Mosley vs De La Hoya

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Mosley vs De La Hoya

Hozzászólás Szerző: edge »

Érdekes. Címmeccsekre eltérõ szabályozás van?<br><br>Gabesz: köszi az információt.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Gabesz
Reménység
HozzászólásokCOLON 62
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Mosley vs De La Hoya

Hozzászólás Szerző: Gabesz »

Edge, egyáltalán nem értelmetlen a "biróknak a világbajnokot kellett volna védeni", mert a meccs tétjei nem utolsó sorban DLH övei is voltak...
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Mosley vs De La Hoya

Hozzászólás Szerző: greg »

Edge!<br><br>Nem errõl van szó. Azt mondtam, hogy ez a döntés, amit a bírák hoztak akkor állná meg a helyét, ha Mosley lett volna a világbajnok, mert a pontozók a bajnokot védik. <br><br>De La Hoya megmondta: kivizsgáltatja a döntést!
Beny
Újonc
HozzászólásokCOLON 38
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:20:28
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Mosley vs De La Hoya

Hozzászólás Szerző: Beny »

Mosley menedzsmentje szúrta el a dolgot,ez az egész Shane élvonalban tartásáról szólt.Ha Oscar nyer lehet,hogy nem lett volna nagyon hovatovább, Hoyának ellenfele, Mosleynak meg esélye egy újabb világbajnoki címre.Így Mosley is "életben"  :)maradt és De la Hoya sem ér kevesebbet ,sőt.... Ez van gyerekek,most remélem Mosley lenyomja Vargast is és visszaállhat minden a régi kerékvágásba miszerint Sugar Shane Mosley hatalmas bajnok.( lehet,hogy a vége egy kicsit erős  ;D)
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Mosley vs De La Hoya

Hozzászólás Szerző: edge »

Nem értem ezt a "világbajnokot meg kell verni" szöveget .... lehet, hogy egyedül vagyok vele de úgy látom, hogy ez a meccs egyáltalán nem a címvédésérõl szólt. Bizonyítja ezt az is, hogy Oscar volt az aki sokkal inkább szerette volna az összecsapást, mert vissza akart vágni Mosleynak. Ezek után meg teljesen értelmetlennek és téves elképzelésnek látom a "bíróknak a világbajnokot kellett volna védeni" hozzászólásokat.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Gabesz
Reménység
HozzászólásokCOLON 62
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Mosley vs De La Hoya

Hozzászólás Szerző: Gabesz »

--------------------------------------------------------------------------------<br>Eddig én is azt hittem, hogy a világbajnokot nagyon meg kell verni... ezek szerint nem. <br>Kicsit unom már, hogy az olyan meccseknél amiket régóta várok szinte mindig rossz szájizzel kelek fel a tévé elöl. Tyson-Lewis (Tyson kiábránditó volt), Lewis-Klicsko ( Bár itt a sérüléséről Vitya nem igazán tehet ) most pedig a DLH-Mosley (pontozás) <br>Ráadásul Jones is simán felpofozta Ruizt....
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Mosley vs De La Hoya

Hozzászólás Szerző: berti »

az amerikaiak núznak
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Mosley vs De La Hoya

Hozzászólás Szerző: greg »

A pontozók nem a világbajnokot kéne, hogy védjék, ha szoros a mérkõzés? A meccset semmiképpen nem nyerhette Mosley, talán csak akkor, ha õ lett volna a világbajnok. Nálam Oscar nyert 3 ponttal. Felháborító az egész, nem tudom, a pontozók milyen meccset néztek.<br>Mosley lepõdött meg a legjobban, amikor eredményt hirdettek. Azt hittem, ilyen csak Németországban történhet meg...<br><br>UI. Van Mosley csapatában egy elég idegesítõ fazon, az utolsó gongszótól kezdve a közvetítés végéig hallani lehetett a hülye hangját, ahogyan azt hajtogatja: "The new...". Ezt a Forrest meccs után is megfigyeltem. Ráadásul "NÚ"-nak ejti, totál idegesítõ...
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Mosley vs De La Hoya

Hozzászólás Szerző: paja »

Először is: Baromi jó meccs volt!<br><br>Nem volt olyan érzésem hogy bármelyik bokszoló felülkerekedett volna a másikon a mérkőzés folyamán (esetleg 1-1 menetre).<br>Pontozásnál a 115-113 reális, de mindenképp Oscar javára.<br>Az első néhány menetben Mosley csak nyelte a pofonokat, tiszta válasza nem sok volt, ott elvitte a meneteket Oscar.<br>Ha viszont tovább tart a meccs, meggyőződésem hogy Mosley nyer.<br>Mosleyt a szokásosnál görcsösebbnek éreztem, nem a megszokott laza, villámgyors bunyóját hozta.<br><br>Visszavágóót akaruuunk! 8)
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Mosley vs De La Hoya

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br><br>Üdv Mindenkinek!<br><br><br>Én nem tudom, -és nem is akarom- magam visszafogni: -ez az egész egy szánalmas csalás volt. Egyszerűen pofátlan! Szerintem nem volt ilyen a Holy-Lewis II. óta. (Ott még talán lehetett magyarázni az első meccsel, de itt??)<br><br>A legszigorúbb pontozással is min. 115-113 jött ki, csak épp ODLH javára!!!<br><br>Azért is nagy butaság ilyet csinálni, mert ezzel szerintem nem tettek jót Mosley-nak sem. Az emberek szemében ő is a "csalás részese" lett, pedig lehet, hogy köze sincs az egészhez. Mindenesetre ilyenkor mindig eszembe jut a sokat idézett "mondat" Marciano-tól /nem szó szerint/ aki épp ezért igyekezett minél kevesebb mérkőzést a pontozókra bízni.<br><br>Számomra nagyon elkeserítő volt ezt látni, ilyenkor mindig kicsit kiábrándulok a bokszból.  >:(<br><br>Undorító... :-[<br><br>És ennek a súlycsoportnak (meg még egy párnak) a szememben továbbra is DLH a bajnoka....és én úgy érzem, tudja ezt Mosley is. Ezért nem bízom egy harmadik meccsben.<br><br><br><br>Legjobbakat!
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Mosley vs De La Hoya

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

A pontozasrol nem szolok semmit, Mosleynak drukkoltam, nalam dontetlen lett volna a merkozes. <br>1: Az, ahogy Oscar viselte a vereseget, az minden tiszteletet megerdemel, ritkan latni ilyet.<br>2: Ha mar a nagy kedvencem, Morales meccset elvettek Barrera elleneben, akkor itt nem lehet egy szavam sem. <br>Azt hiszem, barmi is lesz a meccs utani jogi herce-hurcabol, Mosleynak nincs oka a szegyenkezesre, visszaallitotta megtepazott hirnevet. Amennyiben esetleg utolagosan felulbiraljak a dontest, biztos vagyok benne, hogy De La Hoya lehetoseget ad egy 3. meccsre. Ellenekzo esetben Mosley ad erre lehetoseget.<br>3: Mindket bunyos mindent megtett a ringben, nem ok pontoztak, a pontozokat kell szidni.<br>Udv,<br>Bandi
bandi
-----------------
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Mosley vs De La Hoya

Hozzászólás Szerző: TKO »

A pontozók bekaphatják.<br>Megint elcsalták az egészet.<br>Ezt a meccset DE LA HOYA nyerte, ha nagy csatában is, <br>de kb 3 ponttal.<br>Annak ellenére, hogy semmi bajom Mosley -val, és nagyszerű bokszoló,<br>meg tényleg voltak jó pillanatai (de a meccs nagy részén csak aszisztált),<br>remélem jön Vargas jól elveri Shane-t.<br>Aztán jöhet a Vargas-De La Hoya 2, amit Oscar megint megnyer,<br>és világbajnokként vonulhat vissza.
Suni
Reménység
HozzászólásokCOLON 96
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 20:54:11

Mosley vs De La Hoya

Hozzászólás Szerző: Suni »

Szerintem 8 menetet nyert Oscar , 1 dőntetlel ,3 Mosleyé volt. Fájdalmas csalás az egész !!!
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Mosley vs De La Hoya

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Én is hozzászólnék a témához.. Kétszer néztem meg a meccset, és őszintén szólva egyik alkalommal sem mertem volna 100%-ban bárkinek is odaadni a meccset.<br>Első alkalommal igazából nem foglalkoztam a pontozással, egyszerűen csak élveztem a meccset, de az utolsó 4-5 menet után fogalmam nem volt, ki lesz a győztes.<br>Én vitatkoznék azokkal, akik Golyót elfogultnak nevezik. Az talán érződött, hogy Oscarnak szurkol, de leszögezte, hogy azon sem sértődne meg, ha máshogy állna a pontozás, az első meneteket nagyon nehéz volt pontozni, sőt minden további nélkül elfogadott volna egy többségi döntést Mosley javára is akár.<br>Ez szerintem egy nagyon korrekt megközelítés.<br><br>Az olyan kijelentéseket, hogy Mosley mindössze 2-3 menetet nyert, túlzásnak érzem, ez a meccs minimum szoros volt, ezt a szakértők többsége be is látja.<br><br>Második megtekintés után nálam 115-114-re De la Hoya nyert, de minden további nélkül el tudom képzelni, hogy ezt a ring egy bizonyos pontján ülve egy igazi szakértő másként látta. <br><br>A ˝csalás˝ szó is túlzás szerintem. A Barrera-Morales 2 sokkal egyértelműbb meccs volt, mégis Barrera nyert, gondoljunk a Tapia-Medina vagy esetleg a Ruiz-Holy 3, 1 meccsekre. Ez nem az a mérkőzés, ami indokolttá tenne ilyen felháborodást.<br><br>Mindent összevetve szerintem az igazságos eredmény egy 115-115 döntetlen lett volna. Ha figyelembe vesszük, hogy De la Hoya volt a bajnok, akkor viszont neki kellett nyernie.<br>Lehet, hogy sokkal jövedelmezőbb Mosleyt visszahozni az élvonalba, és esetleg sort keríteni egy 3. meccsre. Annak örülök, hogy Mosley visszatért, mert szvsz jobb bunyós Oscarnál. Ezen a meccsen valahogy képtelen volt igazán kibontakozni, és túllépni a múltján. Az egyetlen olyan menet, ami a régi, Diaz, Taylor, Rivera, Brown ellen látott Mosleyra emlékeztetett, az a 9. menet volt.<br>Más kérdés, hogy kinek, minek köszönhető Mosley görcsös bunyója. Oscarnak? Forrestnek? Esteleg 33 évnek? Erre a kérdésre majd a jövő adja meg a választ.<br><br>Én szívesen megnéznék egy 3. összecsapást.<br>És végül: Oscar De la Hoya az egyik legnagyobb sportember, akit valaha láttam! Ilyen természetesen, ilyen józanul tudomásul venni ezt a döntést, pályafutásának legjelentősebb meccsén - minden elismerést megérdemel.
szt68
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 2003-07-11 08:43:34

Mosley vs De La Hoya

Hozzászólás Szerző: szt68 »

Üdv mindenkinek! Ez az első hozzászólásom.<br>Nagyon tetszett a meccs, igazi taktikai csata volt. Mosley már az elején sokat dolgozott testre, főleg a jobb felütéseket erőltette. Az erős testütéseknek meg lett az eredménye: De La Hoya elfáradt és lelassult a mérkőzés utolsó harmadára. Elmaradtak az első menetekben hatékony feltartó egyenesek, és ritkábban jöttek a váratlan, az ellenfelet megzavaró villámgyors kombinációk.<br>Érdekes momentum volt, amikor a már jó ideje nem ütő –de pattanásig feszült idegekkel és zakatoló agytekervényekkel- egymással szemben álló bunyósokat (a közönség búzása mellett) a rutinos bíró küzdelemre sarkallta!???<br>A meccset az egyik legjobb hazai szakkommentátor közvetítette. Jónak tartom, mert a meccsek előtt és alatt olyan háttér információval szolgál a bunyósokról, a mérkőzések létrejöttének körülményeiről, stb., ami az ökölvívás iránt különösebben nem érdeklődő néző számára is érdekessé, izgalmassá teszi az aktuális mérkőzést. Nem csak tájékozott a profiboksz világában, hanem szakmailag is képzett: az érdeklődőbb nézőt is segíti, amikor az egyes versenyzők stílusát, erősségét, gyenge pontjait világítja meg, vagy a meccsek lehetséges kimenetelét tárgyalja. Mindezt nem véletlenül írtam le. A Mosley-De La Hoya meccs közvetítése során –számomra legalábbis- nagyon zavaró volt a közvetítés során kiérződő elfogultság. Én pl., aki a mérkőzés elején semleges voltam, az utolsó menetekben már nagyon Mosley-nak drukkoltam. Ha valaki csak hallgatta volna a közvetítést egyértelműen Oszinak adja a meccset, méghozzá nagy pontkülönbséggel. És bár az eredménnyel kapcsolatban eltérhetnek a vélemények, egy dolog biztos: a mérkőzés szoros volt!<br>Üdv: Tamás<br>
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Mosley vs De La Hoya

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Sziasztok!<br>Háááát az eredmény hirdetés után csak pislogtam, mint a vett malac!<br>Legjobb esetben is max. döntetlenre számítottam (Mosley javára!)<br>Egy biztos egy nagyon jó meccset láttunk, ahol két szinte tökéletes boxoló küzdött!<br>A döntésről pedig csak a pontozók tehetnek! Remélem lesz 3. meccs! ;)
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Beny
Újonc
HozzászólásokCOLON 38
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:20:28
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Mosley vs De La Hoya

Hozzászólás Szerző: Beny »

sziasztok!<br>Hatalmas Mosley drukker vagyok,de én is teljesen megdöbbentem a végeredményen,de szerintem azokat a kisebb körülményeket,amik Mosleyt hátráltatták (elmúlt 3 meccse) ha nincsenek akkor sokkal meggyőzőbben nyerhetett volna. A legnagyobb találatokat szerintem Mosley adta. pl. a 9.ben  ,majdnem ki lett ütve Odh,de ettől függetlenül Odh -nak kellet volna győzni.<br>Viszont,ami zavart hogy ha jobban belegondolunk ,azért ez egy komplett DelaHoya szurkolás volt végig.<br>Ezt nem bántásként mondom,hisz Golyo boxtudását a végletekig tisztelem, de szerintem most szimpátiáján nem tudott uralkodni ezzel csak az a gond,hogy én meg Mosleynak drukkoltam bitangúl.  Viszont örülök,hogy nyert Mosley és remélem,hogy magához tér és újra nagy bajnok lesz.<br>Csao
BUTTON_POST_REPLY