Kelly Pavlik vs Jermain Taylor II.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

A Hopkins elleni meccsig lehet, hogy letett vmit, mert igen pénzes emberek láttak benne fantáziát. Papiron jók az eredményei, de a valóságban csak Oumát győzte le, a többi sima csalás...
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Igen, de milyen nagyváltósúlyúak? Kellemetlen, fordított alapállásúak. Emellett Ouma nagyon sokat üt, Spinks sokat és jól mozog, Winky meg kíválóan védekezik. Mindamellett többszörös világbajnokok. Sztem jóval gyengébb a többi kakukktojás, akik Baldomir kivételével nem sokat tettek le az asztalra, aki meg messze nem egy technikai tálentum, "csak" egy bulldog.

Időkorlát valóban nem volt, de ha csak a legtöbb súlycsoportban világbajnoki címet szerzett, PPV eredményekben kiemelkedően vezető hypersztár és a középsúlyú bajnokok HOF-várományos alakja van előtte (én többre értékelem ha valaki hasonló nehézségű ellenfelekkel 2 év alatt mérkőzik meg mintha 4-5-6) akkor mégiscsak letett valamit az asztalra nem?
You will never walk alone!
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Taylornál meg Ouma volt gyengusz, nem beszélve arról, h a 6ból 3 nagyváltósúlyú...
Az idő pedig nem volt kritérium... :)
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

VRRRT:Taylor mit csinált eddig? Mondj 2 bunyóst akinek szerinted nívósabb ellenfelei voltak az utso 6 meccsén mint neki.
» faceload2008-02-20 19:56:22

Faceload: A súlycsoport is számít, de itt a példa: Hopkins, Calzaghe, Méjvödör, Oszi, Cotto stb
» VRRRT2008-02-20 20:22:39

Gondoltam ide válaszolok:
A felsorolt neveknél van egy kakukktojás az utóbbi 6 meccs alatt, aki az én szememben jóval gyengébb mint Spinks vagy Ouma akik szerintem nagyon kellemetlen ellenfelek:
Manfredo (ági), Branco (midzsuel) , Mitchell (vödör),

Oscar és Bernard olyan szempontból más tészta, hogy ők az elmúlt 6 meccset több mint kétszer annyi idő alatt tudták le mint Taylor. Summa summarum barokkos túlzás Taylorról azt mondani, hogy semmit nem csinált :-)
You will never walk alone!
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Pavlik megérdemelten nyert, az általam útált Taylor ellen... :roll:
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Kelly Pavlik vs Jermain Taylor II.

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Ha a várakozásoknak megfelelő meccs lesz a Pavlik vs Taylor II., akkor azt gondolom érdemes nyitni egy külön topikot, már csak a várható sok hozzászólás miatt is.

Kép

Az olvasók és a tippjátékosok elég egyértelműen látják az esélyeket.

Főoldali szavazás:

Kelly Pavlik vs Jermain Taylor II. - Mi lesz a végeredmény?

53% | Pavlik nyer kiütéssel
25% | Taylor nyer pontozással
11% | Pavlik nyer pontozással
11% | Taylor nyer kiütéssel
#371 szavazat

Leadott tippek:

Pavlik wi 56,
Taylor wp 28
Pavlik wp 17
Taylor wi 13

A fogadóirodák is viszonylag markánsan Pavlik mellet teszik le a voksukat.

Sportingbet:

Pavlik by KO, TKO, DQ – 1.90
Pavlik by PTs – 6.50
Taylor by KO, TKO, DQ – 4.00
Taylor by PTS – 5.50

Bwin:

Kelly Pavlik – 1.53
Jermain Taylor – 2.50
Döntetlen – 23.00

Edge elemzése szerint megint Pavliknak áll a zászló: http://www.profiboksz.hu/cikk.php?id=603

Nálam viszont egy hajszállal Taylornak :). Kozihoz hasonlóan azt gondolom, hogy Taylor jobb képességű bunyós, és ha nem akarja mindenáron lemészárolni bosszúból Pavlikot, és nem követi el azt a hülyeséget, amit az első meccsen, hogy odaáll verekedni, akkor nyerhet is. Viszont félek tőle, hogy ennek az az ára, hogy nem lesz túl szép meccs. Ki kell kapcsolni Pavlik jobbegyenesét/jobbhorgát: ez lehet a kulcs szerintem Taylor számára.
BUTTON_POST_REPLY