K-1 vs Box

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: supras »

Nme tudom az eredményeit.<br>Igen volt UFC bajnok, emellett szkanderozott, amerikai gladiátoor volt stb.
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: Camo »

Úgy hallottam egy UFC közvetítésen, hogy nehézsúlyú bajnok volt.
Camo
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: supras »

hát van egy highlight-om tőle ezt megnézem mondanak e róla valamit. Ha jól emlékszem nem Tobago hanem Kanada szineit képviselte.
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: Camo »

Supras! <br><br>Nem tudsz véletlenül valamit Gary Goodridge amatőr bokszoló múltjáról?
Camo
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: Camo »

Ray Mercer vs. Remy Bonjasky<br>K-1 World Grand Prix 2005 (2005.03.19. Korea)<br><br>Remy az első menet 8. másodpercében egy rúgással eltalálja Mercer bal fülét. A bíró a meccs 21. másodpercében beszünteti a küzdelmet. Igazából Mercer szinte semmit sem produkált, s a képekből az sem derült ki, miért adta fel szinte azonnal a harcot.  
Camo
MadNed
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-06-28 11:01:49
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: MadNed »

A fene. Nem vettem eszre. 6 uzenet. :)<br>
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: supras »

Jó ok:) Privi üzenetemet olvastad?
MadNed
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-06-28 11:01:49
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: MadNed »

Lol. Most olvastam vissza a dolgokat. valamit elneztem nagyon.....<br>Na mind1. Szoval igen, igazad van. :)
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: supras »

MadNed.<br><br>Igen tudom hogy thai fight-os vagy. De ott edz a Gulyás Zsolti is!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: edge »

Feltettem a régi ftp-re egy tavalyi K1-es meccset, melyen a korábban Kostya Tszyut is kiütõ Vince Phillips mérkõzik Masatoval. Nem sikerült valami hosszúra a mérkõzés, Masato az elsõ rúgásával "kivégzi" Phillipset. A file is mindössze csak 2 mega :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
MadNed
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-06-28 11:01:49
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: MadNed »

Nem. En nem Kempozok. Sztraka Misi az edzom.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: supras »

Akkor ott edzel ahol gondolom. A Gulyás Zsoltiékkal nem? Én a Tar Józsinál edzek.
MadNed
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-06-28 11:01:49
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: MadNed »

Cernagyar? A fene tudja. :) Lehet hogy az. :) Az Arpadhid Budai hidfonel Straka Misinel edzek. Es te? :) <br>Es azert nem k1 vs mma t irtam, mert a netrol amiket letoltottem ilyen jellegi videot azok ugy voltak, hogy k1 vs UFC. Na de igazabol mind1. Vegulis mind1 hogy hivjuk, ugyhis ugyanarrol beszelunk.<br>A nezeteltereseket pedig majd figyelem mostantol, es megprobalok kepekkel, nevekkel alatamasztani. Igazabol nem bannam, ka kiderulne, hogy rosszul gondolom. Nem jo az, ha a ket sport kozott ellensegeskedes van.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: supras »

MadNed itt edzel a cérnagyárban?<br><br>Inkább K1 vs MMA kell mert annak tényleg itt az ideje. Két K1-es egyanúgy megöleli egymást a meccs után mint 2 UFC-s ez csak és kizárólag az emberektől függ. Amikor Sapp széttépi a bábukat az Abidi videó után az csak vicc és poén ezt lehet hallani mert a kamerás röhög mint az állat. Milyen nézeteltérésre gondolsz? Én nem tudok semmiről. Mark Hunt is felemeli Yoshida kezét a meccsük után.
MadNed
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-06-28 11:01:49
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: MadNed »

Hat az, hogy mi a legfarasztobb ezt szerintem nehez eldonteni. en is 3 kuzdosportal probalkoztam eddig ugy mint Esteban, de en Kungfu, Thay box, es Vale Tudo. (igy ebben a sorrendben)<br>Es igazabolt amikor a thay edzes utan elkezdtunk foldharcolni, az volt a legfarasztobb dolog a vilagon. Erre most egyik edzesen zsakoltunk, es mar attol is total kivoltam. Szoval attol fugg, hogy mihez vagy hozzaszokva. Igazabol ezt olyanoknak kellene eldonteni, akik kepzettlenek, es kiprobaljak mind a kettot. Abban viszont egyetertek, hogy ha bejon a lab, az mindenkeppen jobban megterheli az embert, mind agyilag, mind szellemileg.<br>U.i. Nem kellene egy topic K1 vs UFC neven? Amugy ezzel kapcsolatban lenne egy kerdesem. Azt figyeltem meg, hogy altalaban ha 2 ufc-s bemegy a ketrecbe, akkor teljesen korrekt minden. hulyere verik egymast, utana osszeolelkeznek, esetleg a gyoztes felteszi a vesztes kezet a magasba stb. Ugyan ez a k1. Viszont en ugy vettem eszre, hogy az UFC vs K1 eseten igen komoly nezetelteresek vannak. Kezdve Sapp-pal, akirol van egy videom, ahol pici babukkal jatszik, szetszaggatja oket, megeszi, stb stb, es hat ezek a figurak a k1 es versenyzok. De ezenkivul tobbszor tapasztaltam ezt, mas versenyzoknel is. Velemeny?<br>
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: supras »

Mind a 3 K1 harcos nyert de csak Ignashov nyert kiütéssel. Ha meglesznke valakinek a meccsek vagy tegye fel a szerverre vagy linkelje be. köszönöm<br><br>Briggs úrfi-ról nincs valami hír?
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: supras »

Butterbean vs. Montanha Silva<br><br>No comment.<br><br>Butterbeanék mindent elvállalnak???
Esteban
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2003-11-05 16:11:29
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: Esteban »

Érdekes , hogy mennyire más vélemények tudnak ki alakulni egy bizonyos témát illetően.Én három küzdősportottal próbálkoztam eddig:judo,boksz,és kung-fu.<br>Az én tapasztalatom szerint a legfárasztóbb a judo utána a boksz és végül a kung-fu.Bár az kétségtelen számomra , hogy a legkeményebb a boksz volt.De természetesen lehet , hogy az , hogy hova járt az ember ezeket a sportokat művelni az is nagyban befolyásolja az élményt.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: supras »

Igen igen.<br><br>Tapasztalatból tudom hogy boxedzéseken 10-15 meneteket kesztyűztünk és kifáradtunk viszont  a kenpoban 8 menet kemény bunyó után bizony elfáradunk aztán még mondjuk 6menet földharc és akkor teljesen kész van az ember.<br>No de a K1-re nézva ugye nincs földharc tehát könnyebb a dolog de még így is  sokkal fárasztóbb.
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: K-1 vs Box

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Esteban, <br>Azért nem mindegy, hogy csak két végtagodat kell használni a ringben, vagy esetleg a lábaidat is. <br>Amikor 4 menetet sparringolunk kézzel akkor az szinte pihenés egy 4 menetes low kick vagy thai szabályok szerint zajló kesztyűzéshez képest. nemcsak fizikálisan megterhelőbb, de mentálisan is - sokkal több dologra kell figyelned, a mozgáskoordináció fokozottabban előtérbe kerül. <br>Én elismerem a 12 menet keménységét - csak ezt nem szabad összehasonlítani 3-5 menethez amikor lábaidat is használod. <br>És ha még földharc is van........ ;)
SzaRABB
BUTTON_POST_REPLY