Aktuális mérkőzések 2

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Aktuális mérkőzések 2

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Sajna nem lattam meg a meccset. Nem vagyok tul happy, de ez van. Legalabb bebizonyosodott, hogy Erik tud uriemberkent vesziteni es a Barrera-meccs utani dolgok csak Barrera esetben igazak. :)<br>PacMan meg beszel angolul, a Fulop-szigeteken az emberek kb. 90%-a tokeletesen beszel angolul, a hivatalokban is ugy beszelnek. :)<br>Akkor is Morales marad a kedvencem :D
bandi
-----------------
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 2

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ha valami terrasztár feljebb lép egy súlycsoportot, akkor a közepes, vagy "elfelejtett" jó bunyósoknak le kell csapnia a lehetőségre, ha összejöhet vele egy mérkőzés, mert ki tudja mi van az emberben eggyel fentebb sikerei tömegétől :D<br>Sturm is nagyon híres lett, mert Oszkárt elkapta a súlycsoportváltás után és most Raheem is nagy eséllyel szerezhet jó pénzt a következő 2-3 meccsén.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 2

Hozzászólás Szerző: dp »

Ezt nem hiszem el...!<br><br>Tudtam, hogy veszélyes lehet Raheem, de ezt nem gondoltam volna.<br>Nagyon sajnálom, hogy kikapott Morales.<br><br>De másrészt meg kellett volna teremtenie a lehetőséget arra, hgogy kiüsse, ha már az ellenfele mozgásável nem tudott mit kezdeni.<br>Még nem láttam a meccset így nem tudok róla mit mondani., de meg fogom nézni, amint lehet - már csak kíváncsiságból is.
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Aktuális mérkőzések 2

Hozzászólás Szerző: Boniek »

EM - Z Raheem. Hát, amitől sokan féltek be is jött... Z kimozogta Moralest, aki végig nem találta az ütemet. A meccs ahhoz képest, hogy Morales volt az egyik résztvevő, vacak volt. Z-t nem hinném, hogy még1x szívesen nézné a közönség. Kicsit olyan Cory Spinks jelenség érzetem van. <br>A győzelem teljesen jogos volt, de Lederman(ok) 118-110-es pontozása szerintem mondjuk borzasztó túlzás.<br>Na persze Raheem ugye Reyes kesztyűket viselt :). Pac szegény teljesen lefagyott arccal figyelte a dolgokat.<br>
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Aktuális mérkőzések 2

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Pac - Velazquez: Pacban semmi újat nem lehetett látni, de hát minek is amikor a régi is zseniális :). Velazquez nem adta könnyen magát, de így is csak amolyan kifejezetten jó kesztyűzésnek tűnt ez. Velazquez nagyon jó választás volt - hasonló stílus mint Morales, csak a diszkont verzió. Ööö, izé mégis volt valami új Pac körül - angolul nyilatkozott. Nyelviskolát nem fog nyitni, illetve ha mégis én nem iratkoznék be, de akkor is újabb fontos lépést tett az amerikai sztárság felé.
devil
Újonc
HozzászólásokCOLON 37
CsatlakozottCOLON 2003-03-11 04:16:14
Tartózkodási helyCOLON Etyek

Re: Aktuális mérkőzések 2

Hozzászólás Szerző: devil »

Szerintem is rendesen odatették magukat és én jogosnak érzem a leállítást is. A bíró tényleg Braithwaite mellett kiabált, hogy csináljon valamit, de Ő nem tette. Ami viszont érdekes, hogy Jones jóval nagyobbnak tünt mint ellenfele, noha a mérlegelés alapján pontosan három kilóval volt könnyebb.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Aktuális mérkőzések 2

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Ez tényleg jó kis meccs volt, én éppen az előbb néztem meg. A leléptetés az minden esetre elég érdekes volt. Láttam én már jó pár olyan mérkőzést, ahol ennél sokkal keményebben megfogott bunyóst leléptettek, és utána elég komoly vita volt belőle, hogy jogos volt-e. Az meg csak a hab volt a tortán, hogy a rendesen elfáradt Jones azért került padlóra, mert az egyik túlzott hévvel ünneplő segéd a nyakába ugrott  :D.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Aktuális mérkőzések 2

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Guillermo Jones vs Wayne Braithwaite<br><br>Nagyszerű mérkőzés volt, igazi nyílt sisakos cirkálósúlyú háború. A meccset Jones sokkal jobban kezdte az első körben megrendítette párszor a kissé paszsív Braitwaitet, aki sokkal kisebb volt szemmel láthatóan mint ellenfele. A másodikban és a harmadikban aztán Braitwaite nagyon feljött és gyorsabb komboival hozta a meneteket, de izgalmas volt minden felvonás. A negyedikben szintén Braitwaite tűnt jobbnak, de Jones a menet vége előtt kb fél percig csak ütötte a guyanait, aki többször is a köteleknek esett és nem ütött vissza. A bíró üvöltött neki, hogy csináljon valamit mert leállítja a meccset, de nem válaszolt, így TKO lett némi meglepetésre. Közvetlenül utána Braitwaite nem tiltakozott, de mindenki szerint nagyon korai volt a leállítás. Utána Jones emberei ráugráltal a hátára, aki egyszer csak összesett és a lábát fájlalta.<br>Érdemes megnézni a meccset mindenkinek.
"Mindenki a napra tör..."
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 2

Hozzászólás Szerző: Romsy »

ijjj :D<br><br>Raheem könnyen leüthető és fegyelmezetlen?! SZABÁLYTALAN??? Juarez ellen mind a négy levonás nagy kamu volt, padlózni meg még nem láttam.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Aktuális mérkőzések 2

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

<br><br>Morales vs Raheem meccset azért fogja szerintem megnyerni a mexikói, mert bár Raheem ügyes, kellemetlen, vívó bunyós, de könnyen leüthető és fegyelmezetlen.<br><br>Azt nem mondanám, hogy Morales szent lenne de minden bizonnyal Raheem szabájtalanságaival elüti saját magát a győzelemtől.<br> :D
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Aktuális mérkőzések 2

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Golyo<br><br>Morales vs Raheem meccset azért fogja szerintem megnyerni a mexikói, mert bár Raheem ügyes, kellemetlen, vívó bunyós, de könnyen leüthető és fegyelmezetlen. Morales pedig sokkal profibb bunyós annál, hogy ezeket ne használja ki. Ráadául Raheem is pehelysúlyból jön, úgyhogy bár magas bunyós, de fizikai főlénybe nem lesz szerintem.
"Mindenki a napra tör..."
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Aktuális mérkőzések 2

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Raheem ellen szerintem vesztett Juarez. Érdekes lesz viszont a Morales vs Raheem meccs. Szerintem ez veszélyesebb párosítás Morales számára, mint így első pillantásra tűnik. <br><br>A Vargas meccs kicsit csalódás volt. Még mindig nagyon kísérletező ez a Vargas gyerek, most sokszor kifejezetten passzív volt. A balhorga hová tűnt vajon? Jab? Teljesen ötletszerűen bokszolt. Remélem, hogy tudatosan vett vissza, különben nagy bajban van akár Oscar, akár Mayorga jön. Szerintem nem véletlenül nyilatkozta a meccs után, hogy addig még mindenképpen akar bokszolni...
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Aktuális mérkőzések 2

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Juareznek volt pár meccse, amin rezgett a léc, elég ha csak a Morales elleni meccsére vagy a Raheem ellenire gondolunk. Nagyon nagy ütő a srác, de ha egy jobb bunyóst nem tud eltalálni akkor bajok vannak nála.
"Mindenki a napra tör..."
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 2

Hozzászólás Szerző: kozi »

Humberto Soto jol elverte Rocky Juarezt, pedig hatalamas hátszelet kapott az amerikai. 2 pont levonás amelyikből egyiket sem éreztem tulságosan jogosnak. Nálam 3 menetet nyert Juarez, egyszerüen ez ellen a bunyós ellen már kevés volt egy jó balhorog. Ami igazán elszomorít mostanában az az, hogy az HBO eddigi kiváló kommentátorai csúnyán kezdenek elmenni abba az irányba, hogy rettenetesen elfogultak a saját bunyósukkal szemben, de mindig nagyon érződik, hogy van valaki akinek drukkolnak és szinte csak az ő találatait látják(tébolyda, hogy pl Merchantnál Juarez nyert).
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Aktuális mérkőzések 2

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Most néztem meg a hétvégi Takayama vs Kyowa WBC szalmasúlyú világbajnoki meccset. Nagyon-nagyon jó kis mérkőzés volt  :D!  Kozi már régóta mondja, hogy mennyire jó meccseket csinálnak ezek a kis emberek, és maximálisan igaza van :) . Gyakorlatilag üres járat nélkül ment végig a 12 menet, ami azért nem semmi még ahhoz képest sem, hogy ilyen alacsony súlycsoportról van szó. A címvédő japán Takayama gyakorlatilag már az első pillanatban nekiment a korábbi bajnok thai Kyowának, és talán ez volt a veszte. Kyowa sokkal taktikusabban osztotta be a kondiját, és igaz, hogy talán kevesebb ütést indított, de a találati aránya viszont (főleg a mérkőzés utolsó harmadában) sokkal jobb volt. Takayama az utolsó menetekre láthatóan elfáradt, és ezt ki is használta Kyowa.<br>Ahogy Kozi írta a meccs tudósításában (konkrétabban a hír kommentjében) ha nem ilyen alacsony súlycsoportban van Kyowa, akkor simám p4p top10-es bunyós lehetne.<br><br>http://www.profiboksz.hu/hir.php?id=2854
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: Aktuális mérkőzések 2

Hozzászólás Szerző: BUBI »

[quote author=Erwin link=board=profiboksz;num=1077124600;start=585#594 date=08/07/05 ť 19:22:33]Nekem az az érzésem, hogy bírói részrehajlástól és óriási hibáktól függetlenül is simán hozta volna Lacy ezt a meccset. A mérkőzésvezető munkája az egyszerűen minősíthetetlen volt. Fizikálisan nagyon erős az amerikai, de azért az biztos, hogy Calzaghe komolyabb falat lesz, mint Reid. Számomra túl magabiztosnak és elbizakodottnak tűnik a Lacy team, és erre nagyon könnyen ráfázhatnak Calzaghe ellen. Én most azt mondom, egyáltalán nem lepődnék meg, ha Lacy vereséget szenvedne a walesi ellen.[/quote]<br>Én meg nagyon is meglepődnék,ha Calzaghe legyőzné Lacy-t.Habár erre kevés az esély,mert gyorsabb és tecnikásabb bunyósnak tartom a floridait.Abban viszont egyetértek,hogy keményebb ellenfél lesz a walesi,de szerintem Lacy így is simán fogja hozni a meccset.Az lehet,hogy túlzottan magabiztos,de van is neki mire.Mondjuk nekem Calzaghe se tűnik kevébé magabiztosabbnak amikor azt nyilatkozza,hogy Lacy-t neki találták ki.Hát persze,mert az anyagiakra gondol elsősorban.És szerintem a nagy rakás pénzen kívűl más jó nem fog neki származni ebből az összecsapásból. Viszont már régóta érett ez a meccs Calzaghe-nak,egy igazán komoly ellenfél ellen,mert az utóbbi időkben nem nagyon bővelkedett bennük.És nagyon remélem is,hogy létrejön,mert ne feledjük előtte van még egy címvédése Joe-nak.
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Aktuális mérkőzések 2

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Nem láttam ugyan még a meccset, de Lacy már Sheika ellen is izomból akart mindent megoldani. Szerintem Lacy az a fajta bokszoló, aki -noha képzett- túlságosan is az ütőerejére épít. Ez később még megbosszulhatja magát. Mondjuk Calzaghe nem az a típus, aki bokszleckét adna...
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Aktuális mérkőzések 2

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Nekem az az érzésem, hogy bírói részrehajlástól és óriási hibáktól függetlenül is simán hozta volna Lacy ezt a meccset. A mérkőzésvezető munkája az egyszerűen minősíthetetlen volt. Fizikálisan nagyon erős az amerikai, de azért az biztos, hogy Calzaghe komolyabb falat lesz, mint Reid. Számomra túl magabiztosnak és elbizakodottnak tűnik a Lacy team, és erre nagyon könnyen ráfázhatnak Calzaghe ellen. Én most azt mondom, egyáltalán nem lepődnék meg, ha Lacy vereséget szenvedne a walesi ellen.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Aktuális mérkőzések 2

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Őszintén szólva szerintem ez a Reid elleni győzelem egy kötelező házi feladat volt. Ez az angol egy jó második vonalas bokszoló, aki ráadásul már túl van a féynkorán. Lacy nálam igazából Calzaghe ellen lesz lemérve. A kötelezően megverendő világbajnoki kihívók ellen magabiztosan lép túl, úgyhogy itt az idő feljebb lépni.
"Mindenki a napra tör..."
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Aktuális mérkőzések 2

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Hát nem is tudom... Reid igen komoly ellennek ígérkezett és szépen lesimázta Lacy - ez az egyik oldal. A másik pedig, hogy ki tudja mi lett volna ha... Itt arra is gondolok, hogy Reid egyszer már átélte a vezetőbíróval küszködés örömeit és ahogy én láttam, most beleesett egyfajta önsajnálatba, mondván "vaze', ez mind ismerős". Valószínű végiggondolta, hogy ha itt leüti véletlenül Lacyt akkor megintik, leléptetik, kikötik a ringoszlophoz.<br><br>Mégis összességében Lacy brutalitásával sokra viheti. Én többre tartom mint a meccs előtt, az álla most is meggyőző volt és az ütőereje számomra több volt a vártnál.
BUTTON_POST_REPLY