eccerűen... focííí...

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Hát nekem is akad keresztem a fociban nem csak Roy-nak :(

http://www.fn.hu/foci/20100208/wenger_h ... t_arsenal/

Wenger miért nem fogad már egy jó ajánlatot valamerre messze?! Tiszta bajnoki éremért kullogó csapatot csinált az Ágyúsokból... :evil:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
jozsika
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2009-05-31 20:43:24
Tartózkodási helyCOLON Balatonlelle

Hozzászólás Szerző: jozsika »

grabanc írtaCOLONhttp://www.fn.hu/foci/20100207/hollandi ... et_koeman/

Vélemény? Esélyeink?
Szerintem a svédeket még nem értük utol és a finnek is elég karcosak számunkra... márpedig tényleg itt kell kereskedjünk ha valamit akarunk...
Azt gondolom, hogy a harmadik hely a realitás, és ehez is nagyon jó teljesítmény kell! Amit szeretnék az az első vagy a második, de sajnos ettől még odébb vagyunk. Hajrá fiúk!!!
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

http://www.fn.hu/foci/20100207/hollandi ... et_koeman/

Vélemény? Esélyeink?
Szerintem a svédeket még nem értük utol és a finnek is elég karcosak számunkra... márpedig tényleg itt kell kereskedjünk ha valamit akarunk...
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
jozsika
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2009-05-31 20:43:24
Tartózkodási helyCOLON Balatonlelle

Hozzászólás Szerző: jozsika »

A Livornoval sem bírt a Juve. Cannavaro megsérült, Felipe Melot kiállították. Egyre mélyebb a gödör.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-l ... pool-31919

Jobb híján legalább kibújt a szög a zsákból. A 'pool jelenleg nem tényező a PL-ben sem. Akkor minek lenne ott 3. számú kapus? :? Szerintem Gulácsi letette a névjegyét tavaly...nem kicsit. Valami értelmes menedzselés kellene neki és szerezni egy olyan csapatot, ahol lehetőleg kezdőként erősíthetné a pozícióját és az imázsát...
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
jozsika
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2009-05-31 20:43:24
Tartózkodási helyCOLON Balatonlelle

Hozzászólás Szerző: jozsika »

Zacceroni (remélem jól írtam) sem segített, sőt meg sem próbált belenyúlni a meccsbe. Ez a tizeneggyes pedig :lol: ! Elképzeléstelen (néha tanácstalan) játék egyedül Diego próbált valamit. Gentile jobb választás lett volna mint áthidaló edző.
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Justin írtaCOLONMaki? Az minden volt csak nem maki...az amelyik csapat 3-0ról képes felállni és menni-menni előre és végül nyerni, az minden csak nem "maki" :)

Főleg egy BL döntőben...
Azt a meccset csak a Milan veszíthette már el! El sem hitték, hogy itt még bármi baj is történhet... Persze Dida bepotyázott kettőt...

De az egész 3:3 nem ért volna semmit, ha Shevchenko képes lett volna 2 méterről az üres kapuba rúgni a hosszabbításban, ahol szintén sokkal jobban játszott a Milan...
jozsika írtaCOLONLehet nem jól tudom, de nem volt sok elérhető nagy név. Aki igazán jó az mind foglalt, és nincs túl jó helyzetben a csapat (kiesés a kupából, rossz forma,távolodó bajnoki cím, talán ha egy bl-es helyet elcsípnek). Egyébként szerintem Benitez is kiváló edző, de én is jobbnak tartottam volna egy lendületesebb fiatal trénert.
De, jól tudod, kevés a szabad, de jó tréner, aki Juventus-kaliberű csapatba elmehet, de erre csak azt mondom, hogy előbb kellett volna gondolkodni és jó döntést hozni... Megvoltak a lehetőségek, de talán még most is megvannak...

Nyilván a legjobb megoldás Lippi lenne, aki mindenképp távozik a válogatott kispadjáról, de az utóbbi években mindig azt mondta, hogy nem jön már vissza a Juve kispadjára, pedig kihívás az most is lenne!

Rijkaard hiába a Galata edzője, őt biztosan el lehet hozni onnan év végén... Biztos, hogy a szerződésében olyan záradék, hogyha nagy csapat hívja, akkor el kell engedniük... Szerintem ő 2-3 évig jó megoldás lenne a Juventusnál.

Aztán ott van Hiddink, aki mindig fel tud rázni egy csapatot, bár ő nem marad egy helyen sehol sokáig. De annyit biztosan vállalna, hogy újra egy bajnokcsapatot csináljon a Juvéból!

Vagy ott van még talán Trapattoni, aki a Serie A-ban nagyon sikeres edzőnek számít, sokáig volt a Juve edzője is (kétszer is), Írországból kihozta az abszolút maximumot, végig esélyük volt az csoportelsőségre és a kijutásra... Őt is el lehetne hozni szerintem...

Mindenesetre Zaccheronival akár sikerül elérni a BL-t, akár nem, ő nem megoldás hosszabb távra... Szerintem nagy hiba a kinevezése erre a pár hónapra is...
Már ott meg is bukott csak nem menesztették egyből a múltja miatt!
Ezzel pedig maximálisan egyetértek! A Liverpoolnál amúgy is szokás, az indokolttól jóval hosszabb kitartás! Ugyanezt csinálták Houllier-vel is, aki a 2001-es látszateredményeivel évekig el tudta magát adni. (5 kupa, ja, de mik?! Bajnokság, BL hol volt? Sehol...)

Benitez jó edző lenne, de úgy tűnik pár éve elvesztette a fonalat. Bár lehet, hogy csak egy kis levegőváltozásra lenne szüksége... A Serie A egy különleges liga és szerintem nagyon nem véletlen, hogy Mourinho az Interhez ment el, egy kész csapathoz és nem mondjuk a Milanhoz vagy a Juvéhoz, ahol építkezni kellett volna és nem korlátlan anyagi lehetőségekkel, mint előtte a Chelsea-nél...

De egy szó, mint száz, a Juventus-nak új vezetőség kell, akik értenek a futballhoz és nemcsak ahhoz, hogy a klubot pénzügyileg stabilan tartsák...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Justin írtaCOLONMaki? Az minden volt csak nem maki...az amelyik csapat 3-0ról képes felállni és menni-menni előre és végül nyerni, az minden csak nem "maki" :)

Főleg egy BL döntőben...
Maradjunk annyiban, hogy kellett egy erősen elfogyott ellenfél... amelyik azt sem tudta mit kezdjen a nyakába szakadt előnnyel... nem is hittem el. Még akkor sem, amikor már vége volt a közvetítésnek :shock:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
jozsika
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2009-05-31 20:43:24
Tartózkodási helyCOLON Balatonlelle

Hozzászólás Szerző: jozsika »

grabanc írtaCOLON
Justin írtaCOLONDe azért nyert BL-t a Pool-al :)
Hát nagy maki volt... de tényleg, nyertek. Szerintem Benitez nem fog (tud) segíteni a Juvén. Egy elkötelezett olasz talán tudná motiválni az alakulatot... :roll:
Lehet nem jól tudom, de nem volt sok elérhető nagy név. Aki igazán jó az mind foglalt, és nincs túl jó helyzetben a csapat (kiesés a kupából, rossz forma,távolodó bajnoki cím, talán ha egy bl-es helyet elcsípnek). Egyébként szerintem Benitez is kiváló edző, de én is jobbnak tartottam volna egy lendületesebb fiatal trénert.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Maki? Az minden volt csak nem maki...az amelyik csapat 3-0ról képes felállni és menni-menni előre és végül nyerni, az minden csak nem "maki" :)

Főleg egy BL döntőben...
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Justin írtaCOLONDe azért nyert BL-t a Pool-al :)
Hát nagy maki volt... de tényleg, nyertek. Szerintem Benitez nem fog (tud) segíteni a Juvén. Egy elkötelezett olasz talán tudná motiválni az alakulatot... :roll:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

rocchia írtaCOLON
Justin írtaCOLONA Juve mestere már Alberto Zaccheroni...Ferrara-t menesztették.
Már a Bayern elleni vereség után ki kellett volna rúgni...

Zaccheroni év végéig átvette, de minek?! Egy bukott edző, azonkívül egy nulla volt mindig is...
Jövő évtől akarják Benitezt, akinek semmi tapasztalata nincs a Serie A-ban és legendásan szórja a pénzt pancser játékosokra... A Liverpool - amióta ott van és persze előtte is már jó ideje - egyáltalán nem tényező a bajnoki címért folytatott küzdelemben Angliában, nem tudom miért pont tőle várják a megváltást...
Már ott meg is bukott csak nem menesztették egyből a múltja miatt!
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

De azért nyert BL-t a Pool-al :)
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Justin írtaCOLONA Juve mestere már Alberto Zaccheroni...Ferrara-t menesztették.
Már a Bayern elleni vereség után ki kellett volna rúgni...

Zaccheroni év végéig átvette, de minek?! Egy bukott edző, azonkívül egy nulla volt mindig is...
Jövő évtől akarják Benitezt, akinek semmi tapasztalata nincs a Serie A-ban és legendásan szórja a pénzt pancser játékosokra... A Liverpool - amióta ott van és persze előtte is már jó ideje - egyáltalán nem tényező a bajnoki címért folytatott küzdelemben Angliában, nem tudom miért pont tőle várják a megváltást...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

A Juve mestere már Alberto Zaccheroni...Ferrara-t menesztették.
jozsika
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2009-05-31 20:43:24
Tartózkodási helyCOLON Balatonlelle

Hozzászólás Szerző: jozsika »

A Juve mestere nagy bajban van, hát még a Juve. Se kupa szereplés tovább, sem jó forma. Nagy a baj.
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Az utolsó világklasszis játékosunk... A maiak közül senki, még a cipőjét sem köthetné meg...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

jozsika írtaCOLONInter-Milan Jó meccs volt. A bíró nem volt hibátlan, és így még finoman fogalmazok.
Sokat néztem a meccsből és csak az jött le belőle, hogy mostanában morvára meg van verve a Milan az Interrel... :(
Ha kell ha nem, akkor is bukik... Leonardo-t sem értem... még is milyen egy pöcs taktikával engedi ki az alakulatot a 2. félidőre emberelőnyben? Majd lesz valahogy? :evil:
6 pontos meccset bukni ölég szar... :?
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
jozsika
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2009-05-31 20:43:24
Tartózkodási helyCOLON Balatonlelle

Hozzászólás Szerző: jozsika »

Inter-Milan Jó meccs volt. A bíró nem volt hibátlan, és így még finoman fogalmazok.
BUTTON_POST_REPLY