Joe Calzaghe vs Roy Jones Jr

Minden, ami profiboksz!
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

RJJ volt a nagyobb bokszoló, de hibázott... korlátait feszegette és többet vesztett a nehézsúlyú címmel, mint amit nyert vele...
Viszont a nem annyira penge Calzaghe, már joggal bokszol "nevekkel"... és remélem, hogy a veretlensége most sem szakad meg...
Go walesi Sárkány! =D>
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

nekem mindkettő kedvencem de roy már nem a régi. hacsak nincs még valami nagy dobása. a walesi ízekre fogja szedni. úgy gondolom talán ő érdemli meg jobban a győzelmét hogy karrierjét veretlenül fejezze be. megérdemelné. lehet a helyébe én megpróbálnám Marcianó rekordját beállítani. ha ezt behúzza akkor még 4 meccs. a WBC félnehézsúlyú övét megszerezné majd még 3-er megvédené is történelmet írhatna.
"A példaképem, apám faliórája. Egyszer én is szeretnék olyan pontosan ütni"-Vitali Klitschko
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

grabanc írtaCOLONEkkora bokszolóval ennyire nem foglalkozni?! :shock:

Pedig szorul a hurok, a szerencsés ütésen kívül ugyan miben bízhat?
Justin írtaCOLONSzerintem semmiben.
Ezt itt lehet folytatni.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Vigyázni kell ezekkel a 24/7 cuccokkal :) A cél nyilván az, hogy minél jobban felcsigázzák az érdeklődést a meccsre, és elhitessék azt, hogy itt bárki nyerhet, és hatalmas nagy harc lesz. Én a Floyd vs Hatton cuccok után bizonytalanodtam el, mert úgy tűnt, hogy Hatton soha ilyen erős és jó nem volt, és most aztán szétkapja Floydot. A végeredményt tudjuk :) Előtte pedig az Oscar vs Floyd 24/7 anyagokból az jött le, hogy amíg Oszi megszakad a melóban, addig Floyd csak bulikba jár meg táncolni, és fontosabb számára a fodrász, mint a felkészülés :)

Elvileg vasárnap éjszaka adja az HBO a következő részt. Abban lehet Ági lesz lassú és gyenge, Jones meg erős és gyors :)

Szerintem sok következtetés nem lehet ezekből a műsorokból levonni. Nagyon jók, felspannolják az embert, egyszóval vérprofi munka, de nyilván senki sem fogja a meccs előtt ilyen nyíltan kiteregetni a kártyáit.
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Hozzászólás Szerző: berti »

Megnéztem az Erwin által feltett Calzaghe vs Jones 24/7 -et.
Mintha minden kocka azt sugallná, hogy Jones veszteni fog. Mikor őt mutatták, akkor valami nyugdíjas háttér zene alatt vagy 30-cal száguldozott valami kihalt országúton, vagy 70 éves százharminc kilós emberekkel hadakozott, vagy ült csendben a félhomályban. Joe meg végigpüfölte a műúsort. Most a film készítői vagy csak ilyen képeket tudtak elcsípni és akkor persze milyen más aláfestő zenét keverhettek volna, vagy az öreg titkol valamit. :roll: Na midegy, engem nem villanyozott fel, inkább megrémített. :oops:
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Szemétség, hogy ez a meccs most lesz megrendezve és nem 6 évvel ezelőtt...

Most már nem Roy a esélyes és nincs is már a csúcs közelében sem...
Nem fog bizonyítani ez a meccs semmit, ha Calzaghe nyer...

Eleve nem is tudom, hogy miért ezirányba megy Roy. Szépen építgette magát az előző meccseken és most mindent kockára tesz megint pont a legjobb ellen...
Pedig ott lenne az alkalom, hogy kedvenc WBC-övét megszerezze Diaconu ellen, miután Dawson dobbantott a Tarver elleni meccs miatt...
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Hát egyelőre még nem tudom én se megnézni azt a 24/7 videót, de nagyjából el tudom képzelni, h mi lehet benne... :) Ettől függetlenül én nem számítok kiütésre, szerintem szoros pontozással Calzaghe fog nyerni.
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

spiller írtaCOLONcalzaghe nem a kedvenceimhez tartozik de szerintem sajnos kifogja ütni roy jones jr ort. ha nem igy lesz akkor lehet hogy egy nagyon jó mecs lesz belöle ami mostanábaelmarad ,egy kettő kivételében.
hát ahogy elnéztem ezen a videon(24/7), sajnos ez a Jones kevés lesz ehez a Joehoz... de remélem rámcfol...
spiller
Újonc
HozzászólásokCOLON 46
CsatlakozottCOLON 2006-03-06 11:50:06
Tartózkodási helyCOLON budapest

Hozzászólás Szerző: spiller »

calzaghe nem a kedvenceimhez tartozik de szerintem sajnos kifogja ütni roy jones jr ort. ha nem igy lesz akkor lehet hogy egy nagyon jó mecs lesz belöle ami mostanábaelmarad ,egy kettő kivételében.
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Leszedném nagyon szivesen persze ha tudnám!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Hajnalban adta az HBO a Calzaghe vs Jones 24/7 első részét. Aki látta korábban az Oscar vs Floyd és a Floyd vs Hatton meccsekhez készült hasonló cuccokat, annak nem kell bemutatni, hogy milyen jók ezek a beharangozók.

Fel is dobtam az ftp-re, érdemes leszedni.
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Én bízom Calzaghe-ban, és abban, hogy Roy-t is abszolválni fogja, Roy-ban már nem látom azt a gyorsaságot, jó reflexeket, és széles technikai repertoárt, mint régen, de ettől függetlenül nem írom le, mert ha megrázza magát, még okozhat meglepetéseket...
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Roy Jones simán hozni fogja a mérkőzést még akkor is ha már nem a régi.Jones egy igazi született tehetség Calzaghe pedig egy jó iparos.
Én Jones ko ra fogok tippelni.
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

ogreface írtaCOLONBízom benne hogy RJJ megrázza magát és megint mutat nekünk valami csodát.Aztán egy Hopkins elleni visszavágó és utána kéz a kézben elmehetnek nyugdíjba. :wink:
Hopkins-Jones meccs esélytelen, mert Roy kijelentette, hogy nem bokszol vele visszavágót. :(
3000
Reménység
HozzászólásokCOLON 82
CsatlakozottCOLON 2007-09-13 21:37:53
Tartózkodási helyCOLON Tijuana

Hozzászólás Szerző: 3000 »

A képzettség az simán lehet véleményes,a képesség már kevésbé :D .
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Nikike írtaCOLONÉn is egy olyan fellángolásban bízom...
Ja és Roynál nehezebb képzettnek lenni szerintem!
Nikike...
Itt a képzettségről nincs is vita. Csak annak kivitelezéséről. No ott lehet a bibi.. nem is kicsi :wink:
Álmodozni pedig én is szeretek...monnyuk legyen Holyfield, amint Kijevig kergeti a Klicskókat... :lol:
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Bízom benne hogy RJJ megrázza magát és megint mutat nekünk valami csodát.Aztán egy Hopkins elleni visszavágó és utána kéz a kézben elmehetnek nyugdíjba. :wink:
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Én is egy olyan fellángolásban bízom - fôleg végig a meccsen -, mint amit Tarver ellen bírt produkálni egy menetig a harmadikon, vagy a "kicsi" Tito ellen szinte végig. Kíváncsi lennék, hogy állna ági - de fôleg a rajongóinak - a feje utána. :P
Ja és Roynál nehezebb képzettnek lenni szerintem!
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Valahogy én sem érzem, hogy egy lefutott meccs lenne Calzaghe részéről. Bár hasonlóként vélekedtem a Hopkins elleni meccs előtt is. :lol:
Bízok az öreg Royban, hogy azért mutat egy pár szép kombót, melyekkel akár meg is lepheti a Walesit, ahogy hopkins is megtréfálta az első menetben. Jones nagyobb egy számmal mint Hapo és képzettségben sem marad el tőle, szóval bármi lehet.

Hajrá Jones! :wink:
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Sztrego írtaCOLONViszont Ági ütőereje kevés lesz Joneshoz, akit csak az igazán erős Johnson és Tarver tudott kiütni. Jones azóta tart a nagy ütőerejű bokszerektől, ezért ellenük nem mera saját stílusában bokszolni. Calzaghe ütőerejétől nem fog tartani, így valszeg az igazi Jonest láthatjuk, ami bőven elég lehet a bambusz-szaggatóhoz.
Idézet Sztregótól:
Annak örülnék, ha Pavlikkal bokszolna ...és nem Roy Jonesszal. Sajnos Jones már nem a régi, így kevés eélye lenne a győzelemre.
» Sztrego2008-04-22 22:40:18

http://www.profiboksz.hu/hir.php?id=11151
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
BUTTON_POST_REPLY