Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: donvito »

leibigab!<br>A hír igaz, de ... ;D<br>70 ezer évente, de még semmi sem biztos, mert közben tárgyal Frank Warrennel. ;)<br>vito
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: leibigab »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1036456423;start=165#166 date=10/06/04 ť 10:28:14]Blain - Universum<br>Ward - James Prince, a promotere valszeg a Toprank lesz<br>Povetkin - Universum<br>Tajbert - valószínűleg Universum<br><br>A többiekről nagy a csend nagyon. Egy olaszról még olvastam, hogy leszerződött Cherchihez, d emásról eddig nem nagyon.[/quote]<br><br><br>Az írták valahol, hogy Amir Khan az angol amatőr szövetségtől kapott egy nagyon komoly ajánlatot! A következő olimpiáig próbálnák megtartani az amatőr ökölvívás számára, és ezért arra a 4 évre kapna, ha jól emlékszem vagy többszázezer, vagy kerek egymillió fontot részletekben, úgymond "havi fizetésként". Arról nem tudok, hogy elfogadta-e, de valószínűleg el fogja fogadni...<br>
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Blain - Universum<br>Ward - James Prince, a promotere valszeg a Toprank lesz<br>Povetkin - Universum<br>Tajbert - valószínűleg Universum<br><br>A többiekről nagy a csend nagyon. Egy olaszról még olvastam, hogy leszerződött Cherchihez, d emásról eddig nem nagyon.
"Mindenki a napra tör..."
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Amatõr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Valakinek van valami friss híre az olimpikonokról?<br><br>A Fightnews-on nemrég írták, hogy az amikért nem nagyon kapkodnak. Név szerint az aranyérmes Andy Ward-ot említették, aki még mindíg promóter híján van. Devin Vargasnak pedig 5 évre szóló szerzõdést kínáltak 1500$/meccsért.<br>Ez eléggé gyenge.<br><br>Blain? Kubaiak? Povetkin? Khan? Estrada?<br><br>
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nem teljesen a témába vág, de ma kikapott David Haye, aki 2001-ban világbajnoki ezüstérmes volt nehézsúlyban. Jó kis bunyós, engem nagyon meglepett, hogy Carl Thomposn ilyen simán lelépte. Mondjuk szerintem nála az ütésállósággal vannak komoly gondok, Lolenga Mock ellen is volt egy nagyon csúnya padlója és ott is csak mázlival élte túl a menetet. Ennek ellenére Haye-ról úgy gondolom, hogy sokat fogunk még hallani mivel nagyon fiatal. A pályafutása ezen szakaszában egy olyan rutinos bokszoló mint Thompson úgy tűnik még nagyon sok volt neki.
"Mindenki a napra tör..."
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: supras »

Szeretem az ilyeneket mikor debütálnak az amatőrök!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Willy Blain aláírt a Spotlight Boxinghoz!<br><br>Ma olvastam egy francia bokszlapon. Szeptember 21-én mutatkozik be minden valószínűség szerint. A mérkőzéseit az Eurosport fogja közvetíteni.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nekem ez a Ward nem tűnik egy nagy számnak. Nem tudom mire lesz képes a profik között, de hogy nem egy korszakjos figura lesz majd az biztos.<br>Khan jól küzdött Kindelan ellen, de az a kubai verhetetlen. Én Khan helyébe profinak állnék mert ezzel a stílussal nagyon jó profi bunyós és későbbi világbajnok lenne belőle.<br>Estradat, Povetkint és az olaszt nem láttam az olimpián.
"Mindenki a napra tör..."
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Amatõr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Kár, hogy Ali visszalépett a nehézsúly döntõjében...<br>Jó kis összecsapás lehetett a Kindelan-Khan meccs, kíváncsi vagyok, hogy az angol elmegy ezekután profinak, vagy megfogadja a kubai tanácsát és marad még amatõr Pekingig.<br>Szerintem a következõ pár évben hallunk majd még egy pár olimpikon bokszolóról a profik táborában:<br>Povetkin, Blain, Cammarelle, Estrada, Ward, Khan?<br><br>Sajnálom, hogy a kubaiak nem jönnek (jöhetnek..)<br>
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Amatõr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: edge »

További döntõbe jutottak:<br><br>64kg : JOHNSON CEDENO  Yudel - BOONJUMNONG  Manus<br>75kg : GOLOVKIN  Gennadiy - GAYDARBEKOV  Gaydarbek<br>91kg : SOLIS FONTE  Odlanier - VASQUEZ TORRES Wilmer  Jose
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Amatõr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: edge »

Ringsider<br><br>Igen, Khan könnyedén lépett tovább a koreain, a mérkõzést leadta az MTV is és Kozi is feltette ftpre.<br><br>Most bukott el az imént Tajbert a szintén koreai Kim Son Guk ellen (29-24), egy nagyon jó kis meccsen. Nekem mindkét bunyós tetszett, a koreai a hosszabb kezeivel nyerte meg az elsõ három menetben igen szoros mérkõzést.<br><br>A négy közé jutásért vívott meccsen viszont az amerikai Dirrell nem tetszett (a Balzsay verõ kubai Despaignét gyõzte le). Bár a lábmunkája kifogástalan, de végig erre épített és nagyon passzívan bunyózott.<br><br>A eddig döntõbe jutott versenyzõk:<br><br>51 kg: GAMBOA TOLEDANO  Yuriorkis - THOMAS  Jerome<br>57 kg: KIM Song Guk - TICHTCHENKO Alexei
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Pasu »

Valóban!<br><br>Marad az MTV  :-/<br><br>"12:10 Kapcsoljuk Athént!<br>Benne:<br>- Sporthírek<br>- Kézilabda - férfi elődöntő<br>- Vízilabda - férfi elődöntő<br>- Öttusa - női döntő<br>- Mountain bike - női döntő<br>- Ökölvívás - 51 kg, 57 kg, 64 kg, 75 kg és 91 kg elődöntő<br>- Műugrás - férfi 10 m toronyugrás<br>- Birkózás - szabadfogás: 55 kg, 66 kg, 84 kg és 120 kg"<br><br>"20:05 Kapcsoljuk Athént!<br><br>Vízilabda - ffi elődöntő<br>Kézilabda - női elődöntő<br>Birkózás - szabadfogás: 55, 66, 84 és 120 kg<br>Atlétika - ffi 4x100 m<br>női 4x100 m<br>férfi 4x400 m<br>női 10 km<br>férfi rúdugrás döntő<br>női távolugrás döntő<br>női gerelyhajítás döntő<br>férfi 110 m gátfutás döntő<br>női 4x100 m váltó<br>Ökölvívás - 48 kg, 54 kg, 60 kg, 69 kg, 81 kg és 91 kg elődöntők<br>RG - egyéni<br>Szinkronúszás - csapat döntő<br>Röplabda - férfi elődöntő<br>Kosárlabda - férfi elődöntő<br>Amiről nem beszélünk..."<br><br>forrás www.port.hu<br>
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: ringsider »

Hol lehet nézni az elődöntöket, döntőket? Jól látom, hogy az Eurosproton csak éjjel meg hajnalban lesznek összefoglalók? :o
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: ringsider »

Jól olvasom, hogy Edge új kedvence, Amir Khan első menetes KO-val búcsúztatta a Kátét verő kóreait? :-/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Santos »

De, sőt létezik is egy, amit úgy hívnak #profiboksz.hu, és az EFNET-ről (bármelyik szerver) elérhető... Van is erről egy on-topic, amelybeb bővebb tájékoztatást kaptok!
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Mazsolino
Kihívó
HozzászólásokCOLON 113
CsatlakozottCOLON 2003-02-06 12:55:12
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Mazsolino »

Nem gondolkodott még senki azon hogy létre kéne hozni egy Mirces küzdősport csatornát, ahol lehet egymással chatelni???
"Victory is not about first place; we are victorious when we learn from the experience and improve ourselves for the next challenge."
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

A másik érmes amerikai Andre Ward pedig már le is szerződött profinak james Princehez, aki Diego Corrales karrierjét egyengeti. Kiváncsi vagyok, hogy Blain elmegy e profinak. Nincs valami infoja ezzel kapcsolatban valakinek?
"Mindenki a napra tör..."
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Amatõr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

A 75kg-ban Andrew Direll (USA) elverte neccesen a kubai Despaigne-t, aki Balzsay Karcsit kiverte.<br>Direll az elõdöntõben a világ- és ázsiabajnok kazah Golovkinnal meccsel. Nem lesz rossz meccs...<br><br>A másik ágon Madár mumusa Gaydarbekov fog küzdeni a döntõbe jutásért egy thaiföldi arccal (!), úgy látszik a thaiföldiek jönnek fel nagyobb súlyokban is...
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: nk76 »

[quote author=Chagaev link=board=profiboksz;num=1036456423;start=135#137 date=08/24/04 ť 07:57:36]Öcsi bá' önként félrevonul (már asszem az olimpia előtt mondta, hogy utoljára szöv.kap) és Csötönyi szakmai igazgatóként számít rá a továbbiakban.<br>Nem tudni még hivatalosan ki lesz az utód.<br>[/quote]<br><br>Én azt olvastam, hogy az idősebb Balzsay lesz az utód.
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

A botrány amiatt van, hogy Estrada azt nyilatkozta, hogy a vereség nem töri le különösebben, hiszen úgyis átáll profinak, most inkább arra koncentrál. Az edző (és az amerikaiak) ezen a hozzáálláson akadtak ki, hiszen ha nem is érdekli a vereség, nem csoda, hogy kikap, és mégiscsak az országot képviseli az olimpián.
BUTTON_POST_REPLY