Segítség!

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

grabanc írtaCOLONJuly 01.

Termékár: 135,66 Ft/l
Termékkészletezési díj: 2,5 Ft/l
Jövedéki adótartam: 109 Ft/l
Áfatartalom: 61,35 Ft/l
Végfogyasztói ár: 308,95 Ft/l

Segíííítség! Szeretek vezetni... szamarat, meccset, no de gépkocsit? :roll:
Holnap a legtöbb üzlet zárva mert áraznak.Szerdán jön a keserű valóság és a vérnyomáscsökkentő fogyasztása utáni vásárlás... :shock:
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

July 01.

Termékár: 135,66 Ft/l
Termékkészletezési díj: 2,5 Ft/l
Jövedéki adótartam: 109 Ft/l
Áfatartalom: 61,35 Ft/l
Végfogyasztói ár: 308,95 Ft/l

Segíííítség! Szeretek vezetni... szamarat, meccset, no de gépkocsit? :roll:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Sziasztok,

Valaki nem tudná véletlenül felvenni a ma esti Milan-Juve meccset?
Sport2, este 9től.
Nagyon sürgős lenne.
Az is jó, ha az ismételt adást rögzíteni valaki.


Köszönöm
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
Rétibika
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2009-03-31 17:51:19

Hozzászólás Szerző: Rétibika »

Sziasztok,

Lenéztem ma ebbe a RING SC nevezetű helyre. Hát nem hiszem, hogy itt fogom elsajátítani a boksz fortélyait. Bementem a helyre és a "leendőbeli" edzőmmel beszéltem, aki behívott az irodájába, pihenőjébe. Ami a gond volt az a stílusa volt az edzőnek. Belehuppant a kanapéjába, cípőstül és féloldalt elfeküdt, majd így kezdtünk bele a beszélgetésbe, én persze az ajtóban álltam, mint valami ajtófélfa. :) Igazából semmi olyat nem mondott, ami arra engedett volna következtetni, hogy itt havi jó pár ezer forinttért velem rendesen foglalkozni fognak. Sőt még mondta is, hogy mivel hobbi bokszról van szó részemről, vagy megcsinálom a gyakorlatokat vagy nem.
Gondoltam, hogy ez baromi jó ösztönzés arra, hogy itt egy fillért ne hagyjak.
Boltot, ahol vehetnék felszereléseket, azt nem mondott. (nem akart vagy nem tudott)

Esetleg Erzsébet környékén nem tudtok még boksz termet? Neten valahogy nem találok ilyeneket. De lehet, hogy rosszul keresek rá.

Köszi, hogy ezt is végig olvastátok. :)

Üdv: Rétibika
Rétibika
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2009-03-31 17:51:19

Hozzászólás Szerző: Rétibika »

ogreface írtaCOLON
Rétibika írtaCOLONSziasztok,

Remélem nem rossz helyre írom a kérdéseimet. Nem régen regeltem ide, mert szeretnék elkezdeni edzeni. (bokszolni)
De pár kérdés merült fel nálam. Lassan 26 éves leszek, ülő munkát végzek. Érdemes még belefognom ebbe a sportba ennyi idősen? Egyértelműen hobby szinten szeretném űzni, esetleg egy kis súlyt ledobni, átalakítani. (176cm magas, 98kg)
Mivel sem az alapok sem semmim nincs, van értelme egyedül püfölnöm a zsákot otthon vagy keressek termet?
Ha igen, akkor XX. kerhez közel tudtok valamit?
És végül mindenhez tudnátok megközelítő árakat mondani? (edzés havidíj, ruhák, kiegészítők) Tehát az alap dolgok amikkel fel kell készülnöm
Válaszaitokat előre is köszönöm.

Üdv: Rétibika
A XX. kerületben van egy Ring Pub nevű hely,ami alatt van /remélem még megvan/ egy boksz terem.Ez a Határ út-Lajtha utca sarkán van.Ott kellene érdeklődni.Elfogják mondani mi kell alapból hozzá,szerintem még üzletet is fognak ajánlani,ahol bevásárolhatsz.Azt is elmondják hogy hogyan válassz kesztyűt stb...
Hobbi szinten elkezdeni soha sem késő,de csak szakedző segítségével,különben többet árt mint használ!Magaddal szúrsz ki,ha csak úgy elkezded otthon püfölni a zsákot.Azért nem ártana előtte egy alap orvosi vizsgálat sem. /Vérnyomás,EKG,teljes vérkép és vizelet/ Ezt a háziorvosod is eltudja végezni.
Sok sikert és jó sportolást!
Hát igen, elfelejtettem írni, hogy asztmás vagyok, de nem az allergiás fajta, hanem a fizikai terheléses. :)
A bal térdem sem az igazi, párszor kifordult már és lazák a szalagok. De szerintem ez nem lehet gátló tényező, maximum kicsit lassabb lesz a fejlődés. Elég elhatározottnak érzem magam, de van bennem némi kisebbségi komplexus. :) Tartok a nálam fiatalabb, ám tapasztaltabb srácoktól. :) Nem ártana némi megnyugtatás vagy bíztatás tőletek. :)
Amint tehetem megnézem a helyet és beszámolok.
Előre is köszi.
Üdv: Rétibika
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Rétibika írtaCOLONSziasztok,

Remélem nem rossz helyre írom a kérdéseimet. Nem régen regeltem ide, mert szeretnék elkezdeni edzeni. (bokszolni)
De pár kérdés merült fel nálam. Lassan 26 éves leszek, ülő munkát végzek. Érdemes még belefognom ebbe a sportba ennyi idősen? Egyértelműen hobby szinten szeretném űzni, esetleg egy kis súlyt ledobni, átalakítani. (176cm magas, 98kg)
Mivel sem az alapok sem semmim nincs, van értelme egyedül püfölnöm a zsákot otthon vagy keressek termet?
Ha igen, akkor XX. kerhez közel tudtok valamit?
És végül mindenhez tudnátok megközelítő árakat mondani? (edzés havidíj, ruhák, kiegészítők) Tehát az alap dolgok amikkel fel kell készülnöm
Válaszaitokat előre is köszönöm.

Üdv: Rétibika
A XX. kerületben van egy Ring Pub nevű hely,ami alatt van /remélem még megvan/ egy boksz terem.Ez a Határ út-Lajtha utca sarkán van.Ott kellene érdeklődni.Elfogják mondani mi kell alapból hozzá,szerintem még üzletet is fognak ajánlani,ahol bevásárolhatsz.Azt is elmondják hogy hogyan válassz kesztyűt stb...
Hobbi szinten elkezdeni soha sem késő,de csak szakedző segítségével,különben többet árt mint használ!Magaddal szúrsz ki,ha csak úgy elkezded otthon püfölni a zsákot.Azért nem ártana előtte egy alap orvosi vizsgálat sem. /Vérnyomás,EKG,teljes vérkép és vizelet/ Ezt a háziorvosod is eltudja végezni.
Sok sikert és jó sportolást!
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

Rétibika írtaCOLONSziasztok,

Remélem nem rossz helyre írom a kérdéseimet. Nem régen regeltem ide, mert szeretnék elkezdeni edzeni. (bokszolni)
De pár kérdés merült fel nálam. Lassan 26 éves leszek, ülő munkát végzek. Érdemes még belefognom ebbe a sportba ennyi idősen? Egyértelműen hobby szinten szeretném űzni, esetleg egy kis súlyt ledobni, átalakítani. (176cm magas, 98kg)
Mivel sem az alapok sem semmim nincs, van értelme egyedül püfölnöm a zsákot otthon vagy keressek termet?
Ha igen, akkor XX. kerhez közel tudtok valamit?
És végül mindenhez tudnátok megközelítő árakat mondani? (edzés havidíj, ruhák, kiegészítők) Tehát az alap dolgok amikkel fel kell készülnöm
Válaszaitokat előre is köszönöm.

Üdv: Rétibika
Ring a határ úti John Bull-nál?
Rétibika
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2009-03-31 17:51:19

Hozzászólás Szerző: Rétibika »

Sziasztok,

Remélem nem rossz helyre írom a kérdéseimet. Nem régen regeltem ide, mert szeretnék elkezdeni edzeni. (bokszolni)
De pár kérdés merült fel nálam. Lassan 26 éves leszek, ülő munkát végzek. Érdemes még belefognom ebbe a sportba ennyi idősen? Egyértelműen hobby szinten szeretném űzni, esetleg egy kis súlyt ledobni, átalakítani. (176cm magas, 98kg)
Mivel sem az alapok sem semmim nincs, van értelme egyedül püfölnöm a zsákot otthon vagy keressek termet?
Ha igen, akkor XX. kerhez közel tudtok valamit?
És végül mindenhez tudnátok megközelítő árakat mondani? (edzés havidíj, ruhák, kiegészítők) Tehát az alap dolgok amikkel fel kell készülnöm
Válaszaitokat előre is köszönöm.

Üdv: Rétibika
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

ogreface írtaCOLONEgy kérdés tőlem a laikustól,a számítógép mágusok felé!
Két winchesterem van,az egyik kétfelé van particionálva.Na az egyik partició szellemet játszi.Látja a gép,mindenhol azt írja hogy tökéletesen működik,mégsem lehet megnyitni.A másik fele hibátlanul dolgozik.
-Megpróbáltam széthúzni és összerakni újra a csatlakozókat,de minden ugyanúgy maradt.
-Az első újra indításnál kiírta az XP hogy konzisztenciás hibát talált a merevlemez jó oldalán,és azt ki is javította./állítólag.../
-Próbáltam a nem működő oldalon a jobb gomb-tulajdonságok-eszközök-hibaellenőrzés,de nem csinál rá semmit.
-Az felügyeleti eszközök-eszközkezelőben is azt írja hogy kifogástalanul működik.
Nincs valakinek valamilyen ötlete hogy mit tudnék tenni vele?
Előre is Köszönöm az ötleteket!
Ezt én biztos érteném...ha értenék hozzá... de fel a fejjel, ha az itthoni mágusom ideér, biztos kitalál valamit... kis türelmet ogre :wink:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Egy kérdés tőlem a laikustól,a számítógép mágusok felé!
Két winchesterem van,az egyik kétfelé van particionálva.Na az egyik partició szellemet játszi.Látja a gép,mindenhol azt írja hogy tökéletesen működik,mégsem lehet megnyitni.A másik fele hibátlanul dolgozik.
-Megpróbáltam széthúzni és összerakni újra a csatlakozókat,de minden ugyanúgy maradt.
-Az első újra indításnál kiírta az XP hogy konzisztenciás hibát talált a merevlemez jó oldalán,és azt ki is javította./állítólag.../
-Próbáltam a nem működő oldalon a jobb gomb-tulajdonságok-eszközök-hibaellenőrzés,de nem csinál rá semmit.
-Az felügyeleti eszközök-eszközkezelőben is azt írja hogy kifogástalanul működik.
Nincs valakinek valamilyen ötlete hogy mit tudnék tenni vele?
Előre is Köszönöm az ötleteket!
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

Whisper írtaCOLONVajon miért nem működik nálam a HTML?
megsúgom: HáTéneMtom
Whisper
Kihívó
HozzászólásokCOLON 147
CsatlakozottCOLON 2005-05-08 00:37:22
Tartózkodási helyCOLON Ajka

Hozzászólás Szerző: Whisper »

Vajon miért nem működik nálam a HTML?
" Just a man and his will to survive "
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

"Birtokviszonyok
Orosz üzletember lett az Arsenal többségi tulajdonosa. Aliser Uszmanov eddigi részesedése mellé hétfőn további 4,7 millió fontért vásárolt az Ágyúsok papírjaiból, így már 25 százaléknyi értékpapírral rendelkezik, s nagyobb szava van, mint az amerikai Daniel Fiszmannak (24,1)."


A Cselzit még közönnyel figyeltem, de az Ágyúsok szajhásítását mély szomorúsággal veszem tudomásul... [-(
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

ogreface írtaCOLON...csak egy kérdés mert nem értek hozzá és itt talán elfér.Délután egy darabig a Google minden webhelyre azt írta hogy támadó és nem engedett sehova belépni.Most jó de nem tudom mi lehetett a probléma.Más is tapasztalt ilyet?
Még jó, h ma hanyagoltam google-t és társait. Ezek szerint, ha most fölmászom a leveledzésemre, már béke honol... :wink:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

harward írtaCOLON
ogreface írtaCOLON...csak egy kérdés mert nem értek hozzá és itt talán elfér.Délután egy darabig a Google minden webhelyre azt írta hogy támadó és nem engedett sehova belépni.Most jó de nem tudom mi lehetett a probléma.Más is tapasztalt ilyet?
http://www.origo.hu/techbazis/internet/ ... ereso.html

A címmezőben a felesleges részek törlésével simán be lehetett lépni közben a keresett (megtalált) oldalra, de aki megijedt a figyelmeztetéstől annak egy ideig várni kellett...
Köszönöm!
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

ogreface írtaCOLON...csak egy kérdés mert nem értek hozzá és itt talán elfér.Délután egy darabig a Google minden webhelyre azt írta hogy támadó és nem engedett sehova belépni.Most jó de nem tudom mi lehetett a probléma.Más is tapasztalt ilyet?
http://www.origo.hu/techbazis/internet/ ... ereso.html

A címmezőben a felesleges részek törlésével simán be lehetett lépni közben a keresett (megtalált) oldalra, de aki megijedt a figyelmeztetéstől annak egy ideig várni kellett...
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3067
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Igen, Leone és én is tapasztaltuk. Valamit gondolom a google kevert.
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

...csak egy kérdés mert nem értek hozzá és itt talán elfér.Délután egy darabig a Google minden webhelyre azt írta hogy támadó és nem engedett sehova belépni.Most jó de nem tudom mi lehetett a probléma.Más is tapasztalt ilyet?
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

ha vannak barátaid / ismerőseid, akkor valamelyiknek a gépéről próbáld meg.
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: admin »

Darien írtaCOLONfly: természetesen megtettem. Érdemi választ még nem kaptam a kérdésemre.
E-mailben, vagy esetleg egy másik topicba írtál nekik? Amúgy sztem ennyit róluk ha még válaszra sem méltatnak... :\
Csak gondoltam hátha találkoztatok már hasonló esettel, ezért kérdeztem meg itt is.
Én még ilyet eddig nem láttam sehol.
BUTTON_POST_REPLY