Joe Calzaghe vs Roy Jones Jr

Minden, ami profiboksz!
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Justin írtaCOLONElég lett volna az is ha az a 2004-es Tyson fele annyiszor találja el mint Ruíz. Szeretem Jonest, de feküdt volna...
De fele annyiszor se találta volna el az enervált,bajnoki formájához képest túlsúlyos,lassú,pihegő Tyson!A Danny Williams elleni teljesítménye önmaga paródiája volt!Pedig az volt a 2004-es formája.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Elég lett volna az is ha az a 2004-es Tyson fele annyiszor találja el mint Ruíz. Szeretem Jonest, de feküdt volna...
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Carlsson írtaCOLONDe azt nem értem, hogy ilyenkor mi játszódik le Roy fejében? Ő volt a félnehézsúly királya, mindenkit megvert, aki csak szóba jöhetett, kivéve a Tigrist. Megverte Tarvert, aki a legnagyobb kihívónak számított akkoriban, a Tigris pedig kikapott Gonzaleztől, akit ő már korábban megvert. Vitathatatlanul ő volt a félnehézsúly királya, majd felment nehézsúlyba, és ott is világbajnok lett... Ezek után:

MI A BÜDÖS FRANCÉRT MENT VISSZA FÉLNEHÉZBE? Ott mindent elért már, amit csak el tudott, gyakorlatilag kiskirálynak számított, miért érte meg neki kockáztatni, majd elveszíteni mindazt, amit amit felépített? Mért nem vonult inkább vissza, vagy maradt a nehézsúlyban?
Azért ment vissza, hogy a "rendezetlen ügyet", Tarvert a nagy szájával együtt lerendezze... Ugyanis ô volt az egyetlen, akit még nem vert meg addig. (Tarverral Ruiz után bokszolt, visszafogyasztva, enerváltan... A Ruiz elôtti utolsó meccse félnehézben Clinton Woods ellen volt, ha jól emlékszem.) Szerintem arra gondolt, hogy mit neki 8-9 kiló le-föl, lemegy, lenyomja a gyíkot, majd visszaerôsít és jöhet Holyfield, Tyson, "bárki"... sajna benézte.
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

De azt nem értem, hogy ilyenkor mi játszódik le Roy fejében? Ő volt a félnehézsúly királya, mindenkit megvert, aki csak szóba jöhetett, kivéve a Tigrist. Megverte Tarvert, aki a legnagyobb kihívónak számított akkoriban, a Tigris pedig kikapott Gonzaleztől, akit ő már korábban megvert. Vitathatatlanul ő volt a félnehézsúly királya, majd felment nehézsúlyba, és ott is világbajnok lett... Ezek után:

MI A BÜDÖS FRANCÉRT MENT VISSZA FÉLNEHÉZBE? Ott mindent elért már, amit csak el tudott, gyakorlatilag kiskirálynak számított, miért érte meg neki kockáztatni, majd elveszíteni mindazt, amit amit felépített? Mért nem vonult inkább vissza, vagy maradt a nehézsúlyban?
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Nikike írtaCOLON... amikor Tyson szabadult, a nemzeti sportból...
Ez így akár viccesen is hangozhatna... :lol:
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Egyébként anno, amikor Tyson szabadult, a nemzeti sportból emlékszem valami olyan címre, hogy Tyson a csirkepásztor ellen. És természetesen Royról szólt a cikk. Valamiért nem olvastam el, de miután akkor még Roy javában kisember volt (szerintem még középsúlyú...), tuti, hogy ez az "ellen" leginkább a népszerûségre vonatkozhatott.

Ruiz után egyébként meg nagy név, ha jól dereng Holyfield volt képben Roynál. (Kár, hogy visszament "befogni Tarver száját", de ha tudta volna mi lesz, tuti nem teszi...) Mert nagyon nagy skalp lett volna, az akkor már símán verhetô apó. (Kicsit sajnáltam is az öreget Toney ellen és eszembe jutott, hogy Roynál is valószínûleg hasonlóan "fogyott volna el".)
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Carlsson írtaCOLONViszont akkor, ha Ruiz helyett Tysonnal bokszolt volna, Tysont is elverte volna
Na, pont errôl volt szó... :wink:
Pontosabban arról, hogy Ruiz után, ha Tyson lett volna a következô ellenfele.
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Tyson fénykorában az első kombinációjával lecsapta volna Jones-t szerintem. Akkoriban bivalyerős, és villámgyors volt, és ha a sokkal gyengébb ütő Tarver is le KO-ztatta a második menetben, akkor vajon mit csinált volna egy Tyson bomba után? :D Viszont akkor, ha Ruiz helyett Tysonnal bokszolt volna, Tysont is elverte volna, mivel akkor már kb. fél lábbal a sírban volt Vas Misi barátunk... Lewis ellen viszont teljesen esélytelen lett volna...

Amúgy ha nyer Calzaghe ellen, vicces, de nem Dawsont fogják követelni az emberek, hanem egy Hopkins elleni visszavágót... :) Méltó befejezése lenne egyikőjük karrierjének, a győztes pedig mehetne Dawson ellen, hogy aztán majd ő tegye nyugdíjra... :)
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

A Ruiz elleni Jonesszal az akkori Tyson szerintem nem túl sokat tudott volna kezdeni. Persze, ha sikerül telibevernie, akkor sima ügy, csak éppen én szerintem sem lett volna túl sanszos. Egy Tysont Roy nem vett volna félvállról (Ruizt sem vette).
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Nikike írtaCOLON
Justin írtaCOLONRoy korházban kötött volna ki egy kisebb Tyson arcra-pacsitól is. Üvegállú Jonest kicsapta Tarver, Johnson is, akkor Tyson??? Nem kell szerintem leírjam, hogy miért ütné ki Jonest.
Feltéve ha az a Mike azt a Royt egyáltalán el bírta volna találni...
A 2004-es Tyson nem hiszem hogy eltalálta volna.
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Justin írtaCOLONRoy korházban kötött volna ki egy kisebb Tyson arcra-pacsitól is. Üvegállú Jonest kicsapta Tarver, Johnson is, akkor Tyson??? Nem kell szerintem leírjam, hogy miért ütné ki Jonest.
Feltéve ha az a Mike azt a Royt egyáltalán el bírta volna találni...
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Roy korházban kötött volna ki egy kisebb Tyson arcra-pacsitól is. Üvegállú Jonest kicsapta Tarver, Johnson is, akkor Tyson??? Nem kell szerintem leírjam, hogy miért ütné ki Jonest.
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Szerintem Roy Jones-nak, Ruiz után, össze kellett volna hoznia az álommeccset Tyson ellen... Az emberek zabálták volna és totál kiszámíthatatlan az eredmény...

Nyilván egy Lewis elleni meccs is fasza lett volna, de Lewis a nehézsúly Roy Jones-a volt, szóval ott azért Lewis győzelme lett volna igencsak a realitás... Viszont Tyson ellen...?!
Na ha azt a meccset lehozza, akkor visszavonulhatott volna...
De talán a Tarver I. után is megtehette volna. A meccset UD-nel neki adták, bajnokként tért vissza és bajnokként vonulhatott volna vissza, szerintem az is jó időpont lett volna...

Ha most persze megverné a veretlen Calzaghe-t, akkor mindenki a legnagyobb és legzseniálisabb bokszolónak tartaná, mert akkor egycsapásra igazolást nyernének az utóbbi évek kisiklásai...
Más kérdés, hogy megint "nem lenne szabad" visszavonulnia, mert mindenki Dawson ellen akarná látni...
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Hát azért ők sem hurkák, meg kell hagyni, bár tény, hogy mindegyik ellen én is Calzaghe-t látom esélyesebbnek, de a bokszban ugye mindig vannak meglepetések... :)
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Carlsson írtaCOLONÉn is Calzaghe-nak szorítok, ha megveri jonest, valóban csak 4 meccsre lenne szüksége, de attól félek, hogy ilyen nagy győzelmek után, mint Lacy, Kessler, Hopkins meg Jones, nem csinálhatná meg azt, hogy kiáll teszem azt Diaconu-val, utána 3-szor megvédi kevésbé ismert bunyósok ellen... Ha Calzaghe valóban történelmet akar majd írni, ilyen kaliberű bokszolókat kéne majd megvernie a közeljövőben, mint Dawson, Tarver, Pavlik, Wright, Trinidad, Johson, Taylor, vagy esetleg Woods... Persze ez nem jelenti azt, hogy tőlük kikapna, de Dawsonnal pl. nehéz dolga lenne sztem...
Sztem egy Tarver, Tito, Taylor/Pavlik, Woods viszonylag sima lenne az 50hez. (de azt is megnézném, h Dawson álla hogy bírná az "1000 ütés"t)
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Szerintem ha Jones visszavonul a Ruíz meccs után, akkor azon gondolkodnánk most, hogy mire ment volna Archie Moore, Gene Tunney vagy Bob Fitzsimmons ellen. Nem a mai "hurkák" ellen.
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Nálam RJJ a legnagyobb,úgyhogy neki drukkolok bár túl sok esélyt nem látok a győzelmére.Neki Ruiz után vissza kellett volna vonulnia mint igazi P4P.Akkor most azon menne a vita hogy vajon kitudta volna elverni a mostaniak közül! :wink:
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Szerintem is... Dawsonnak a következő meccse mindenképp Hopkins vagy a Jones/Calzaghe csata győztese ellen lenne a legjobb választás... Gond csak akkor lenne, ha Jones megverné Calzaghe-t, mert akkor Joe tutira visszavonulna, és mondjuk Hopkins vs. Jones csata lenne... Akkor Dawson nem gyengén hoppon maradna... :)
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

igen. én dawsonban látom az új "jonest". a nagypojáú hopkinsnak vele kéne küzdenie....és persze joenak is ha mégsem vonulna vissza..
"A példaképem, apám faliórája. Egyszer én is szeretnék olyan pontosan ütni"-Vitali Klitschko
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Én is Calzaghe-nak szorítok, ha megveri jonest, valóban csak 4 meccsre lenne szüksége, de attól félek, hogy ilyen nagy győzelmek után, mint Lacy, Kessler, Hopkins meg Jones, nem csinálhatná meg azt, hogy kiáll teszem azt Diaconu-val, utána 3-szor megvédi kevésbé ismert bunyósok ellen... Ha Calzaghe valóban történelmet akar majd írni, ilyen kaliberű bokszolókat kéne majd megvernie a közeljövőben, mint Dawson, Tarver, Pavlik, Wright, Trinidad, Johson, Taylor, vagy esetleg Woods... Persze ez nem jelenti azt, hogy tőlük kikapna, de Dawsonnal pl. nehéz dolga lenne sztem...
BUTTON_POST_REPLY