak" pontozással (mondjuk az nagyon egyértelmű meccs volt). Bute kiütésre nem sok esélyt látok, de pontozással azért hazaérhet.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Ma Bute vs Andrade.

Kit mit gondol? :)

Szerintem Bute életének a legnehezebb meccse lesz ez, de reményeim szerint pontozással hozhatja. A mexikói álla kőkemény, mint Margaritoé.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Aktuális mérkőzések 4.

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Mivel az előző téma már hatalmasra duzzadt, így itt volt az ideje egy új topik nyitásának. Mostantól itt lehet folytatni az eszmecserét azokról az aktuális meccsről, amelyeknek nincs külön szekciójuk.
BUTTON_POST_REPLY