Te hogy találtál a profiboksz.hu oldalra?

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Te hogy találtál a profiboksz.hu oldalra?

Hozzászólás Szerző: Golyo »

NK76<br><br><br>Megdöbbenéssel olvastam ezeket a sorokat, de egyszersmind büszkeséggel is.  :o  :o<br><br>Nem tudom kikkel kerültél annak idején kapcsolatba, de ha ilyen témában segítség kell, akkor szólj, mert tudnék kontaktokat adni.<br><br>A kérdésedre a konkrét választ nem tudom (bár sejtéseim vannak), de pár észrevételem lenne:<br><br>A magyar profi ökölvívást szerintem nem a jelenleg meglevő szakmai szervezetekre kell alapozni. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem értik a dolgukat. Erről szó sincs. A profi bunyó azonban egészen más szemléletmódot követel, mint az amatőr sport. Itt nem edzőkre, sportvezetőkre kell alapozni, hanem olyan emberekre, akik elsősorban üzletemberek (itt most nem szerencselovagokra gondolok), de emellett komolyan kötődnek a profi bunyóhoz. Ma Magyarországon már van néhány ilyen ember. No nem sokan, de léteznek. <br><br>A profi bunyó alapjait lényegében a semmiből kell megteremteni. A nyersanyag, az amatőr háttér adott, de kellenek olyan emberek, akik áthidalják a szakadékot az amatőr és a profi bunyó között. Olyanok, akiknek vannak szakmai kapcsolataik, akik ismerik a szervezetek működését, a profi szakmát és hajlandóak tanulni. Ezek az emberek jelentik a megoldás kulcsát. Nem tudom, hogy annak idején kiket kerestél meg, de ezek szerint nem találtad meg. <br><br>Ennyi. Remélem nem tűnt okoskodásnak.<br><br>Még valami: Tszyu, Arbachakov, Jirov, Michalczewski, stb. Mi a közös bennük? Egyik sem a saját hazájában ért a profi ökölvívás csúcsára. Ez pedig nem az amatőr sport "gyengélkedése" miatt van...<br><br>Ha esetleg igény lenne rá, vagy kérdésed van, keress meg. Ha tudok, segítek.<br>
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Te hogy találtál a profiboksz.hu oldalra?

Hozzászólás Szerző: leibigab »

nk76!<br>Én, elfogadnák egy hosszúlejáratú kölcsönt!:)
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Te hogy találtál a profiboksz.hu oldalra?

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Én is 2001-ben jöttem be, több, mint egy évig csak olvasgattam, a hozzászóló nk76 csak mostanában létezik. Érdekes történet ahogy ideértem, régóta gondoltam egyszer leírni.<br>Történt, hogy egy külföldi, közelebbről arab cégnek dolgoztam 2001-ben. Ha emlékszik rá valaki, akkor volt egy G8-as csúcs Olaszországban. Akkor még csak mi (?) ismertük Usama-Osama Bin Ladent, aki megfenyegette a G8-as vezetőket, hogy egy utasszállító gépet eltérít és belevezeti a tárgyaló államfőkbe. Akkor már a cégvezetők tudták, hogy a pénzük nincs biztonságban európán kívül és elkezdődött a nagy áttelepítés. Mint egyetlen magyar állampolgár, megkértek, hogy nézzek körül Magyarországon is hosszú távú befektetések területén. Számomra iszonyú sok pénzről volt szó, melynek 1/5 része lehetett sport is. Akkor mondta az egyik menedzser, hogy 100 millióból megcsinálna egy universum szintű bokszistállót. Anyagokat kellett gyűjtenem és nem is tudom milyen keresőkből előjött a www.profiboksz.hu. Több tucat oldalt nyomtattam ki és a 100 millió jelentős része heteken belül meg is lett. Több is, mert szóba került egy olyan lakópark-szerű létesítmény, ahol a magyar profi ökölvívók és családjaik lakóhelye, edzőterme kerülne megépítésre + ehhez egy másik lakópark. Akkor úgy nézett ki, hogy a magyar profi ökölvívásban lehet hatalmas pénzt befektetni, mert megtérül. Különös, de senkinek nem kellett a pénz, így a pénzösszeg máshova került. Az viszont, hogy egyszer kapott a hazai profi ökölvívás egy ilyen esélyt, a profiboksz.hu-nak is köszönhető.<br><br>Az eltelt időszak alatt látom, hogy vannak köztünk olyanok, akik nagyon is tűzközelben vannak. remélem nem költői a kérdésem, de nagyon kiváncsi vagyok valamire. A magyar profi ökölvívás környékén állandóan azt olvasom és hallom, hogy tehetség van, de pénz nincs. Ha ez így van, akkor miért nem fogadják el a támogatást? Én szeretem az ökölvívást és már Koko alias Pisti előtt (... úgy értem mielőtt profinak állt) is szerettem. 2001 óta is folyamatosan teremtek esélyeket, de hol diplomatikusan, hol iszonyú bunkó stílusban küldenek el. Miért nem kell a pénz és minden más egyéb? Elmagyarázná nekem valaki? Komolyan értetlenkedem.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Te hogy találtál a profiboksz.hu oldalra?

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Sziasztok!<br><br>Én is valami ujságban olvastam először az oldalról,úgy egy éve!Azóta figyelemmel is kísérm, de csak most lett itthon internetem!<br> SIMPLY THE BEST!
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Te hogy találtál a profiboksz.hu oldalra?

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Az elso megis Pisti volt.Es az elsot nem lehet el felejteni,ugye 8)?
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Te hogy találtál a profiboksz.hu oldalra?

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Soha az eletben nem volt meg az eselyem arra hogy egy nagy bajnokkal beszelgessek.Ez csakis a profiboksz.hu tette lehetove.Nagyon orulok hogy ra talaltam!<br>Remelem itthon is lesz balamikor valami hasonlo.<br>A legjobbakat,Florin!
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Te hogy találtál a profiboksz.hu oldalra?

Hozzászólás Szerző: Pasu »

[quote author=Pisti link=board=offtopic;num=1038582017;start=0#0 date=12/15/02 ť 23:32:06]...és boldog vagyok hogy kicsiny hazánkban a profiboksz ilyen széles körü elismerésnek örvend...<br><br>pisti[/quote]<br><br>Hát Pisti...én is boldog vagyok. És ehhez nagyban hozzájárult néhány remek ökölvívónk 8) is...részemr?l biztosan.<br>Eleinte még a súlycsoportokkal sem voltam tisztában (mondjuk most sem teljesen - pl, hogy kerül be a cirkálósúly a kisnehézsúly és a nehézsúly közé ???), és ha "nekem" KoKo azt mondta, hogy Darius a legjobb boxoló a világon akkor én Tysonnak esélyt sem adtam volna ellene. <br>Aztán részemr?l még rásegített az az év amikor egy évig egyedül laktam albérletben. Akkor szoktam rá a Eurosportos gálákra. Ezek után kedden és csütörtökön már nem jártam bulikba. Kés?bb sajnos ;D ráakadtam (nem emlékszem hogyan) erre a portálra. Attól kezdve már nem tudtam annyira élvezni a Eurosportos gálákat, mert a hírekb?l már tudtam egyet, s mást. Most meg, hogy rátaláltam a fórumra is, elvonási tüneteim és ebb?l kifolyólag munkahelyi problémáim vannak.<br>Mi jöhet még???<br><br>Pasu
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Te hogy találtál a profiboksz.hu oldalra?

Hozzászólás Szerző: Pisti »

Én egy hamburgi, hüvös, esös öszi este, Pataki Tibi ajánlására nem a www.szex.comot hanem valami terminál félét pötyögtem be a gépbe..Sok-sok mindent olvastam magamrol, a jellenemröl, a multamról és a jövömröl..gondoltam ehez illene érdemben hozzászolnom és rövid de az akkori forumtársak számára is gondolom emlékezetes beazonositó procedura után   ;D végre védhettem magam és a mundér becsületét...<br>Talán nem tudjátok (mert még nem mondtam) de többször elöfordult hogy a forum miatt siettem "haza" az edzésröl, söt egyszer felkészülés alatt még valamelyik forum lakó le is szurt hogy hajnali fél egy van és ideje lenne aludnom.<br>Aztán volt olyan idöszak is amikor nem tetszett a forumlakók stilusa ennek persze nem változtatni vágyo szándékkal, kizárolag az igazság(legalábbis az általam igaznak vélt dolgok) érdekében jelét is adtam...<br>Mindez ideáig él a remény szivemben hogy ezen irásaimat nem vettétek rossz néven mint ahogy bennem sem volt soha rossz gondolat a forumlakókal szemben...<br><br>A jellenlegi portál szerintem a világ egyik legszinvonalasabb és legszinesebb boxsiteja és boldog vagyok hogy kicsiny hazánkban a profiboksz ilyen széles körü elismerésnek örvend...<br><br>Gratulálok az alapkő letevöinek és örülök hogy ha nem is elsöként de az elsök között lehettem akik felcsatlakoztak az esti dumapartikra...<br><br>Emlékeztek abban az idöben online-ban záporoztak a kérdések válaszok...hiába a régi szép idők... <br><br>Noch einmal..gratulálok..<br><br>Ui.:Ádám, jól irtam?<br><br>pisti
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Te hogy találtál a profiboksz.hu oldalra?

Hozzászólás Szerző: prof »

No, ha már Laja és Golyó is leírta első élményeit, akkor pár újabb szó erről.  ;)<br><br>Szóval munkám miatt kapcsolatba kerültem a terminal fórumával, és ráakadtam a profi boksz részre. <br>1999. október 4-ém nyitott Oxbab egy Vitalij Klicsko-topicot. /Kiről is született tehát az első topic?  ;)/<br>Szabi -végre újra itt!-, Bandi és Laja megszólalásai után Golyó mint Golota-fan helyretette az embereket Klicskók és Lewis-ügyben...  ;D <br>Engem is a nehézsúly inspirált első megszólalásomra 2000 februárjában.<br>Egyre növekedtek a verziószámok; gondoljátok el, egyhuzamban mentek a hozzászólások, semmi témaelkülönítéssel...  :D<br>Aztán jött az ötlet, hogy négyen egy külön internetes oldalt indítanánk. S így születetett meg még 2000-ben a profiboksz.hu.<br><br>A régebbi változaton volt egy külön kis bemutatkozás:<br><br><br>ITT elolvasható!. ;)
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Te hogy találtál a profiboksz.hu oldalra?

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Én a Terminal fórumra bukkantam, ahol éppen Klicsko volt a téma. Ha jól emlékszem, ez még 1999.-ben volt(?)<br><br>Korábban soha nem leveleztem magyar nyelvű fórumon, mert nem folyt értelmes társalgás, csak néhány "Klicsko lever mindenkit" szintű (bár azóta beigazolódott  ;D )beszólás. Itt viszont végre olyan emberekkel találkoztam, akiket komolyan érdekelt a dolog. Megtetszett, maradtam. A mostaniak közül akkor csak Laja volt még ott, ha nem tévedek.<br><br>Azt megelőzően csak amerikai honlapokon bóklásztam. Emlékszik még valaki a korai uhu.com, boxing buzz, stb honlapokra? A 95-től 98-ig olyan jó kis fórumok voltak, hogy csak na!
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Te hogy találtál a profiboksz.hu oldalra?

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Hat kedves Laja,ez kemeny volt!
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Te hogy találtál a profiboksz.hu oldalra?

Hozzászólás Szerző: Laja »

Én nem találtam rá  ;D (Én csináltam az első verziót  ;)
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Te hogy találtál a profiboksz.hu oldalra?

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

2001 júniusában kezdtem el netezni, érdeklődvén Kokó aktuális meccse (Chacon ellen :() és a vízilabda EB alakulása iránt. Mivel akkor még hiányzott a szótáramból a "keresőoldal" szó, így amolyan ex has módszerrel pötyögtem be szavakat a tripla w és a .hu közé. Profiboksz oldalt keresvén kézenfekvőnek tűnt megpróbálni ezt a lehetőséget is. (Kicsit több időbe telt rábukkanni a www.waterpolo2001.hu-ra. Ez itt a reklám helye, bár az anakronisztikus címből egyenesen következik, hogy az oldal már megszűnt.)
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Te hogy találtál a profiboksz.hu oldalra?

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

En arra emlekszem,  hogy eloszor a sportforum.hu-n irtunk, aztan valaki talan "Sasi" ? bejelentette az uj oldal megszuleteset. <br> Mar nem is emlekszem potosan, melyik evben volt ez? <br>
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Te hogy találtál a profiboksz.hu oldalra?

Hozzászólás Szerző: ppal »

2001. márciusa körül találtam rá, ha jól emlékszem Altavizslás (Origo) kereséssel. Az időpont csak közelítőleges, az első Lajának címzett reklamációs levelemben :) ugyanis említem, hogy 2001. június óta tag vagyok és már augusztus van, de még egy kazetta sem érkezett  ;D Emlékszem, nagyon vártam a kazettákat, és iszonyúan örültem minden egyes postai küldeménynek (ez úton is köszönet MSA-nak).
siraly007
Reménység
HozzászólásokCOLON 85
CsatlakozottCOLON 2002-11-29 14:42:46
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Te hogy találtál a profiboksz.hu oldalra?

Hozzászólás Szerző: siraly007 »

Én az RTLKLUB teletextjén olvastam a profiboksz híreket(216. oldal),és ezután kerestem fel az oldalt.A fórumot csak most kóstolgatom,egész jó témák vannak terítéken.
Sirály, az új 007-es ügynök!
BUTTON_POST_REPLY