Aktuális mérkőzések 4.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

No mi lesz Kessler meccsén? Sima meglepi?! :D
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
drukker
Újonc
HozzászólásokCOLON 41
CsatlakozottCOLON 2002-11-14 21:57:28
Tartózkodási helyCOLON Solymár

Hozzászólás Szerző: drukker »

Az angol bíró mit nézett? Talán a zsebét.
Üdv.: Drukker
drukker
Újonc
HozzászólásokCOLON 41
CsatlakozottCOLON 2002-11-14 21:57:28
Tartózkodási helyCOLON Solymár

Hozzászólás Szerző: drukker »

Dimitrenko chambers:
Baromi gyenge az ukrán,pedig akkora mint Vova, chambers az első öt menetben végighajtotta a ringen,pedig 20 kilóval könnyebb,s 15 centivel kisebb. Nem tudom mit akarna a Klicskók ellen.
Üdv.: Drukker
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

El se hiszem....Chris John lebetegedett, később rendezik meg a Juarez elleni visszavágót... :evil:
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Hát kérlek Miguel is jó ágyéktájékon... :lol: Tehát testre mérten nem fog szarozni... Viszont simán neki szurkolok, ezért pontozással eccerűen mucáj hozni a derbit... ellenkező esetben - ja olyan nem lesz! :wink:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Én meg Clottey wp-t toltam. :)
Igaz, hogy Cottonak nagyobb a tapasztalata a komoly meccseken, de szerintem Clottey nagyon sokoldalú, és képes hozni azt a bokszot, amivel kiiktatja Miguelt.
Szerintem nem is arra van szükség elsõsorban, hogy erõs legyen a ghánai, hanem hogy megfelelõ taktikával készüljön. Amit Margy ellen csinált, az pont jó lenne; távol maradni, és kibokszolni az erõsebb ellent.
Bár ez igazán nehéz lesz, hiszen Cotto még nagyobb intenzitással lopja a távolságot, mint Margarito...
Joshua tarsolyában van ez mellett a testütés intézménye is :D, közelharcban nagyon tudná vele bontani Cottot, aki szerintem testen sebezhetõ (lásd vs Margy.)
Ezek persze nüansznyi dolgok. Én valamiért egy hajszállal (nagyon vékony az a hajszál, mondjuk 55-45 vékony):) esélyesebbnek látom a ghánait. Számomra kérdés továbbá, hogy Cotto mennyire lesz top mentálisan egy akkora zakó után, mint amit a mehikóitól kapott. Ez egy Jennings elleni meccsen szerintem nem lemérhetõ, így továbbra is kérdõjel bennem.
Nemsokára meglátjuk! ;)
ringcsoda.blog.hu
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

nálam Cotto wp a tipp. Nem hiszem hogy Clottey lesz olyan gyors és erős, hogy kicsinálja Cottot. Clottey egy jómunkásember és ebben a kategóriában a topon van, de Cottonak elit szinten sokkal nagyobb tapasztalata van és ez ki fog jönni a meccsen sztem. Ettől függetlenül nem lesz könnyű meccs...
You will never walk alone!
drukker
Újonc
HozzászólásokCOLON 41
CsatlakozottCOLON 2002-11-14 21:57:28
Tartózkodási helyCOLON Solymár

Hozzászólás Szerző: drukker »

Cotto vagy Clottey wp vagy wi?
Mia véleményetek?
Üdv.: Drukker
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Diaz szét fogja szedni Mallignaggit.
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

IMiKeT írtaCOLONA *-gal jelölt szavak Nikike után szabadon idézve. :P
Na jó, a teljes úgy fest: Mauglijancsi... de nem érdekes. (És mégkevésbé feltételes önpolír)
:oops:
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Akkor mégsem Diaz vs Guzman lesz? :(
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Szerintem nagyon okos párosítás ( és tipikus is :))..
A gyõztes újra felkapaszkodik a ranglisták élére.

Szerintem abszolút nem lesz nagy ugrás ez Diaznak, õ könnyûben is az erõs bunyósok közé tartozott.
Paulie igaz, hogy Cotto ellen annak idején bírta a nyomást, de Hatton ellen pölö semmit sem tudott csinálni vele (a nyomással:)).
Én olyasmi meccsképek képzelek el, mint a Ricky vs Maugli* :) volt.
Diaz szét fogja csapni az olaszt:D...
Azt azért nem mondom, hogy nem megy végig, mert Paulie-nak jó álla van.
...Persze az is tényezõ lehet, hogy Juannak mennyire sikerült feldolgozni a Marqueztõl érkezõ "mentális csomagot".
Summa summárum ha az amerikai-mexikóit kipontozza Malignaggi, akkor Diaz pályafutása kb akkora derékba törést kapott, mint Lacy-é a szobafestõ* elleni meccset követõen. :D

A *-gal jelölt szavak Nikike után szabadon idézve. :P
ringcsoda.blog.hu
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Justin írtaCOLONMalignaggi vs Juan Diaz augusztus 22én, 138.5 fonton...vélemények?

Szerintem csúnya este lesz Paulie számára...
Ez köztes könnyú és kisváltó között?
Egyik részrôl azt mondom, jó választás Diaznak (Maugli azért elég jó név, nem rossz bunyós alapvetôen, szép skalp...), másfelôl most mindenki menne feljebb, ennyire népszerû a kisváltó, váltó az ott összegyûlt nevek miatt? Nem nagy ugrás(?) Diaznak, de én ezt azért nem jósolgatnám meg olyan könnyen.
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Justin írtaCOLONMalignaggi vs Juan Diaz augusztus 22én, 138.5 fonton...vélemények?

Szerintem csúnya este lesz Paulie számára...
Mészárlás? :roll:
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Malignaggi vs Juan Diaz augusztus 22én, 138.5 fonton...vélemények?

Szerintem csúnya este lesz Paulie számára...
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

rocchia írtaCOLON
grabanc írtaCOLONRJJ!
Szerintem inkább az a kérdés, hogy Cunningham tanult-e valamit is abból a meccsből? :roll: Mert ha nem, akkor Adamek ismét kialakítja neki az ültetési sorrendet :P (és lehet, hogy állandóra)
2009.07.11. Steve Cunningham vs Wayne Braithwaite (IBF cruiserweight eliminator)

Cunningham-et március óta Naazim Richardson készíti fel... Grabanc, ez tudod, mit jelent...! :):):) Számodra meg az Adamek-fanatikusoknak semmi jót... :D

A válasz is megvan a kérdésedre...
Hát ezt kissé benézted (hogy én Adamek fanatikus lennék)... világos, hogy nem szégyenlem a palit, bár magor lenne... :roll: Eccerűen csipázom az őszinte, de hatékony stílusát és még lengyel is az istenadta (tehát eleve magyarbarát) :wink:
Viszont sokkal jobban nem bírom a majompofát, ezért már megint ellene fogok szurkolni, legyen ez most akár a gajanai... aki mellesleg szimpi is.
Remélem ő is kihúzza a sámlit a RJJ utánzat alól... :P

... és köszi az infót... :)
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

grabanc írtaCOLONRJJ!
Szerintem inkább az a kérdés, hogy Cunningham tanult-e valamit is abból a meccsből? :roll: Mert ha nem, akkor Adamek ismét kialakítja neki az ültetési sorrendet :P (és lehet, hogy állandóra)
2009.07.11. Steve Cunningham vs Wayne Braithwaite (IBF cruiserweight eliminator)

Cunningham-et március óta Naazim Richardson készíti fel... Grabanc, ez tudod, mit jelent...! :):):) Számodra meg az Adamek-fanatikusoknak semmi jót... :D

A válasz is megvan a kérdésedre...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

RJJ!
Szerintem inkább az a kérdés, hogy Cunningham tanult-e valamit is abból a meccsből? :roll: Mert ha nem, akkor Adamek ismét kialakítja neki az ültetési sorrendet :P (és lehet, hogy állandóra)
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

grabanc írtaCOLON
rocchia írtaCOLON
grabanc írtaCOLONSzerintem meg - ha igaz a Hopkins elleni meccs újraélesztése - egy Cunningham és egy Hopkins elleni meccs közelsége már sok lenne neki is. ...és Hopkins fontosabb lenne, hiszen őt még nem verte meg Adamek :wink: (de a zsé sem lenne kevesebb)
Hát igen, most már nincs, mert inkább ilyen Bobby Gunn-okra pazarolja az időt, mint valami értelmes ellenfélre...
A Cunningham elleni - nálam - 113:112-es győzelmére meg hagy ne legyen már annyira büszke... Ha háromszor padlóztatom az ellenfelem, de mégis csak megosztott pontozással tudnak kihozni győztesnek, akkor az azt jelenti, hogy valamit nem jól csináltam...
Valóban pazarolja... ennek én sem örülök :?
Viszont milyen nevek, azaz kik is hívták ki? Kik nem akarnak kiállni ellene? Szal miért kezd az ő pályafutása is kisiklani, mint több másnak?
Cunningham jó bunyós. De nem elég jó ahhoz, hogy egy meccsen ne háromszor lássam az öntelt arcát kelni látnom. Már a padlóról... Ez a csávó, az összes technikájával sem volt képes egy aránylag egyszerű, de kőkemény bunyósnak ellenállni. Vicc volt, hogy Adamek szinte melléütött és attól már feküdt is.
Szerintem ezt nem kell megmagyarázni a lengyelnek (főleg, hogy állítólag nyert :wink: ), de az amcsinak annál inkább... 8)
Grab!

Azt kell elmagyarázni neki, hogyha nem tudja kiütni majd a visszavágón Cunningham-et, akkor veszíteni fog...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

rocchia írtaCOLON
grabanc írtaCOLONSzerintem meg - ha igaz a Hopkins elleni meccs újraélesztése - egy Cunningham és egy Hopkins elleni meccs közelsége már sok lenne neki is. ...és Hopkins fontosabb lenne, hiszen őt még nem verte meg Adamek :wink: (de a zsé sem lenne kevesebb)
Hát igen, most már nincs, mert inkább ilyen Bobby Gunn-okra pazarolja az időt, mint valami értelmes ellenfélre...
A Cunningham elleni - nálam - 113:112-es győzelmére meg hagy ne legyen már annyira büszke... Ha háromszor padlóztatom az ellenfelem, de mégis csak megosztott pontozással tudnak kihozni győztesnek, akkor az azt jelenti, hogy valamit nem jól csináltam...
Valóban pazarolja... ennek én sem örülök :?
Viszont milyen nevek, azaz kik is hívták ki? Kik nem akarnak kiállni ellene? Szal miért kezd az ő pályafutása is kisiklani, mint több másnak?
Cunningham jó bunyós. De nem elég jó ahhoz, hogy egy meccsen ne háromszor lássam az öntelt arcát kelni látnom. Már a padlóról... Ez a csávó, az összes technikájával sem volt képes egy aránylag egyszerű, de kőkemény bunyósnak ellenállni. Vicc volt, hogy Adamek szinte melléütött és attól már feküdt is.
Szerintem ezt nem kell megmagyarázni a lengyelnek (főleg, hogy állítólag nyert :wink: ), de az amcsinak annál inkább... 8)
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
BUTTON_POST_REPLY