KOtai "Tornádó" Misi 2

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: KOtai "Tornádó" Misi 2

Hozzászólás Szerző: edge »

Ne legyen igazam, de szerintem Lujan az utolsó pillanatban le fog sérülni ....
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: KOtai "Tornádó" Misi 2

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Állítólag az argentinnak igen későn szóltak, talán ez lehet a siker kulcsa, hogy nem készül eleget vagy rossz kondiban van...  Mindegy, hajrá Misi, valahogy meg kell oldani :)<br>(izé... azért nem vagyok teljesen nyugodt... :) ha abból indulunk ki, hogy biztos voltam, hogy Tszyu kiüti Hattont, Morales meg Raheemet, akkor most inkább az argentinnak kéne szurkolnom..)
bandi
-----------------
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: KOtai "Tornádó" Misi 2

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Hát a Sebastian Andreas Puljan valóban nem stimmel :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: KOtai "Tornádó" Misi 2

Hozzászólás Szerző: dp »

Most láttam a Lujan elleni meccs beharangozóját. <br>Egyrész gyenge az ötlet (RTL Klubhoz mérten, és a Tv2-höz képest), másrészt a név sem stimmelt...<br>Ez két dolgot jelenthet: Misinek kiharcoltak egy könnyebb ellenfelet, vagy pedig nem tudják leírni azt, hogy :Sebastian Andres Lujan.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: KOtai "Tornádó" Misi 2

Hozzászólás Szerző: miszter »

Én úgy emléxem, hogy Ruizról is hasonló véleménnyel voltak a szakértők, mégis az átlagos gyerek némi plusz ráfordítással vb lett. Kótai még nem villanthatott nagyot, hiszen nem volt mélyvízben, elvileg az élbollyal még nem engedték össze. Érhet még sokakat meglepetés Kótai részéről. Remélem pozitívan csalódnak benne.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: KOtai "Tornádó" Misi 2

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Én így most nem tudnék felsorolni kirívóan gyenge tulajdonságát, mint pl Erdeinél a kondit, vagy Nagy Janinál az alacsony találati százalékot pp-ból. Igaz ő sem arról híres, hogy minden ütése talál, de legalább képes volt az elmúlt 1-2 évben leütni néhány ellenfelet...<br><br>Ha lenne valami kérdőív, hogy jelöljem be Kótainál melyik tulajdonságait (ütőerő, lábmunka, kombinációs készség) találom átlagosnak, jónak, avagy rossznak, szerintem kb 90%-ban nem tudnám megjelölni a jót, vagy rosszat, marad az átlagos. Kondiban tényleg jobb az átlagnál, de az csak egy :D<br><br>Gyenge oldalakra kiváncsi vagyok, de nem Karmazinhoz, Mosleyhez, vagy mondjuk Vargashoz mérve, hanem pl Gomez, Holmes, vagy Piccirillohoz képest.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: KOtai "Tornádó" Misi 2

Hozzászólás Szerző: greg »

Háát, hogy nincs gyenge oldala... Azért ezt nem állítanám.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: KOtai "Tornádó" Misi 2

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Máshol olvastam Lujan interjút és egy mondaton picit megakadtam:<br><br>"Kótai elég masszív bokszolónak tűnik, akinek nincsen sem gyenge, sem erős oldala."<br><br>Lujan két perc alatt megfogalmazta, amit már régóta érzek, de nem tudtam szalonképesen visszaadni :D Köszönöm Lujan :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: KOtai "Tornádó" Misi 2

Hozzászólás Szerző: miszter »

Amivel Gallowayt földre vitte, az elég egyenes volt, nem?!  ;)  Nekem az jónak tűnt.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: KOtai "Tornádó" Misi 2

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Nekem egy kérdésem lenne hozzá.<br>Mikor tanul már meg végre jó egyenest ütni?
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: KOtai "Tornádó" Misi 2

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Szerény véleményem szerint ha valaki világbajnok (még ha nem nagy szervezetnél, akkor is), abban kell annyinak lenni, hogy 30+ győztes meccs után, világbajnokként be merjen vállalni egy rizikós ellenfelet. Itthon és Németországban nagy divat, hogy ügyes menedzseléssel kerülgetik az ellenfeleket... Ott van pl. Morales, ő egy igazi bajnok, a tét nélküli meccsre is egy rizikós ellenfelet vállalt be (amibe sajna bele is bukott). <br>Nagyon helyes, hogy Misi végre komolyabb ellenfelet kap. A box akkor igazán jó, ha mindkét félnek van keresnivalója a ringben, nem pedig egy jó boxoló zsákol pár menetet... <br>Hajrá Misi! <br>p.s.: ha Kótai győz, akkor arra külföldön is felkapják a f ejüket... :) Ha meg nem... hácc... az is benne van a pakliban. :)<br>
bandi
-----------------
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: KOtai "Tornádó" Misi 2

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Holnap Kótai interjú a profiboksz.hu-n (és a Fightnewson is talán).
"Mindenki a napra tör..."
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: KOtai "Tornádó" Misi 2

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Én is szívesen megírtam volna különben a beharangozót, de rájöttem, hogy Kótai meccseket nem nekem kell beharangozni, hogy csak bárányfelhők legyenek fölöttünk :D<br><br>Ide azért leírok egy tippet. Bízok Misiben, hogy szépen helytáll és nem fekszik le 2-3 menet alatt, bár az elején biztos lesznek nehéz pillanatok. Az lenne a legjobb, ha ugyanazzal a taktikával és stílussal jönnének ki, mint első 15-20 meccsén. De remélem 8-10 menetet kihúz és talán meg is nyer párat, aztán hívják máskor is.<br><br>Ha esetleg nem úgy alakul, hogy megnyeri a mérkőzést, akkor visszatérő meccsnek tökéletesnek látnék egy önbizalomnövelő győzelmet Kovács Attila ellen.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: KOtai "Tornádó" Misi 2

Hozzászólás Szerző: dp »

Szeritnem Misi nem fogja tudni megoldani Lujant. <br>Az eddigi mérkőzésen futatott formái közül egyik sem lesz elég.<br>Át kell lépnie a saját árnyékát, különben nagyon meg fogják verni.<br><br>A beharangozót én is várom!  :)
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: KOtai "Tornádó" Misi 2

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Golyo ígért egy beharangozót a mérkőzésről. Már nagyon kiváncsian várom. :)<br><br>Majd piszkálom, hogy tutira meglegyen.
"Mindenki a napra tör..."
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: KOtai "Tornádó" Misi 2

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Ez kicsit meredek. Misi stílusa eléggé feküdni fog Lujannak, mert Kótai annyira nem gyors lábon, nem is annyira defenzív, nem is annyira magas, hogy komoly gondokat okozzon. Komoly csatára kell készülnie Misinek, nem ártana a belharcra nagyobb gondot fektetni, mert Lujan kb olyan mint Mayorga: ütőtávon belül, de még külharcban a leghatékonyabb. Nem hinném, hogy Misi végig kibokszolja az argentint, itt lesz hirig rendesen...  :o  Thiam egyszerűbb lett volna...
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: KOtai "Tornádó" Misi 2

Hozzászólás Szerző: miszter »

Aki többet tud a bunyóról, azt el kell ismerni. Aki jó a ringben, azt el kell ismerni,,, aztán jól meg kell verni. <br>Nem lehet addig tudni mi rejtőzik Misiben, amig nem áll fel egy ilyen pali ellene.<br>Ha nem kerül soha komolyabb próba elé, akkor ki se derül.<br>Remélhetőleg nem fél diszóért kapta az övét, és most meg is mutatja milyen gyerekek ezek a magyarok.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: KOtai "Tornádó" Misi 2

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nálam azért Kótai az esélyes, lévén Lujan nem egy nagy termetű bunyós, aki fizikai erejével lenyomhatja Misit. Bár az igaz, hogy Paulo Roberto is középsúlyban vítézkedett korábban és csúnyán járt Lujan ellen. <br><br>Végülis Kótai világbajnok, Lujan még mindig csak az erős második vonalhoz tartozik. Ha komolyak a célok verni kell az argentint.
"Mindenki a napra tör..."
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: KOtai "Tornádó" Misi 2

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Végre egy kemény meccs magyar képernyőn. Azért sajnálom, hogy Kótaiból kiiktatták a belharcot és átálltak erre a technikásabb bunyósoknak való harcmodorra, ami abszolút nem hajaz a felépítésére. Hát nem is tudom, ha megmaradnak annál, amit régen elkezdtek, azt mondom több esélye lenne, mint így. Mert gondolom azt senki sem hiszi, hogy Kótai hülyét csinál Lujanból kintről. Margaritonak sem nagyon ment, pedig ő a környező súlycsoportok legalulértékeltebb figurája...<br>Számomra és bokszot szerető nézők számára jó választásnak tűnik, de az RTL-klubnak és a laikusabb reklámnézőknek semmiképpen Lujan. De ha legyőzné Kótai... :D Akkor mindenkinek.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: KOtai "Tornádó" Misi 2

Hozzászólás Szerző: miszter »

Most majd kiderül, hogy mi az ábra. Szerintem Misi az eddigi ellenfeleinél keményebb arcokat is verne, és erre most itt a remek alkalom. Eddig nem volt ilyen, most van.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
BUTTON_POST_REPLY