Joe Calzaghe vs Roy Jones Jr

Minden, ami profiboksz!
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Erwin

Egyetértek amit mondasz és én most is azt mondom hogy egy kissé megkopott Jones simán fogja verni a mi kis iparosunkat.
Én most is hozzá teszem Calzaghet is nagyon szeretem és ha mérkőzött mindig neki szurkoltam.De most nem.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Nem az a kérdés, hogy összességében ki ért el komolyabb eredményeket, vagy mondjuk az, hogy egy all time listán ki lenne elöl. Az a kérdés, hogy az a Jones, aki már rég túl van karrierje legjobb évein, képes lesz-e a mostani mezőny egyik legjobbja ellen valami emlékezeteset alkotni. Tök mindegy lesz holnap éjszaka, hogy régen mi volt, vagy mi lett volna, csak az fog számítani, ami most van.
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Roy Jones jr


Hát persze hogy RJJ mellett van a voksom! Semmi bajom Calzagheval de tényleg semmi mindig is szerettem a mérkőzéseit.De Én úgy gondolom hogy Calzaghet egy kicsit túl sztárolják. Jones már tényleg nem a régi és bárhogy is alakul a meccs végkimenetele a tekintélye nem fog csorbulni. Calzaghi még álmában sem küzdött meg annyi világbajnokkal feltörekvő első számú kihívókkal és hab a tortán egy nehézsúlyú világbajnokkal úgy hogy Ruiz egy menetet sem nyert. Vagy ezt mind el tudjátok képzelni Calzagheról
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Én már csak ilyen földhözragadt vagyok. Ági pontozással.
Whisper
Kihívó
HozzászólásokCOLON 147
CsatlakozottCOLON 2005-05-08 00:37:22
Tartózkodási helyCOLON Ajka

Hozzászólás Szerző: Whisper »

Plusz egy az RT-hez.
" Just a man and his will to survive "
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Joe Calzaghe vs Roy Jones Jr.
- azaz -
"Reality Team" (FÖLDHÖZRAGADTAK) :) vs "Dreaming Team" (ÁLMODOZÓK) :)

RT:
Erwin, Greg, Hollywood, Justin, undisputid, VRRRT, Gaius, manchester, grabanc, Tevemadar, mola, mattila, superman, zappa, BlaZe, 1attila1, tomi, Gabodo, belizar, fixpont, George, tomba, Thoer, faceload, Carlsson, undespuited, spiller, Whisper, Darien, Lurko...

vs

DT:
Bosco, pyngy, Nikike, ogreface, Sztrego, HAMED, lipako, bz77, batka, matador, Capture, berti, Blackpanther, szerkesztokedvence, Shaham, Connection, 3000, emondeo, Pasthor Troy, dermedt, bandi78, Ivan, Chico, menyus, reset és jómagam...


Bocs, ha valakit kihagytam, lehet csatlakozni... :DDD
A hozzászólást 2008 alkalommal szerkesztették, utoljára 5 Roy Jones Jr.-kor.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Túl nagy kérés lenne, hogy egyszer is hozzátedd az ilyen hozzászólásokhoz, hogy "szerintem"?
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Roy ütőereje és gyorsasága, sok lesz Calzaghénak. Roy nagyobb ütő Hopkinsál, és ugye Ágit B-Hop is padlóztatta...na de Jones ütéséből nehéz lesz talpraállni.
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Justin!

Az a mondat bennem is megmaradt! :)
Annyira nyugodtan mondta... Aztán az a kacaj a végén... :)

Ami a Tyson elleni meccset illeti, nem baj, ha nem értünk egyet, a Vazquez-Marquez 4.meccs fölöslegességében pl. egyetértünk... :)


BlaZe

Én is azt véltem felfedezni, hogy sok idő után újra összeszedett volt Trinidad ellen... Persze nyilván sokat számított, hogy egy váltósúlyú-nagyváltósúlyúval bokszolt a saját súlycsoportjában...
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

faceload írtaCOLON
BlaZe írtaCOLONNekem rémlik valami olyan, hogy Jones a meccs után azt nyilatkozta, hogy érezte, vagy tartott tőle, hogy Tarver el fogja kapni egy nagy ütéssel. Mindenesetre bejött :) Jones ott erőtlen, ötlettelen is volt, nem csak a reflexei koptak meg. Úgy éreztem, hogy nincs is kedve boxolni. Harmadik meccsen, Johnson, Hanshaw ellen szintén ugyanez volt az érzésem. Tito ellen tűnt úgy egyedül az utóbbi években, hogy élvezi is, amit csinál. Ha ott folytatja, egy jó meccsre elég lesz Joe ellen, de behúzni szerintem csak akkor tudja, ha valami jó kombóval (vagy többel) telibeveri Calzaghet. Különben ő lesz megverve a kötélnél a fedezéke mögött.
Tito váltósúlyú és hosszú ideig inaktív volt. Nem várok sokat RJJtől.
Persze, nem is a formájára gondoltam, hanem hogy ott úgy tűnt, kedvvel bunyózott. És Jones bunyójában ez nagyon fontos szerintem, mert a sebességen és reflexeken kívül az egész bunyója a váratlan megoldásokra épül, amit szerintem csak akkor lehet komolyan csinálni, ha az ember kedvvel bunyózik. De ettől függetlenül én sem Jonesra fogom tenni a pénzem. Így legalább bármi lesz az eredmény, örülni fogok :)
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Volt egy pillanat a legutóbbi 24/7 részben amikor ismét "hittem" Jonesban. Amikor azt mondta "If I lose...who cares??? But if he lose? he'sstreak is ending..."
Annyira biztosan mondta azt a dolgot, hogy "if he lose". De tartom magam a véleményemhez. Jones kiégett... nincs, hogy megverje az P4P #1-t (nálam). Ha valami csodával határos módon mégis meg tudja verni Calzaghe-t, régi önmagát idézve..akkor nálam all time legjobb. Kétségtelenül.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Egy szó mint száz. Ezen a téren sosem lesz egy véleményünk az tuti. Szerintem Jones nem tudta volna azt megcsinálni, hogy ne kapjon 1 pofont se. Tysonnak az összes pofonja kőkemény volt, míg Jones álla a félnehézsúlyú mezőnyben sem mondható keménynek.
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Justin!

Szerintem Tyson 2003-ban (és nem a csúcson lévő Tyson) max. az első 6 menetben törhette volna össze Roy-t, HA ELTALÁLJA, de ha nem sikerül, biztos, hogy Roy kipontozta volna...
Üvegállúnak titulálod, pedig teljesen előttem van a kép, amikor Tarver a 2. meccsükön teljesen védtelenül találja el fejen Jones-t, ami korábban teljesen elképzelhetetlen lett volna... Egy olyan szituációban mindenkinek üvegből lett volna az álla... És ez a nehézsúlyból való visszafogyasztás következménye volt, a fejének ilyen szintű védtelenül hagyása...

És hogy miért bokszolt Tarver-rel megint, mert ahogy Niki is írta, hogy igencsak lejtett a pálya az 1. meccsükön a pontozóknál Roy javára (és ezt nyilván érezték mások is), holott szerintem már azt a meccset is elvesztette Tarver ellen... :( Volt néhány menet, amit ő nyert látványosan, de a menetek többségében Tarver pontosabb volt, mondom ezt én a nagy kedvencemről...

2. meccs meg azért lett, mert ő senki elől sem futott el soha és úgy gondolta, hogy a 2. meccsen már nem lesz benne a fogyasztás hatása... Sajnos tévedett... :(

Ha most nyerne, én Dawson ellen akarnám látni, nem az ellen a Hopkins ellen, akit Calzaghe tisztán megvert...
Bennem nincsen ilyen "öregek csatája" iránti vágyakozás...
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

BlaZe írtaCOLONNekem rémlik valami olyan, hogy Jones a meccs után azt nyilatkozta, hogy érezte, vagy tartott tőle, hogy Tarver el fogja kapni egy nagy ütéssel. Mindenesetre bejött :) Jones ott erőtlen, ötlettelen is volt, nem csak a reflexei koptak meg. Úgy éreztem, hogy nincs is kedve boxolni. Harmadik meccsen, Johnson, Hanshaw ellen szintén ugyanez volt az érzésem. Tito ellen tűnt úgy egyedül az utóbbi években, hogy élvezi is, amit csinál. Ha ott folytatja, egy jó meccsre elég lesz Joe ellen, de behúzni szerintem csak akkor tudja, ha valami jó kombóval (vagy többel) telibeveri Calzaghet. Különben ő lesz megverve a kötélnél a fedezéke mögött.
Tito váltósúlyú és hosszú ideig inaktív volt. Nem várok sokat RJJtől.
You will never walk alone!
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Erre a sztoryra én is emlékszem. Valamelyik újságban olvastam akkoriban, Roy nyilatkozta: A kezdő gongszó előtt amikor egymással szemben álltunk, Tarver megkérdezte tőlem, hogy mi a mentségem arra, hogy ma kiütnek. :)
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

Nekem rémlik valami olyan, hogy Jones a meccs után azt nyilatkozta, hogy érezte, vagy tartott tőle, hogy Tarver el fogja kapni egy nagy ütéssel. Mindenesetre bejött :) Jones ott erőtlen, ötlettelen is volt, nem csak a reflexei koptak meg. Úgy éreztem, hogy nincs is kedve boxolni. Harmadik meccsen, Johnson, Hanshaw ellen szintén ugyanez volt az érzésem. Tito ellen tűnt úgy egyedül az utóbbi években, hogy élvezi is, amit csinál. Ha ott folytatja, egy jó meccsre elég lesz Joe ellen, de behúzni szerintem csak akkor tudja, ha valami jó kombóval (vagy többel) telibeveri Calzaghet. Különben ő lesz megverve a kötélnél a fedezéke mögött.
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Carlsson írtaCOLONÉrdekes, a Lewis-Klitschko meccs is eléggé véleményes volt, mégis volt Lewisnak annyi esze, hogy nem üttette ki magát egy esetleges visszavágón... :) Jones is simán megtehette volna, hogy visszavonul, vagy felmegy nehézbe, és közli, hogy viheti a félnehézsúlyú öveit, de nem ad visszavágót...
Roy úriember. :lol: De semmiképpen sem az a megfutamodós fajta (ahogy pl az uni szerette volna kamuból befeketetíteni e téren...)
És gondolom egyáltalán nem tartott Tarvertôl. Sôt, feltételezte, hogy addigra nem lesz semmilyen fogyasztási problémája és iskola lesz... :D
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Érdekes, a Lewis-Klitschko meccs is eléggé véleményes volt, mégis volt Lewisnak annyi esze, hogy nem üttette ki magát egy esetleges visszavágón... :) Jones is simán megtehette volna, hogy visszavonul, vagy felmegy nehézbe, és közli, hogy viheti a félnehézsúlyú öveit, de nem ad visszavágót...
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Carlsson írtaCOLONNiki, igen, most már rémlik valami, hogy utána ment vissza Tarverért, de az első meccsükön megverte. Minek bunyózott vele visszavágót? Ezt nem értem... Egyszer nem volt elég nyerni ellene? Utána simán mondhatta volna, hogy sorry, de megyek vissza nehézsúlyba...
Mert az elsô meccs erôsen véleményes volt, pont amiatt szerintem, hogy Roy "otthagyott magából valamit nehézben". Én Roy rajongóként is azt mondom, hogy ott Tarver talán jobb volt, sôt vártam, hogy az ô nevét hirdetik majd ki a végén...
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Niki, igen, most már rémlik valami, hogy utána ment vissza Tarverért, de az első meccsükön megverte. Minek bunyózott vele visszavágót? Ezt nem értem... Egyszer nem volt elég nyerni ellene? Utána simán mondhatta volna, hogy sorry, de megyek vissza nehézsúlyba...
BUTTON_POST_REPLY