Félnehézsúly

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Adrenalin_k
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2005-08-24 18:45:30

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: Adrenalin_k »

Igen talán most elintézi Tarvert,bár szerintem az első mecs is inkább Tarveré volt.De mindegy most Jones végre pontot tehet az ügy végére,vagy megmutatja hogy még mindig ő a bajnok vagy ekl kell fogadnia hogy már nem a régi.
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: capture »

ÉN azért megnéznék egy Jones-Ulrich meccset Jones-Tarver meccs elött :)Már csak azért is hogy Jones vajon milyen formában van ???Remélem Jones végleg kiüti Tarvert :P
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: Darien »

Szerintem nem Ulrich képességeivel van a gond. Egyszerűen nincs ott fejben. Ha végre sikerülne normálisan felkészülnie, csak a bunyóra koncentrálnia, akkor bárkire veszélyes lehetne. De az utóbbi időkben szégyenletes teljesítményt nyújt. Lemondja meccseit mert beteg a nyula?? Na ne...
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Greg<br><br>Szerintem Johnson most arra vár, hogy ki marad talpon a Jones vs Tarver meccsen és ő a győztesre pályázik. Azzal az egy meccsel többet fog keresni, mintha Erdeivel és Khalid Jonesal is bokszolna ez idő alatt. Ráaádul az Erdei elleni esetleges veresége kockáztatná számára a visszavágót Jones vs Tarver ellen.<br><br>Golyo<br>Teljesen egyetértek. Briggs és Adamek is túlértékelt bunyós. Ulrich meg alulértékelt szerintem nagyon.  
"Mindenki a napra tör..."
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Szerintem is Ulrich fog győzni. Adamek alapvetően kontrabunyós, feküdt neki Briggs stílusa. Szimpatikus fickó a lengyel srác, de nem lesz sokáig bajnok.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: greg »

Egyébként mit szóltok Glenn Johnson ellenfélválasztásához? <br><br>Úgy értem, semmivel sem jár jobban Khalid-Jones-szal, mintha Zsoltot választotta, volna, sem anyagilag, sem elismerésben.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: greg »

Hát, nem tudom, szerintem Briggs nagyobb falat volt, mind ütõerõ, mind képzettség, mind rutin tekintetében, mint a német, és Adamek hozta azt a meccset.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Már többször hangoztattam itt, hogy érzésem szerint nagyon sokan lebecsülik itt Ulrichot. Nem azt mondom, hogy a világ egyik legjobbja, de egy jól képzett, jó ütőerejű bunyós, aki ha megfelelő "szellemi" felkészítést kap és motivált lesz akkor bárkire veszélyes lehet. Különösen arra az Adamekre, akinek a Briggs elleni mérkőzése előtt nem sok értékelhető teljesítménye volt. Az én tippem Ulrich WP vagy késői KO. Adamek nem lesz sokáig világbajnok abban biztos vagyok, ezért lett volna jó zsoltinak egy címegyesítő meccs ellene, amig a csúcson van.
"Mindenki a napra tör..."
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: HIE »

Én egy Adamek W.KO/TKO-ra tippelek. Nem hiszem, hogy Urlich meg tudná szorongatni a lengyelt.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: miszter »

Meglepne ha Ulrich nyerne. Tőle minden jó mozzanat már meglepetésszámba megy nálam. Nem láttam sok meccsét, de amikhez szerencsém volt, azon nagyon csodálkoztam. Erre a mérkőzésre úgy ülnék be megnézni, hogy semmi jót nem remélnék, hátha mégis pozitívan csalódhatnék. Ha meg nem, hát nem.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: Darien »

Tippek az Adamek vs Ulrich-ra? Szerintem sima Adamek UD.
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Jaj, gyerekek, nem DM - Jones "elvette a biciklimet" vitát akartam nyitni. Ha olvastátok a hozzászólásom, akkor  láthattátok, hogy DM csak az egyik név volt. Nem hinném, hogy ne értenétek miről beszélek. Ha van egy ökölvívó, akinek a súlycsoportja izgalmas, mint 94-95-ben a nagyközép volt, akkor az minek megy följebb? Ha meg följebb megy, miért nem bokszol az abban a súlycsoportban 2. legjobbal? Ha nem bírta a fogyasztást, akkor pedig van akkora, hogy a cirkálóba is bekkukantson... Az én neveim + Ecs 3 neve az már 8 olyan név, akikkel Jones ilyen-olyan okok miatt nem mérkőzött, pedig mindenki többet várt volna azoktól a meccsektől mint a McCallum, Grant, Telesco, Woods, Frazier, Kelly, Hill, Del Valle, Hall, Harmon meccsektől.<br>Jonesnak baromi kényelmes volt meccsenként 3-4 mio USD-t felnyalni ezekért a meccsekért, úgy, hogy Merchant nem beszélt vele olyan stílusban, mint Hopkins-szal a Hakkar meccs után.<br>Bosco: egyébként kb. minden nagy bokszolónak ebből az érából erősebb az ellenféllistája Jonesnál - igen Hopkinsnak és Barreranak is, de pl. Morales, Casamayor, ODLH is rögtön beugrik.<br>És félreértés tényleg ne essék: Jonest valami elképesztően jó bokszlónak, korszakos egyéniségnek tartom! Talán éppen ezért érzem, hogy többet is ki lehetett volna hozni abból a fantasztikus tálentumból, ami neki adatott.<br>Az utolsó szót ebben a témában átadom Nektek - mostantól Royt a magam részéről csak a meccs kapcsán említem.
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: Camo »

[quote author=Bosco link=board=profiboksz;num=1110064603;start=120#133 date=07/30/05 ť 00:10:10]<br>Azt mondod Jones kerülte Michalczewski-t? Ugye nem mondod komolyan?  :D <br>Egyik kedvencem volt Darius és nagyon örültem volna ha létrejön ez a meccs, de egy percig sem gondolom, h. Jones kerülte volna őt. Szerintem itt csak a pénz döntött. <br>És ha már itt tartunk, Darius-nál sem éreztem minden esetben a kihívás keresését az ellenfélválasztás során.[/quote]<br><br>Az is egy lehetséges indok, hogy mindketten tartottak egy kicsit a másiktól. Amikor mindketten fénykorukat élték, nehezen tudtam volna kijelenteni bármelyikükről is, hogy jobb, mint a másik. <br><br>Ami pedig a pénzt illeti, ki lett mondva az az összeg, amiért vállalták volna a csatát. Arról viszont nem hallottam, hogy valaki feldobta volna ezt a hatalmas mennyiségű lóvét a találkozó létrejöttének előmozdítása érdekében. <br>
Camo
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: greg »

Igen, ez a Jones kerülte Michalczewski-t, jó kis téma volt mindig... A legaranyosabb az volt, mikor Fritz Sdunek kijelentette, hogy "Jones a nehézsúlyba menekült Dariusz elõl..." Uhh! Egy 105 kilós, Holyfield-et padlóra küldõ nehézsúlyú világbajnok karjaiba menekül a gyáva Jones ;D ;D, nem a Ka-Dy King verõ lengyel világbajnokhoz megy.<br><br>Állítólag DM nem akart Amerikába menni semmi szín alatt, Jones-nak meg olyan feltételeket ajánlottak, hogy jöjjön el a németekhez, Õ legyen a kihívó státuszában, Õ kapja a kevesebb pénzt, stb. Ezek után ki lett volna az a marha, aki egy Joey DeGrandis-ok ellen bunyozó, az amcsiknál ismeretlen, és valljuk be: Jones-hoz képest középszintû bunyóssal kiállt volna?!
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Boniek,<br><br>tudsz olyan világbajnokot mondani az elmúlt 10-15 évből, akinek az ellenfélválasztása messze felülmúlta Jones-ét?<br>Szerintem nem igazán van ilyen, vagy ha van is, nem sok. <br><br>Ha csak az elmúlt pár év nevesebb bunyósait veszem figyelembe, nekik is jócskán akadt "gyengébb" címvédésük. <br>Barrera - Fana, Judah - Rivera, Hopkins - Carl Daniels... és még bőven sorolhatnánk.<br><br>Azt mondod Jones kerülte Michalczewski-t? Ugye nem mondod komolyan?  :D <br>Egyik kedvencem volt Darius és nagyon örültem volna ha létrejön ez a meccs, de egy percig sem gondolom, h. Jones kerülte volna őt. Szerintem itt csak a pénz döntött. <br>És ha már itt tartunk, Darius-nál sem éreztem minden esetben a kihívás keresését az ellenfélválasztás során.
Bosco
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: Boniek »

[quote author=Bosco link=board=profiboksz;num=1110064603;start=120#126 date=07/29/05 ť 18:01:00]Jones kerülte a kihívásokat?  :o<br>Hopkins, Toney, Lucas, Griffin, Virgil Hill, Reggie Johnson, Telesco, Harding, Gonzales... <br><br>Szerintem nem.[/quote]<br><br>Hopkins - zöldfülű volt akkor, Mercado még később ikszelt vele<br>Toney - szó nem érheti, kemény kihívás volt<br>Lucas - ugye nem mondod komolyan<br>Griffin - első meccs jó szoros is volt, második szép munka, le a kalappal, ez OK<br>Hill - "over the Hill"<br>Reggie Johnson - középsúlyban még OK lett volna<br>Telesco - kit győzött le?<br>Harding - OK - bár jó ócska meccs lett<br>Gonzales - hmmm...<br><br>Szóval az általad külön kiemeltek közül hárommal tudok egyet  érteni a kilencből. Pushup Frazier - brrr  :)<br>Igen, igaz: a félnehézsúly nem éppen reneszánszát élte az ezredfordulón, és biztos, hogy Jones legendájának is jót tett volna, ha cca 20 évvel korábban vitézkedik e súlyban (Saad Muhammad, Marvin Johnson, Galindez, Y. Lopez, Braxton-Qawi etc.), de valami nekem egyszerűen hiányzik.<br><br>Az utolsó négy meccséből három egyébként teljesen rendben van. Ruiz és a két Tarver meccs nekem is tökéletesen teljesítette elvárásaimat. És most ez a meccs is rendben van, de most meg már féltem a riporteremet :)!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: Romsy »

[quote author=Bosco link=board=profiboksz;num=1110064603;start=120#130 date=07/29/05 ť 19:20:33]Szerintem Jones ellenfélválasztását jóval kevesebb kritika illetheti, mint általában a mai világbajnokokét.[/quote]<br><br>A kivétel természetesen Johnny Ruíz! :D<br>
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: Bosco »

[quote author=ecstasy999 link=board=profiboksz;num=1110064603;start=120#127 date=07/29/05 ť 19:04:31]<br><br>Azért soxor választott a lehetőségeknél névtelenebb fickókat is (ebben is Mayweather szerű). Glen Kelly, Woods, Hall, amikor kínálkozott az akkoriban sokkal veszélyesebbnek tartott Letterlough, Jirov, Calzaghe....100% hogy egyik se esett volna kútba anyagi kérdéseken.[/quote]<br><br>Persze, biztosan hagyott ki nagy neveket és volt amikor könnyebb ellenfelet választott (pl. Kelly szerintem is egy vicc volt), de szerintem kevés olyan világbajnok van (ha van egyáltalán), aki folyamatosan csak és kizárólag a legjobb kihívók ellen bokszol. <br>Szerintem Jones ellenfélválasztását jóval kevesebb kritika illetheti, mint általában a mai világbajnokokét.
Bosco
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: kozi »

"Azért soxor választott a lehetőségeknél névtelenebb fickókat is (ebben is Mayweather szerű). Glen Kelly, Woods, Hall, amikor kínálkozott az akkoriban sokkal veszélyesebbnek tartott Letterlough, Jirov, Calzaghe...."<br><br>Glen Kelly az IBF, Woods a WBC, Hall pedig a WBA első számú kihívója volt. Ezek mind kötelező címvédések voltak, akkoriban még jokat is nevettünk azon, hogy Darius 5 évente nyomott egy kötelező címvédést, Jones meg volt, hogy egy évben többet is letudott. De ahogy a klasszikus is mondja: "Tudjátok mi lenne (lett volna) nagy meccs?" :). Hát az.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=Sztrego link=board=profiboksz;num=1110064603;start=120#125 date=07/29/05 ť 17:40:10]Szerintem a tigrist nem kerülte, inkább kerülgették egymást. Dariusz is csak annyira akarta a meccset, amennyire Jones.<br>Tarver azért lehet jobb Jonesnál, mert még nem égett ki.<br>Hiába idősebb, ha később ért fel a csúcsra. Lewis is idősebb Tysonnál, mégis, mivel később ért a csúcsra, sokkal tovább bírta nála. Jones és Tyson is fiatalon végigverték a súlycsoportjukat. Nem maradt elég szufla mára bennük.[/quote]<br><br>Egyetértek Sztregoval!<br>Nem hittem, hogy valaha fogok ilyet mondani, de ez az igazság. Én is ebben látom Tyson, Michalcewski, Tszyu és Jones karrierjének végének alakulását. Bár Jones még mérkőzik Tarverrel, de én kevés esélyt adok neki. Szeretném, ha nyerne, de úgy gondolom, hogy már a két KO vereség után be kellett volna fejeznie. Sokat hagyott ki, ez pedig egy ilyen múlttal és meccszámmal rendelkező profi bokszolónak csak rosszat tehet. Szertném, hogy győzzön, de attól tartok, hogy megint KO vereség lesz a vége.<br><br>Remélem nem lesz igazam!<br>
BUTTON_POST_REPLY