Rácz Félix - Felix Promotions

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Még egy dolog volt ami nem tetszett a tévében szombaton, de inkább ide illik, mint más helyre. A mérkőzések után kiment a polgármester a ring közepébe egy hatalmas meleggel. Azt hittem, hogy valamelyik bokszolóé lesz vagy az összesé. De nem így volt, hanem Rácz Félixnek adta... Miló nyilatkozata is olyan jóra sikerült, ha a végén nem kezd el a képernyőn keresztül könyörögni Rácz Félixnek... Annyira lealacsonyító az egész. Nem hiszem, hogy erre valóban szükség lenne.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: dp »

Azért az kicsit nagyképűen hangzott, hogy Kótainak is Thiam szerepét szánták volna. Misi 12 menetet lazán bír, és nehéz még megrendíteni is. Nem beszélve arról, hogy Lujan pedig még Thiamtól is magasabb fokozat.<br><br>Tény, hogy Kovácsban óriási lehetőségek vannak, de nem kellene, hogy elszaladjon a ló Félixszel. Sokkal jobb (stratégiai szempontból), ha csipkedi a Kótai teamet (pl.:Thiam), mint ha összereszti vele Kovácsot.
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Camo »

Lehet, hogy rájött: nem mindegy, mit nyilatkozik a meccsei után, mert sokat eshet a nézők iránta érzett szimpátiája, ha kerüli a sportszerűséget a mondataiban.
Camo
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Darien »

Nekem szimpatikus volt Miló meccs utáni viselkedése. Nem dühöngött, elismerte, hogy az ellenfele jobb volt. Azután esélyt kért a javításra. Remélem megkapja, ugyanakkor azt is remélem, hogy nem kell végignéznem...  :D
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1072848308;start=150#155 date=10/30/05 ť 02:56:53]Hogy ne csak Flóriánról legyen szó...<br>Sajnálom, hogy Félixnek ilyen kevés bokszolója van, halmozza a jobbnál-jobb húzásokat, amikor ellenfelet kell hozni.<br>Sajnos be kell, hogy valljam, Félix lehet, hogy vagányabb nálam (nem kis szó!). Mindenki jól tudja, hogy mekkorát bukhatott volna ezen (Kovács - Thiam), vagy a Nagy - Tontchev meccsen, mégis meglépte. Én nem hiszem, hogy be mertem volna vállalni őket, bármekkora elismerést és nemzetközi megitélést lehet vele szakítani. Túl nagynak tűnt elsőre a rizikó, aztán egyik meccsen semennyire, a másikon meg csak kicsit rezgett a léc.<br>Ha lát bennük valamit, pénzt tesz beléjük, nem hülye, befektet. Nagy Janinál és Kovácsnál 50-60% esély van rá, hogy nagyon is megtérül a befektetett összeg, vagy valami olyat nyújt, ami a jövőben akár jól is jöhet, míg Isaszeginél erre 5%-ot sem adtam volna. Egyes okosok egyből jöttek a rasszista dumájukkal, de az a döntés hideg fejjel teljesen érthető volt és mindenki hasonlóan döntött volna, ha a saját pénztárcájáról lett volna szó. Respekt és Tisztelet, Zsoltinak a békának és Félixnek.<br>[/quote]<br><br>Ha én ilyesmiben utaznék mint /x, akkor valszeg információkat szereznék, vagy vásárolnék az esetleges választott ellenfelekről. Minden edzőtermi, magánéleti apróság is dönthetne, amikor pl. több milliót kell kockáztatnom az emberem által. <br><br>Ez 2tős harc, egyszer üzleti, egyszer pedig izzadtan egymásnak feszülős. <br><br>Egyik sem könnyű.<br><br>Nagy a rizikó, éppen ezért ha tudnék valami bármit pl. a lehetséges névvel bíró ügyfelek jelenlegi állapotáról, az sokat nyomna a latba, amikor szerződéseket kötnék.  <br><br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: pyngy »

[quote author=nk76 link=board=profiboksz;num=1072848308;start=150#156 date=10/30/05 ť 06:11:14]<br>Állítólag véres mérkőzés volt. Tud valaki arról írni, hogy mi történt?[/quote]<br><br>Az említett mérkőzés tényleg nagyon jó küzdelmet hozott! Ahol Popovics egyértelműen irányítva magabiztos győzelmet aratott. Halásznak is voltak nagyon szép felvillanásai, de nem volt elég, hogy maga javára fordítsa az összecsapást. Szerintem egy szinvonalas, és parázs meccs volt!
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: HIE »

Ez a 14. hely azért már elég szép, ahhoz képest, hogy még csak 16 mérkőzésen van túl.
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: nk76 »

[quote author=bandi78 link=board=profiboksz;num=1072848308;start=150#159 date=10/30/05 ť 11:42:41]Nem elhanyagolható, hogy Kovács Attila megelőzte Kótait a Boxrecen :D<br>[/quote]<br><br>Vagyis: erősödik a magyar nagyváltósúly :-)<br><br>Majd, ha Kótai lesz a WBO/IBF világbajnok és Kovács a WBC/WBA világbajnoka, akkor lesz majd mérkőzés, addig is híre lesz a magyar nagyváltósúlynak :-)<br><br>Azon sokat gondolkodom, hogy miért lenne törvényszerű, hogy két ismertebb magyar egymással megmérkőzzön?  Nem jobb Kótainak is és a Felix-Promotionnak is, ha akkor mérkőznek meg egymás ellen, amikor már mindkettőjüknek nagy neve van és mérkőzésüknek nem csak az a tétje, hogy ki a legjobb magyar bokszoló, hanem a világ legjobbja? Ez esetben a győzelem nagyobb erejű lenne, mint most (mindkettőjüknek).
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: dp »

Szerintetek mikor jelenti be Félix a Kovács - Lujan mérkőzést?  ;D
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Nem elhanyagolható, hogy Kovács Attila megelőzte Kótait a Boxrecen :D<br>
bandi
-----------------
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Félix egyszerűen jól csinálja amit csinál. Thiam veszélyes volt, hiszen nem lehetett tudni, hogy K.A. hogy reagál a nagy ütésekre, de az is tény, hogy "Viperánk" szempontjából megfelelő időpontban találkoztak. Thiam ráadásul egész karrierje során lassú volt, Kovács így látványosan lehetett jobb ebben a szegmensben.<br><br>Nem tudom, hogy Félix maga maga a matchmakere a Félix Promotionnak, vagy másra bízta - mindenesetre tökéletes munka volt ez is.<br><br>Bár magam pesti vagyok, teljesen egyetértek a vidéki koncepcióval is. Sokkal jobb hangulatúak a vidéki telt házas sportcsarnokok, mint az eldugott 3/4 házas pesti csarnokok.<br><br>Dp: Mskolcon voltam Félix rendezvényen és baromi hangulatos volt. Szerintem is mehetne egy gála Miskolcra!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: dp »

Félixnek eggyel kevesebb embere van.<br><br>Miló Vikire én nem számítanék a helyében többet.<br>Egy 2 éve inaktív, alacsonyabb bokszolót nem tudott kipontozni.<br>Hagyta, hogy az orosz lány minden menetben játszon vele, és eltalálja bárhol.<br>Az ütőtávot nem találta és az edzője is sokat hibázott. Ha azt mondták volna neki a második menet környékén, hogy változtass, akkor még lehetett volna fordítani. De a 8. menetig várni!!!<br><br>Nagy Józsi gyenge volt, mint a harmat, Attila pedig óriási lépést tett előre.<br><br>Jelenleg két támpillére van a Félix-Promotionsnek: Nagy János és Kovács Attila.<br>Rajtuk kívül még a Mészáros és a Nagy Zsolti érhet oda.<br>Kellenének még bokszolók...<br><br>A gála hangulata nagyon jó volt, elismerésem a közönségnek.<br><br>Rácz Félixnek üzenném, hogy Miskolcon most újították fel a sportcsarnokot.<br>Jó lenne egy gálát rendezni itt. Egy egész város megmozdulna egy ilyen volumenű bokszesemény kapcsán kapcsán - Isaszegi nélkül is. Szerintem telt ház és óriási hangulat lenne.
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Volt egy magyar bajnoki mérkőzés is, ahol Popovics magyar bajnok maradt.<br>Papírról nézve az a jó benne, hogy két olyan bokszoló küzdött a bajnoki címért, akik tényleg a magyar félnehézsúlyú élvonalhoz tartoznak (Erdei a nemzetközi élvonal). Mind a ketten bokszoltak már nemzetközi címekért, mindketten voltak magyar bajnokok, így eldőlt, hogy melyikük jobb. <br><br>Állítólag véres mérkőzés volt. Tud valaki arról írni, hogy mi történt?
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Hogy ne csak Flóriánról legyen szó...<br>Sajnálom, hogy Félixnek ilyen kevés bokszolója van, halmozza a jobbnál-jobb húzásokat, amikor ellenfelet kell hozni.<br>Sajnos be kell, hogy valljam, Félix lehet, hogy vagányabb nálam (nem kis szó!). Mindenki jól tudja, hogy mekkorát bukhatott volna ezen (Kovács - Thiam), vagy a Nagy - Tontchev meccsen, mégis meglépte. Én nem hiszem, hogy be mertem volna vállalni őket, bármekkora elismerést és nemzetközi megitélést lehet vele szakítani. Túl nagynak tűnt elsőre a rizikó, aztán egyik meccsen semennyire, a másikon meg csak kicsit rezgett a léc.<br>Olvastam valahol, hogy valaki azt állítja, egy ilyennél nem Féligsz a bátor, hanem Kovács, mert ki mer állni... hát mit is mondjak. Kovács Attila ugyanúgy egy üzleti vállalkozás, mint Nagy János és mint Isaszegi Róbert volt. Vagy mint Győzikének az az új hármas formáció :D Ha lát bennük valamit, pénzt tesz beléjük, nem hülye, befektet. Nagy Janinál és Kovácsnál 50-60% esély van rá, hogy nagyon is megtérül a befektetett összeg, vagy valami olyat nyújt, ami a jövőben akár jól is jöhet, míg Isaszeginél erre 5%-ot sem adtam volna. Egyes okosok egyből jöttek a rasszista dumájukkal, de az a döntés hideg fejjel teljesen érthető volt és mindenki hasonlóan döntött volna, ha a saját pénztárcájáról lett volna szó. Respekt és Tisztelet, Zsoltinak a békának és Félixnek.<br>Én elhiszem, hogy Barriossal 2006. félévig összejön egy mérkőzés Nagy Jánosnak és remélem és egyben számítok rá, hogy Kovács Attila is olyan ellenfelet kap, akinek nagy a média-értéke. Mondjuk el tudnám képzelni, ahogy mégegyszer betart a Polishnak és elhozza Sergio Gabriel Martinezt. Abban is biztos vagyok, ha lenne egy félnehézsúlyú nyerőembere is, Hernan Garayt hívná vízválasztó-meccsre.<br>Miló ellenfélválasztásának is különösen örülök, de ez mellékszál :D<br><br>Még valami, Miló nyilatkozatában először azt hittem pozitívan fogok csalódni, amikor kimondta, hogy jobb volt nála az ellenfél, de amikor sírósra, majd könyörgősre vette a hangsúlyt, meggondoltam magam.<br><br>ui.: nem semmi, hogy pár perc múlva majdnem egy órával korábban lesz :D :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: atya »

[quote author=Chagaev link=board=profiboksz;num=1072848308;start=135#145 date=10/29/05 ť 22:20:10]Egy Csisztu-Flórián meccset azért megnéznék[/quote]<br><br> ;D<br>Ez a Flórián féle pontozás az est poénja. Csak sajos rossz poén  :-[<br>De Miló Viki azért nem volt rossz - igaz, az ellenfele sokkal jobb volt :) A 100-92 teljesen reális.<br><br>0,5 X-nek pedig minden elismerésem, jó meccseket hozott össze. <br>A főmeccsel pedig kockáztatott és bejött   ;D Vagy tényleg jó a jósnője.
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Florián Béla egy nagy csaló! <br><br>Miló nekem sohasem volt szimpatikus. <br><br>Hóhér nagyváltóban hagyta sz ütőerejét. <br><br>Félix előtt megemelem a kalapomat. <br><br>SZÉP VOLT ATTILA!
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

SZEP VOLT, ATTILA!!!!!!!!!!!!!!! nem tertem meg magamhoz<br>gratula!!!!!!!!!!
bandi
-----------------
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Szerencsere a pontozas igazsagos volt Milo Viki eseteben (a 95-96-ra mondjuk nem mondok semmit).<br>Kovacs Attilanak nagyon drukkolok. Regen izgultam ennyire boxmeccs alatt. Na, el is kuldom, nem tudok gondolkodfni, jon a kov. menet :)
bandi
-----------------
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: WNB »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1072848308;start=120#132 date=10/29/05 ť 21:59:07]5 menet után szinte 0 találata volt Milonak. Ez nagyon sima lesz. Milo "edzője" totál le van fagyva, nemtom mit keres az ott.[/quote]<br>Az 5. menet utáni szünetben a nyitó taktikai utasítás: "Most a 6. menet jön...nagy levegő..." Lehet, hogy lámpaláza volt a kamera előtt, vagy már belátta ő is, hogy nagyjából mondhatna bármit...nem nagyon módosított volna...végszükségben még maradt volna Ernő és Béla bácsi...taktikailag...de szerencsére ez az orosz lány túl jó volt, így már a csodafegyvereket sem lehetett bevetni.
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Na! Végre nem csalták el! Milót remélem többet nem látjuk...<br>92-98, 90-100, 95-96, sokat elmond, hogy még Flóriánnál sem tudta megnyerni a meccset. De mégis... ekkora mocskos csalót, mint ez a Flórián, nem tanult abból hogy a Vidoz meccs után is elmeszelték 1 (?) évre. Egyszerűen nem érzi ez az ember, hogy hol van a jóízlés határa (azért vagyunk így páran :D) Ez lehet valami betegség nála, csalási kényszer, vagy nemtudom. Nagyon szerepelni akar, vagy egyszerűen csak hülye.<br>Miló meg a meccs végi ünneplésben többet használta az öklét (rázd-rázd bamboocha) mint a 10 menet alatt, nem tudom mire számított. Szerintem az már ultragáz kategória, hogy nem érezte, hogy ezt elvesztette elég keményen.  
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
BUTTON_POST_REPLY