Aktuális mérkőzések 4.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Emlékszem régen mennyit hallottam ezt a mondatot a televízióban a "szakkommentátoroktól": a világbajnokot nagyon meg kell verni....
engem is totál felhúz ha csak meghallom. De ami mindent überel nálam és ki lehet kergetni a világból az a kisvilágbajnok kifejezés. Van egy pár hozzáértő idióta aki a mai napig csak ezt tudja hajtogatni, ha valami kontinetális címről van szó.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Justin írtaCOLONÉrtem, télleg nem írtad bele, hogy "nagyon" meg kell verni, csak ez a "bajnokot nagyon meg kell verni" dolog akkor marhaság, hogy elborult az agyam :D
Szerintem pedig nem meglepő, mert nem kell sokat vissza menni az időben és (sajna) tényleg ez volt az ukáz a kihívóknak...
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Justin írtaCOLONÉrtem, télleg nem írtad bele, hogy "nagyon" meg kell verni, csak ez a "bajnokot nagyon meg kell verni" dolog akkor marhaság, hogy elborult az agyam :D
Például egy olasz bajnokot ha otthon van a meccs,minimum agyon kell lőni a győzelem érdekében,különben esélytelen a dolog. /Sajnos ez van!/ Szerintem valami ilyesmire gondolt. :oops:
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Értem, télleg nem írtad bele, hogy "nagyon" meg kell verni, csak ez a "bajnokot nagyon meg kell verni" dolog akkor marhaság, hogy elborult az agyam :D
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Justin

Ehh... Már sajnálom ezt a megfogalmazást, pedig csak annyit írtam, hogy a "bajnokot meg kell verni" (nem írtam bele, hogy "nagyon", mert az tényleg hülyeség), mert teljesen egyértelmű, hogy akár ha 1 ponttal is jobb a kihívó, akkor természetesen új bajnokot kell hirdetni.

Csak azt akartam valamilyen szolíd formában elővezetni, hogy szerintem, ha itt korrekt döntés akart születni, akkor D-Hop egyszerűen nem nyerhetett... :)

Ez egy Holt 115:113, 116:112 vagy legvégső esetben döntetlen lehetett szerintem, csak nem akartam Veled ennyire konfrontálódni, mert:
1: nem szoktál rosszul pontozni
2: Julie Lederman-t is jónak tartom, aki úgy adta a meccset, ahogy Te ... :)
3: A múltkor a Jones-Calzaghe élő pontozásánál kicsit elvitt a szívem... :) (amiatt szarul is éreztem magam), de most ilyen jellegű "probléma" nem volt...

Nah, érted már... ?! :)
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Én is 115-113 ra adtam Holtnak a mérkőzést.De egyébként egy nagy döntetlen lett volna az igazságos döntés.
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

rocchia írtaCOLON Ha azt vesszük, hogy egy világbajnokot meg kell verni, akkor azt mondom, hogy Hopkins-nak ez egyáltalán nem ment...
Ezt a "felfogást" gyorsan felejtsd el. Ez egy hülyeség. Nem kioktatni akarlak, csak 1 jótanácsot adni. Ne ilyen felfogással nézz egy meccset, hogy a világbajnokot nagyon meg kell verni. Ha 1 ponttal jobb a kihívó, akkor bizony az szoros meccs lehetett és így nem volt nagyon megverve a címvédő. Akkor ilyenkor mi is a helyzet? Nem szabad kíhívónak adni a meccset mert csak 1 ponttal nyert? :) Ne értsd félre, nem ellened beszélek, hanem "címvédőt hujj de nagyon meg kell verni" felfogás ellen. Ennyi erővel Floydot sem lett volna szabad győztesnek nyílvánítani oscar ellen,mert nem verte meg NAGYON!, vagy például Calzaghe sem verte meg NAGYON Hopkinst, vagy Glen Johnson sem verte meg NAGYON az első meccsükön Tarvert és folytathatnánk a sort reggelig :)
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Én is megnéztem ezt a meccset, bár többször biztosan nem fogom...

Én 115:113-mal Holt-nak adtam a meccset...
Tényleg úgy volt, hogy Holt beugrált és testre próbált ütni, mindig kombinációkkal, Hopkins meg táncolt és kívülről nyomta a jabeket...

Ha azt vesszük, hogy egy világbajnokot meg kell verni, akkor azt mondom, hogy Hopkins-nak ez egyáltalán nem ment... Persze nem akarom én Holt-ot védeni, de Hopkins nem nyújtott eleget szerintem ahhoz, hogy trónfosztás legyen...
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Az SD-k mindig érdekelnek, így megnéztem a Holt vs Hopkinst is. Érdekes meccs volt. Holt belülról próbált bunyózni és beugrásokból testre támadott, míg Hopkins kívülről szinte csak egyenesekkel operált. Nálam 115-113-ra Hopkins nyert, de borzasztó szoros volt, ugyanennyivel nyerhetett simán Holt is. A 117-111-et azt nagyon furcsállom, ekkora különbség nem volt, a pontozót nem hagynám komoly tétmeccsen bíráskodni, a 116-112 még belefér.
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

VRRRT írtaCOLONAzt, hogy nem Ruiz. :D
Ok értem. Valuev padlóztatásához lehet hogy Oyama kellene? Nem vagyok Klitschko párti de lehet hogy elég lenne ő is.
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Azt, hogy nem Ruiz. :D
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

És mit szeretsz benne? Erre már nagyon kíváncsi vagyok :shock:
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

HAMED írtaCOLON
ogreface írtaCOLON
HAMED írtaCOLONMai napig nem értem hogy lehet egy ilyen ember világbajnok.
Jó keresztapja van neki. Őt inkább egy cirkuszban kellene mutogatni nagyobb sikere lenne az biztos :D
Úgy lehet világbajnok,hogy eddig csak egy ember tudta legyőzni.A cirkuszban fillérekért mutogathatná magát,a ringben pedig milliókért.Ezek pedig tények Sthal Judittal. :D
Hát igen ebben igazad van így sokkal több pénzt keres. Igen eddig még csak Csagaev tudta őt legyőzni. Ruiz is megverte mind kétszer csak akkor a pontozók valahogy másfelé tekingettek. De biztos ők is így kerestek jobban.
És mi, nézők is így jártunk jobban. Legalábbis én Valuev meccseit szivesebben nézem, mint Ruizét.
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

ogreface írtaCOLON
HAMED írtaCOLONMai napig nem értem hogy lehet egy ilyen ember világbajnok.
Jó keresztapja van neki. Őt inkább egy cirkuszban kellene mutogatni nagyobb sikere lenne az biztos :D
Úgy lehet világbajnok,hogy eddig csak egy ember tudta legyőzni.A cirkuszban fillérekért mutogathatná magát,a ringben pedig milliókért.Ezek pedig tények Sthal Judittal. :D
Hát igen ebben igazad van így sokkal több pénzt keres. Igen eddig még csak Csagaev tudta őt legyőzni. Ruiz is megverte mind kétszer csak akkor a pontozók valahogy másfelé tekingettek. De biztos ők is így kerestek jobban.
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Majd Pacquiao elkapja :lol:
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

HAMED írtaCOLONMai napig nem értem hogy lehet egy ilyen ember világbajnok.
Jó keresztapja van neki. Őt inkább egy cirkuszban kellene mutogatni nagyobb sikere lenne az biztos :D
Úgy lehet világbajnok,hogy eddig csak egy ember tudta legyőzni.A cirkuszban fillérekért mutogathatná magát,a ringben pedig milliókért.Ezek pedig tények Sthal Judittal. :D
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Mai napig nem értem hogy lehet egy ilyen ember világbajnok.
Jó keresztapja van neki. Őt inkább egy cirkuszban kellene mutogatni nagyobb sikere lenne az biztos :D
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

HAMED írtaCOLONHát nagyon kíváncsi leszek mi lesz Evander és Valuev meccs eredménye. Kiütni pedig nem fogja tudni de jó lenne ha rám cáfolna.
Nem baj. El kő gáncsolni a Szörnyet... :wink:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Hát nagyon kíváncsi leszek mi lesz Evander és Valuev meccs eredménye.
Az a baj hogy Németországban lesz és még ha jobb is lesz pontozással nem fogják a Holyt kihozni győztesnek. Kiütni pedig nem fogja tudni de jó lenne ha rám cáfolna.
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

greg írtaCOLONMost néztem, hogy nem Thompson lesz Toney ellenfele, hanem Oquendo. Arról semmi érdemlegeset nem írnak, hogy miért esett ki Thompson, nem tudja valaki esetleg???
Toney szerint azért mert fél tőle... :D
BUTTON_POST_REPLY