K-1 vs Box

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
Esteban
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2003-11-05 16:11:29
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: Esteban »

Ezeknek a bokszolóknak akkor lenne esélyük ha minimum egy évig tanulmányoznák a rugásokat és a rugások elleni védekezés technikáját.Ha ezt megtennék akkor szerintem kb.<br>1-2 perc alatt végeznének a K1-sekkel.Csak abba gondoljatok bele , hogy a bokszolók 12 menetet hajtanak végig , míg a k1-ben csak 3 menet (néha 5) van.Szerintetek milyen tempóra képes egy jól felkészült bokszoló ha 3 menet alatt kell kiadnia magából azt ami benne van?Így viszont attól félek , hogy a rugásokkal megzavarják Őket és így veszíteni fognak.
egyenes

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Ha a három öklész beszált a táncba lelkük rajta. ;) Botha egész jól játszott a belga Khafou-val legutóbb. Jirov Ignasov ellen könnyen fûbe haraphatott volna de Musahit énszerintem elintézheti.
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Ignashov tenyleg gyakran ejszakazik :)<br>Nem hinnem, hogy gyakran belekotnenek a kidoboemberek, vagy ha igen, akkor utana is meg mernel ismetelni ezt a tettuket :D<br>Sajna neha a versenyeken elojon, hogy "nem tul sokat aludt"  ;D<br><br>Egy Ignashov vs. Robotdoki k1 merkozest neznek meg a legszivesebben  ;D
bandi
-----------------
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: Sama »

szarabb megelozott szoval ez csak legenda, ami nagy valoszinuseggel igaz is :)<br>pl a multkori K1 GP donton is azt lehetett hallani, hogy Ignashov jot bulizott elotte, ezert nem volt igazan csucsformaban...
If you don´t want pain
You don´t understand
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: szarabb »

stefi, <br>ignashov nem éppen a példamutató sportolói életéről híres - tényleg van, hogy 3-4 hétre eltünik. irtózatosan gyorsan feltud szedni 10 kilót - derékra-ezt biztosan a sörnek köszönheti ;D<br>és néha az ábrázata is arról tanúskodik, hogy kemény este-esték állnak mögötte. <br>Bizonyítékot persze nem tudok felmutatni ;)<br>Éppen ezért szeretem egyébként, az a hűvös másnapos (kissé bruce willis-i - utolsó cserkész) nyugalom ami árad róla, az a lelassult és művészi nemtörődömség, az fantasztikus. aztán begurul és megvillan. egy csoda........:)
SzaRABB
stefi
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-12-04 15:31:43

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: stefi »

Sama!<br><br>Ezt nem nagyon értem- már hogy "ha nem másnapos, és edzésben van " .Ennek van valóságalapja, és tájékozatlan vagyok, vagy "csak úgy" írtad?<br><br>stefi
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: Sama »

Ignashov es Hoost gyozelme biztosnak tunik es - bar en Jirovnak szurkolok majd- Musashi is gyozni fog amilyen jo formaban van mostanaban. Persze mindez csak akkor igaz, ha K1 szabalyok lesznek. Ha box, akkor a 3 boxolora tennem a penzem, bar talan Ignashov, ha nem masnapos es edzesben van...
If you don´t want pain
You don´t understand
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: prof »

Valójában hamis kép -és borítékolható K1 dominancia- alakulhat ki, amikor K1 vs Boxról beszélnek a szervezők. Hiszen ez akkor lenne igaz, ha oda-vissza meccset vívnának a szereplők, egyszer K1-ben, egyszer bokszban összemérve tudásukat. Ekkor lenne középen a mérleg nyelve. Igaz, ez meg felfedezné a spanyolviaszt: a bokszoló könnyedén győzne a boksz keretein belül, a K1-es meg valószínűleg kissé nehezebben, de hozná a K1-es meccset, hacsak tiszta ütőfelületet nem talál egy gyors és erős bokszoló, miközben sikeresen védi a rúgásokat.<br> <br>Itt mindössze arról van szó, hogy a K1-es szabályrendszerben mire megy a kéztechnikájával a bokszoló. Elnézve a delikvenseket: semmire, mert Mercer öreg, Botha már többször bizonyította inkompetenciáját, Jirov meg szívós, de nem romboló típus. <br><br>PR-fogás, nézőcsalogatás.<br><br>/Mikor is lesznek már a meccsek??!  ;D ;D/
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: supras »

Botha talán nem nagy veszély. Az öreget már nem teszik ki olyan nagy veszélynek ha nem kell. Azaz a GP-n ugye mindent bele de amúgy lehet hogy nem kellene kifektetni
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Jirovnak nagyon szurkolok, csakugy, mint Ignashovnak. Hoost-papa nem akar veletlenre menni, bar ha Botha betalal, akkor lehet, hogy elsotetul majd a kep :D
bandi
-----------------
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: supras »

Szerintem K1 szabályrendszerben lesznek a meccsek. Valóban én is a Jirov Musashi-t várom a legjobban. Bár nem tudom mi is lesz mert Musashi jó formában van. Inkább megnéznék mondjuk egy Briggs Hoost-ot. De ilyen nincs mert tudják hogy Hoost papának nem éppen a legkeményebb az álla. Azért jó lenne mondjuk egy kicsit boxolókra nézve nyerőbb párosítás.<br><br>Pl. Briggs-Abidi<br>     <br>És még egy pár nagyobb ütő egy Bowe-Sapp  mondjuk.<br><br>Ja és egy kis korrigálás amit nem értek. Úgy volt hogy Sapp megküzd Tysonnal. Viszont mikor Fujita legyőzte Sapp-et, kihívta Tyson. No ezzel csak az a baj hogy Sapp K1-ben küzdött volna Tysonnal, viszont Fujita K1 MMA-ben győzte le és én nem tudok róla, hogy Tyson MMA-ben lépre színre.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: edge »

K-1 vs Box <br>2004. június 6. <br>Nagoya Aiichi Rainbow Hall <br>Nagoya, Japán <br><br>K-1 vs Box: <br>Ernesto Hoost vs. Francois Botha (44-4-2) <br>Alexey Ignashov vs. Ray Mercer (33-5-1) <br>Musashi vs. Vassily Jirov (33-2-0) <br><br>http://www.profikickbox.hu/?action=full&id=218 (suprastól lestem el a px-en :) )<br><br>Érdekes gálának nézünk elébe :) Szerintem nagyon jó ötlet és akár jóval nagyobb érdeklõdés is kisérheti, mint egy hagyományos box vagy K1 gálát. Mit szóltok hozzá ? Lehet tudni arról vmit, hogy pontosan milyen szabályrendszerben lesznek a mérkõzések ?<br><br>Mercert nem igazán értem, mivel a Boxrecen jún. 8-ra meccse van kiírva. Kár, hogy vele kapcsolatban is a "kiöregedõ bokszoló (43) máshol is szerencsét próbál" jut eszünkbe. Jirov viszont nem ilyen, ezért számomra mindenképpen az a meccs hordozza a legtöbb izgalmat.. remélem még bõvülni fog a fellépõk listája.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY