Nyári Olimpia - Peking 2008.

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3067
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Erről van szó, kérem szépen :)

A vízilabdások -3-ról nyertek kettővel. Le a kalappal! Mondjuk jó lenne egy olyan meccs végre, ahol nem kerülgeti az embert a szívinfarktus :)
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Hozzászólás Szerző: menyus »

Hu Kammererek nagyon beneztek valamit, 750-ig egy hajo elony, aztan a finisben 5-ikek.

Kozmann-Kiss duo oriasit ment, bronz, ami a tragedia utan azt kell mondjam csoda, feler egy arannyal!
Grat!

Szinten gratula a csajoknak is, szep az az ezust, a nemetek ellen nem sok esely volt.
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Hozzászólás Szerző: menyus »

na vegre!!

Vajda behuzta az elso aranyat, lendesen lebombazva a mezonyt..
pedig 500nal meg valahol a 4-5-ik helyen volt, aztan a celban kb egy hajohosszt kapott tole a cimvedo!
GRAT!
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Erwin írtaCOLON De hogy jó magyaros módon kicsit kárörvendő legyek. Amit az amerikai atléta váltók műveltek, az valami kegyetlen nagy blama volt, ilyet még nem is láttam. Ilyen amatőr hibákat, pfff...
Tényleg amatőr hibák, amiket lehet magyarázgatni, de megmagyarázni nem. Egy kis rosszmájúsággal azt mondanám, hogy meg is érdemlik. Szvsz, Magyarországon minden vidéki serdülő váltó tagjai ismerik a váltófutás alapvető szabályait. A világelső amerikaiak meg rendre fütyülnek az egészre, mert erőből meg tudják oldani (általában) a dolgokat. A váltásokon simán elmehet az egész verseny. A váltóbot elejtését nem kell külön részletezni...
Ezen kívül ezer másra is figyelni kell. Ahhoz, hogy a váltás gyors (lendület vesztés nélküli) és biztonságos (szektoron belüli) legyen, a legjobb, ha összeszokott futók végzik és sokat gyakorolják, természetesen kimérik az indulási pontot, stb... A bot átadásakor a hozó ember jelzi az átadás pillanatát, hogy ne kelljen hátranézegetni a kapó embernek...stb
A 3. ember tipikusan jobb kézben hozza a botot, és a befejező embernek a bal kezébe adja. A legbiztosabb, ha alulról felfelé. A fogott botot aztán sem elengedni, sem igazgatni nem szabad! Kivétel, ha fennáll az elejtés veszélye. Egyik kézből áttenni a másikba az egyszerű ostobaság, pedig Carl Lewis is úgy csinálta. Nem mondom, hogy mindig, de ez a művelet egy tized időveszteséget jelent. Szakemberek szerint...
hmmm.... :lol: hátha valaki nem tudta ezeket, de érdekelte volna.
Különben elnézést kérek. :oops:
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3067
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Ismét egy remek nap... Munkaidőben rádión követem az eseményeket, és párszor már majdnem a kukában landolt a cucc. Már nem tudom, hogy érdemes-e bekapcsolni. Vagyis igen, mert Kokó Bumerángos bejelentkezésein legalább jókat lehet röhögni, olyan jó sztorikat mesél.

Minden reggel úgy indulok neki, hogy talán ma... Aztán indul az öttusa. Elfogadható a kezdés, aztán folyamatos a romlás. A lovaglás a hab a tortán... Tényleg lovas nemzet vagyunk? Mondjuk ki tudja, hogy ezek a kínai lovak hogy voltak idomítva :)

Kép

Vízilabdában még szerencsénk sincs, bár én őszintén szólva nem vártam sok jót, nem hittem abban, hogy mentálisan össze tudja magát szedni a csapat.

A kézilabda meg egy agyvérzés. Kihagyunk vagy 5-6 hétméterest (utólag látva ha csak annyival jobbak vagyunk, hogy kettővel többet bedobunk, már legalább döntetlen... ), mi vagyunk emberelőnyben, de gólt kapunk, azt meg rossz volt nézni, hogy milyen szinten tanácstalanok voltunk támadásban, egyszerűen nem tudtunk mit kezdeni az orosz fallal (tele volt a nadrág?). Tökéletes ziccerben ellépjük a helyzetet, gyorsan akarunk indítani, és a kapus simán kilép a térfél közepéig, úgy szerzi meg a labdát... Ilyen ahogy esik úgy huppan gólokat dobtunk, és még így is 2 gólra fel tudtuk magunkat szenvedni. Oké, simán benne volt, hogy kikapunk, nem is lett volna meglepetés, na de így...

Talán holnap... [-o<


De hogy jó magyaros módon kicsit kárörvendő legyek. Amit az amerikai atléta váltók műveltek, az valami kegyetlen nagy blama volt, ilyet még nem is láttam. Ilyen amatőr hibákat, pfff...
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

GoodSpeed írtaCOLONA magyar vízilabda válogatott lemaradt a bronzról, és negyedik lett, pedig majdnem dobogósok lettek :(
Sajna nekik még a hollandokat kellett volna másodszor is verni...akkor most a legrosszabb esetben is ezüstösök lehettek volna...így meg drámai csatát kellett vívniuk a 4. helyért... :(
GoodSpeed
Újonc
HozzászólásokCOLON 10
CsatlakozottCOLON 2008-08-21 12:48:54

Hozzászólás Szerző: GoodSpeed »

A magyar vízilabda válogatott lemaradt a bronzról, és negyedik lett, pedig majdnem dobogósok lettek :(
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Hozzászólás Szerző: menyus »

na a kajakosaink belecsaptak rendesen a lecsostalba, remelem igy is folytatjak
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Laslie »

menyus írtaCOLONvan valakinek otlete hol tudom nezni Pars dontojet a neten?
a bbc nem hiszem hogy fogja adni, hacsak nincs brit dontos..

http://www.telesport.hu/pars-krisztian- ... csvetesben
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3067
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Wellesley Bolt, a 100 méteres férfi síkfutás olimpiai bajnokának, Usain Boltnak az édesapja állítja: fia a hazai lekvár miatt ilyen gyors.

"Biztos vagyok benne, hogy a híres trelawny-i dzsem miatt van a dolog" - nyilatkozta a büszke apuka a szombati finálé után, amelyet a mindössze 21 éves Bolt elképesztő, 9.69 másodperces világcsúccsal nyert meg.
http://olimpia.origo.hu/peking-2008/atl ... fia-a.html

:lol: :lol: :lol:

Küldjön már valaki egy kis szatmári szilvalekvárt a magyar sportolóknak, és tuti lealázzuk a világot :)
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3067
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=16544&part=sports

Itt próbálgasd a linkeket, hátha bejön valamelyik.
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Hozzászólás Szerző: menyus »

van valakinek otlete hol tudom nezni Pars dontojet a neten?
a bbc nem hiszem hogy fogja adni, hacsak nincs brit dontos..
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3067
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

menyus írtaCOLONaz olimpiai dokumentum elso resze szedheto, a masodik uton van, hajnalra fent lesz..

Erwin, nem tudom hogy mennyi hely van, pakoljam e tovabb, vagy inkabb a FIFO modszer.
Csináljuk szerintem azt, hogy mindig csak egy, vagy kettő kerüljön fel, azok pedig legyenek fent kb. egy hétig (ennyi idő alatt kényelmesen le lehet szedni), és azoknak a helyére mehetnek az újabb részek. Persze csak akkor csináljuk így, ha neked is jó. Majd figyelem mindig, hogy legyen elég hely. Jelenleg 15 giga a szerver teljes mérete.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

Santos írtaCOLONPhelps valami hihetetlen megint mit csinált. Már-már gyanúsan sikeres... :evil:
mire gondolsz? hogy tiszta-e? nem.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

harward írtaCOLON100m
A végén legalább 1 tizedet tökéletlenkedett el Bolt. Ő tudja, hogy mit akar... :lol:
Olyan formában van, hogy gondolata szerint lesz még alkalma javítani rajta.
ha 9,52-t futott volna, akkor senki sem hitte volna el, hogy...

mondjuk így se... :)
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Hozzászólás Szerző: menyus »

az olimpiai dokumentum elso resze szedheto, a masodik uton van, hajnalra fent lesz..

Erwin, nem tudom hogy mennyi hely van, pakoljam e tovabb, vagy inkabb a FIFO modszer.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Santos »

Akkora előnnyel, amivel nyert belefért... Döbbenetes, mit futott így is.

Más:
Phelps valami hihetetlen megint mit csinált. Már-már gyanúsan sikeres... :evil:
Alig várom a diszkosz meg a kalapács döntőt!!!
HAJRÁ MAGYAROK!!!! :D
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Ez a nemsemmi!!!! Olimpiai döntőben világcsúcsot dönteni, így kell ezt csinálni! 8)
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

100m
A végén legalább 1 tizedet tökéletlenkedett el Bolt. Ő tudja, hogy mit akar... :lol:
Olyan formában van, hogy gondolata szerint lesz még alkalma javítani rajta.
BUTTON_POST_REPLY