Aktuális mérkőzések 4.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Végül a betonkemény Cosme Rivera lesz Angulo ellenfele. Riverat eddig ha jól emlékszek csak Judah tudta kiütni...de az a Judah kit csapott volna ki vagy vert volna meg :)? (Floydot nem csak)
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Hozzászólás Szerző: Alien »

[
Sztem nem akartak csalni,.minden klubnak, de inkább edzõnek megvannak a maga bandázskészítési szokásai és az sem mindegy, hogy milyen tipusú, tulajdonságú rögzítõ-ragasztószalagot használnak a készítésnél.....hallottam olyanról is amit a meccs után nem bírták levágni a helyszínen a boxoló kezérõl , annyira bekeményedett.. :shock
Fight....
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Bandázs ügy ide vagy oda... Nekem nem tetszett Margarito boxa, és ígyis-úgyis kikapott volna... Ezzel a teljesítménnyel Cotto is leverte volna, ahogyan ezzel a teljesítménnyel Mosley verte volna Cotto-t is...
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Hozzászólás Szerző: greg »

Kíváncsi leszek, hogy Margaritonak ebbõl a bandázs ügyébõl mit fognak majd kihozni. Egyébként furcsállom, hogy ilyen megtörténhet, én úgy tudom, nem egy ellenõrzésen kell ilyenkor átesnie a sportoló bandázsának.

Érdekes lenne tudni, Pisti mit mond errõl, szerinte lehetséges-e napjainkban, egy ilyen kaliberû meccsen, hogy valaki megpróbáljon ezzel csalni és majdnem sikerüljön is neki.
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Hozzászólás Szerző: Alien »

Ezt nem gondoltam ....komolyan, mindha Mosley 10 évet fiatalodott volna...hihetlenül gyors és dinamikus volt. Ilyen remek "tempo jobbegyeneseket" már régen láttam ,iszonyatosan érezte a távolságot és a ritmust.Párszor meg is etette: balegyenes testre, bal fejre.. :shock: Tudta mikor kell , rombolni a bunyót......na ez az amit az UNI-s boxolók sajna nem tanulnak és tudnak..néha odalépni , fogni egy kicsit....zavarni.

Szóval nem hittem volna, de a király visszatért.:-)
Fight....
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

http://www.profiboksz.hu/hir.php?id=14110#comment

Na most ez így van jól...nanáááááá :lol: :lol: :lol:
Szép volt Cukorfalat!!! =D> \:D/
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Én mindig szerettem Mosleyt mert nagyon technikás és dinamikus bunyót mutat be . Én is neki fogok drukkolni bár Margaritora tippeltem. Anno mikor először bunyózott Oscarral akkor viszont Mosleyre fogadtam és nyertem vele :)
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Hát én nem is tudom, hogy kinek drukkoljak... Igazából egyik boxolót sem csípem annyira, így számomra majdnem teljesen közömbös, hogy ki fog nyerni... Ha azt nézzük, h szerintem Mosley már nem az igazi, és megérett a visszavonulásra, akkor azt mondom, h nyerjen Antonio, és könnyítse meg ezzel Mosley dolgát a visszavonulást illetően... :) Ha pedig azt nézzük, hogy Mosley nekem szimpatikusabbnak, és esélytelenebbnek tűnik, mint Margarito, akkor inkább neki drukkolnék, h végre kenje el valaki a mexikói száját... :P
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Aktuális derbi?
Nagyon a Mosley - Margarito (szuper)derbi...
Asszem a meccs első fele érdekel igazán, a többit (ha tart még :wink: ) igen csak szorongva fogom nézni... persze csak azért, mert:
Hajrá Mosley! :)
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Miranda sztorinak hamar vége lett. Gondolom Top Rank elég brenkó lehet :-)
You will never walk alone!
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Kiváncsi vagyok hány menetet bír majd ki Gonzalez a hétvégén. Nagyon várom hogy ismét a ringben lássam Gamboat
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Hát én Pacmant Hattontól vagy Mayweathertől sokkal jobban félteném, mint Guzmantól...
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

HAMED írtaCOLONNem tennék Pacquiaóra Guzman ellen az biztos.
Nem mintha érdekelt lennék :wink: , de ezt már sokan mondták Pacman ellen...
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Alig várom hogy láthassam a Guzman meccset.
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Nem tennék Pacquiaóra Guzman ellen az biztos.
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Ezzel nem vagy egyedül Justin. Lehet csak pletyka de mintha valahol olvastam volna valamit Pac edzőjétől, hogy bárkivel ellen szívesen felkészíti de Joan Guzmant azt nagy ívben kerülje el...
Sokan nem ismerik el pedig egy univerzális bokszoló. És tetszik az agresszívitása. Ahogy nekiesett pl. Barriosnak azt nagyon komoly volt látni. Remélem a hétvégén hamar lerendezi a srácot. De különben nem úgy volt hogy most jó sokáig eltiltják?
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

En Guzmant nagyon nagyra tartom. CSak eddig nagyon idiótán csinálta a dolgait. Campbellt nagyon simán verte volna, Arthurt még simábban. Szerintem ő jelenti a legnagyobb veszélyt Pacquiaora (Hattonnal karöltve) a jelenlegi mezőnyből (Floyd nem aktív).
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Kiváncsi vagyok mit fog nyújtani az egyik eltűnt de viszont NAGY kedvencem Joan Guzman.
Nagyon kiakadtam mikor elcseszte a Campbell elleni fogyasztást. De előtte meg a Arthur elleni mérkőzése maradt el elég érdekes okokból.
Mondjuk ha normális a tőle megszokott formában lép ringbe nem lesz sok gondja.Bár már több mint egy éve nem bokszolt. Remélem összekapja magát és összejön majd neki pár nagy név ami a képességeit nézve rég kijárna neki, a könnyűsúlyban pedig most akad egy kettő.
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

karika írtaCOLONEmlékszem régen mennyit hallottam ezt a mondatot a televízióban a "szakkommentátoroktól": a világbajnokot nagyon meg kell verni....
engem is totál felhúz ha csak meghallom. De ami mindent überel nálam és ki lehet kergetni a világból az a kisvilágbajnok kifejezés. Van egy pár hozzáértő idióta aki a mai napig csak ezt tudja hajtogatni, ha valami kontinetális címről van szó.
Ettől a kisvilágbajnoki címtől Én is mindig falra mászom. Ez akkor jött divatba mikor Koko megszerezte.
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Hehe, én ki lettem oktatva arról, amit nem is mondtam és gondoltam és ennek kapcsán hozzászólás "özön" érkezett, csak pont a meccsről nem beszélünk, hogy ki hogy, mire adta... :)
BUTTON_POST_REPLY