PÓKER - a nagybetűs játék

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

üzenet egyik legkitartóbb szurkolómnak, menyusnak:

Fak, a 40000$ guaranteeden a buborék előtt 2 outtal leriverelték a fullom és elszálltam =(
Pedig már majdnem megvolt.

Sejhaj.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

a büdös fenébe, átkozott riverek miatt 1 éjszaka alatt annyit buktam, amennyi másnak a havi fizetése. hát a zsivány életbe! :evil: :evil: :evil:

ui.: kicsit módosítottam a jelzőkön ( 21:28 )
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

hm!
Azzal elvileg nem kéne, hogy baj legyen. Sima pech.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

pokerstars.net...
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Jól sejtem, hogy Boss médián játszol?
Ne tedd! Partypoker, vagy Pokerstars!
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

a hétvégén megint sikerült egy érdekes és fájó sorozatot összehoznom.

kb 5 leosztásból 3-szor volt flush a kezemben, és mind a háromszor kikaptam... és mindig úgy, hogy az asztalon csak 3 szín volt abból... volt, hogy az 4. lapja volt nagyobb az ellenfélnek...
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Én már 4 asztalon játszok a februári rossz széria óta, így egyszerűen nincs idő tiltre kerülni, mert mindig van valami esemény.
Ahhoz már kezdek hozzászokni, hogy lemákolnak (legutóbbi igazán szép, nálam JJ, másiknál 22, flop 23J, itt allin, turn: x, river: 2 (...)) de ebből általában hosszútávon jól járok. Most nem pont erre a 22-re gondolok, hanem amikor lyukas sorokkal végigüldöznek call-call-call-call és beesik nekik. Mostanában rászoktam arra, hogy megjegyzem az elkövető nevét és a következő napokon is keresem a társaságát, mert tudom, hogy nekem ez jó biznisz. Ezeken a homikon az elmúlt 3-4 napon kb háromszor annyi pénzt húztam le, mint amennyit bemákoltak a többiek egy hónap alatt. Szóval most hepinessz.
Azt utálom, amikor az ilyen mákolós fisseket szidják a chatben a többiek, akkor legszívesebben leütném mindet, mint a büdös szart, mert még a végén elüldözik és megy vele a leendő pénzem is. :twisted:
Szóval csak rileksz, hosszútávon visszajönnek ezek a sorok, fullok.
Egyébként ha adhatok egy tippet péntek és szombat este ne blöffölj, mert akkor mindenki a kaszinó részlegből átjön és nem tudják értékelni helyesen a lapjukat.
Egyébként asszem kijöttem a bukószériából, remélem nem is lesz egy pár hónapig megint (y)
Ja és ne játék közben gondolkozz a badbeateken, mert hamarabb jön a következő.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

Romsy írtaCOLONNa, folytassuk:

Kabaré, partypokert is kipróbáltam, el is ment egy beülő, de itt tényleg olyan volt mintha direkt szopatnának.

BB vagyok, senki sem emel, kénytelen vagyok bemenni 73-al, amivel egyébként soha a büdös k*va életbe nem játszanék, flop 456. Mondom mi a fütyi. Fél potot betolok, jön velem egy gyerek, turn A, river K. "87" az egyetlen kib***ott lapkombináció amivel leverhet, erre mit mutat egy jó nagy bet-reraise-reraise-call után? 87 bazmeg.

Ugyanez a helyzet, szintén nagyvak, senki sem emel, KT, emelek vagy 3vakot, jön egy gyerek, flop KK3. Gondolom kiemelem a f***t nehogy bemákoljon valamit, megadja, végigmegyünk, mutat 33. Kösz parti, ari vagy.

Utolsó döfés. Nálam TT, 4BB, mert már untam hogy jönnek minden fossal, egyik adja, flop KTx, unom már, megy be középre minden, turn river: xx, mutat KK.

A k*va életbe!

módosítás: 5-perccel később: átmegyek egy másik terembe megnézni mindenhol ez megy-e. Örülök, kb harmadik handre rögtön van egy K-magas flöss úgy hogy csak 3 lapot használok középről, semmi full house-esély, színsor sem. Gyerek mutat: A-magas flöss. Mostanában minden nap olyan a játék szempontjából, hogy azt hiszem már nincs lejjebb, aztán jön a következő...
Egy hónapja nem volt normális nyerőnapom, mindig csak a badbeatek, de mint a büdös szar.
valóban vannak hihetetlen szériák:

pl.: 2-3 hónapja 2 asztalon játszottam párhuzamosan, egymás után, kb 3 perc alatt veszítettem NÉGYSZER a straight-eimmel, és mindig full house vert meg... már a 2. kiakasztott. a 4.-nél ordítottam....

vannak olyan napok vagy órák, amikor egyszerűen nem lehetsz a nyerő, a full house-odat full house-al verik, de full house all in-nel is kikaptam már, a csákó a 4 8-asával vígan tartotta velem a lépést...

aztán meg egy bluff-vel bennragadsz egy high card King-gel, és mégis viszel mindent, mert a többieknek még annyijuk sincs...
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Nem is Korda reakciója volt a legendás, hanem hogy a csávó meg sem mutatta :D

(egyébként a board 4. lapja a turn, a flop 3 lapból áll)
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Az elmúl héten, valamikor hajnali kettő körül volt a sport2-n egy, talán Party Poker közvetítés Kordával. A palinak a flop negyedik lapjára Royal Flush-e volt. Hihetetlen volt Korda reakciója! Látta valaki??
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, ROHADT ÉLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEETBEEEEEEEEEEEEEE!

(így fejezem ki, ha hétköznap halálra nyeri magát az ember, erre jön hétvégén a csomó szerencséjátékos ás visszalöki oda ahonnan indul...)
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: PTM »

Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Na, folytassuk:

Kabaré, partypokert is kipróbáltam, el is ment egy beülő, de itt tényleg olyan volt mintha direkt szopatnának.

BB vagyok, senki sem emel, kénytelen vagyok bemenni 73-al, amivel egyébként soha a büdös k*va életbe nem játszanék, flop 456. Mondom mi a fütyi. Fél potot betolok, jön velem egy gyerek, turn A, river K. "87" az egyetlen kib***ott lapkombináció amivel leverhet, erre mit mutat egy jó nagy bet-reraise-reraise-call után? 87 bazmeg.

Ugyanez a helyzet, szintén nagyvak, senki sem emel, KT, emelek vagy 3vakot, jön egy gyerek, flop KK3. Gondolom kiemelem a f***t nehogy bemákoljon valamit, megadja, végigmegyünk, mutat 33. Kösz parti, ari vagy.

Utolsó döfés. Nálam TT, 4BB, mert már untam hogy jönnek minden fossal, egyik adja, flop KTx, unom már, megy be középre minden, turn river: xx, mutat KK.

A k*va életbe!

módosítás: 5-perccel később: átmegyek egy másik terembe megnézni mindenhol ez megy-e. Örülök, kb harmadik handre rögtön van egy K-magas flöss úgy hogy csak 3 lapot használok középről, semmi full house-esély, színsor sem. Gyerek mutat: A-magas flöss. Mostanában minden nap olyan a játék szempontjából, hogy azt hiszem már nincs lejjebb, aztán jön a következő...
Egy hónapja nem volt normális nyerőnapom, mindig csak a badbeatek, de mint a büdös szar.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Most valamiért balszerencse van.
3 MTT-n is előfordult ma, hogy pont a buborék előtt lejátszok valami nagysztekkes köcsögöt, aztán turn-ön allinre teszem hogy jól fel is duplázzak, majd lejön neki a 3outja közül az egyik riverre. És mind a háromszor ugyanez...

Erre esetenként volt kb 7%. Erre nem mind a háromszor bukok a 93% esélyemmel? De nem tudok most mit mondani, mert ez három különböző terem, csak balszerencse lehet. De ekkora? Nem így kéne ennek történnie :D

[-o< [-o< [-o<
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Digitv-n van egy "The POKER channel" nevű adó! Egész nap póker, jejejeee! :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Utolsó 6 AA-m közül 5-öt buktam 1, illetve 2 ellenféllel szemben a b2b-n!
Ebből 4-et riveren.

Persze ez lehet, hogy csak véletlen, a korábbi AA-immal általában az esélyeknek megfelelő százalékban nyertem.

Ja és tegnapelőtt egy satellite-en a floppolt nut flössömmel kaptam ki runner-runner full house ellen, de ilyen előfordul, csak sok leosztást kell rá "várni", lehet pont ez volt a sokadik...

NL20-50 környékén nagyon sok a gyenge játékos, vigyázni kell, mert jönnek mindennel.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Hozzászólás Szerző: menyus »

Romsy, regisztraltam az i4poker-re. Erdekelne hogy szerinted milyen ez a terem, foleg a b2b verzio (a bossost mar ismerem)
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Hozzászólás Szerző: menyus »

Romsy írtaCOLONSuited connectorok nekem is barátaim hátulról, meg néha középről. Csak nem bosson kell azokat megjátszani, mert valakinek magasabb flösse lesz, még ha mindkettőt felhasználod akkor is :D
Romek, en a bosson ezt a jo aranyban kiugro straight flush-ok miatt jatszom meg, holmi alacsony szinekkel ott nem foglalkozom :mrgreen:
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Hát ha két picire és egy nagyra visszahívnak rád, akkor még mindig könnyebb elengedni szerintem, mintha magasabb pocketpárod lenne. És ha eleget emelsz, nem jönnek A9-el elvileg :D Mondjuk gyakorlatban sajnos máshogy működik, de az olyan játékosokon meg holtidőben többet lehet szakítani, akkor van baj, ha rendszeresen mákolja ezt be.
Suited connectorok nekem is barátaim hátulról, meg néha középről. Csak nem bosson kell azokat megjátszani, mert valakinek magasabb flösse lesz, még ha mindkettőt felhasználod akkor is :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: PTM »

menyus írtaCOLONRomsy

Az AK-al nekem az a bajom, hogy sokszor sok remenyt fuzok hozza, pedig gyakorlatilag meg semmi nincs a kezemben, es flop utan mar baromi nehezen javulhat a dolog.. Raadasul mindig hivni kell ra preflop, hogy (normalis esetben persze) csak a magas kombik menjenek veled, de ott sem kizart, hogy megy valaki A7-tel, aztan jon az A, de jon a hetes is, es akkor cumi, mert az asz lattan egybol valoszinusited hogy K magassal te vagy a kiraly, es ha radhiv a csavo akkor meg nincs szived eldobni, pedig erzed hogy lehet valami tobb, valami jobb.
En leginkabb az alacsony, szinben levo kotolapokra szeretek jatszani (pl 7-9), mert abbol nagyon eszrevehetetlen, alattomos dolgokat lehet kihozni, persze ehhez kell az hogy kelloen tight legyen a jatek, es ne legyenek fullagressziv bizanci orultek az asztalnal..
[-o<
Menyus, én a múltkor pont így szívtam meg AK-al (szerencsére csak XBox-on). Nyomtam a preflopot és a flopban feljött egy A, megtalán egy 9 és egy 7. Na, már csak 3-an voltunk a nyolcból, szóvaql elkezdtem agresszorkodni. Feljött még két érdektelen lap, és a pénzem harmada bent figyelt a kasszában.

Erre basszus, nem pont A9 volt az egyik mandrónál?

Jól benyaltam. Muhaha :lol:
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
BUTTON_POST_REPLY