K1 magyar verseny

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
BUTTON_POST_REPLY
Cathleen
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2014-11-07 09:19:44

Re: K1 magyar verseny

Hozzászólás Szerző: Cathleen »

Pontosan ki ya hiszem kapja a legnagyobb esélye, hogy a tényleges verseny? Természetesen a tényleges hiánya ismerete nemzetközi rivális kemény ahhoz, hogy a politikai választás - de társam és én nézni .; ) Hotelben Valamint ya úgy gondolja, hogy a győztes egy a K1 magyar szintű verseny a közeljövőben (2005), hogy a nyugat-európai K1 gála kezdődik - ez lesz a lehetőség, ahol és amelyek szemben?
Cathleen
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: K1 magyar verseny

Hozzászólás Szerző: szarabb »

a superfightok a fight.hu-n külön szerepelnek. ezért írtam én ide a szavazásba a versenyzők közé a külföldieket is. <br>de ha megtudom a végleges és egzakt választ a versenyzők személyéről akkor a szavazásban is változtatok.
SzaRABB
egyenes

Re: K1 magyar verseny

Hozzászólás Szerző: egyenes »

A külföldiek csupán superfighteken fognak szerepelni. Esetleg Musalimov szerepelhet a nyolc között de ez is több mint kétséges. Egyébbként a moldáv versenyzõ IFMA amatõr cirkálósúlyú vb-t nyert a közelmúltban. ;)
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

K1 magyar verseny

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Mit gondoltok kinek van a legnagyobb esélye megnyerni a versenyt? Persze a külföldi versenyzők ismeretének hiányában nehéz szavazni - de azért próbálkozzunk. ;)<br>És mit gondoltok arról, hogy a K1 magyar verseny győztese a közeljövőben (2005-ös év) melyik európai K1 gálán indulhat - hol és ki ellen lenne esélye?
SzaRABB
BUTTON_POST_REPLY