Joe Calzaghe vs Roy Jones Jr

Minden, ami profiboksz!
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

A kötétánc egy kafa dolog. Mármint annak, aki szeret kötélen bokszolni... :oops:
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

menyus írtaCOLONJones-on mulik minden, mert ha mentalisan sikerulne rendbe szedni magat akkor akar hulyet is csinalhat Joebol.
Szerintem Calzaghe-n is múlik pl. az, hogy hagy-e levegőt az ex undispuited-nek. A mostanság RJJ-féle "kötéltánc"-ból nem hiszem, h Roy jól fog kijönni. Megszórja a Sárkány...
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Hozzászólás Szerző: menyus »

A Tarver 3 alatt is volt par pillanat amikor elovette regi enjet, szal a kepessegei (legalabbis egy resze) meg megvannak, szvsz nala ez pszichikai kerdes.
Ezert mondtam hogy Jones-on mulik minden, mert ha mentalisan sikerulne rendbe szedni magat akkor akar hulyet is csinalhat Joebol. azt se felejtsuk el hogy Roy azert mas tuzerot kepvisel mint Hopiapi, szal barmi lehet..

mindenesetre nem bannam ha hozna a meccset mert kotesben fogadtam 4 meccsre, de Vitya mar beleronditott a varhato maximalis nyeremenyembe :evil:
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

[quote="grabanc"][quote="Justin"][quote="Nikike"]A vekkert pedig magamra kérdeztem: hogy inkább ne álmodozzam Jones régi önmagára találása kapcsán? :wink:[/quote]

Ja...:D

Szerintem már nem lesz Jones önmaga soha...[/quote]

Alkalomadtán a Sárkányra fogadok, de nem feltétlenül azért mert felnőtt RJJ mellé...sokkal inkább, mert Roy-ban már nem látok annyit, h megállítaná Joe-t...
(monnyuk a Pavlik derbit most néztem be frissen...:? )[/quote]


Igen, én is így látom, ha Roy veszít, nem azért "teszi", mert ági nôt volna fel az ô egykori szintjére...
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Justin írtaCOLON
Nikike írtaCOLONA vekkert pedig magamra kérdeztem: hogy inkább ne álmodozzam Jones régi önmagára találása kapcsán? :wink:
Ja...:D

Szerintem már nem lesz Jones önmaga soha...
Alkalomadtán a Sárkányra fogadok, de nem feltétlenül azért mert felnőtt RJJ mellé...sokkal inkább, mert Roy-ban már nem látok annyit, h megállítaná Joe-t...
(monnyuk a Pavlik derbit most néztem be frissen...:? )
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Nikike írtaCOLONA vekkert pedig magamra kérdeztem: hogy inkább ne álmodozzam Jones régi önmagára találása kapcsán? :wink:
Ja...:D

Szerintem már nem lesz Jones önmaga soha...
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Hááát, szerintem ugyanezt írtam nagyjából, vagy nem? :)

A vekkert pedig magamra kérdeztem: hogy inkább ne álmodozzam Jones régi önmagára találása kapcsán? :wink:
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Jonesnál már nem csörög a vekker :) Nála már lejárt. Csak annyi a "bibi", hogy Roy akkora zseni/klasszis/egyik all time legjobb volt karrierje csúcsán, hogy így kiégve is "egészen jó kis bunyós". Sokmindenki szeme felcsillant a Tito elleni Roy láttán, de kérem...egy félnehézsúlyú bunyózott, egy kiégett, felhízlalt váltósúlyú ellen.
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Ezt sajnos így gondolom én is...
Ettôl függetlenül jó volt látni, ahogy játszott Titóval. (Csak ez a baj, hogy pont Titóval, egy "kisemberrel"...) Mindenesetre örülnék, ha egy meccs erejéig - netán az ági meccs erejéig - ismét az a Jones lehetne, aki készült felmenni nehézbe.
(És csörög a vekker?) :)
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Az igazi Jones már "visszavonult" amikor elvállalta Ruíz elleni derbit. Azóta csak árnyéka önmagának...
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Bambuszszaggatóóóóóó??!!!
Szerintem ebben a műfajban viszont a legjobb...nem kő irigykedni (ő sem fogja állandóan a tarkóját és a vesszejét tartó szuszpenzort rettenetes fájdalmak közepette) megfejtés: nem RJJ-ra gondoltam...
8)
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

"Bambusz-szaggató"... :D Ez jó! A végén még sikerül megnevettetned, Sztregó?
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Viszont Ági ütőereje kevés lesz Joneshoz, akit csak az igazán erős Johnson és Tarver tudott kiütni. Jones azóta tart a nagy ütőerejű bokszerektől, ezért ellenük nem mera saját stílusában bokszolni. Calzaghe ütőerejétől nem fog tartani, így valszeg az igazi Jonest láthatjuk, ami bőven elég lehet a bambusz-szaggatóhoz.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Jah, aki leánykori nevén Sakio... :wink:

A Sárkány - ha nem lép bele egy Roy lucky punch-ba - felőrli a kellemetlen ütészáporával RJJ-t. (nálam csak ezért tűnik kétesélyesnek a találkozó)
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

és Bika sem kutyaütő :)
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Ha Joe odafigyel és nem veszi félvállról, akkor simán hozza pontozással, de egy kései KO is benne van.
Roynak nem volt ilyen kaliberű ellenfele az elmúlt 3 évben, Calzaghe viszont Kessleren és B-Hopon van túl sikerrel.

Persze egy B-Hop-RJJ visszavágót megnéznék, de itt győzzön a Sárkány. 8)
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Itt is az öreg nyer majd, aztán jöhet a Jones vs Hopkins visszavágó.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Szerintem meg pont fordítva lesz a dolog. Minden Calzaghe-on fog múlni. Az rendbe van, hogy semmi kárt nem tett 'Nardban, de ki az aki kárt tudna tenni az öregben? :) Szerintem Calzaghe tud kárt tenni ha akar (Lacy) és ő is vert már meg komoly erőgépet (Kessler), szóval ha kell, úgy is tud bunyózni. Jones ellen pedig azzal a taktikával kell majd kijöjjön mint Kessler ellen kb. Hozni fogja a meccset Ági.
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Hozzászólás Szerző: menyus »

Justin írtaCOLONCsak annyi a gond, hogy Calzaghe nem fog kikapni Jones-tól. :)
En ebben nem vagyok olyan biztos..
Mas olyan erogepektol kikapni mint Tarver es plane Glen apo, es itt az sem biztos hogy Calzaghe nagy folenyben lesz, mert Jones sztem meg mindig gyors annyira hogy megkontrazza a walesit, kiutest meg nem hiszem hogy Joe tud majd produkalni, nekem Hopiapi ellen is total erotlennek tunt, bar igaz hogy hatekony volt, de kart nem tett az oregben.
..minden Jonestol fugg.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Csak annyi a gond, hogy Calzaghe nem fog kikapni Jones-tól. :)
BUTTON_POST_REPLY