Kovács Attila

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
batka
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:54:22

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: batka »

Ahhá, jön már a megszokott magyarok vagyunk -féle fanyalgás. Nem volt fitt az ellenfél, nem akart küzdeni, ha nem úgy lett volna akkor így lett volna süketelés, milyen kemény volt ezelőtt az ellen, de most már 0 stb stb. Aztán Kótai párhuzamon ostoba elméletbeli cívódás.... pfff. Örüljetek már a jó Isten áldjon meg benneteket! Újra top magyar bokszoló született! Nahát!  >:(<br>Akinek nem inge.....
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Romsy, szerintem mar Tito neve onmagaban is feler egy adag doppinggal az ellenfel szamara. :D Ott tuti 130%-on porogne minden boxolo :) (Madar Gonzales elleni teljesitmenyeben is jo adag dopping lehetett az, hogy milyen korulmenyek kozott tortent :D )<br>Ezt a tobbletet most Attila kapta es ez nem baj, kellett ez a meccs :) (aztan ilyen volt a Tszyu - Hatton is)<br>Ha Kotaival osszekerulne Attila, akkor ott mindketto 130%-on porogne es barmi elofordulhatna. Ketlem, hogy egyetlen lucky punchon mulna a dolog, mindketten birjak a kikepzest. Szimplan becsuletbeli ugy lenne mindkettojuknek (mint Morales-Barrera kicsiben :) )<br>Remelem, hogy letrejon, de csak mondjuk egy cimegyesites kapcsan a jovoben. Nem olyan rossz az nekunk, ha nem csak egy ember kepvisle a top 30-ban minket :)
bandi
-----------------
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Én Kótaira szavaztam, szevasztok.<br><br>Megnéztem az előbb a Trinidad - Thiam meccset, hogy így frissben egymás után összehasonlítsam a "két" Thiamot. Az ütőerő ránézésre nem változott, mindkét esetben romboló külső szemlélő számára, de a dinamika az szerencsére sokat kopott. Trinidad ellen ahogy látta, hogy van némi keresnivalója egyből egy 8-10-es sorozással folytatta a harcot, míg Kovács ellen ez 3-4. A másik feltűnő változás a harci kedv. Trinidad ellen az első menet közepén talán nagyobb bajban volt, mint Kovács ellen a megrendítő ütésnél, de semmi feladásra utaló jelet nem adott, sőt, még próbált keményen visszatámadni, hátha Trinidad túlságosan is kitárulkozik :D<br><br>Ez nem Kovács érdemeinek a csökkentése céljából van itt, hanem csak úgy.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Megnéztem a szavazást a főoldalon... <br>Te Jó Ég, Ti komolyan ennyire esélytelennek látjátok Kótait Kovács ellen?  :o<br><br>Szerintem cseppet sem lenne az egy lefutott meccs, sőt!<br>
Bosco
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Nem tudom miről beszéltek. Lehet, hogy Thiam ütései látványosabbak voltak, de Attila kegyetlen jó kombókat ütött. Egy testütés sosem tűnik nagynak kintről, de ha valakit ütöttek már le testen, az tudja milyen, amikor nem jön be a levegő... <br>Thiam rosszul lett a meccs után és azt lehetett olvasni, hogy kórházba szállították. Szerintem nem az öltözőben csúszott el.<br>A Kovács-Kótai nagyon izgalmas párosítás. Biztos vagyok benne, ha Kótai is Félixnél lenne, jövő év elején egymás ellen mennének. Én így sem tartom kizártnak a derbit. Nagy pénz és hatalmas nézettség van egy ilyen meccsben. (Darius-Rocky; Klicskó-Hoffman) Persze az lehet, hogy csak valamelyikük bukása után jön létre a meccs. Mindenesetre én az utóbbi meccseik alapján nem mondanám ki oszlopba vésett törvényként, hogy Misi esélytelen. Lehet, hogy Mihály is lenyomta vna Thiamot (bár szvsz ki nem ütötte vna). Luan nekem gyorsabbnak tűnt Thiamnál...  
Az erő legyen Velem!
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: HIE »

Az első három menetig én azt hittem, hogy Thiam kiüti Attilát. Ütésállósága az jó Kovácsnak (azért elég nagyokat bekapott), viszont az még mindig kérdéses, hogy hogyan bírná végig a 12 menetet.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

A feladás nyilván egy folyamat eredménye volt. Thiam a harmadik menetig irányított és rendkívül veszélyes volt utána is, többször tisztán el is találta Kovácsot. Viszont közben azért kapott ő is, gondolom ez ütött vissza. A feladás természetesen itt is mutatja, hogy nem egy élete legnagyobb formájában lévő, "meghalni" képes bunyós már Thiam.
"Mindenki a napra tör..."
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: HIE »

Azért érdemes megjegyezni, hogy Kovács az utolsó négy meccsét sorozatban KO/TKO-val nyerte. Ráadásul 1 kivételével, nem is voltak olyan könnyű ellenfelek.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1108577198;start=105#117 date=10/31/05 ť 19:57:47]Tyll Vietta<br><br>Galloway azért jóval Thiam alatt van minőségielg. Egyrészt alacsonyabb súlycsoportból jött, másrészt kiöregedőben volt, harmadrészt soha nem tartozott a második vonalhoz sem. Thiam viszont igazi vízválasztó a jók és a legjobbak között. [/quote]<br><br>Ennek ellenére Thiam egy alig látható ütéstől feladta, semmiféle küzdeni akarás nem mutatkozott rajta, holott a bíró szinte épphogy nem tuszkolta vissza a ringbe, /mint1 védve a franciát inkorrekt módon/!, miután Thiam jelezte, hogy nincs kedve tovább bunyózni. Ezt az alig látható ütést azért írtam így, mert ennek ellenére lehetett az kemény mint a kő, de Thiam inkább feladta, mithogy meglett volna fogva. Nem a második rámenetelre értem, ahol le lett puskázva, bár ott sem volt kedve semmihez. És Thiam sem egy csupasz seggű kamasz, igen öregesnek tünt a kinézete ellenére.<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Darien<br><br>Kótai ütőerőben lehet, hogy egy szinten van Kováccsal, de képtelen kétszer egymás után eltalálni valakit normálisan és egy tisztességes kombinációt ütni sajnos. Kovács sokkal jobb kombinációs bokszoló mint Misi, sokkal pontosabban üt és jobabn variálja is az ütéseket. Misi beugrásos ütései kiszámíthatóak szerintem. Ennek ellenére Kótai is egy harcos bokszoló és a 12 menetes rutin valóban az ő javára billenti a mérleget. Én nem írom le egyáltalán Misit, sőt nagyon bízom benne, de Kovács teljesítménye sokkal meggyőzőbb volt számomra.<br><br><br>Tyll Vietta<br><br>Galloway azért jóval Thiam alatt van minőségielg. Egyrészt alacsonyabb súlycsoportból jött, másrészt kiöregedőben volt, harmadrészt soha nem tartozott a második vonalhoz sem. Thiam viszont igazi vízválasztó a jók és a legjobbak között.
"Mindenki a napra tör..."
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1108577198;start=90#100 date=10/31/05 ť 12:36:50]<br><br>Szmájli lemaradt?[/quote]<br><br>Végül is nem...Szerintem egy volt világbajnok, és egy volt világbajnoki kihívó legyőzése közel egyenértékű..<br>Bár ehhez ismerni kellene Galloway és Thiam teljes pályafutását, ki kit győzött le, és hogyan. <br><br>Végeredményben csak azt gondolom, hogy most Thiam elég könnyen feladta a dolgot, és ha nagyon muszály lenne, lehetne találni párhuzamokat a két legyőzött között. <br><br>És persze ellentéteket is, hisze minden éremnek 2 oldala van, hogya fene egye meg,,,<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Darien »

Én is óva intenék mindenkit, hogy Kótait leírja. Sokkal tapasztaltabb Kovácsnál, és ő már le van tesztelve 12 menetre is. Ütőerőben sem hinném, hogy elmaradna mögötte. Nagyon kemény meccs lenne mindkettejük számára. Azért remélem egyelőre nem jön össze.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=HIE link=board=profiboksz;num=1108577198;start=105#112 date=10/31/05 ť 19:10:23]Az lenne jó, ha most Kotai is megmérkőzne Thiammal. Akkor lenne jó összehasonlitási alap. [/quote]<br><br><br>Összehasonlitási alapnak tényleg jó lenne, de Misi karrierje szempontjából nem sok értelme lenne. Inkább Lujan ellen másodszor!
deniro2
Reménység
HozzászólásokCOLON 57
CsatlakozottCOLON 2004-09-19 21:44:40

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: deniro2 »

[quote author=HIE link=board=profiboksz;num=1108577198;start=105#112 date=10/31/05 ť 19:10:23]Az lenne jó, ha most Kotai is megmérkőzne Thiammal. Akkor lenne jó összehasonlitási alap. [/quote]<br><br>Lehet vitatkozni, de Lujan szvsz keményebb arc, mint Thiam (nem ismétlem miért, elöttem ezt már kifejtették), így logikusabb a Kovács-Lujan.
Fémből van, tehát nem élőlény.
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: HIE »

Az lenne jó, ha most Kotai is megmérkőzne Thiammal. Akkor lenne jó összehasonlitási alap.
deniro2
Reménység
HozzászólásokCOLON 57
CsatlakozottCOLON 2004-09-19 21:44:40

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: deniro2 »

[quote author=Camo link=board=profiboksz;num=1108577198;start=90#97 date=10/31/05 ť 11:11:08]prof!<br><br>Én azért gondolom azt, hogy nem biztos Kótai sikere, mert neki - amennyire én meg tudom ítélni a látott meccsek alapján - komoly problémákat okoznak az olyan bunyósók, akik megállás nélkül mennek előre és ütnek. Kovács jobban oldotta meg Thiamot, mint Kótai Lujant.[/quote]<br><br>Miért, láttad már Kovácsot 12 meneten keresztűl nyomás alatt? Thiam mennyit ment előre? 3-4 menetet? <br>
Fémből van, tehát nem élőlény.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: miszter »

Igazából mindkét stábnak azt kellene mérlegelnie, hogy mennyit ér meg egy vereség, hiszen kettejük között akár egy hosszú-rövid gyufaszál húzással is eldönthetnék a dolgot, annyira nem lehetne tunni ki lenne a jobb. Valamelyik biztosan vesztene, kérdés, hogy ez mennyit érne meg nekik.<br><br>Van az a pézz ami felszárítyaja könnyeket, és megvígasztajja az szomorkodókat...<br><br>Az mellé egy üveg bármi még sokat segíthet... ;D
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Szerintem a pénz nem lehet akadály. Egy ilyen mérkőzés sokakat érdekelne, kéne valami licitálást nyomni a két csatorna között és akkor tuti felszökne. Vagy hasonló :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1108577198;start=105#105 date=10/31/05 ť 13:40:42]Én támogatom a Kótai - Kovács meccset, legalábbis örülnék neki :D<br>Most úgy beszéltek erről, hogy az egyik eltűnik a süllyesztőben, .[/quote]<br><br>Két fajta ökölvívó van, a sok többi mellett. A sok pénzt kereső, és a kevesebbet. A profi bunyó egyetlen mozgatórugója a lóvé. Más értelme a sporton kívül semmi sincs, hiszen aki akar, az bárhol, bármikor csinálhatja, több kevesebb sikerrel,,a saját jókedvire. <br><br>Amikor a nagy lóvéra utazik valaki, az olyan, mint egy féltve örzött új luxus autó, /amiért az emberkölke sokat hajtotta magát/, és amit nem lehet se megtörni, se megkarcolni, hiszen onnantól fogva az jóval kevesebbet ér. <br><br>A lényeg a fényezés, hiszen abban van a lé.<br>Amikor az illető még fényezett, az a nagybefektetés kategóriában épülget felfelé. <br><br>A karcoltak és a töröttek pedig a "hívják őt", mert a jó küzdő csapatba sorolható. Na, ő kevesebbet keres majd minden egyes karcolással, amit esetleg begyüjt.<br><br>Kiváncsiságból én is oldaltfúrott lennék, melyik K betűs madzsar srác lenne a jobb, hiszen mindenki tuggya,,,csak egy maradhat!  :D<br><br>Egy K-K elleni csörtének csak akkor lenne értelme, ha a szervező kissé mélyebben nyúlna a zsebibe mint eddig szokott volt, hiszen aprópénzel nincs értelme megkarcolni a fényezést. <br><br>Szerintem.. ;)<br><br>Persze egy karcolás bármikor megtörténhetik egy idegen ellenfél ellen is,,,, de az mégis csak más..  <br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Csak egy álom, de lehet van benne valami:<br><br>Tegyük fel, hogy a Kótai vs. Kovács mérkőzést K. nyerné meg, nagyon simán. Ez esetben is jobban járna a győztes, mert begyűjthetné a vesztes K. által megszerzett és neves ellenfelekkel szemben megvívott címet is. A nyertes K. így többet nyer, minthogy ő Magyarországon a legjobb nagyváltósúlyú. A vesztes is többet kap és ha nem is bokszolna már tovább, valahol megtérülne a befektetett munkája, nem "csak" a magyar tévétársaságtól kapott 2-3 millió forinttal kellene beérnie. Aligha hiszem, hogy akár az RTL, akár a TV2 által adott tiszta pénze több lenne akármelyiküknek per pillanat, ha a másik felett győznének.
BUTTON_POST_REPLY