Hyde Park Corner 7.

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

donvito írtaCOLONAmikor Feri megszabja a gázszerelőnek (buszsofőrnek) hogy hogyan dolgozzon, úgy automatikusan ő (is) felelős ezen emberek tetteiért.
Üdv,

v.
Válasznak látszó együttállása a betűknek?
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: donvito »

Blackpanther!

Keressük együtt a biztosítékot, amit sikerült kiverned! :)

1. Az egészségügy nem ingyenes!!! Nem viccből vonnak le tőlem (és nagy valószínűség szerint tőled is) tizenvalahányezer forintot, pedig nem vagyok egy betegeskedő típus (2 kötelező eü. vizsgálat + allergiás szezon + véletlenszerű megbetegedések = kb. 7 vizit évente).

2. Hol van az általam vizitdíjként befizetett évi 2100 forint, az OEPnek kicsengetett kb. 200 000 Fthoz képest?

3. Az egészségügy nem működik rendesen. Az egészségügyre szánt pénzeket pazarolják, de ennek ellenőrzésére van az OEP! Ebből kiderült, hogy van egy sóhivatalunk, ami nem működik megfelelően, és ezért nem a hivatal fizet, hanem a jónépek.

4. Az 1. és 2. pontból kiindulva, mióta van az, ha nem működik valami (egészségügy, OEP, stb.), akkor egy kisebb összeg befizetésével az megjavul? Leegyszerűsítem: ha az autószerelőd a már befizetett 50 000 Ft-hoz kér még plusz 50 Ft-ot és fényévekkel jobb szolgáltatással kecsegtet, te hiszel neki?

5. Egy nyugdíjas 50 000 Ft-jához viszont eléggé látványosan sok az a havi 1-2 ezer forint vizitdíj.

Más.
Gázszerelő rosszul hegeszt felrobban a ház ki a hibás, biztos a Feri.
Sofőr elalszik vezetés közben és belehajt a buszmegállóban várakozók közé, nem ő a hibás a Feri.
Amikor Feri megszabja a gázszerelőnek (buszsofőrnek) hogy hogyan dolgozzon, úgy automatikusan ő (is) felelős ezen emberek tetteiért. Ez a hierarchikus rendszer következménye. Ha valaki ama döntésével, hogy betegeket órákon utaztatnak A pontból Z pontba veszélyezteti a betegek egészségét (pedig B-ben van eü. intézmény), az vállalja a felelősséget a tetteiért.
Abban viszont abszolút egyetértünk, hogy ebben az országunk vezetőiben nincs felelősségtudat (tudat sincs, hát még felelősség :)). Ez egy kormányokon átívelő, a mai politikai elithez szorosan hozzáfűződő jelenség. Ha benne vagy bármelyik körben*, akkor csakis felfelé bukhatsz (csak a frissek: Járai, Bajnai, Aba, stb.).

Üdv,

v.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Szerencsére vagy te, kiből a fényesség és a logika, plusz kikezdhetetlen érvelési technológia árad. Gyakorlatilag olyan sok ész van a fejedben, hogy nekem, kinek kevesebb jutott, fel sem érhetek hozzád egy egy eszmecsere folytán. Neked kénytelen vagyok elhinni, hogy nagyon fain ez a kormányzás, és minden baj okozója az a hülye agymosott fidesz szekta, hiszen a szdsz reklámban is benne volt... :)

A emeszpé eszdéesz kormány egy igazi hősökből álló megújjítási front, csak a hülye nem látja, hogy mekkora tehetség lakozik bennük, és csak tömény rosszindulattal láthatja azt a sok gyökér, hogy az ország rongyolódik lefelé a (szar) vezetők miatt.

Isten áldjon Balackpanther, sőt, minden fórumon légy jelen, hiszen annyi hülye van aki csak a szemének-bőrének, magának hisz, hogy sok sok tennivalód akad majd,,, megállásod sem lesz.

Bízom benned, te megtudod csinálni, megvan benned hozzá minden! :)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

A sötétség belülről árad kifelé nálad.

1. Vizitdíj nincs, orvoska számláz a TB felé amennyit nem szégyel, beteg aláírja hiszen ingyen van, majd a hülye állam fizet. Szegénykém agyáig nem jut el, ha a kórház átb@ssz@ az államot végső soron őt mint beteget is megkárosítja, mert a hiányt valahonnan pótolni kell!

2. Vizitdíj előtti állapot : Beteget befektetik egy kórházi osztályra hétfőn, pénteken hazaengedik, de a kórházi nyílvántartás szerint szombat, vasárnap is bentfekszik, "lopás az államtól nem bűn?" Beteg alláfirkantja, mert nem neki kell kifizetni.

3. Vizitdíj bevezetése utáni állapot : Pácienst pénteken hazaengedik és hétfőtől - vasárnapig kérnék az ápolási díjat, ő nem fizet csak 5 napra, mert saját zsebből az igénybevett napok után hajlandó, de ha más fizetné, szemrebbenés nélkül aláírna és a kórház folytathatja a lopóhadműveletét.

Egészségügyi dolgozó aki Fityesz szekta tag vagy csak egyszerűen szereti a cumit, megöl egy beteget, ő nem hibás hanem a miniszter.

Gázszerelő rosszul hegeszt felrobban a ház ki a hibás, biztos a Feri.

Sofőr elalszik vezetés közben és belehajt a buszmegállóban várakozók közé, nem ő a hibás a Feri.

Emberek a tetteikért nem vállalják a felelőséget, inkább hibáztatnak mást.

Milyen könnyű is kibújni a felelőség alól, pláne ha van egy Kádár Janika napjait idéző a szívárvány minden színében játszó vagy játszott párt mentességet ad miden cselekedetedért ha megtérsz hozzájuk. Megigéri híveinek a paradicsomot itt a földön, ha rá szavaznak.

Megvédünk benneteket ha kinyírtok 1-2 beteget, de ránk szavaztok semmi bántódásotok nem esik, majd az SZDSZ vagy MSZP szimpatizáns egészségügyi dolgozókra kenjük a sz@rt!
A hozzászólást 2008 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 Blackpanther-kor.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Tök király, hogy a gyomorvérzéses beteget egy nap után hazaküldik, utána rohammentővel kell visszavinni súlyos, életveszélyes állapotban...

Anniyra jó móka, hogy kétszer is játszottak ilyet Marcaliban,, ugyanazzal a beteggel pár napon belül.

A pali egy öreg nyugdíjjas, egész életében vonták a nyugdíjját, most meg fizeti a napi x rongyot a kórházi ágyért.

A másik királyság amikor a köbö fél órás pszichiátriai kezelésért az orvos kiszámláz 32 ezret, és a számlán tételesen fel van tüntetve a kórház összes annyakkinnya is, s ezek után még elvárna pár ezrest is a szintén középkorú betegétől, aki nem mellékesen ugyanúgy fizette a nyugdíjjat, és a tb-t...

Végül is, király ez az emeszpé...

Mondtam múltkor, de nem hittétek el, úgy fognak hullani az emberek mint a legyek.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: WNB »

Far-hát + Képriport
C.i.g.á.ny világ Észak-Magyarországon
2008. február 18. 11:00
http://www.mno.hu/portal/543377

Édestestvérek + Képriport
C.i.g.á.ny világ Észak-Magyarországon (2.)
2008. február 25. 10:28
http://www.mno.hu/portal/544878

[Balavány György]

A "vége" felirat előtt:

„… megbicsaklott hitűek álmaiban, csattan az ostor, rajtunk, akik hét vármegyét égettünk porrá virtusból, fejünkre emeltük sugarastól a Napot, hasba rugdosott anyáink ölét parázzsal perzseltük, csattan az ostor, bicskával megvérzett ujjak szorulnak nyakunkra, a csillagszemű koponyák is fölmagasodnak bűneinkbe a fák gyökerei közül, ahová elástuk őket, igazak szigorú szavai dulakodnak halálunkért: ha mertünk bírák lenni, vádlottak padjáról se szökjünk meg gyáván…” (Részlet Bari Károly Az ítélet napján című verséből)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

ezzel így nem vitatkozom, mert részben igaz.

magyarországon viszont nem szokásos ez a fajta "újságírás", és fenntartom,
- hogy ezzel mérhető kárt okoztak maguknak,
- hogy ezek szerint a cél szentesíti az eszközt.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

gallien írtaCOLONHa hazudik a Feri, gusztustalan féreg. Ha a HírTV teszi, akkor a cél szentesíti az eszközt?

Balról és középről is a Fidesz és a népszavazás fog ezen bukni.

Nem kéne a ballibsi sajtónak magas labdákat adni...
Drága Gallien bahátos!

Az újságíró oknyomozás a "furaság" felderítésére érdekében évztizedek óta alkalmazza, s tanítja ezt a módszert. S nem mellékesen az igazságszolgáltatás is világszerte.

A dolog lényege, hogy a nyomozás közben nem károsítanak meg senkit, hanem "beugratással" próbálnak valamely témában információt szerezni.

Ezt nem kéne összekeverni, illetve összemosni.

Ráadásul nem kéne elsiklani az így megszerzett információ felett sem,,, mintegy mellékesen, hiszen egy bevált, s használt gyakorlatot mutattak be.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

Ha hazudik a Feri, gusztustalan féreg. Ha a HírTV teszi, akkor a cél szentesíti az eszközt?

Balról és középről is a Fidesz és a népszavazás fog ezen bukni.

Nem kéne a ballibsi sajtónak magas labdákat adni...
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

gallien írtaCOLON
tudták kit kell felhívni, tudták, hogyan kell felhívni, és ezzel kettő perc alatt akkora öngólt lőttek maguknak, ami megint veszélybe sodorja az ellenzék kampányát.

minden tetves választás előtt megszopatja magát a fidesz, és elveszít egy valag szavazatot középről.

most is ez lesz. az ilyenek miatt...
Vazze, mi kell még, hogy előkerüljön... ?
Mi ebben az önszopatás? Hogy tudták kit kell felhívni, meg hogyan?
8) :mrgreen:

Röhög a vakbelem...

Ezen nem annyira. Ez az új (t)rend: http://www.mno.hu/portal/544796
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

tudták kit kell felhívni, tudták, hogyan kell felhívni, és ezzel kettő perc alatt akkora öngólt lőttek maguknak, ami megint veszélybe sodorja az ellenzék kampányát.

minden tetves választás előtt megszopatja magát a fidesz, és elveszít egy valag szavazatot középről.

most is ez lesz. az ilyenek miatt...
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Terroristafészek egy nógrádi faluban!

A terrorizmus melegágya-avagy miként lesz egy kis Nógrád megyei faluból terroristafészek?



Törvénytisztelő állampolgár lévén - a későbbi hatósági vizsgálatokat megkönnyítendő – a megtörtént eseményeket időbeli, kronologikus sorrendben dokumentálom! Bízom benne, hogy töredelmes beismerő vallomásom mind az NBH mind pedig a szervezett bűnözés elleni osztály pozitívumként értékeli majd.

2008-02-23. (szombat) 07.30 perc. Kisebb fejfájással ébredtem. Miután kitántorogtam a konyhába, kortyolgatni kezdtem a kávémat, amelyet szeretett feleségem előzőleg megmelegített és odakészített a konyhaasztalra. Évekkel ez előtt mindig cukorral ittam, de miután néhány éve szemmel láthatólag is gyarapodni kezdett a súlyom, áttértem az édesítő tablettára. Miközben próbáltam észhez térni, hallgattam a tv-t, melynek hangja a szobából szüremlett ki.

08.00 perc. A fejem már nem fáj. Ez jó! Miután lezuhanyoztam, bementem a szobába. Ekkor olvasta be a friss híreket a bemondó. Azonnal felkaptam a fejem az egyikre, amely így szólt: „Terrorizmus gyanúja miatt előállítottak egy testvérpárt. A lakásukon tartott házkutatás során a nyomozók cukrot, lisztet, valamint a garázsukban tartott motoros fűnyírójukban lévő benzint is lefoglalták. Ezek az eszközök kivétel nélkül alkalmasak akár bomba, akár pedig Molotov-koktél előállítására is!”

Be kell vallanom, hogy kis idő kellett ameddig lanyha tudatomig eljutott e mondat értelme. A szavak lassan összeálltak, és belém hasított a felismerés: Úr Isten! Az én garázsomban pedig gázolaj van! Tegnap tankoltam a kocsiba! És ráadásul tele! A fejem azonnal kitisztult! Miközben a garázs felé osontam, hogy ellenőrizzem az autómban lévő üzemanyag mérőóráját, elmém lázasan kutatott az enyhítő körülmények után. Ha elvisznek, talán enyhítő körülménynek számít, hogy nem benzinnel üzemel az autóm, hanem gázolajjal. Idegesen nyomtam meg a távirányító gombját, amely az ajtót nyitja. Az ajtó kitárult. A szívem lázasan kalapált. Kezem remegve matatott a slusszkulccsal a kormányzár körül. Nagy nehézségek árán sikerült beletalálnom. A kulcs elfordult, az óra kiakadt! Percekig döbbenten ültem az autóban. A műszer tele tankot mutatott! Tudtam, hogy ezt nem úszhatom meg szárazon. Éreztem, hogy tennem kell valamit. Első gondolatom az volt, hogy addig kőrözök Jobbágyi körül, ameddig ki nem ürül a tank, de ezt elvetettem, mert túl sokáig tartott volna. Úgy döntöttem, hogy egy csővel kiszívom a tankban lévő gázolajat, és szétlocsolom a hátsó kertben. Reménykedtem benne, hogy a szomszédok nem veszik észre. Miközben a bűncselekményem eltüntetéséhez felhasználható gumicső után matattam a garázsban, szemem megakadt a sarkokban békésen pihenő benzinmotoros fűnyírón.

Lábaim megremegtek. Éreztem, hogy itt a vég! Semmi kétség: az a fűnyíró bizony benzinnel üzemel. És hogy is szolt a hír? „Terrorizmus gyanúja miatt…. fűnyírójukban lévő benzint is lefoglalták….ezek az eszközök kivétel nélkül alkalmasak akár bomba, akár pedig Molotov-koktél előállítására is!”

Tudtam, ha most egy csepp benzint is találok abban a fűnyíróban, akkor nekem menthetetlenül végem! Rogyadozó léptekkel tettem meg azt a néhány lépést a fűnyíróig. A lábaim mintha ólom béklyót cipeltek volna. Leguggoltam a fűnyíró mellé és a nadrágomba töröltem izzadó tenyerem. Lassan, aprólékosan csavartam le az üzemanyag tartáj sapkáját. A tömény benzingőz a túlnyomás miatt szisszenve távozott a tartályból. Azonnal megcsapott kellemetlen szaga. Belenéztem. Majdnem elsírtam magam az elém táruló látvány miatt. A tartályból alig hiányzott egy kis benzin. Éreztem, hogy most nem gyengülhetek el. Össze kell szednem magam, mert ha nem, akkor egész Jobbágyi megtudja, hogy egy terroristát melengettek a keblükön! Ez nem történhet meg! Miközben a megoldást kerestem, a gondolatok fénysebességgel cikáztak az agyamban. Ekkor kinyílt a ház ajtaja és feleségem harsányan kiáltott ki rajta: apaaa… gyereee… kész a pogácsa!

Micsoda?!? Pogácsa?!? Belém hasított a gondolat: LISZT! A második elem! Mintha puskából lőttek volna ki, úgy ugrottam fel, és rohantam a ház felé. Hűséges kutyám vinnyogva menekült az utamból. A kilincs lenyomásával sem bíbelődtem, hanem ajtóstul rontottam a házba. Feleségem értetlenül és rémülten nézett rám, miközben én csak azt hajtogattam: liszt…benzin…el kell tűntetni! El kell tűntetni! Adj gyorsan egy zsákot! Feleségem a döbbenettől mozdulni sem tudott, így kirohantam a műhelybe egy terményes zsákért. Hamarosan a frissen sült pogácsa a forró tepsivel együtt végső nyughelyén pihent.

Hol van a többi liszt? Förmedtem rá feleségemre. Add elő! Párom egy ideig ártatlanul nézett rám, majd csendesen a konyhaszekrény felé indult. A szekrény ajtaja feltárult és a félig üres lisztes zacskó mellől egy kiló cukor borult ki, majd nagy csattanással landolt a konyhakövön.

Az apró kristályszemek, mint milliónyi csillag az égen, úgy szóródtak szét a konyha kövezetén.

Egy ideig mindketten dermedten álltunk, majd lassan a feleségemre emeltem tekintetem. Ekkor már minden világos volt előttem! Semmi kétség! Feleségem a hírhedt LCRFSZ tagja!

(Lisztel és Cukorral Robbantgatók Földalatti Szövetsége)

Mivel ismertem a szervezet működését tudtam, hogy tagjai szakácskönyvnek és receptnek álcázott titkos irományokat cserélgetnek egymás között és ezeken keresztül kommunikálnak.

Az NBH kódfejtőinek eddig még nem sikerült feltörniük kódjukat, pedig hosszú évek óta dolgoznak rajta!

A kód kulcsa most is ott hevert a konyhaasztalon. Az volt a borítójára írva, hogy: „Ahogy a nagymamám csinálta, avagy 101 csípős és fűszeres étel”.

Hírtelen az asztalon heverő szakácskönyvnek álcázott titkos iromány felé ugrottam, felkaptam és gondolkodás nélkül a zsákba hajítottam a többi bizonyíték közé. Tudtam, hogy házkutatás alkalmával azonnal felfedeznék, mert a nyomozóhatóság figyelmét nem kerülheti el semmi! Haladéktalanul meg kell semmisíteni!

A zajra kinyílt a konyhaajtó és tágra nyílt szemekkel fiam állt a küszöbön egy savanyúcukros zacskóval a kezében….
http://kuruc.info/r/1/21585/
:lol:
A hozzászólást 2008 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 Laslie-kor.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Laslie írtaCOLONTerrorgyanú és Molotov-koktél - Toroczkai ismerőseit hallgatta meg a rendőrség
http://www.hirszerzo.hu/cikk.terrorgyan ... 57837.html

, más szemszögből ugyan ez:

http://kuruc.info/r/1/21520/

Cukrot, lisztet, körömlakk lemosót, öngyújtótöltőt foglaltak le:
http://kuruc.info/r/37/21529/

telefoninterjú az egyik állítólagos, Magyar nyílvesszővel:
http://data3.gabucino.be/bombagyar_extra_20080222.mp3

Nekem úgy tűnik, hogy mint ha egy kis kapkodás lenne a rendőrségnél :!:
Bazze, mekkora fogás! Ha kicsit igyekeznek, most megcsíphetnék az egész mocskos hóbelebanc országot, ahol mindenki bombakészítő terrorista! :shock:
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Terrorgyanú és Molotov-koktél - Toroczkai ismerőseit hallgatta meg a rendőrség
http://www.hirszerzo.hu/cikk.terrorgyan ... 57837.html

, más szemszögből ugyan ez:

http://kuruc.info/r/1/21520/

Cukrot, lisztet, körömlakk lemosót, öngyújtótöltőt foglaltak le:
http://kuruc.info/r/37/21529/

telefoninterjú az egyik állítólagos, Magyar nyílvesszővel:
http://data3.gabucino.be/bombagyar_extra_20080222.mp3

Nekem úgy tűnik, hogy mint ha egy kis kapkodás lenne a rendőrségnél :!:
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Blackpanther írtaCOLON
miszter írtaCOLONTe csak szavazz megint ferire, jól jöhet majd a jövőben...
Vazze, te mész választani, amikor még azzal sem vagy tisztában mire kell szavazni!

Nem feri és "igazmondó" piktor között kell választani.
"Egyetért-e Ön azzal, hogy az államilag támogatott felsőfokú tanulmányokat folytató hallgatóknak ne kelljen képzési hozzájárulást fizetniük?"

"Egyetért-e Ön azzal, hogy a háziorvosi ellátásért, fogászati ellátásért és a járóbeteg-szakellátásért a jelen kérdésben megtartott népszavazást követő év január 1-jétől ne kelljen vizitdíjat fizetni?"

"Egyetért-e Ön azzal, hogy a fekvőbeteg-gyógyintézeti ellátásért a jelen kérdésben megtartott népszavazást követő év január 1-jétől ne kelljen kórházi napidíjat fizetni?"
Blackpanther, na most ezt komolyan gondoltad? :)



Miskolci bahátos!

Bár a jogban (sem) vagyok járatos, most beugrott egy amcsi film, amiben a Nicolas Cage által játszott volt tengerészgyalogos karaktert jó hosszi börtönbüntetésre kütték miután önvédelemből megölt egy támadóját.

Persze ez csak film, ám ha jól emlékszem, a bírósági jelenetben az ítélet indoklásában egy törvényre hivatkoztak.

Egyébként nekünk most is van ilyenünk, ha a "jogos önvédelem" kerül szóba, ugyanis eddig (is) félig ész nélküli volt a jogalkotásunk, úgyhogy nagy különbség nem lesz eztán se. :(

Most pölö ha rád támadnak egy bottal, te nem védekezhetsz sem vágó, sem lőfegyverrel, sem hosszabb bottal, mint a támadóé, a támadás-védekezés arányosságára hivatkozva...

Azt felejtik el csupán, hogy a támadó mindig erősebb az áldozatánál, és van aki csak úgy tudná megvédeni a saját életét, ha eszközt használ, vagy ha védi magát ahogy tudja-tanulta...
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Megkérdeztem tesómat, és tényleg van valami olyasmi törvény, hogy ha küzdősportoló vagy (vhol nyilvántartott) akkor az súlyosbító körülmény testi sértésnél. Milyen hülye találta ezt a törvényt ki?
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

miszter írtaCOLONTe csak szavazz megint ferire, jól jöhet majd a jövőben...
Vazze, te mész választani, amikor még azzal sem vagy tisztában mire kell szavazni!

Nem feri és "igazmondó" piktor között kell választani.
"Egyetért-e Ön azzal, hogy az államilag támogatott felsőfokú tanulmányokat folytató hallgatóknak ne kelljen képzési hozzájárulást fizetniük?"

"Egyetért-e Ön azzal, hogy a háziorvosi ellátásért, fogászati ellátásért és a járóbeteg-szakellátásért a jelen kérdésben megtartott népszavazást követő év január 1-jétől ne kelljen vizitdíjat fizetni?"

"Egyetért-e Ön azzal, hogy a fekvőbeteg-gyógyintézeti ellátásért a jelen kérdésben megtartott népszavazást követő év január 1-jétől ne kelljen kórházi napidíjat fizetni?"
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Miskolci írtaCOLONhttp://www.youtube.com/watch?v=RZzU9Z2g ... re=related

nemtom volt-e már, elég érdekes. Igen birkatürelmű a boxoló gyerek, valószínűsítem a fejét beszakítaná mindegyiknek egyszerre, de nem tehet semmit, azért ez eléggé fölháborító.
Mindenkit szeretnék megnyugtatni, Draskovicsnak még nem esett bántódása. Lehet, hogy látszólag nem tartozik szorosan ide, de nekem csak úgy eszembe jutott...
Draskovics- Magyar Gárda- (nem létező) cig@nybűnözés

Bíróság előtt a Magyar Gárda
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Laslie írtaCOLONA brüsszeli Vlaams Rádiózenekar szombaton Bartók és Ligeti műveiből ad koncertet Európa jelenlegi fővárosában, ezzel azonban egyben Magyarországot is népszerűsíteni kívánják.

A hangverseny plakátja valójában botrányos: a képen nem a zeneszerzők, egy magyarországi tájkép vagy hazánk valamely nevezetessége látható (ahogy lenne az BÁRMELY más ország esetében), hanem egy - láthatóan nem magyarországi - városi parkban üldögélő...
Kép

http://kuruc.info/r/26/21466/

Kedves :?
Hű, de f@sza!

Ezek lennénk?

Különben dikheljétek, ott hátul az a naddarab gádzsó, én vagyok (félig takarásban- fehér zoknisan) a többi csávó a tesvírem. Elől a kis gádzsi a jányom, meg ott van az ídesanyám is. Csak hol van a dádé? Azt nem írtem...

Nem árt már időben alkalmazkodni meg helyezkedni...
BUTTON_TOPIC_LOCKED