Fórumtalálkozó április 20-án a Boxutcában

Minden, ami profiboksz!
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Kép

Kép

Ez a kettő van, sajna elég satnyák :oops: , mert telefonnal készítettem.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Edgegod írtaCOLONLaslie

Ha megoldható, légyszi told fel ftpre azokat a képeket amiket most vasárnap csináltál a fórumtalálkozon. Köszi
Jessssz! Fotókat kérünk! :wink:
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

Laslie

Ha megoldható, légyszi told fel ftpre azokat a képeket amiket most vasárnap csináltál a fórumtalálkozon. Köszi
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

alain írtaCOLON
faceload írtaCOLON
grabanc írtaCOLONNem tudom hányan voltatok, de igazából arra lennék kíváncsi, hogy volt - e olyan köztetek, aki kibírta, hogy ne élőben nézze a derbit...:roll: :wink:

Készültek fotók? (mert akkor dobjátok fel légyszi)
Amennyire emléxem olyan nem nagyon volt, aki kibírta hogy ne nézze meg az eredményt. Tisztelet Edzsnek az önmegtartóztatásért =D>
Én meg soha többet nem iszom :oops: :-&
hasonló nekem is átfutott már egy-két húzósabb másnap során, de hogy soha többet... :lol:

amúgy mi történt? kellett nekem egy picit hamarabb eljönnöm, ezek szerint lemaradtam valamiről (mondjuk az első sört láttam...)
Nekem is csak a felesre vonatkozik :-) Boxuccában még "egyben voltam" úgyhogy nem maradtál le semmiről, de utána 1ik pillanatról a másikra kihúzták alólam a szőnyeget. Tegnap voltam harmadnapos, ma már mond6ni allright, de jelen pillanatban áll még a "soha többet".
You will never walk alone!
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

faceload írtaCOLON
grabanc írtaCOLONNem tudom hányan voltatok, de igazából arra lennék kíváncsi, hogy volt - e olyan köztetek, aki kibírta, hogy ne élőben nézze a derbit...:roll: :wink:

Készültek fotók? (mert akkor dobjátok fel légyszi)
Amennyire emléxem olyan nem nagyon volt, aki kibírta hogy ne nézze meg az eredményt. Tisztelet Edzsnek az önmegtartóztatásért =D>
Én meg soha többet nem iszom :oops: :-&
hasonló nekem is átfutott már egy-két húzósabb másnap során, de hogy soha többet... :lol:

amúgy mi történt? kellett nekem egy picit hamarabb eljönnöm, ezek szerint lemaradtam valamiről (mondjuk az első sört láttam...)
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Hozzászólás Szerző: menyus »

Tokre sajnalom hogy errol is lemaradtam, megint egy honapnyi faziskesessel megyek csak haza..
lehet a legkozelebbi buli elott felmondok hogy egy hetre hazakoltozhessek :D
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

Jó kis buli volt, kb. 15-en voltunk és 14 óra után jöttünk csak el a Boxutcából. Faceload-ra meg azóta felnézek :). Én is szeretek bulizni meg inni, de hogy valaki vasárnap délelõtt sörökkel meg koktélokkal indítsa a napot, az még engem is meglepett :).
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: leibigab »

faceload írtaCOLON
grabanc írtaCOLONNem tudom hányan voltatok, de igazából arra lennék kíváncsi, hogy volt - e olyan köztetek, aki kibírta, hogy ne élőben nézze a derbit...:roll: :wink:

Készültek fotók? (mert akkor dobjátok fel légyszi)
Amennyire emléxem olyan nem nagyon volt, aki kibírta hogy ne nézze meg az eredményt. Tisztelet Edzsnek az önmegtartóztatásért =D>
Én meg soha többet nem iszom :oops: :-&

Hát mikor melózok, kénytelen vagyok kibírni, hogy ne élőben nézzem, ez történt most is. Az eredményt a neten már 6-kor néztem, aztán meg felvételről a meccset.

Faceload

Ilyet meg ne mondj, hogy soha többet nem iszol, mert úgysem tartod be, megaztán lehet, hogy csak a palacsinta volt az oka amit reggel az arcodba töltöttél! :D
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Szintúgy...
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Sajnos most nem tudtam feljutni, de a következő találkozót tuti nem hagyom ki!
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

grabanc írtaCOLONNem tudom hányan voltatok, de igazából arra lennék kíváncsi, hogy volt - e olyan köztetek, aki kibírta, hogy ne élőben nézze a derbit...:roll: :wink:

Készültek fotók? (mert akkor dobjátok fel légyszi)
Amennyire emléxem olyan nem nagyon volt, aki kibírta hogy ne nézze meg az eredményt. Tisztelet Edzsnek az önmegtartóztatásért =D>
Én meg soha többet nem iszom :oops: :-&
You will never walk alone!
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Nem tudom hányan voltatok, de igazából arra lennék kíváncsi, hogy volt - e olyan köztetek, aki kibírta, hogy ne élőben nézze a derbit...:roll: :wink:

Készültek fotók? (mert akkor dobjátok fel légyszi)
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Hozzászólás Szerző: Alien »

[quote="kozi"]Nem voltunk sokan, de jót dumáltunk jó buli volt, sajna a meccs már annyira nem volt jó (azért kétszer csak megnéztük megint :))[/quote]

Igen, a meccsnél többet ért Szántó Öcsi bá' véleményezése, összefoglalója mai profi világról és a hazai amatõrõk pekingi esélyeirõl....
Fight....
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: kozi »

Nem voltunk sokan, de jót dumáltunk jó buli volt, sajna a meccs már annyira nem volt jó (azért kétszer csak megnéztük megint :))
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Sajnos én a hajnalt a fajanszon töltöttem,így nem tudtam menni a találkozóra,amit nagyon sajnálok!Már régóta készültem rá,de ez van!/A bajok miatt már hajnal 4 órakor elkezdtem nézni a közvetítést,de összességében csak a reggel 8 órai ismétléssel együtt jött össze a teljes kép, mert a wc-ben nincs tv./Remélem a többiek jól érezték/érzik/ magukat!
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Hozzászólás Szerző: berti »

Elnézést kérek, hogy ígéretem ellenére nem mentem(tünk), de a kopasz főnök belázasodott! Remélem jól éreztétek magatokat! A következőn remélem ott leszek!
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Eddig sajnos úgy tűnik, nekem sem jön össze a fenti meccsnézés.

Kár, nagyon sajnálom. Jó lett volna a kismoziban nézni.

Remélem azért Joe lerendezi Bernardot.
Nem mintha bármi, csak egyszerűen az angol az európaibb... :)

Valahogy ki kell választani kinek drukkoljon az ember... :)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

A mostanin sajnos én sem tudok részt venni, de mindenkinek jó szórakozást kívánok! :)
Bosco
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Sajnos én sem tudok vasárnap menni, és Holy sem ér rá, úgy tűnik. Bocs mindenkitől :oops:. Azért tuti jó buli lesz. Edge lesz a karmester, szóval a rákendroll fíling garantált :).

Pár rövid infó. Most úgy tűnik, hogy az elejétől a kávézó részben lesz a banzáj (majd ott úgyis megmondják, hogy hol van lefoglalva a hely). Mindenki kapni fog egy sorszámot, amire majd írni fogják a fogyasztást, és a végén így lehet majd fizetni külön-külön.

A névsor jelenleg így néz ki:

Kokó
Szántó Imre
Golyo
Edge +1 fő
Kozi
Leone
WNB (ha ráér…)
Gallien
Alien
Alain
Tomi
Vietta?
Ogreface
VMVKWA
Laslie
Profun
Berti és kis családja
Attis
Faceload
Oakenfold
Best_Pete
A hozzászólást 2008 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 Erwin-kor.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

A francba, azt hittem már elfelejtetted és megúszom :) Lesz még ilyen buli, be fogjuk pótolni :)
BUTTON_POST_REPLY