Nyári Olimpia - Peking 2008. - Ökölvívás

Minden, ami profiboksz!
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Tévéközvetítés:


Gundel Takács Gábor:
- Most maradjunk egy kicsit csendben, hátha elkapunk néhány szót Öcsi
bácsitól....

Öcsi bácsi:
- Ha nem ütsz, megb*szhatjuk mindenki k*rva anyját!

Gundel Takács Gábor:
- Remélem kedves nézőink nem hallották ezeket a szavakat...

:D
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

Az indexen irta ezt vki, es van par dolog amiben egyetertek vele:

#
2008.08.30 12:32:19 szbszig

Finoman utalnék megint arra, hogy a premizálási rendszerünk szar. Mint ahogy az olimpiai boksztorna lebonyolítása is. Nincs kiemelés a sorsolásnál, nincs kiemelés az elsõ körben erõnyerõk kiválasztásánál, nincs vigaszág, nincs semmi. Ez a rendszer mondjuk teniszben elmegy, ahol több óráig tartanak még a legrövidebb mérkõzések is. Itt viszont 8 perc egy mérkõzés, mégis még ez a kevés meccs is úgy szét van húzva, hogy végigbokszolják az egész olimpiát az elsõ naptól, és csak az utolsó nap reggelén adják át az érmek nagy részét. De még ha nem is akarják egy nap alatt lezavarni egy súlycsoport küzdelmeit, mint minden más értelmes sportágban (birkózás, cselgáncs, tékvandó), akkor is lehetne mondjuk egymás utáni napokon bokszoltatni õket, és nem négynaponta. És akkor mondjuk lehetne vigaszág meg lehetnének bronzmérkõzések, mert most tényleg az van, hogy ha valaki szerencsés, és kiemelt az elsõ körben, a másodikban pedig kap egy hasonlóan szerencsés bénát, mint õmaga, akkor már legalább 5. helyen végez. És még mielõtt valaki szólna, hogy hát biztos a kvalifikáció nehéz, és megfelelõen szór, annak felhívnám a figyelmét, hogy az egyenlõség elve alapján itt is rengeteg a szabadkártyás amatõr valami nevenincs országból.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Épp az a gond, h kevés a néző és az amatőr boksznak nincs nagy vonzereje. Így lenne némi pénz, dicsőség, látvány.
Az egész olyan lenne, mint a K1, csak bokszolókkal.
Persze ennek gyakorlatilag 0 a realitása...
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Akkor az amatőr box népszerűbb lenne mint a profi! :-D
De azt komoly pénzdíjak nélkül 1 amatőr boxoló se vállalná be, ha meg nagy pénzt kapnának akkor már az se amatőr box lenne. Szal a 8-as tornákban nem hiszek, bár irtó jó lenne.
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

A K1 rendszeren én is gondolkodtam. De tovább durvítanám azzal, h 8as tornákat is átvenném.
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

A 3X3 perces menetek fejvédő nélkül rengeteget fognak emelni az amatőr box színvonalán! A pontozást megváltoztatnám, a mai profi boxban használatosakra. Döntetlen esetén a K-1-hez hasonlatos extra menetre bíznám a döntést. Így hatalmas tétje lenne mondjuk egy olimpiai aranynak. (nagyobb mint most van) Rengeteg ember csak az olimpián nézi meg a sporteseményeket, és ha a box ott látványosabb, nyilván több ember kap kedvet a nézéséhez esetleg olimpián kívül is, vagy akár több fiatal akar majd lejárni box edzésre mint mostanság, több fiatalban több ügyesebb is lesz majd, így javítva az ökölvívás színvonalát. Persze ez egy nagyon optimista nézet az amatőr boxal szemben, de remélem minden így alakul. :wink:
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Hozzászólás Szerző: Alien »

Mindenkiére.... Megfelelõen képzett szakmai stáb és jó amatõr háttér nélkül nem lesznek jó profi versenyzõink sem...Ki, miben látja hibákat mik lennének a legfontosabb tennivalók és hogyan tovább?
Fight....
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

Alien

Kiknek a velemenyere lennel kivancsi? Forumozokera vagy a MOSz-ere?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Hozzászólás Szerző: Alien »

Azért kíváncsi lennék pár véleményre a mieink olimpiai szereplésével kapcs..
Fight....
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Nem azért nem született érem, mert nem a legjobbak...
Kína lett a legeredményesebb boksznemzet, beszarás!
В Советском Союзе нет секса, только любов!
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Az olimpián nem született egyetlen Kubai arany sem ökölvívásban!Vajon mikor volt utoljára ilyen?Jobban teszik a teljesen érem nélkül hazautazók ha már ma elkezdik ácsolni a tutajokat mert ennek nem lesz jó vége!Igaz nem tudom hogy mennyit "puhult" már a helyzet náluk mostanában.
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Hozzászólás Szerző: menyus »

ha valakinek van barmi elkepzelese hogy kinek jo ez a cirkusz a biroi dontesekkel(ugy osszessegeben), kerem ossza meg velem.. ez az egesz amator boksz lassan mar nem is bunyorol szol hanem biroi "erdekessegekrol"
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Lehet szedni a szerverről a szombati döntőket.
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

"A címvédő, thaiföldi Manus Boonjumnong Pekingben is az aranyéremért bunyózhat, miután pontozásos győzelmet aratott a kubai Roniel Iglesias Sotolongo fölött 64 kilóban."
Látta valaki a meccset?A kubainak volt egy olyan direkt fejelése hogy profiban csak úgy dobták volna ki a ringből."Gyönyörűen" alulról felfelé és nagy akarattal!Kapott egy pontot miatta a thai és azt mondták a kubainak hogy ejnye-bejnye.Talán ezért büntették utána úgy a pontozók hogy a legtisztább találataira sem kapott egy pontot se.Vicc ez az egész!
:?
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Hát a pontozás egy vicc. Néztem pár meccset, csak egy példa: bahamai vs. kínai. Kínai tökönvágja a bahamait- pontot kap a kínai. Bahamai tisztán pofánvágja a kínait- pontot kap a kínai...
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
Shakur
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 57
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 21:29:55

Hozzászólás Szerző: Shakur »

Most néztem meg a Demetrius Andrade vs. Jungjoo Kim meccset.
Összehozták a koreainak! :shock:
Andrade meg sem várta, hogy kihirdessék az eredményt, szépen kisétált a ringből!
Nem lepődnék meg ha lenne valami botrány a végére ....
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

harward írtaCOLONÉn inkább Korobovra tippeltem volna, de mint ismeretes, a tippjátékban soha nem szoktam remekelni. :wink:
Lehet szedni a meccset.
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Én inkább Korobovra tippeltem volna, de mint ismeretes, a tippjátékban soha nem szoktam remekelni. :wink:

Artayev-Korobov

Jó lenne megszerezni a meccset, mert lehet, hogy ők a torna legjobb bunyósai. Meg Andrade (vasárnap bokszol) vagy valamelyik kubai.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

harward írtaCOLON- A Zhang- Beterbiev meccsel kapcsolatban: több mint 3 meneten keresztül nem nyomtak egyetlen pontot sem az orosznak, pedig végig támadta az összes menetet. A végén meg a kínai őszintén boldog volt, mint aki hőstettet hajtott végre.
Most néztem meg ezt a meccset. Kár volt... Ilyen pofátlan csalást rég láttam. A kínainak nem sok köze volt a meccshez, de szinte csak szellenteni kellett neki, és már kapta is a pontot. Lenyomta az orosz fejét, beszedett egy keményet, fogott, kifordult, padlóra került; ez mind pontot érő megmozdulás volt a kínai javára... Szégyen ez az egész.
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

harward írtaCOLON- +91-ben kiesett a kubai
- 16-án 75 kg-ban döntőnek is beillő meccs: Korobov- Artayev (182. mérk.)
- A Zhang- Beterbiev meccsel kapcsolatban: több mint 3 meneten keresztül nem nyomtak egyetlen pontot sem az orosznak, pedig végig támadta az összes menetet. A végén meg a kínai őszintén boldog volt, mint aki hőstettet hajtott végre.
tök véletlen láttam én is az orosz és a kínai meccsét.VÉRLÁZÍTÓ semlegesként is. A kínait hányszor kellett volna fogásért inteni???? legalább 10-szer esett pofára a padlóra, mert az orosz gyorsabban el tudott lépni a fogás elől. Menetenként minimum 7-10 tiszta találata volt, erre mennyit nyomtak be neki? 2-t!!!!! A NÉGY MENET ALATT ÖSSZESEN!!!!! Nekem sem tűnt sportszerűnek a kínai ünneplése... ennek így naqyon nincs értelme.

A kontrolálatlan dopping és a politika/üzlet kabarét csinált az olimpa nagy részéből.
BUTTON_POST_REPLY