Aktuális mérkőzések 4.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Kép
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Barrettnek a ringbe repülése minden pénzt megér :lol: :lol:
arrogant
Kihívó
HozzászólásokCOLON 161
CsatlakozottCOLON 2007-11-25 19:44:06
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: arrogant »

na, ez jól hangzik! eddig nem akartam megnézni, de már jön is le szépen. :)
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Jó kis meccs volt a Manfredo vs Bika. A 2. menetben volt egy érdekes szituáció. Egy balossal elkapta Manfredo Bikát, aki megbotlott, de még mielőtt fenékre ült volna még eleresztett két kontra ütést, és gyakorlatilag mindketten padlóra kerültek. Akár dupla számolás is lehetett volna :) Amúgy inkább csak megbotlottak egymásban, de a bíró mégis rászámolt Bikára, aki ezen úgy berágott, hogy mérgében egy az egyben szétcsapta Manfredot, aki olyan durva verést kapott, mint eddig soha senkitől. A Calzaghe féle zakó az semmi volt ahhoz képest, amit Manfredo a 3. menetben beszedett. Az elég sokat elmond a meccsről, hogy Bika a két és fél menet alatt 217 ütést indított, ami elég szép teljesítmény (mondjuk a találati aránya egy hajszállal rosszabb), és ennek jó részét a 2. menet közepétől dobta el.

Kép

Szedhető is a videó az ftp-ről.
A hozzászólást 2008 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 Erwin-kor.
3000
Reménység
HozzászólásokCOLON 82
CsatlakozottCOLON 2007-09-13 21:37:53
Tartózkodási helyCOLON Tijuana

Hozzászólás Szerző: 3000 »

De jó fej volt a Sport 1!A bevonulástól,a Judah és a Salita meccstől "megkíméltek"
minket ma délben.Az olasz bajnokság táblázatától viszont nem :shock: :? .
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Akkor a JC-RJJ előmeccseiről...
Salita-t nem ismertem, de mindjárt megtetszett a keménysége... Viszont eléggé emberére akadt a mehikában, időnként túl laza volt az ellenfele ütéseihez képest... kapott is.
Judah ellenfele elég makka volt... monnyuk nemtom milyen helyet foglal el a listán, de szökkenő kategóriában elébb tartana... :roll: Jah ,igen...viszont egész jól fejelt... :?
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

grabanc írtaCOLON
ogreface írtaCOLONSzerintem a legegyszerűbb a két gála között felmenni a netre és végig böngészni a sportoldalak fórumait.Mire végig olvasgatod és megtörölgeted a nevetéstől könnyes szemedet...
Oksi értelek...de szerinted a fáradtságtól kinyúlt szemeimet még plusz röhögéssel tarkított könnyezéssel abajgassam? Hát mit fogok látni a lényegből? :roll:
Jah, majd ezt is elmeséled mint a Díszit... :D
A sört ne feledd! :wink:
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Marco Antonio Barrera 137.5 font......nincs mit hozzáfűzzek. :-s
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

ogreface írtaCOLONSzerintem a legegyszerűbb a két gála között felmenni a netre és végig böngészni a sportoldalak fórumait.Mire végig olvasgatod és megtörölgeted a nevetéstől könnyes szemedet...
Oksi értelek...de szerinted a fáradtságtól kinyúlt szemeimet még plusz röhögéssel tarkított könnyezéssel abajgassam? Hát mit fogok látni a lényegből? :roll:
Jah, majd ezt is elmeséled mint a Díszit... :D
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

grabanc írtaCOLONMost nézem, hogy szombatról vasárnapra le sem kell nagyon feküdni...Az Artúr meccs után betol az ember egy felvételt a mostaniak közül (jó kettőt :wink: ) és utána már kezdődik is a Sárkány - RJJ gála... :D
Szerintem a legegyszerűbb a két gála között felmenni a netre és végig böngészni a sportoldalak fórumait.Nagyon jókat szoktam szórakozni az"ugye megmondtam hogy nem értesz hozzá,csíra vagy,szánalmas a hozzáértésetek a bokszhoz" stb... beírásokon.Mire végig olvasgatod és megtörölgeted a nevetéstől könnyes szemedet már lehet is újra a TV elé ülni. :wink:
Azért biztos ami biztos a héten különleges sörök boltjában beszerzek pár finomságot hogy az is doppingoljon! :)
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

grabanc írtaCOLONMost nézem, hogy szombatról vasárnapra le sem kell nagyon feküdni...Az Artúr meccs után betol az ember egy felvételt a mostaniak közül (jó kettőt :wink: ) és utána már kezdődik is a Sárkány - RJJ
gála... :D
Persze hogy nem fekszünk le szerintem úgysem tudnánk aludni :shock:
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

És most szóljatok hozzá... Hát nem pont szombaton lesz fellépésem? :@

Nem elég, hogy reggel 10-re Rákoskeresztúrra kell mennem az Accus DJ Versenyre, de este meg a Yes pub-ban zenélek este 9-től hajnalig... :(

Pedig már olyan jól bekészítettem magamnak a szombati meccsre a sört, a pattogatott kukoricát, meg a vizipipát... :(
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Most nézem, hogy szombatról vasárnapra le sem kell nagyon feküdni...Az Artúr meccs után betol az ember egy felvételt a mostaniak közül (jó kettőt :wink: ) és utána már kezdődik is a Sárkány - RJJ gála... :D
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

De várom már a Montiel elleni meccsét... :) Utána pedig jöhet egy Vazquez elleni meccs... :)
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Bennem nem volt ellenérzés korábban Mijares-sel kapcsolatban (amúgyis nagyon tisztelem azokat, akik címeket egyesítenek), de amiért végig mosolyogta az egész bemutatási ceremóniát, már csak azért is megérdemelte, hogy kiüssék... Utálom, ha valaki tiszteletlen egy másik bajnokkal, aki nem is akárki... A végső eligazításnál is beleröhögött Darchinyan arcába, de a meccsen már nem volt oka a mosolyra...

Azt sem lenne szabad mondani Darchinyan-ra, hogy csak egy bal keze van és kész...
Egyrészt brutálisan gyors volt végig, másrészt Mijares a felütéseit is nyelte, sőt a KO-nál is a jobb egyenese fogta meg Mijares-t és csak utána "pusztított" a ballal...

Montiel jó kérdés...

Remélhetőleg a következő meccs a kettejük közötti lesz, hogy ki az UNDISPUTED... :)
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Nikike írtaCOLON
Carlsson írtaCOLONDarchinyan nagyon emlékeztetett engem Hamed-re... Amúgy nagyon látványos volt a bunyója, remélem sok ilyen meccset látunk még tőle... :)
A stílusa, vagy a fazon maga?
Úgy leginkább mindkettő... :D
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Carlsson írtaCOLONDarchinyan nagyon emlékeztetett engem Hamed-re... Amúgy nagyon látványos volt a bunyója, remélem sok ilyen meccset látunk még tőle... :)
A stílusa, vagy a fazon maga?
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Darchinyan nagyon emlékeztetett engem Hamed-re... Amúgy nagyon látványos volt a bunyója, remélem sok ilyen meccset látunk még tőle... :)
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Montiel nagyon rutinos bunyós, és remek képességei vannak, ha jó napja van, akkor zseniális dolgokra képes. Ha jól rémlik, akkor Holy mondta, hogy a legjobb bunyós, akit élőben látott. Montielt 12 év alatt csak kétszer tudták megverni, akkor is csak pontozással. Ez elég sokat elárul.

Darchinyan érdekes fazon. Első ránézésre úgy tűnik, hogy épp be akar rosálni, vagy hasonló, olyan hülye alapállása van :) Ráadásul kiismerhetőnek is tűnik, mert végig látványosan arra vár, hogy elindíthassa a balját, és ennek ellenére szinte mindig célba is tudja juttatni, és ha betalál, akkor ember legyen a talpán, aki állva túléli. Még Mijares is benézte, pedig ő aztán nem a futottak még kategóriába tartozik...

Nehéz lenne tippelni, mert simán benne van, hogy Montiel kontrákból megoldaná, meg az is, hogy a mexikói ugyan úgy a padlón végezné, mint Mijares.
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

A hétvégén láttam először (mivel nem igazán követem az alsóbb súlycsoportokat) Vic Darchinyant. nagyon tetszett a bunyója bár a stílusa több mint érdekes. arra lennék kiváncsi mire számíthat a WBO bajnok Montiel ellen. mert ha jól értelmezetm vele akar bunyózni. sajnos még Montielt sem láttam. mi a véleményetek?
"A példaképem, apám faliórája. Egyszer én is szeretnék olyan pontosan ütni"-Vitali Klitschko
BUTTON_POST_REPLY