Közös meccsnézéssel 2

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
tomi
Újonc
HozzászólásokCOLON 31
CsatlakozottCOLON 2005-05-09 12:06:35

Hozzászólás Szerző: tomi »

sziasztok, egy ilyen mókába én is benne lennék, bár nem tudom szilveszterkor melyik helyen lehetne ezt a meccset kulturáltan végignézni, és azért a helyszíntől is függ, hogy mikor kezdődik, valszeg ha keleti parton akkor a meccs már olyan 4 körül sanszos.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Beast_Pete írtaCOLONÉn amit egyelőre ígérni tudok, hogy reggelre megjelenjek, nagy valószínűséggel egyik baráti társasággal fogjuk tölteni az estét a barátnőmmel, és gondolom 2-4 között vége lesz a mókának, utána 5-6 -ra simán odaérek bárhova a városban.
Ogreface, alain, Carlsson? Ti nem jártok a fórumokra? De káááár... :P
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

Én amit egyelőre ígérni tudok, hogy reggelre megjelenjek, nagy valószínűséggel egyik baráti társasággal fogjuk tölteni az estét a barátnőmmel, és gondolom 2-4 között vége lesz a mókának, utána 5-6 -ra simán odaérek bárhova a városban.
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Ha tutira találunk egy jó helyet, ahol ellehetünk sokáig, hogy ne kelljen a reggeli buszig szétfagyni valahol, akkor én vállalom a felmenetelt. Úgyis még idénre nagyon akartunk egy találkozót, csak eddig nem volt hozzá meccs. Madár szolgáltatja a meccset, szóval már csak rajtunk múlik. :)
ringcsoda.blog.hu
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

rocchia írtaCOLONMost, hogy hivatalosnak tűnik az Erdei vs Cloud, van rá esély, hogy közösen nézzük meg valahol valami szórakozóhelyen a meccset a fővárosban, vagy már mindenki elígérkezett valahová?
A meccs megérdemelné a kitüntető figyelmet, csak az időpont magyar idő szerint igen kajla. Hogy pont szilveszter hajnalára fog esni?? Basta...

Tényleg nem tudni, ki, mikor, hol tölti az év uccsó napját, nekem max. pesti elfoglaltságom lesz, de egyenlőre nincs. Tehát megcélozni valahol a fővárosban egy helyet, ahol közösen megnéznénk a meccset, még életszerű. Nem bánnám, ha azok akik eddig is jellemzően résztvevői voltak a "kicsapongásainknak" jeleznék, hogy legalább gondolkodnak a dolgon vagy tuti felejtős. A teljesség igénye nélkül (egyben a nem említettektől elnézést kérve) alain, ogre, IMIKeT, Carlsson, Beast Pete... és persze bárki profibokszos aki kedvet érez egy közös szilveszter hajnali diadalittas, velőtrázó örömünnepre (naná hogy Madár győzelmére) :D

(mostanában magyar fiú egy sem jut ilyen lehetőséghez!)
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Most, hogy hivatalosnak tűnik az Erdei vs Cloud, van rá esély, hogy közösen nézzük meg valahol valami szórakozóhelyen a meccset a fővárosban, vagy már mindenki elígérkezett valahová?
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

Hali!

Szeptember 10 nem ideális nekem, Szegeden próbálnak meg berúgatni a munkatársaim, én meg cserébe megtáncoltatom őket. :)
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Uraim!

Szorul mindenki a fotelbe meccset nézni :wink: Monnyuk az a legkényelmesebb, meg asszem úgysem ez álmaink párosítása. Ősszel gondolom beindul a szekér és lesznek frankó párosítások, de európai alig. Hogy hajnalkázni ki fog? :roll:

Hajrá Adamek!
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

A szeptember nekem sajnos végig elvan havazva. :(
Azért remélem, hogy az idén még összejön valami érdekes meccs, ami miatt összetudunk jönni! :wink:
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

grabanc írtaCOLONTe legalább reagáltál... :(
Bocsi, Grab, nekem még függő volt a dolog, de úgy tűnik, hogy nem sikerül bekalkulálni ezt a kiruccanást most 10-ére. :-(
Pedig idén jó volna legalább mégegyszer összehozni a szokásost.
ringcsoda.blog.hu
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Te legalább reagáltál... :(
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

engem érdekelne, de valószínűleg szeptember elején nem fogok tudni részt venni...
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Szeptember 10.
Érdekel ez valakit?
Egy közös meccsnézés alkalmával?
Állítólag egy bizonyos Vitalij Klicskó nevű ukrán próbálja kerékbe törni holmi Tomasz Adamek pályafutását... sőt mitöbb, valami hülye cím is fel van dobva ami jó nehéz is. Sőt, olyan patinás, hogy tán még valami Vlagyimir Klicskónak sincs meg... No ez már döfi.

Hümm? :roll: :wink:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

ogreface írtaCOLON
grabanc írtaCOLONOké! Látom színesedik a program (igaz, hogy be fogom bukni mindkettőt - de ugye a részvétel a fontos :) )

Akkor 4 előtt ott fogok strichelni a klimó előtt - ha van hely a teraszon, akkor ülve :wink:
Mennyi a tarifád? :lol:
Szerintem min. az az 500-as amit sejtettem, hogy elbukom a tippjátékon... hogy én milyen "olcsójános" vagyok? :D
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

Na srácok, én elindultam, még elintézek pár dolgot, de akkor találkozunk. A finom csirkecomb és a sok krumpli elfogyott, talán 4-ig kibírom kaja nélkül!
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

grabanc írtaCOLONOké! Látom színesedik a program (igaz, hogy be fogom bukni mindkettőt - de ugye a részvétel a fontos :) )

Akkor 4 előtt ott fogok strichelni a klimó előtt - ha van hely a teraszon, akkor ülve :wink:
Mennyi a tarifád? :lol:
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Oké! Látom színesedik a program (igaz, hogy be fogom bukni mindkettőt - de ugye a részvétel a fontos :) )

Akkor 4 előtt ott fogok strichelni a klimó előtt - ha van hely a teraszon, akkor ülve :wink:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Carlsson írtaCOLONAdom az ötletet én is... Én annyival tudnék még hozzájárulni a vetélkedős hangulathoz, hogy ha van rá igény, hozok magammal egy kis sörismereti tesztet, és aki a legtöbb pontot éri el rajta, azt meghívom egy pofa sörre... :)
Jöhet! :wink:
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Adom az ötletet én is... Én annyival tudnék még hozzájárulni a vetélkedős hangulathoz, hogy ha van rá igény, hozok magammal egy kis sörismereti tesztet, és aki a legtöbb pontot éri el rajta, azt meghívom egy pofa sörre... :)
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

500-as az jó lesz. :)
BUTTON_POST_REPLY