Sound of music

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

KISS, Megadeth, Metallica, Over The Rainbow, Rammstein, Metalfest, Rockmaraton, Novarock...

csak győzze az ember...

http://www.lorincijegyiroda.hu/category.php?id=6
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

http://www.hardrock.hu/?q=node/11551

Én is szerettem őket. Egyáltalán nem foglalkoztam vele, hogy ezt egy biztos lemezgyári szerződés égisze alatt érték el. Sőt, a második lemezük - kicsit köszönhetően a két gitár hangzásnak és a fokozottabb kimunkáltságnak - már komolyabb vizekre evezett a hőn szeretett "Tinédzser dal"-nál.
Lojzit nem annyira sajnálom, hogy nem fog szerepelni, mint Gyulát. A Vikidált... (de asszem neki ez már sok lehet)
Lényeg, menni kéne nosztalgiázni... :D
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

kozi írtaCOLON
Edgegod írtaCOLONSztem Black Out nagyon gyenge.. mindig is egy post-grunge zkar voltak.. AIC-t meg Pearl Jam-ot majmoltak... azert nekem a nyilvánvalo lopások ellenére a "Rabolj ki" nagyon tetszett toluk...
Velük én úgy vagyok, hogy van ami nagyon tetszik van ami meg nagyon nem. Az Esőnap a kedvencem, azt a mai napig szivesen és sokat hallgatom, viszont amit azóta csináltak az nekem majdnem hallgathatatlan (Ezüstkötet még úgy ahogy bejött).

Eltelt megint egy év úgyhogy írok pár lemezt ami nekem emlékezetes marad 2009-ből. Írjatok ti is :)

Muse - The Resistance (ezt hallgattam a legtöbbet és nagyon nagy)
Jamie Cullum - The Pursuit
Foreigner - Cant Slow Down
W.E.T. - W.E.T.
Alice In Chains - Black Gives Way To Blue
Living Colour - -The Chair In The Doorway

Év koncertje:
Bedlam - Diesel
Mr. Big - Diesel
Amit írtál kozi, azok közül a Foreigner-re és a Living Colour-ra lemezre vok kíváncsi. Én tavaly sok lemezt ismertem meg, de azok régebben kiadottak, ezért a 2009-es felhozatalt kevéssé ismerem.
Viszont a Mr. Big nagyon ott van! Nálam nem volt tavaly jobb alakulat, akár a dupla Budokan koncert lemezüket, akár az itteni Diesel koncertjüket veszem alapul... nálam nagy BRAVÓÓÓ! =D>

Viszont ismét meg kell említsem HOBÓ új albumát. Nagyon ott van. Ehhez nem is kell blues fanatikusnak lenni. Gyönyörű és szomorú körképet ad hazánk jelenlegi állapotáról, egyfajta keserédes rythm&blues-ban... nálam (szintén) nagy BRAVÓÓÓ! =D>
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: kozi »

Edgegod írtaCOLONSztem Black Out nagyon gyenge.. mindig is egy post-grunge zkar voltak.. AIC-t meg Pearl Jam-ot majmoltak... azert nekem a nyilvánvalo lopások ellenére a "Rabolj ki" nagyon tetszett toluk...
Velük én úgy vagyok, hogy van ami nagyon tetszik van ami meg nagyon nem. Az Esőnap a kedvencem, azt a mai napig szivesen és sokat hallgatom, viszont amit azóta csináltak az nekem majdnem hallgathatatlan (Ezüstkötet még úgy ahogy bejött).

Eltelt megint egy év úgyhogy írok pár lemezt ami nekem emlékezetes marad 2009-ből. Írjatok ti is :)

Muse - The Resistance (ezt hallgattam a legtöbbet és nagyon nagy)
Jamie Cullum - The Pursuit
Foreigner - Cant Slow Down
W.E.T. - W.E.T.
Alice In Chains - Black Gives Way To Blue
Living Colour - -The Chair In The Doorway

Év koncertje:
Bedlam - Diesel
Mr. Big - Diesel
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Blackpanther írtaCOLON
grabanc írtaCOLONMost olvastam. Mit szóltok hozzá?

Vikidál Gyula: „Nem tudom eltartani a családomat..."
szakáts tibor | 2010-01-11 08:36

Reménykedve egy igazságosabb Magyarország újjáépítésében:

Vikidál Gyula
színművész, énekes”[/
i]

:shock: :?

Én nem sajnálom, nála nagyobb köpönyegforgatót, ritkán látni.
_______________________________________________________

Ezt én is kérdezhettem volna:

"Azt is szeretném tudni, hogy ha mondjuk nem voltunk szar, szemét, tetves besúgók és senkit nem is jelentettünk fel... Igaz, nem is írtuk alá.
Szóval ettől mi még lehetünk magyar emberek vagy ez már kizáró ok?"


Szerencsére én nem gondolok másra, csak arra hogy kis hazánk legjobb torkú rock énekese van jelenleg ilyen helyzetben...
Hogy mit vett el tőlem, azt nem tudom. Forintosítani sem tudom. Viszont hogy mit adott a hangjával, az (nekem) felbecsülhetetlen.
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

grabanc írtaCOLONMost olvastam. Mit szóltok hozzá?

Vikidál Gyula: „Nem tudom eltartani a családomat..."
szakáts tibor | 2010-01-11 08:36

Reménykedve egy igazságosabb Magyarország újjáépítésében:

Vikidál Gyula
színművész, énekes”[/
i]

:shock: :?

Én nem sajnálom, nála nagyobb köpönyegforgatót, ritkán látni.
_______________________________________________________

Ezt én is kérdezhettem volna:

"Azt is szeretném tudni, hogy ha mondjuk nem voltunk szar, szemét, tetves besúgók és senkit nem is jelentettünk fel... Igaz, nem is írtuk alá.
Szóval ettől mi még lehetünk magyar emberek vagy ez már kizáró ok?"
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

grabanc írtaCOLONMagyar gyöngyszem... HOBÓ-CIRCUS HUNGARICUS

Nagyon jó! Még az ellenségeimnek is ajánlom... persze nem szívesen... :lol:
Én is megszereztem.Szenzációs!Most a kocsiban felváltva hallgatom Bill "Hatvan csapásával"...
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

3. Tribute Feszkó... 16.-án... egy kis csalatás 3500 pénzért... hajnali kettőig vagy nyolc órán keresztül. Ja, a Pecsában!
:-({|= \:D/

Más:

Most olvastam. Mit szóltok hozzá?

Vikidál Gyula: „Nem tudom eltartani a családomat..."
szakáts tibor | 2010-01-11 08:36

A P. Mobil, a Dinamit egykori, és a Mobilmánia jelenlegi énekese, aki az utóbbi években…

…színművészként lett ismert a nagyközönség számára, a következő levelet küldte szét a világhálón: „Kedves barátaim! Egyszerűen fogalmazva: nem tudom eltartani a családomat, mert alig van munkám. Szeretnék dolgozni, de még kifutófiúnak sem vettek fel ezzel a névvel. A feleségválasztó, zabáló műsorokban és a heti tetvesben pedig egymillióért sem vagyok hajlandó részt venni. Így hát marad az, hogy minden jó ötletet szívesen veszek. Bármilyen munkát vállalok, amit egy 62 éves kisnyugdíjas el tud végezni. Ha olyan, amit még nem csináltam, azt hamar megtanulom. Vagyis ahhoz, hogy rendezni tudjam fennálló adósságaimat, sürgősséggel túladnék a következőkön:

1 db Shure Beta 58 A mikrofon, 30.000 Ft
Mikrofon állvány / egyenes-körtalpas/ 10.000 Ft
Philips CD Hifi lejátszó, asztali 10.000 Ft
Aiwa, dupla kazettás felvevő- lejátszó, gyorsmásolóval 10.000 Ft
Pioneer DVR 530 H asztali DVD felvevő 50.000 FT
És végül a könyvgyűjtőknek egy kuriózum: Passuth L. sorozat 32 kötet. 50.000 Ft
És a hab a tortán: OPEL Astra 1,4 Caraván 10 éves friss vizsgával, csak
ismerősnek. 620.000 Ft
E-mail: info@vikidal.com

Reménykedve egy igazságosabb Magyarország újjáépítésében:

Vikidál Gyula
színművész, énekes”[/
i]

:shock: :?
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Khm...

Akkor nálam inkább a Solaris... sokkal.
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

Sztem Black Out nagyon gyenge.. mindig is egy post-grunge zkar voltak.. AIC-t meg Pearl Jam-ot majmoltak... azert nekem a nyilvánvalo lopások ellenére a "Rabolj ki" nagyon tetszett toluk...
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Magyar gyöngyszem... HOBÓ-CIRCUS HUNGARICUS

Nagyon jó! Még az ellenségeimnek is ajánlom... persze nem szívesen... :lol:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Hozzászólás Szerző: berti »

BlaZe írtaCOLON
berti írtaCOLON
BlaZe írtaCOLONÉs azt csiripelik a verebek, hogy jövőre újra Kowával áll ki a Black-Out. Nemtom ez itt megmozgat-e valakiben valamit, de ha már itt vagyok, leírom :)
hát nem biztos, hogy vártál rá választ, de azért csak megjegyzem... Régi dózisos (Dózis egy kocsma volt Tatabányán) időszakomat idézi. Mikor a csajokban volt már egy kis nyomás, énekelték, hogy "méééééééég, testem egy mééég, némán körbe zár...) :P
Na jó, első hallásra a többi Black-Out dalnak sem volt értelme. (néha másodikra sem)

A fent említett:

http://www.youtube.com/watch?v=VbhZGtOZfrk
A szöveg nem teljesen stimmel :) ("Testemen jég, némán körbezár" az eredeti). De természetesen nem kell mindenkinek szeresse őket, csak gondoltam megosztok egy ideillő infót, hátha vannak itt ilyen irányba is elfajult fórumtársak is :)
hm, igen tudom. Gondoltam azzal, hogy mellékelem a linket, aminek a címe ott van: "Jég", árnyalom, hogy valamikor '94-ben másolt kazettáról szóló, füstfelhőben megpattanó hangfoszlányokat hallva, ittas barátosnéim simán telibesz..ták, hogy mi lehet a refrén, viszont - én mondom - ritka fülsiketítően nyivákoló hangon, kántálták, hogy: "mééééééggggg, testem egy méééég...."! :P
Béke!
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

berti írtaCOLON
BlaZe írtaCOLONÉs azt csiripelik a verebek, hogy jövőre újra Kowával áll ki a Black-Out. Nemtom ez itt megmozgat-e valakiben valamit, de ha már itt vagyok, leírom :)
hát nem biztos, hogy vártál rá választ, de azért csak megjegyzem... Régi dózisos (Dózis egy kocsma volt Tatabányán) időszakomat idézi. Mikor a csajokban volt már egy kis nyomás, énekelték, hogy "méééééééég, testem egy mééég, némán körbe zár...) :P
Na jó, első hallásra a többi Black-Out dalnak sem volt értelme. (néha másodikra sem)

A fent említett:

http://www.youtube.com/watch?v=VbhZGtOZfrk
A szöveg nem teljesen stimmel :) ("Testemen jég, némán körbezár" az eredeti). De természetesen nem kell mindenkinek szeresse őket, csak gondoltam megosztok egy ideillő infót, hátha vannak itt ilyen irányba is elfajult fórumtársak is :)
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Hozzászólás Szerző: berti »

BlaZe írtaCOLONÉs azt csiripelik a verebek, hogy jövőre újra Kowával áll ki a Black-Out. Nemtom ez itt megmozgat-e valakiben valamit, de ha már itt vagyok, leírom :)
hát nem biztos, hogy vártál rá választ, de azért csak megjegyzem... Régi dózisos (Dózis egy kocsma volt Tatabányán) időszakomat idézi. Mikor a csajokban volt már egy kis nyomás, énekelték, hogy "méééééééég, testem egy mééég, némán körbe zár...) :P
Na jó, első hallásra a többi Black-Out dalnak sem volt értelme. (néha másodikra sem)

A fent említett:

http://www.youtube.com/watch?v=VbhZGtOZfrk
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

És azt csiripelik a verebek, hogy jövőre újra Kowával áll ki a Black-Out. Nemtom ez itt megmozgat-e valakiben valamit, de ha már itt vagyok, leírom :)
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

alain írtaCOLONVégre nem kell Bécsbe menni:

Metallica BUDAPESTEN!!! Jeeeah-Jeeeah-Jeeeeeeeeeeeeeeah!!!

http://www.lorincijegyiroda.hu/category ... 6#jegy1697
Hijj, nem viccelnek az árával :) Bár annyival nem is drágább, mint a nyári DT. A kiemelt álló vajon az első pár pogós sort jelenti? :)

És év elején még 69 Eyes is lesz a wigwamban :) Azt gondolom nem ilyen arany áron mérik.
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

Végre nem kell Bécsbe menni:

Metallica BUDAPESTEN!!! Jeeeah-Jeeeah-Jeeeeeeeeeeeeeeah!!!

http://www.lorincijegyiroda.hu/category ... 6#jegy1697
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: justy »

En is megneztem penteken Moore mestert es hat nem volt kispalyas az "oreg". Erzi a bluest, ez nem vitas, sokszor egesz SRV-stilusban nyomta...A keses mellett talan csak az nem tetszett, hogy az elso 2-3 szamban bantoan sok frazis puffogtatast hallottam, de en ezt betudtam a bemelegites hianyanak. A "best of" szamok nekem is hianyoztak, ezert banatomban vettem egy jo kis turne polot :D A belinkelt kritikaval ellentetben nem gondolom, hogy jol szolt a cucc, leszamitva persze a gitart, a hangjat neha alig lehetett az emeleten hallani. Az oktoberi ZZ Top ezerszer jobb hangositast produkalt, igaz, hogy ok joval nagyobb cuccal jottek. Osszefoglalva: nekem bejott a koncert, de egy pici hianyerzetem azert maradt...
BUTTON_POST_REPLY