Melyik a kedvenc trilógiád?

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
BUTTON_POST_REPLY
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Boxing.Arturo.Gatti.vs.Micky.Ward.Trilogy.720p.HDTV.x264, Demonoidon.
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

... Ennek örömére nehogymár kimaradjak! :P

1.: Ward-Gatti (ráadásul egyikük hatalmas kedvenc volt, amióta ismerem, a másik meg a meccs után lett szimpatikus nagyon. Nem, nem, pont a másik bunyósra gondolok, pont fordítva, mint ahogy most biztos tippelnétek, ha olvassátok... :wink: )
2.: Morales-Barrera (a kategória akkori két legnagyobb ásza - és nem érdekel Hamed, akkor sem érdekelt - és hatalmasat bokszoltak, leginkább az első kettőn; az elsőn nem felejtem el a szitut: Morales néha olyan, mintha baseballozott volna, totál düh-töltettel bírt egynémelyik hátsó kezese, sőt, emlékszem egyre, ami bokszban hihetetlen, legalábbis ennyire képzett versenyzőnél - de ez esetében nem negatívum, ő simán megtehette: volt egy ütése, amikor az elsőkezes nem is elsőkezes volt, hanem valami fura "előlendités" féle a hátsókezesnek... addig és azóta sem láttam ilyet, nagy "haverok" voltak, látszik... :D )
3.: Torres-Juarez (majdnem napra pontosan egyidősek, mindkettő vérmes kis mexikói méregzsák, ha úgy adja a helyzet; három nagyon izgalmas meccset vívtak egymás ellen, amiből kettő olyannyira szoros volt, hogy a másodikat még be is húzták döntetlenre; egy kis adalék: mivel Torres egy ideig - a márkától szokatlan módon - a Reyes reklámarca volt mexikóban, így a triló harmadik felvonását aranyszínű puffogókban játszották, én spec akkor láttam előszőr ilyet)
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Nekem Larois-Vasquez trilógia is nagyon tetszik. Az első mérkőzésükön, még 96-ban Vazquez nyert nagy meglepetésre már az első menetben egy hatalmas KO-val. Chololot hosszú percekig csak ápolták élesztgették, mert magatehetetlenül feküdt egy nagyon kemény kombináció benyelése után...

A második kűzdelmükre 6 évvel később került sor 2002-ben kispehelysúlyban a WBC interim övért...
Larios egy hatalmas csatában végül TKO-val győzött a 12 menetben.
Akorai meneteket vitte Larios... aztán Vazquez összeszedte megát a középső menetekben, de a végén megint Chololo volt megygyőzőbb...
Az utolsó menetben egy hatalmas jobbossal leterítette Vazquezt, aki nem nagyon tudott felkelni sem nehogy kitisztulni... valahogy mégis összeszedte magát de Larios lefiniselte... még egy padlózás aztán a bíró beszüntette az összecsapást...

A harmadik ütközetüket 2005 decemberében vívták WBC kispehelysúlyú övéért amit Oscar addig védett...
Larios már az első mentben padlózott miután meg lett szórva vagy 6 felütéssel... meg három horoggal... de összeszedte magát aztán a másodikat vitte is. Majd jött a harmadik menet és a vége felé egy Vazquez kombinációtol felrepedt a bal szemöldökénél...
Sajnos pont olyan helyen hogy a szemébe folyt a vér...
Tony Weeks vezetőbíró 8 másodpercel a menet vége előtt a ringorvos tanácsára beszüntette a mérkőzést. Szerintem jó kis küzdelem mindhárom... ajánlom mindenkinek...
luggi
Újonc
HozzászólásokCOLON 10
CsatlakozottCOLON 2006-03-03 10:46:56

Hozzászólás Szerző: luggi »

Az Ali-Fraizer és a Gatti Ward. Asszem mind a kettő önmagáért beszél. De a Barrera-Morales és a Marquez-Vasquez se kutya.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Barrera-Morales az egyik legjobb, Jones-Tarver se rossz csak az a gond, hogy Jones csak egyszer nyert :)
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Az összes fontos trilógiát kilőtték már előttem, így nem maradt más hátra, mint keresni valami eddig nem említett érdekességet. Én pl. nem is tudtam róla, hogy Agostino Cardamone 3x verte korábban S. Brancot. Tudom, hogy kétes a "dicsőség", de én ezt tudom hozzátenni a topichoz. :lol:

http://www.boxrec.com/boxer_display.php?boxer_id=004338
sly76
Újonc
HozzászólásokCOLON 5
CsatlakozottCOLON 2004-12-05 01:27:27
Tartózkodási helyCOLON Bp. XIII.

Re: Melyik a kedvenc trilógiád?

Hozzászólás Szerző: sly76 »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1101988736;start=0#3 date=12/02/04 ť 19:11:24]Nekem a Vissza a jövőbe.[/quote]<br><br>És az Indiana Jones-ok!! :)<br><br>
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Melyik a kedvenc trilógiád?

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Nekem is a Morales - Barrera a No 1. Márcsak azért is, mivel Barrera az egyik nagy kedvencem  8).
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Melyik a kedvenc trilógiád?

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Én a Morales vs Barrera meccsre szavaztam, mert szerintem az első meccs fantasztikus volt, a második elég jó, a harmadik pedig újra nagyszerű lett. A Bowe vs Holyfield is jó volt, de a nehézsúlyt nem annyira kedvelem. A gatti vs Ward meccs nekem személy szerint nem tartozik a kedvenc meccseim közé, mivel egyik bunyóst se kedvelem különösebben (bár Gatti kiütéseit bírom).
"Mindenki a napra tör..."
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Melyik a kedvenc trilógiád?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Nekem a Vissza a jövőbe.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Melyik a kedvenc trilógiád?

Hozzászólás Szerző: kozi »

A Morales v Barrera, Leonard v Duran és az Ali vs Frazier mérkőzéseket megelőzve én azért szavaztam a Holyfield vs Bowe meccsekre, mert azok egytöl-egyig kétesélyesek voltak. Gatti és Ward három csatája is igazi csoda, de a 2. és 3. meccsen Wardnak gyakorlatilag nem sok esélye volt a győzelemre(ettől függetlenül nekem a 2. a kedvencem Gatti kiváló bunyója miatt). Leonard v Duran 3. meccs sajnos nem mérhető az első kettőhöz(föleg nem az elsőhöz ami örök klasszikus). Holyfield v Ruiz meccsekkel meg ugye vallatni lehetne
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Melyik a kedvenc trilógiád?

Hozzászólás Szerző: dp »

Nekem Gatti és Ward hármas csatája a kedvencem ebben a szavazásban. <br>Rengeteg izgalmat tartogatott, minden másodpercben benne volt a KO lehetősége.Szinte vitt magával! Nagyon szenvedélyes, igazi férfias csata volt!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Melyik a kedvenc trilógiád?

Hozzászólás Szerző: edge »

A boksztörténelem tele van olyan bunyósokkal, akiknek nem volt elég egy vagy két mérkõzés eldönteni melyikük a jobb, harmadszor is találkozniuk kellett (sõt voltak akik ennél is tovább csatáztak, pl. Robinson hatszor is megmérkõzött LaMottával, Tunney pedig ötször Harry Grebbel). Szerinted melyik volt a legjobb/legizgalmasabb/leglátványosabb? Neked melyik a kedvenc trilógiád ?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY