Fórumbuli és Tippjáték díjátadó a Boxutcában jan. 17-én

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Ez a bokszreggeli jó ötlet... Amikor tudok, igyekszek menni, bár ez főleg anyagi kérdés... :(
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Vele? :lol:
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3067
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

A Setanta élőben fogja adni a Darchinyan vs Arce gálát, tehát elvileg a Boxutca tudja rögzíteni.

http://83.245.38.235/en/UK/BoxingRoot/HOME/

Utánakérdezek, hogy mit szólnak az ilyen vasárnapi - mondjuk 10 órás kezdetű - bokszreggeli(k)hez, amire nem csak a pksz fórumozói mehetnének, hanem bárki. Jó esetben ebből lehet majd akár rendszeres meccsnézés is, ha a lesz rá megfelelő igény és az étteremnek is megéri.
A hozzászólást 2009 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 Erwin-kor.
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Jólvan, majd megbeszélem velük... :)

Na kivel találkoztam ma a Pólusban egy órája kb.??? ERDEI ZSOLTTAL!!! :D
Ott volt a felesége és a kisfia is, nem nagyon akartam feltartani, váltottam vele pár szót, meg gratuláltam a címvédéséhez, aztán zúztam is igazolványképet csináltatni... :P
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Carlsson írtaCOLON Inni viszont annál inkább szeretnek, meg imádnak bulizni... :D
Milyen fura, ilyenről még nem is hallottam... :)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

Carlsson írtaCOLONIgyekszem, csakhát tudni kéne majd biztosra az időpontot, meg ki kéne találni vmi sztoryt, h miért létfontosságú, h ott legyenek, mivel nem igazán köti le őket a box... Inni viszont annál inkább szeretnek, meg imádnak bulizni... :D
ki mondta, hogy a boksz miatt jöjjenek?
:lol:
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Igyekszem, csakhát tudni kéne majd biztosra az időpontot, meg ki kéne találni vmi sztoryt, h miért létfontosságú, h ott legyenek, mivel nem igazán köti le őket a box... Inni viszont annál inkább szeretnek, meg imádnak bulizni... :D
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

:D
Hát jó is lesz visszakanyarodni. ;)
Szóval én mindenben benne vagyok, csak ugye nekem utaznom kell, ezért korán reggelre biztosan nem érnék fel, de a délelõttöket mindenféleképpen meg fogom tudni oldani.
Vic vs Arce tök jó lenne elsõ körben. :)
Szerintem sem jelentene gondot, ha nem külön teremben lenne a buli.
A lényeg, hogy minél többen összejöjjünk, és Carlsson hozza a csajokat. :P ;)
ringcsoda.blog.hu
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

[quote="Carlsson"]

Ez sem gyenge, de aztán nem akarok ám ilyen sokat offolni, szall kanyarodjunk is vissza az eredeti témához,...

Így van,ne "szarjuk" el ezt a topicot. :wink:
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Hehe, jók ezek a sztorik is... :P Még anno a fórumtalin mondtam nektek, h majd belinkelem ide is a bekakilós történetet, amit a minap olvastam, itt a link:

http://bekex.hu/vendegszerzo/rovid/1550

Ez sem gyenge, de aztán nem akarok ám ilyen sokat offolni, szall kanyarodjunk is vissza az eredeti témához, ami valahogy úgy szólna, h legyen-e akkor folytatása ennek a szombat estének, és ha igen, mikor... Meg kéne majd nézni, h a Darchinyan-Arce mérkőzést közvetítik-e szombat reggel, és lehet-e fogni a Box utcában, mert ha igen, akkor én benne lennék, hogy együtt nézzük meg egy pár korsó sör kíséretében... De akár bármi más izgalmasnak ígérkező meccsre is vevő lennék, szall további ötleteket is elfogadunk a tali időpontját és apropóját illetően... :D
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

Ezt a történetet felejtettem el még hozzáfűzni a boksz utcában való mesélgetésünk során:

Valentino Rossi győzedelmi köre

Lassan egy új témát is nyithatnánk ennek. -.-
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

köszönjük vietta hogy színesíted a fórumot ezekkel a fantasztikus sztorikkal... :arrow: :-#
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Remélem nem térek el túlzottan a topik témájától, de ha már a témakör felvetődött....

Ez a wc-s sztori nem csak a bokszolók meccs közbeni rémálma, szinte minden sportágban keringenek elképesztő sztorik szenvedő alanyokról, akik valahol valamikor nem jutattak időben oda, ahol minden ember kicsi és halandó... :)

Egy két történetem nekem is van első kézből:

Családtagom erdei akadálypályán teljesített csapatban, amikor is az egyik társának eljött az a perc, amikor egy lépést sem tudott tovább haladni. Nem volt mit tenni, a bokrok közé vetődött, és egyéb effektek kiséretében az emberi mivolt kellemetlenebb oldalának volt kénytelen megadnia magát.

Amikor végzett, előbukkant a bokorból, a megkönnyebbülés kisímította az előzőleg összebarázdált arckifezezését, majd ezek után egy laza mozdulattal visszahajtotta a kapucniját a fejére....

Bár ne tette volna.

Az egyberészes ruhájából ugyanis nem tudott maradéktananul kibújni, így a dolgok nagy része a kapucnija után a fején landolt.... :)

Egy másik történet szerint az autóban ülve a versenyző nem akarta feladni a pozicióját, és dacolt a perisztatikus bélmozgások hullámaival, amikor is egy bukkanó olyan mértékben befolyásolta a küzdelmet, hogy egy pillanat alatt eldőlt a harc a vesztére.

Onnantól fogva a hátát az autóülésnek támasztva, a lábát pedálok mentén kitámasztva próbált olyan poziciót felvenni, amiben a dolgok a lehető legkevésbé kenődnek széjjel az altestén... :)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Beast_Pete írtaCOLON
Carlsson írtaCOLONHát én azon a sztorin derültem a legjobban, hogy "Johnny Herbert telehúgyozta-szarta az overálját." Asszem ott nem gyengén szakadtam a röhögéstől... :D
:D:D

Aztán előjött a hányós téma, amikor valakivel whiskey-t itattak meg. Illetve az, amikor az egyik bokszoló már majdnem kivégezte az ellenfelét, amikor hírtelen kirohant a ringből a WC-re. :D Huhh, az kegyetlen volt. Mi volt a neve a két egyénnek? Az utóbbi eset szenvedő alanya valami afrikai bokszoló volt ha jól emlékszem.


A volt váltósúlyú világbajnok guyanai Andrew Lewis adta fel így, Danny Dalton ellen
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

Carlsson írtaCOLONHát én azon a sztorin derültem a legjobban, hogy "Johnny Herbert telehúgyozta-szarta az overálját." Asszem ott nem gyengén szakadtam a röhögéstől... :D
:D:D

Aztán előjött a hányós téma, amikor valakivel whiskey-t itattak meg. Illetve az, amikor az egyik bokszoló már majdnem kivégezte az ellenfelét, amikor hírtelen kirohant a ringből a WC-re. :D Huhh, az kegyetlen volt. Mi volt a neve a két egyénnek? Az utóbbi eset szenvedő alanya valami afrikai bokszoló volt ha jól emlékszem.

Az ilyen vasárnap reggeli meccs-nézegetések meg jöhetnek nyugodtan. Talán még az se gáz, ha nem zárt körű a parti, nem hiszem, hogy mi zavarnánk másokat ijj korán, meg hogy bennünket is zavarna mások társasága, elvgére étterembe megyünk. A lényeg, hogy lenézzünk páran, akik éppen tudnak jönni!

A képek meg nagyszerűen sikerültek kozi, főleg a hozzáfűzött kommentek. :D
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Carlsson írtaCOLONHát én azon a sztorin derültem a legjobban, hogy "Johnny Herbert telehúgyozta-szarta az overálját." Asszem ott nem gyengén szakadtam a röhögéstől... :D
Hidd el, nem kamuztam... :)
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Hát én azon a sztorin derültem a legjobban, hogy "Johnny Herbert telehúgyozta-szarta az overálját." Asszem ott nem gyengén szakadtam a röhögéstől... :D
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Most értem haza... :) Na nem a buliból, de haza a számítógép elé... :)

Én személy szerint először voltam ezen a fórumtalin, de nagyon örülök, hogy ennyi jó arccal találkozhattam...

Köszönöm Don-nak, hogy segített fotózkodni és hogy jókat beszélhettem-vitázhattam-röhöghettem Ogreface-szel, ImikeT-vel és a többiekkel... :)

Kb. 21:30-22:00 között léptünk le, mint utolsó mohikánok :) és végül a bulit Carlsson-nal a Nyugati pályaudvari metrómegállóban "rekesztettük be" 22:30 körül... :)

Neki üzenem, hogy ne csak a 2 csajszit, hanem az ő barátnőiket is hívja el legközelebbre... :)

Személy szerint nagyon sajnálom, hogy Chico és Nikike nem tudott eljönni... Velük is jó lett volna találkozni... De majd legközelebb, amire remélem, nem kell majd 1 évet várni...

Szóval kösz mindenkinek, aki ott volt, nagyon jól éreztem magam...
U.i.: 2000-2001-ben cirkálóban a WBA-nál Hill volt a bajnok; ezt eltaláltam, egy pont ide. ;-P
Igen... :) Harold Lederman forever... :D
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3067
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Ha gondoljátok, akkor lehet szervezni mondjuk vasárnap délelőtti bokszreggeliket a jövőben. Régen elég gyakran voltak ilyenek, és szerintem a Boxutca is pozitívan állna a dologhoz. Mondjuk az valószínű, hogy mivel ezekre az összeröffenésekre nem menne el 50 ember, hanem mondjuk csak 10-15-20 fő, így ezek a kávéházi részben lennének összehozva. Nekem elég problémás időpont a vasárnap délelőtt, de a szervezésben szívesen segítek. El kell dönteni időben, hogy mikor, mit szeretnétek nézni, ki kell találni, hogy milyen módon lesz a videó megszerezve (ha adja a Setanta, Sky vagy valami hasonló adó, akkor elvileg nincs gond, mert ezeket tudják fogni a Boxutcában, és kérésre rögzítik), aztán megbeszéljük az étteremmel a dolgot.

A tegnapi buliban egyébként Don is készített képeket, és fel fogja majd őket tolni az ftp-re.
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Akkor alap, h legközelebb mindkettőjüket elhozom... :)
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
BUTTON_POST_REPLY