Wright - Trinidad

Minden, ami profiboksz!
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Wright - Trinidad

Hozzászólás Szerző: ringsider »

Bármennyire is Tito-ellenes vagyok, úgy érzem ő fog nyerni. >:(<br>Fel fogja törni Wrightot és a meccs vége felé nyer TKO-val. Hacsak nem próbálja Wright, Joppy módra leengedett kézzel Titot tesztelni, mert akkor hamarabb is vége lehet...<br>
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Wright - Trinidad

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Csak nekem tűnik úgy, mint ha az egyébként mindig teljesen száraz Tito-n lenne egy kis zsír deréktájban? Ellenben Wright még soha nem volt ennyire kigyúrva. Na nem mint ha ez döntő tényező lenne, de esetleg árulkodó jel, hogy ki mennyire veszi komolyan a másikat.<br><br>Érdekes bunyó lesz ez taktikai szempontból is. Wright fordított alapállása és zárt fedezéke miatt Tito balhorga talán nem fog akkora szerepet kapni. Sokan azt mondták, hogy Wright jó védekezése miatt Tito bajban lehet, de azért ne felejtsük el, hogy Wright szeret ütőtávban maradni és elsősorban a lezárásos, elhajlásos védekezést alkalmazza. Tito ellen ez nem egy életbiztosítás, talán jobban járna Wright, ha inkább lábmunkával próbálná megoldani, mert szoros fedezék ide vagy oda, Trinidad át fogja az ütni és akkor bajban lesz. <br><br>Nagyon kíváncsi vagyok, nekem az az érzésem, hogy kezdeti Wright fölény után Tito egyre jobban fel fog jönni és szoros, de egyértelmű meccsen pontozással nyer.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Wright - Trinidad

Hozzászólás Szerző: greg »

Háát, én nem tudom. Jó, Mayorga ellen meggyõzõ volt legutoljára Trinidad, de Mayorga és Winky nem egészen egy színvonal. Mayorga keményeket csapkod az elsõ 5 menetben, de ebben ki is merül a tudománya, és a védekezést is max az óvszerreklámok kapcsán ismerheti. Szóval látványos gyõzelem volt a nagy visszatérõ meccs, egy igen gondosan kiválasztott ellenfél ellen, aki ráadásul inkább váltósúlyban volt sikeres, mint középben. <br><br>Winky stílusa - noha szerintem azt a szintet azért nem éri el, és fizikálisan sincs annyira kemény - pedig a hosszú egyenesekkel, a jó defenzív képességével, és a megszerzett meccsrutinnal igencsak hasonlít arra a bunyósra, aki lazán leiskolázta és eltiporta Trindad-ot (hozzáteszem, Hopkins is eléggé mellõzött ökölvívó volt, akár Wright, míg nem gázolt át Trinidad-on...) 2001-ben. <br><br>Én egy hasonló, de azért (a fizikum, meg a....mondjuk 10%-kal gyengébb képességek miatt) mindenképp' szorosabb meccset várok, mint a Hopkins - Trinidad, és szerintem Winky fog nyerni 2-3 ponttal. <br><br>Én egyébként Wright-nak is szurkolok, Trinidad-ot már láttuk lebõgni Hopkins ellen, viszont kíváncsi lennék, Winky mit kezdene az öreggel.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Wright - Trinidad

Hozzászólás Szerző: edge »

Valahogy nem tudom elképzelni Wright gyõzelmét.  Mosley jóval kisebb volt nála, itt viszont Tito lesz a nagyobb. Trinidad ütõereje is nagyságrendekkel brutálisabb (legalábbis az én emlékeimben :)). Kiütése Winkynek az elmúl tíz meccsén talán ha 1 volt... nem valószínû, hogy most fogja növelni ezek számát. Csupán precíz, zárt védekezéssel meg nehéz lesz megnyernia meccset. Mindenképpen Tito gyõzelmet várok, idõ elõtt (9-10). Ha végigmenne mégis, akkor is egyértelmû lesz Trinidad fölénye.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Wright - Trinidad

Hozzászólás Szerző: Darien »

Szerintem Wright simán kipontozza Titot bármennyire is jobban örülnék egy Tito győzelemnek.
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Wright - Trinidad

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Tito KO 8-10. menet környékén..<br>Nagyon remélem!!  :D
Bosco
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Wright - Trinidad

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Én is Toto-nak szurkolok a meccsen. ;)<br><br>És egy késői kiütéses győzelemre tippelek.
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Wright - Trinidad

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Uh, már csak a capture-hozzászólások miatt érdemes volt felhozni a témát. Jó móka :D<br><br>Titonak (Totonak) fogok drukkolni, de nagyon nem lepődnék meg, ha Wright kipontozná... és erre is számítok. Wright ud-re.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Wright - Trinidad

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Na hozzuk föl egy kicsit ezt a tárgyat, hisz már csak kettőt kell aludnunk és...<br><br>Változtak-e a vélemények? Bevallom nem hallottam, olvastam semmi olyat ami engem megingatott volna Trinidad sikerében. Wright jó bunyós, egy istálóban Lacy-vel - tehát balhorogból felkészülhetett (gondolom meg is tette, hiszen kesztyűztek eleget), mégis az hogy magas fedezékkel ütőtávon belül szokott maradni, nekem azt sejteti, hogy még csak végig sem megy a meccs. Mert Tito (vagy Toto - ha még emlékeztek ;)) ütései fájnak, kezen, vállon, csípőn hogy az érvényesnek számító felületekről ne is beszéljünk.<br><br>Dan Burminghamet megutálták már azok akik nem szeretik a nagyszájúakat?<br><br>Egyéb más?
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Wright - Trinidad

Hozzászólás Szerző: capture »

De egy ilyen szintü boxolónak aki nagyon megverte Mosleyt,nem szabadna kikapni ilyenek ellen jó tudom hogy ezek jó bunyosok "voltak" vannak, de majd Tito nagyon megveri Wrightot szerintem. :)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Wright - Trinidad

Hozzászólás Szerző: kozi »

[quote author=capture link=board=profiboksz;num=1112060775;start=15#23 date=04/01/05 ť 18:20:48]Én nem azt mondom hogy szar bunyos csak azt hogy gyengék ellen kapott ki és ez zavar[/quote]<br><br>Melyikük a gyenge a Vasquez, Simon, Vargas hármasbol? Mindannyian többszörös bajnokok, volt szerencsém mindhárom meccset látni, és mindegyikükkel szoros meccset vívott, sőt Vargas ellen talán nem is kapott ki.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Wright - Trinidad

Hozzászólás Szerző: capture »

hát ja de óriási boxoló volt de Wright nem  az sokkal<br>inkább Hopkins az.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Wright - Trinidad

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=capture link=board=profiboksz;num=1112060775;start=15#23 date=04/01/05 ť 18:20:48]Én nem azt mondom hogy szar bunyos csak azt hogy gyengék ellen kapott ki és ez zavar,tudom hogy mindenhol ott van az 1.között mivel bajnok de nekem nem fekszik a stílusa sokkal inkább Tito-é vagy Hopkinsé.[/quote]<br><br>A stílus egy szubjektív mérce, ilyen alapon Rocky Marcianot is nevezhetnéd pocsék bokszolónak...  8)
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Wright - Trinidad

Hozzászólás Szerző: capture »

Én nem azt mondom hogy szar bunyos csak azt hogy gyengék ellen kapott ki és ez zavar,tudom hogy mindenhol ott van az 1.között mivel bajnok de nekem nem fekszik a stílusa sokkal inkább Tito-é vagy Hopkinsé.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Wright - Trinidad

Hozzászólás Szerző: kozi »

Azt, hogy Wright gyenge búnyós "enyhén" erősnek tartom. Nem igazán ismerek olyan elfogadott p4p listát, ahol nem sorolnák a világ jelenlegi 10 legjobb bokszolója közé(az általam legtöbbre tartott Ringnél pl 4.). Nem látványos a stílusa, általában nem túl izgalmasak a meccsei az oké, de egy klasszis bokszoló. Ettől függetlenül Toto (:D) sok lesz neki szerintem is.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Wright - Trinidad

Hozzászólás Szerző: capture »

Wright-Trinidad meccsre Trinidad KO-t várok. :D
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Wright - Trinidad

Hozzászólás Szerző: capture »

Ez van nem tetszik a véleményem, akkor is gyenge Wright!!!Trinidad le fogja alázni.
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Wright - Trinidad

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Atyaúristen! Wright mint gyenge bunyós! Emberek mi van itt  ??? Trinidadról mi a véleményed: középszerű? Minek rendeznek egyáltalán ilyen ócska gálákat  ??? :) vagy inkább  :(<br><br>
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Wright - Trinidad

Hozzászólás Szerző: capture »

Nekem semmi bajom Simonnal egyszerüen gyenge bunyosnak tartom Wrightot ennyi.Mondjuk azért elég szépen megverte Mosleyt az 1.meccsen.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Wright - Trinidad

Hozzászólás Szerző: greg »

Sõt, Simon-t jó sokan meg is verték pályája során... :o
BUTTON_POST_REPLY