Sound of music

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Re: Sound of music

Hozzászólás Szerző: alain »

grabanc írtaCOLON
alain írtaCOLONACDC Zeltveg-ben?
Judas Priest a Fezenen?
Mondanám hogy jesz, jesz, jesz! :)

Tegnap olvastam, hogy ilyen Fezen nyitónap lesz: Gus G, Black Label Society, Judas Priest! Július 29. szerda. No erre menni kéne!
A BLS-t állandóan elmulasztom. Ebből elég! :)
menjünk! valahonnan csak szerzek rá jegyet :-) , és szerintem a megfelelő folyadékellátásról is tudunk előtte, közben és utána gondoskodni...
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Sound of music

Hozzászólás Szerző: grabanc »

alain írtaCOLONACDC Zeltveg-ben?
Judas Priest a Fezenen?
Mondanám hogy jesz, jesz, jesz! :)

Tegnap olvastam, hogy ilyen Fezen nyitónap lesz: Gus G, Black Label Society, Judas Priest! Július 29. szerda. No erre menni kéne!
A BLS-t állandóan elmulasztom. Ebből elég! :)
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Re: Sound of music

Hozzászólás Szerző: alain »

ACDC Zeltveg-ben?
Judas Priest a Fezenen?
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Sound of music

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Nemsokára Accept... aztán az új AC/DC :P
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

ogreface írtaCOLONÉn ahhoz sajnos túl alul iskolázott és műveletlen vagyok, hogy ezt a magas kultúrát értékelni tudjam. Baj?
amúgy döbbenet, hogy ilyet színpadra engednek... hiszen pl amikor mi azon a fesztiválon voltunk, ott bizony voltak kisgyerekek is...
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Én ahhoz sajnos túl alul iskolázott és műveletlen vagyok, hogy ezt a magas kultúrát értékelni tudjam. Baj?
alain írtaCOLONvoltam pár cimborával egyszer egy rockfesztiválon Allhauban... csak metál... de a "főzenekar"-t nem ismertük... soha nem hallottunk róluk... és akkor egyszer csak megtelt a főszínpad előtti rész... és a színpad is...

örökké emlékzetes marad... szürreális és mégis igaz... nem hittünk a szemünknek... azt hittük, hogy megártott a tekintélyes mennyiségű Puntigamer.... de nem.. a youtube-on még a lightos verziók vannak fenn...

pl:

itt már öregedtek 15 évet, MULATSCHAG osztrák módra...:

http://www.youtube.com/watch?v=E9NFTPJGcHo
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

voltam pár cimborával egyszer egy rockfesztiválon Allhauban... csak metál... de a "főzenekar"-t nem ismertük... soha nem hallottunk róluk... és akkor egyszer csak megtelt a főszínpad előtti rész... és a színpad is...

örökké emlékzetes marad... szürreális és mégis igaz... nem hittünk a szemünknek... azt hittük, hogy megártott a tekintélyes mennyiségű Puntigamer.... de nem.. a youtube-on még a lightos verziók vannak fenn...

pl:

itt már öregedtek 15 évet, MULATSCHAG osztrák módra...:

http://www.youtube.com/watch?v=E9NFTPJGcHo
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

özönvíz és Sick of it All tegnap...

érdekes élmény volt... kívül-belül eláztunk... :lol:
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

Metallica... Bécs... (előzenekar: Alice in Chains & Children of Bodom)

sokan szidják őket, hogy eladták magukat, már nem a régiek, Lars szar dobos, stb. de ezekre a véleményet én nem osztom.

kimegy ez az 5 nem mai gyerek a színpadra, és majdnem kettő és fél órán keresztül tolják, nem unott pofával, hanem gigantikus lelkesedéssel, alázattal, vérprofin...

rajongók konferáltak fel több számot, szerencsések a színpadon nézhették végig a show-t eszméletlen mennyiségű embertömeg előtt…
a hangzás meg olyan volt, hogy a sípcsontomon rezgett a szőr... krisztálytiszta.

nekem ez top 3-as koncert volt, pedig nem az első volt! (6 pengető és egy fekete Metallica strandlabda ”ajándékkal” megfűszerezve…)
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

grabanc írtaCOLON
alain írtaCOLONjön a Maiden... a Megadeth... Sick of it All... Metallica (Bécs)...
Sőt a Maiden-nel az Antrax is! Már megint elszalasztom... :(
a két legenda nekem akkor sem lehet rossz, ha a hangzás bizony túl sokszor volt méltatlan a zenekarok színvonalához...

nagyon élveztem, de azt nem értem, hogy miért visszhangzott ennyire Bruce mikrofonja, és miért volt sokszor totál katyvasz a gitárok hangzása... közben meg hallani lehetett, ahogy küzdenek a pótméterekkel, node ez mégiscsak gáz.

persze a nyakam durván beállt másnapra, és a derekam is egyre nehezebben viselte a megpróbáltatásokat, és a hangszálaimat is sűrűn kellett sörrel utókezelni, de azért mindezek mellett, ha tehetném, holnap újra mennék...
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

alain írtaCOLONjön a Maiden... a Megadeth... Sick of it All... Metallica (Bécs)...
Sőt a Maiden-nel az Antrax is! Már megint elszalasztom... :(
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

alain írtaCOLONez b+... ez valami egész történelem... talán az első koncertjeim egyike lehetett... és FENN VAN A JÚTYÚBON!!!!
no meg: BRÉKING DÖLÓ!!!!!
Csak nem a júniusi össznépi miatt jutott eszedbe? :) Az nem lesz egy könnyed balettműsor ;)
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

ez b+... ez valami egész történelem... talán az első koncertjeim egyike lehetett... és FENN VAN A JÚTYÚBON!!!!

akkor voltam egymás után egy Ossian/Helloween-en a Kisstadionban... majd jött az évvége ezzel pl... vagy már keverem az éveket? mert volt egy olyan metálkarácson is, ahol tényleg robbantak... na az fasza volt, ahogy a "barátságos" rendőrkutyák között kb. 2 órán keresztül NEM engedtek ki a Pecsából... mikor kienegedtek, akkor meg a skinheadek vártak a Széchényi fürdő földalatti megállónál... na az is fasza volt... no meg: BRÉKING DÖLÓ!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=JG_JmKlKtgo
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

jön a Maiden... a Megadeth... Sick of it All... Metallica (Bécs)...
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Szűcs Gábor kiment Amerikába, éveken át mosogatott, majd megnyerte a világ legnagyobb blues versenyét, toplistákat hódít és újabb elképesztő jelölést kapott. De mi a titka? Memphisig utaztunk a megfejtésért...
http://index.hu/video/2013/12/28/little_g_weevil_1/
Sokan visszatartották, de ő kiment Amerikába, és megvalósította az álmát: a magyar zenész hosszú mosogatós évek után végül megnyerte a világ legnagyobb blues versenyét...
http://index.hu/video/2013/12/30/little_g_weevil_2/

http://www.littlegweevil.net/

https://www.facebook.com/littlegweevil?fref=ts

https://www.facebook.com/brandi.szucs2/photos


Kép
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

alain írtaCOLONa szokásos ST koncert után jött az ANTHRAX, és eldobtam az agyam...

http://hardrock.hu/?q=node/23641
Menni mentem volna, de mikor hallottam hogy jönnek is tudtam, hogy lekötött nyaralásom van... :? Kicsit későn jött a hír vagy csak én voltam türelmetlen, hogy hátha jön egy jobb csapat? :)
Sajnálom hogy kimaradt.
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

a szokásos ST koncert után jött az ANTHRAX, és eldobtam az agyam...

http://hardrock.hu/?q=node/23641
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Szijja Greg!

Hát én is jól ráaludtam a sztorira, de Isten lássa lelkem, meg szoktam (jellemzően) várni a HRM koncertbeszámolóját. Ott eléggé hozzáértők vannak és hátha nem jól emlékszem valamire... :wink:

Nos, a kezdet kezdetén elhagytuk egymást, de szerintem Te nem bíztál benne, hogy hová jutsz mire odaérsz. Ezért már előttünk a hosszú sor részese lettél - önként. Addig mi a sarki (átalakítva több talponálló hellyel) csehóban álltunk sorba, aztán itallal a kezünkben emlékeztünk meg kitartásodra a hidegben :)

Ahogy később elnéztem az állóhelyek "csak" max. háromnegyedig teltek meg, tehát túl gyorsan mondtál le rólunk...

-----------------------------------------------------------------------------------

A KONCERT:

Uhhh... az nagyon ott volt! A TOP-on! Utólag tudtam meg, h a sejtelmes bevezető - Ridley Prometheus-a volt... aztán simán belekezdtek. Mivel előtte a Leander ritka sz@r minőségben szólt, ahhoz képest Slash-ék nagyon jól. A zene jórészt az utolsó albumuk (Apocalyptic Love) bemutatása volt, hozzáteszem csupa jó dallal - és én készültem is, mert mire koncsertóra mentem, már legalább 10x meghallgattam az anyagot. Persze mellette az elhagyhatatlan Gun's nóták egy része és ahogy Greg is írta, nem esett abba a hibába, h a sikeres múltjából profitáljon. Ilyenkor jön le, h ő mint zeneszerző, köszöni jól meg van a Gun's repertoárja nélkül is (bezzeg Axl :D )
Nagyon jól szóltak és élőben utolérhetetlenül hangulatos rockot adtak - 21 szám! Nem gyenge! Kicsit tartottam tőle, hogy nem lesz elég kemény zene, de elejétől fogva fogságban tartottak a feszes és dögös ritmusok. Nem mellesleg Slash fogott magának egy olyan csalogányt, mint Miles Kennedy. A manusz nem csak frontember hanem egy kifejezetten nívós énekes. Készültem rá az albumhallgatáskor, de az élő más... nos nem. Élőben is bazi jól énekelt, egy igazi kincset kapart elő Slash. Rajtuk kívül még leginkább a basszer Todd Kerns volt külön említésre méltó. Tiszta "ugrabugrajakab", megbízható dömdödöm és nem mellesleg nyerő énekes. Amit Miles-nak "fájt" volna elénekelni, azt ő megtette. Nem is kispályás módon =D>
A Rocket Queen-t azóta többször is meghallgattam (más külföldi koncertfelvételeken is) de ott élőben ért fel egy eszméletlenséggel :P
A szóló (mint másutt is lenyomozták), a közönség ovációjára hosszabban tartott, mint általában a koncertjein, de ez nagyon jót tett a produkciónak :D
Nekem azért hiányzott egy feszes dobszóló, de kb. ez amit elmondhatok hiányként a műsorról. Ha ezt elszalasztottam volna, akkor most tényleg sírnék a kötényembe... de íííígy??? Slash és bandája életre szóló élményt adott nekünk, melyet szerintem idén nem lesz egyszerű űberelni.
JESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSZ!!!
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
BUTTON_POST_REPLY