Zene: megveszem vs megszerzem

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
komix
Kihívó
HozzászólásokCOLON 184
CsatlakozottCOLON 2003-05-01 09:50:32

Re: Zene: megveszem vs megszerzem

Hozzászólás Szerző: komix »

PTM írtaCOLONEzek szerint senki sem vásárol zenei cédéket? Igaz, én is Sting utolsó lemezét vettem meg utoljára, az meg nem ma jelent meg...<br><br>Victor Wootentől monnyuk megvettem volna a Soul Circust, ha lehetett volna kapni. >:(
Nekem jelenleg kb 2050 albumom van , ebből 100 eredeti , a nem eredetiből is sok megvolt , de eladtam.

A legnagyobb kedvenceim lemezét menetrendszerűen megveszem , pl.Meshuggah mind eredeti , de nagyon sok olyan előadó van , akiket csak külföldről , neten keresztül tudnék megrendelni , de nem teszem , megszerzem.pl.:Elliott Sharp összes megvan stb.

Ha lehetne kapni őket , és levinnék 2000 ft-ra az árukat , megvenném mindet!De ha megrendelem Japánból , USA-ból , mire ideér , 3 lemez lesz 20000 ft.Ezt tapasztalatból mondom.

Ettől függetlenül tervezem lassan a gyűjteményem eredetivé varázslását.Ez csak anyagiak kérdése.
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Zene: megveszem vs megszerzem

Hozzászólás Szerző: leone510 »

http://maci.org.hu/index.php?page=cd-pr ... <br><br>ez már egy cenzúrázott változat, az eredeti plakáton egyértelműen bünözőknek voltak titulálva a p2p használók.<br><br>Kép<br><br>Az előadók között: Anton, Capuccino, Kefír, Fekete Dzsoni, Kaczor Feri, Ricsi Bohóc :D meg a többi Grammy díjas.<br>Ezeknek fingjuk sincs az egészről, azt csinálják amit a MAHASZ meg a ProART mond.<br><br><br><br><br><br>
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Dexter
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2006-08-08 18:04:01

Re: Zene: megveszem vs megszerzem

Hozzászólás Szerző: Dexter »

nemtudom a nevét! asziszem egy fehér srác volt kb másfél hónapja láttam a meccset! szoros meccs volt arra emlékszem még! tudom ez elég kevés! :(
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Zene: megveszem vs megszerzem

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Melyik meccsen?
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Dexter
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2006-08-08 18:04:01

Re: Zene: megveszem vs megszerzem

Hozzászólás Szerző: Dexter »

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy nem tudná valaki megmondnai nekem mi a címe Zahir Raheem bevonuló zenéjének? Ha valaki tudná akkor lécci írjon az e-mailemre! cím:bmw_e30_M3@freemail.hu <br> <br>Előre is köszönöm!
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Re: Zene: megveszem vs megszerzem

Hozzászólás Szerző: donvito »

Letöltöm, meghallgatom, és ha tetszik, akkor mindenképpen megveszem. <br>A már bevált nevet kapásból megveszem.<br><br>vito
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Zene: megveszem vs megszerzem

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Darien link=board=offtopic;num=1139831955;start=0#13 date=03/11/06 ť 23:41:02]<br>Most már minden világos! Szóval Te vagy az a fickó az emeleti folyosóról aki mindig mindenféléket kérdezget! Az ápolók mondták, hogy vigyázzak veled...  ;)[/quote]<br><br> ;)
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Zene: megveszem vs megszerzem

Hozzászólás Szerző: Bosco »

[quote author=PTM link=board=offtopic;num=1139831955;start=0#12 date=03/09/06 ť 09:40:13]<br><br>Nem, csak nekem ez a heppem, a szavaztatás.  ;) Aztán itt a fehér köpenyes bácsik mondották, hogy ha még egyszer kérdezgetni fogom a vizesblokkban Napóleont és Hannibal Lechtert, hogy elmennek-e szavazni, akkor minden finomságot félretéve fognak a gumibottal hegedülni a hátamon.  ;) Én meg jámbor ember vagyok, ha nem is gyáva, úgyhogy inkább digitálisan teszem fel a kérdéseket nek...<br><br>Hoppá, jönnek a fehér köpenyesek!<br><br>Mennem kell!<br><br>Sziasztok fijjug! Szia Bosco!  ;D[/quote]<br><br> ;D ;D ;D
Bosco
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Zene: megveszem vs megszerzem

Hozzászólás Szerző: Darien »

[quote author=PTM link=board=offtopic;num=1139831955;start=0#12 date=03/09/06 ť 09:40:13]<br><br>Nem, csak nekem ez a heppem, a szavaztatás.  ;) Aztán itt a fehér köpenyes bácsik mondották, hogy ha még egyszer kérdezgetni fogom a vizesblokkban Napóleont és Hannibal Lechtert, hogy elmennek-e szavazni, akkor minden finomságot félretéve fognak a gumibottal hegedülni a hátamon.  ;) Én meg jámbor ember vagyok, ha nem is gyáva, úgyhogy inkább digitálisan teszem fel a kérdéseket nek...<br><br>Hoppá, jönnek a fehér köpenyesek!<br><br>Mennem kell!<br><br>Sziasztok fijjug! Szia Bosco!  ;D[/quote]<br>Most már minden világos! Szóval Te vagy az a fickó az emeleti folyosóról aki mindig mindenféléket kérdezget! Az ápolók mondták, hogy vigyázzak veled...  ;)
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Zene: megveszem vs megszerzem

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Bosco link=board=offtopic;num=1139831955;start=0#11 date=03/09/06 ť 07:15:03]PTM,<br><br>te valami közvéleménykutató céget alapítottál??  :D[/quote]<br><br>Nem, csak nekem ez a heppem, a szavaztatás.  ;) Aztán itt a fehér köpenyes bácsik mondották, hogy ha még egyszer kérdezgetni fogom a vizesblokkban Napóleont és Hannibal Lechtert, hogy elmennek-e szavazni, akkor minden finomságot félretéve fognak a gumibottal hegedülni a hátamon.  ;) Én meg jámbor ember vagyok, ha nem is gyáva, úgyhogy inkább digitálisan teszem fel a kérdéseket nek...<br><br>Hoppá, jönnek a fehér köpenyesek!<br><br>Mennem kell!<br><br>Sziasztok fijjug! Szia Bosco!  ;D
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Zene: megveszem vs megszerzem

Hozzászólás Szerző: Bosco »

PTM,<br><br>te valami közvéleménykutató céget alapítottál??  :D
Bosco
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Zene: megveszem vs megszerzem

Hozzászólás Szerző: PTM »

Tessék szavazni, aki még nem tetszett szavazni, teccikérteni?
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Zene: megveszem vs megszerzem

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Santos link=board=offtopic;num=1139831955;start=0#7 date=02/23/06 ť 11:09:05]Romsy:<br><br>Milyenek azok a kiadatlan zenék? ??? :D<br><br>Csak fantáziálok: Orsós Béla és zenekara a galgamácsai 20-as vendéglátóipari helységben előadott ünnepi (húsvét talán? :)) konczertjének magáncélból, diktafonnal készített felvételének digitalizált változata, vagy pl. Nyikhaj Miska első próbálkozásai az orgonán/tamburinon, vagy vmi ilyesmi? ;)<br><br>U.i.: Mi van a Zsolti a békával? Az megvan eredetiben? :)[/quote]<br><br> ;D<br><br>Szerintem ezek a kiadatlan zenék demófelvételek lehetnek olyan előadóktól, akik nem találtak maguknak olyan kiadót, akihez szívesen leszerződnének, ezért inkább a neten osztják meg műveiket ingyen a néppel.<br><br>Bevételük ugyan nincs belőle (csak ha levédették előtte a felvételeket az Artisjusnál), de ha kiadnák, akkor is a kiadóé lenne a nagy zsé, nekik csak csontokat dobnának.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Zene: megveszem vs megszerzem

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Olyan zenék, amiket amatőr művészek készítettek és nem áll mögöttük semmilyen kiadó. Underground, ilyenek.<br><br>Zsolti a béka 24 óráig volt a merevlemezen.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Zene: megveszem vs megszerzem

Hozzászólás Szerző: Santos »

Romsy:<br><br>Milyenek azok a kiadatlan zenék? ??? :D<br><br>Csak fantáziálok: Orsós Béla és zenekara a galgamácsai 20-as vendéglátóipari helységben előadott ünnepi (húsvét talán? :)) konczertjének magáncélból, diktafonnal készített felvételének digitalizált változata, vagy pl. Nyikhaj Miska első próbálkozásai az orgonán/tamburinon, vagy vmi ilyesmi? ;)<br><br>U.i.: Mi van a Zsolti a békával? Az megvan eredetiben? :)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Zene: megveszem vs megszerzem

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Romsy link=board=offtopic;num=1139831955;start=0#5 date=02/22/06 ť 14:00:37]Nincs olyan válasz, ami nekem megfelelő. Leginkább kiadatlan zenéket hallgatok és azt legálisan és ingyen töltöm le. <br>(Mondjuk a Purple Haze kivétel)[/quote]<br><br><br>Namost. Mostmá van.  ;D<br><br>Csak hogy nehogy rámuszítsd a zombudsmannt, hogy nem adok Neked esélyt felhozni a kiadatlan, legálisan tölthető zenék válaszarányát.  ;)
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Zene: megveszem vs megszerzem

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Nincs olyan válasz, ami nekem megfelelő. Leginkább kiadatlan zenéket hallgatok és azt legálisan és ingyen töltöm le. <br>(Mondjuk a Purple Haze kivétel)
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Gabesz
Reménység
HozzászólásokCOLON 62
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Zene: megveszem vs megszerzem

Hozzászólás Szerző: Gabesz »

Az összes jazz zeném eredeti CD-n van meg, minden mást egyéb úton szerzek be.  ;)
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Zene: megveszem vs megszerzem

Hozzászólás Szerző: miszter »

Én meg a másik.  :)<br>Ez hazai pálya, és elvi okok miatt megszoktam venni ami kell.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Zene: megveszem vs megszerzem

Hozzászólás Szerző: gallien »

Én voltam az az egy! :)<br>
BUTTON_POST_REPLY