Aktuális mérkőzések 4.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Justin írtaCOLONNem? :) Akkor Vargas fejét lesd meg a Mosley elleni 1. meccs után...:)
Vagy Rahmanét...
Hát köszi. Asszem ebből nekem nem lesz gyűjteményem... dudor, dudor hátán :?
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Nem? :) Akkor Vargas fejét lesd meg a Mosley elleni 1. meccs után...:)
Vagy Rahmanét...

Kép

Kép
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Kép
Kép[/quote]

Asztamindenit! :shock:

Én még nem is láttam ilyen jellegű sérülést... elég durva.
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Shakur
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 57
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 21:29:55

Hozzászólás Szerző: Shakur »

Megnéztem Nagy Zsolt meccsét. Akármi is lehetett volna ha nem nő ki a púp! És tényleg fejelés miatt keletkezett ... Sajna ez van!
Kép
Kép
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Carlsson írtaCOLONSzerintem már az első 4 menetben kiütötte volna az egyik a másikat... De hogy ki kit, azt megmondani sem tudnám... Talán Tysonra tettem volna, de ki tudja... :D
Én ugyanezen a véleményen vagyok nálam is Tyson lett volna a befutó.
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Szerintem már az első 4 menetben kiütötte volna az egyik a másikat... De hogy ki kit, azt megmondani sem tudnám... Talán Tysonra tettem volna, de ki tudja... :D
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Carlsson írtaCOLONTua pontosan aszerint az elv szerint bokszolt, mint Tyson... Az alacsonyságára, mozgékonyságára és az ütőerejére építette a stratégiáját... Jó lett volna egy Tua vs. Tyson meccs a 90-es években... :
)

Hát igen ez nagyon jó párosítás lett volna.Nem vszínű hogy sokáig puhatolóztak volna.
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Tua pontosan aszerint az elv szerint bokszolt, mint Tyson... Az alacsonyságára, mozgékonyságára és az ütőerejére építette a stratégiáját... Jó lett volna egy Tua vs. Tyson meccs a 90-es években... :)
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Szerintem is Tua nagyobb ütő mint Peter. Tua hiába alacsonyabb és rövidebbek a karjai ő ezt az esetek többségében mindig megoldotta és erre építette fel a harcmodorát.Ő egy igazi verekedő és szerintem a csúcsformában lévő Tuát egyik világbajnok sem kívánná magának.
Sándor Béla
Reménység
HozzászólásokCOLON 74
CsatlakozottCOLON 2007-04-02 18:36:02

Hozzászólás Szerző: Sándor Béla »

Carlsson írtaCOLON
Sándor Béla írtaCOLON
Carlsson írtaCOLONAzért Tua még Peternél is jóval alacsonyabb, ráadásul a karjai is rövidebbek, és ütőerősség is inkább Peternek kedvez... Tua egyetlen fegyvere a gyorsasága lehetne, de ennyi idő kihagyás után kétlem, hogy olyan gyors lenne, mint fénykorában... Toney-t viszont lehet, h el tudná kapni, ő is hasonló testalkatú, mint ő.
Szerintem Tua nagyobb ütő, mint Peter.
Igazából ez nézöpont kérdése. Ha a KO-kat vesszük, az valóban Tua-nak kedvez jobban, mert ő hasonlóan, mint mondjuk Tyson, gyorsan és dinamikusan tudta eltalálni az ellenfeleit, és hamar leterítette őket. Peter inkább a nyers őserőt képviseli, ő nem a gyorsaságával, hanem inkább az ütése erősségével tudja leütni az ellenfeleit. Kiütésben mindenképpen jobb Tua, viszont ha a sima nyers ütőerőt nézzük, akkor szerintem Peter erősebbet tud ütni.
Igazad van. Inkább úgy kellett volna írnom, hogy jobban üt. Egyébként tényleg jó meccs lenne, és szerintem is Peter győzelemmel. Ha Tua jó formába tudna kerülni ez lenne számomra a legérdekesebb nehézsúlyú meccs.
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Sándor Béla írtaCOLON
Carlsson írtaCOLONAzért Tua még Peternél is jóval alacsonyabb, ráadásul a karjai is rövidebbek, és ütőerősség is inkább Peternek kedvez... Tua egyetlen fegyvere a gyorsasága lehetne, de ennyi idő kihagyás után kétlem, hogy olyan gyors lenne, mint fénykorában... Toney-t viszont lehet, h el tudná kapni, ő is hasonló testalkatú, mint ő.
Szerintem Tua nagyobb ütő, mint Peter.
Igazából ez nézöpont kérdése. Ha a KO-kat vesszük, az valóban Tua-nak kedvez jobban, mert ő hasonlóan, mint mondjuk Tyson, gyorsan és dinamikusan tudta eltalálni az ellenfeleit, és hamar leterítette őket. Peter inkább a nyers őserőt képviseli, ő nem a gyorsaságával, hanem inkább az ütése erősségével tudja leütni az ellenfeleit. Kiütésben mindenképpen jobb Tua, viszont ha a sima nyers ütőerőt nézzük, akkor szerintem Peter erősebbet tud ütni.
Sándor Béla
Reménység
HozzászólásokCOLON 74
CsatlakozottCOLON 2007-04-02 18:36:02

Hozzászólás Szerző: Sándor Béla »

Carlsson írtaCOLONAzért Tua még Peternél is jóval alacsonyabb, ráadásul a karjai is rövidebbek, és ütőerősség is inkább Peternek kedvez... Tua egyetlen fegyvere a gyorsasága lehetne, de ennyi idő kihagyás után kétlem, hogy olyan gyors lenne, mint fénykorában... Toney-t viszont lehet, h el tudná kapni, ő is hasonló testalkatú, mint ő.
Szerintem Tua nagyobb ütő, mint Peter.
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Azért Tua még Peternél is jóval alacsonyabb, ráadásul a karjai is rövidebbek, és ütőerősség is inkább Peternek kedvez... Tua egyetlen fegyvere a gyorsasága lehetne, de ennyi idő kihagyás után kétlem, hogy olyan gyors lenne, mint fénykorában... Toney-t viszont lehet, h el tudná kapni, ő is hasonló testalkatú, mint ő.
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Miskolci írtaCOLONA 90-es évek Tua-ja biztosan. A mai aki csak vegetál már vagy 3 éve és 1 komoly ellenféllel nem vívott mostanság, ráadásul több mint 1 éve inaktív... Hát nemhiszem, hogy Le tudná győzni Petert.
Ha Peter az utolsó meccsen hozott formáját hozná,akkor nem sokáig húzná!
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

A 90-es évek Tua-ja biztosan. A mai aki csak vegetál már vagy 3 éve és 1 komoly ellenféllel nem vívott mostanság, ráadásul több mint 1 éve inaktív... Hát nemhiszem, hogy Le tudná győzni Petert.
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Szerintem egy igazán felkészült Tua szétszedné Petert!Én úgy gondolom 4 meneten belül kiütné őt.
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Tua-nak szerintem sok lesz ez a több, mint 1 éves kihagyás... Bár egy Peter ellen mondjuk én is szívesen megnézném, hogyan kapnák szét egymást... :D
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

grabanc

Most olvastam a profiboksz.hu
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

HAMED írtaCOLON2009- ben David Tua végre rávette magát hogy boxoljon.Én ő benne még mindig látom hogy gondot tudna okozni bármelyik világbajnoknak. Ti nem így látjátok?
Milyen infó alapján derült ki a visszatérés? :roll:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

2009- ben David Tua végre rávette magát hogy boxoljon.Én ő benne még mindig látom hogy gondot tudna okozni bármelyik világbajnoknak. Ti nem így látjátok?
BUTTON_POST_REPLY