Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Minden, ami profiboksz!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=menyus link=board=profiboksz;num=1135079995;start=0#8 date=12/20/05 ť 16:10:04]Én feltenném a listába Golotát is...[/quote]<br><br>Golotát is feltettem a listára.  ;)  De szerencsétlennek szerintem nem hiányzik egy újabb "érdekes" pontozásos "vereség".
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: Camo »

Bosco!<br><br>Úgy látom, szinte egyszerre írtunk, én legalábbis nem láttam a Te hozzászólásodat.  :) Brewsterre nem is tudom, hogy miért nem gondoltam. Pedig passzolna az általam preferált bokszolók sorába. <br><br>A leginkább célravezető út tényleg a kiütés lenne, bár az kevésbé "kedvezne" a háttérben húzódó sportpolitikának. Bár kérdés az, mik a további tervek Valuevvel. És nem Sauerland úr részéről.
Camo
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Ruiz és Byrd kivételével bárki ellen.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: menyus »

Én feltenném a listába Golotát is. Képzett, viszonylag nagy termetű jó ütőerővel. Sztem mindenképp hülyét csinálna Valuevből, de lehet hogy ki is ütné...<br><br>A másik Brewster. Ha nem technikával, akkor agresszióval lehet egy ilyen palit lebombázni, Brewster Klicskó ellen már bizonyított.
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

A Toney meccs tényleg érdekes lenne. ;D
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: Darien »

Én Klicskóra szavaztam, de Toney "s@ggénél fogva..." taktikája is érdekes lehet. :D
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: Bosco »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1135079995;start=0#4 date=12/20/05 ť 14:56:41]<br><br>Nem olyan szörnyű az...  :D Szép nagyot puffan és elterül, mint a béka (lásd Akebono).   ;)[/quote]<br><br>Sajna arról lemaradtam, pedig biztosan érdekes látvány volt. Kisebb földrengés...  ;D
Bosco
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Bosco link=board=profiboksz;num=1135079995;start=0#1 date=12/20/05 ť 13:33:22]Mondjuk azt elképzelni is szörnyű, hogy egy ekkora ember mekkorát eshet.. :D[/quote]<br><br>Nem olyan szörnyű az...  :D Szép nagyot puffan és elterül, mint a béka (lásd Akebono).   ;)
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: HIE »

Klicsko ellen látnám szívesen. Megnézném, hogy az ukrán mit kezdene egy nála magasabb ellenféllel. Ha jól tom, nem volt még magasabb ellenfele.
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: Camo »

Igazából nem csak Vova ellen nézném meg. Nem is olyan egyszerű ez a kérdés. Összehozhatnák Sultannal vagy Sam Peterrel is. Mindenképpen egy nagy ütő lenne a legjobb választás. Ilyen "védekezést" látva, amit az orosz a ringben produkált, most már nem tartom elképzelhetetlennek, hogy kiüthető. (Bár az eddigi ellenfelei sem a romboló ütéseikről voltak híresek.)
Camo
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Klitschko ellen látnám szívesen. Valuev testi adottságait csak egy igazán nagy ütőerejű bunyós tudja ellensúlyozni. Most ne gyertek Donald-al, az utóbbi két meccs alapján láthatjuk, hogy a pontozásos győzelemre nem érdemes hajtani az orosz óriás ellen. Az egyetlen célravezető út a kiütéses győzelem. <br>Mondjuk azt elképzelni is szörnyű, hogy egy ekkora ember mekkorát eshet.. :D<br><br>Szóval a felsoroltak közül nekem Klitscho lenne a favorit, de érdekes és esélyes lehetne Brewster, Rahman és Peter is.<br>A nyerő taktika szerintem: kihasználni a negatívumait a nagy testnek. Azt hogy Valuev sokkal lassabb és gyorsabban fárad. Ezért nagy tempót kell diktálni már az elejétől és sok-sok testütést elhelyezni. Szerintem ez meghozná a hatását és Valuev-et ki lehetne ütni a mérkőzés utolsó harmadában. Persze ehhez jó ütőerőre és nagy állóképességre van szükség.
Bosco
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: PTM »

Nem túl eredeti a kérdés, már több másik fórumon is feltették.  ;D<br><br>Azért várom a véleményeket!   :D
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
BUTTON_POST_REPLY