Erdei Zsolt 3.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
rubio
Kihívó
HozzászólásokCOLON 172
CsatlakozottCOLON 2005-04-29 10:01:01

Re: Erdei Zsolt 3.

Hozzászólás Szerző: rubio »

Alien,<br><br>Én ezért mondtam, hogy a francia jobb boxoló, mint amilyennek látszik... Zsoltinak nem volt esélye távolról, elmozogva boxolni, mert a francia hihetetlenül jól lezárta a menekülési útvonalakat és azok a látszólag  lassú, szélesen kivezetett ütések (amik korábban 27? embernek is megoldhatatlan problémát jelentettek) rendre elérték őt. Szegény Zsoltinak esélye nem volt abban a szakaszban a saját bokszát csinálnia. Ekkor borult az előzetesen megbeszélt taktika. Szerintem.
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Re: Erdei Zsolt 3.

Hozzászólás Szerző: Alien »

Sajnálom , ha negatív kicsengése lenne, de leírom amit gondolok...<br><br>Justy , Igazad van.... <br><br>Az aki a felkészülési idô alatt a (futó és  egyéb kondi edzésekkel megtámogatva) kibírja a 10-12 menetes kesztyûzéseket  , nos annak pár nap múlva nem szabana elfáradnia a 6. menetre teljesen.... <br>Most már teljesen biztos vagyok abban , hogy pszichés eredetû gondok lehetnek Zsoltinál ami bezavar és kihat  a kondijára. Úgy emléxem, hogy anno  járt a sportkorházba egy szakemberhez hasonló okok miatt..szvsz  fel kéne megint venni vele a kapcsolatot.. <br>A másik dolog  a bordasérülés...<br>Nem tudom melyikõtöknek volt már ilyen jellegû problémája  ami amúgy pocsék érzés..De könyörgöm, ha  ennyire gondot okoz és fáj a sérülés akkor ahelyett, hogy a "saját biztonsági bunyómat " csinálnám, minek kell szándékosan belemenni az amúgy is rizikós adok-kapokba, ahol súlyosbodhat a sérülés???...Ezt nagy taktikai hibának tartom…És bele sem merek gondolni ,  ha  nem ez a „lassított felvétel" az ellenfél hanem vki más…..Volt olyan momentuma is a meccsnek mikor úgy láttam , hogy Zsolti lelkiekben feladta… de még szerencse, hogy Sdunek mester lelket öntött belé és fordítani tudott…na ez már pedagógia.<br>Összegezve,….egy heroikus szép küzdelem volt de valamit tenni kell annak érdekében, hogy  legközelebb ne  legyen infarktus közeli állapotban a fél ország…<br><br>Föld nevû bolygó.....Alien<br> <br><br>
Fight....
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 3.

Hozzászólás Szerző: WNB »

Tarver múltjához/fejlődéséhez - a Harding elleni sikeres visszavágó óta: arra a  meccsre már Buddy McGirt-tel készült...<br><br>Holly...átgondoltam még egy kicsit, hogy hogyan gondolom ezt a határátlépés dolgot...<br><br>Szóval nem úgy értem, hogy valami olyasmire számítanék, hogy Zsolt szombat éjjel óta már meg is rendelte postai utánvéttel a (mittomén) Lacy-Arce-féle szúró-vágó-daraboló-saraboló-szecskavágó szabadalmi leírását, és ezután már mindig valami ilyesmire törekedne majd...és hogy akár már Sahnoune ellen is ennyire előreszaladt/elkalandozott volna fejben...<br><br>Nem...<br><br>...De a szigorú biztonsági játékkal kapcsolatos elveit most az 5-6. menet után muszáj volt valamennyire feladnia (szerintem), mert nem volt abban a helyzetben, hogy ne ezt tegye...mivel távlatilag k...ra vesztésre állt éppen. Egy biztonsági játékos (szerintem) mindig alapvetően vereségkerülő "attitűddel" létezik a világban (meg a ringben is): mindig az az elsőrendű mozgatója, hogy (úristen) ne bukjon nagyot - és ezt úgy a leggazdaságosabb elérni, hogy mindig legyen/maradjon legalább valami kis előnye...itt az 5-6. menet táján minden ilyesmi körülmény összedőlt...és Madár olyasmit tapasztalhatott meg, amit eddig még ilyen mélységben soha (~mivel most nem arról volt szó, hogy még az utolsó 2 menetet végigfogja, végigalibizi, és akkor megvan a pontozás)...de a végén az látszott rajta, hogy tképp ő maga nagyon is örül ennek a tapasztalatnak, mert valami olyasmit tudott megcsinálni, amiről talán előtte már ő maga sem hitte volna el teljesen, hogy mégiscsak képes rá...mivel az utóbbi időben túlságosan is ragaszkodott a minden áron való vereségkerüléshez - ami gazdaságilag teljesen érthető-indokolható döntés, de őt magát feltehetően mégsem az ilyenfajta teljesítmények viszik eufóriába, nem ettől érzi magát felhőtlenül boldognak és mindenen túl elégedettnek saját magával, ha másnap a tükörbe néz...szerintem Zsolt nem rendelkezik az ehhez szükséges szenvtelenül és maradéktalanul racionális és gyakorlatias lelkialkattal, mint amivel pl. Ottke rendelkezhetett anno, ami ahhoz kell, hogy az ember a saját biztonsági játékosságát minden bűntudat és frusztráció nélkül megússza. <br><br>[Ádám egyik egykori frankón gonosz klasszikusa jellemezhetné talán legjobban az Ottke-féle gyakorlatiasságot: amikor - talán, csak találgatok már - a Silvio Branco elleni meccs előtt mondhatta-írta Ádám, hogy az amúgy karlsruhei Ottke most biztosan felhőtlenül boldog, hogy teljesen otthon, Karsruheban lesz a meccs, mivel a csarnokba menet a teljesárú menetjegyet helyett tképp elég lesz rövid szakaszjegyet váltania...]<br><br>Szóval, hogy tképp annak örült ennyire Zsolt a végén, hogy olyasmit csinált (meg), amit tképp legbelül mindig is szeretett volna, de az a másik valaki, a biztonsági játékos énje már egy jó ideje távol tartotta sajátmagát tőle, hogy tényleg belesodródjon bármi ilyesmibe...<br><br>Szóval kb. így értem ezt a határátlépést...(tképp :o ;D)<br><br>(Kidumáltam? Mint mindig? ;))
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 3.

Hozzászólás Szerző: dp »

Most már be kell látnia mindenkinek, hogy - Zsolt szavaival élve - Erdei Zsolt egy kemény pali.  8)<br><br>Ugyan nem láttam teljesen a meccset, de már az, hogy egy ilyen borda sérüléssel kiállt, már az komoly dolog. Egyúttal felelőtlenség is, de visszatekintve megérte.<br><br>Sahnounenal kapcsolatban nem árt megjegyezni, hogy remek bokszoló, akit nem szabad lebecsülni. Gondolok itt arra, ha valaki azt kezdené el pedzegetni, hogy gyenge ellenfél volt.<br>Neki ez volt az utolsó komoly sansza, és nem tudott vele élni, még úgy sem, hogy Madár sérülten lépett a ringbe.<br><br>Zsoltinak most tényleg csak pihenie kell. Egy kis horgászás, családi élet. <br>A bokszkarrierjét firtató kérdéseket majd intézi az Uni. <br>2006-ra remélem címegyesítést hoznak neki össze. Hogy miért?<br>Mindkét oldalról ez lehet a motiváló tényező.<br>Zsoltinak nagyobb kihívás - több pénz - , az Universumnak több pénz, és igazából már csak az első 5 van aki ellen megéri Zsoltit bokszoltatni.<br>Nevezetesen: Tiozzo, Woods, Adamek - ők a legesélyesebbek.<br>Második, elfogadható, eladható vonal:Harding, Briggs, Castro, Aurino, Branco<br>Akik ellen nem valószínű, hogy összejön:Tarver, Johnson, Roy Jones Jr.<br><br>Ha valami fiatal srác felbukkan, akkor kicsi a valószínűsége, hogy összekerül Zsoltival. Mire bekerülne a képbe, addigra Zsolti vissza fog vonulni.<br><br>Ja és még valami: szerintem Sahnoune lerendezte volt Ulrichot 7 meneten belül...
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 3.

Hozzászólás Szerző: donvito »

Ha Zsoltnak sikerül maradandót alkotni (értsétek: nagy bajnok lesz), akkor ezt a mérkőzést még 30-40 év núlva is csodálni fogjuk.<br>Klasszikus!<br>Megemeltem a kalapom!<br>
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 3.

Hozzászólás Szerző: kozi »

[quote author=WNB link=board=profiboksz;num=1114256405;start=630#642 date=10/25/05 ť 13:55:20]<br>Egy olvasói komment a cikkhez:<br><br>Posted By Van de Wiele (mrboxing@pandpra.be) on 24 October, 2005<br>The Erdei - Sahnoune fight was a good and dramatic fight but never came even close to the Castillo - Corrales I fight! The sixt round could be voted as 11th best round of the year coming after the 10 rounds of Castillo - Corrales I.[/quote]<br><br>Kicsit OFF:<br><br>Mr.Boxing visszatért? :) Nemtom emlékeztek-e, de néhány éve még létezett Danny Van De Wiele oldala a mrboxing.com és talán az volt a legjobb bokszoldal p4p. :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
rubio
Kihívó
HozzászólásokCOLON 172
CsatlakozottCOLON 2005-04-29 10:01:01

Re: Erdei Zsolt 3.

Hozzászólás Szerző: rubio »

WNB,<br><br>A Ringtalk cikk az tényleg szuper... Amit a súlycsoportról írnak azzal is teljesen egyetértek!
rubio
Kihívó
HozzászólásokCOLON 172
CsatlakozottCOLON 2005-04-29 10:01:01

Re: Erdei Zsolt 3.

Hozzászólás Szerző: rubio »

Ha a következő meccseinek a forgatókönyve hasonló lessz, akkor én mindenképpen egy olyan városban szervezném a meccseit ami rímel a "thrila" szóra. <br><br>Így elsőre Manila és Kanizsa jut eszembe ;D  ;D de semmiképpen nem Halle...
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 3.

Hozzászólás Szerző: WNB »

http://www.saddoboxing.com/2353-boxing- ... &id=142<br>(Brahma nyomán...PX fórum)<br><br>Itt nagyon drámai szavakkal méltatja a cikkíró a meccset...ezek hitelességéből egy kicsit azért levon, hogy a cikk alján, közvetlenül a "Cliff Rold" aláírás alatt a következő megjegyzés szerepel:<br><br>###<br>Note: “24-Karat” Rold is not just the best young boxing writer on the planet. He is also an award winning poet and recently received his Masters degree in US Foreign Policy at the American University in Washington DC. He can be reached with your comments at 24KaratRold@Comcast.net<br>###<br><br>Egy olvasói komment a cikkhez:<br><br>Posted By Van de Wiele (mrboxing@pandpra.be) on 24 October, 2005<br>The Erdei - Sahnoune fight was a good and dramatic fight but never came even close to the Castillo - Corrales I fight! The sixt round could be voted as 11th best round of the year coming after the 10 rounds of Castillo - Corrales I.
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Erdei Zsolt 3.

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Van igazság az index cikkében még ha hemzseg a hülyeségektõl is. Csomó plakát volt, a hiretõhengerek fullon voltak ragasztva Erdeivel, ha valaki a helyi lakosok közül nem tudta mi lesz Halléban az elmehet szemészhez. A Color Line lefüggönyözöttségérõl valszeg nem hallott a cikkíró.<br>Viszont a város és a csarnok tényleg Dunaújváros és a Dunaferr kézilabdacsarnoka szinjén volt (város rosszabb, csarnok modernebb, de méretre mind2 akkora), úgyhogy tök nyugodtan lehetett volna itt is. Vagy még inkább együtt az Adamek-Ulrichhal...
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Erdei Zsolt 3.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

"Mindenki a napra tör..."
rubio
Kihívó
HozzászólásokCOLON 172
CsatlakozottCOLON 2005-04-29 10:01:01

Re: Erdei Zsolt 3.

Hozzászólás Szerző: rubio »

Erwin,<br><br>Ha már így rákérdeztél... A lista maga a probléma! Nem összevethető teljesítményeket próbál egymáshoz viszonyítani! Felállítanak egy sorrendet, amibe "belerőszakolják" a sportolókat. A kép totálisan torz. Ez az önmagáért való statisztikaalkotás szerintem.<br><br>Az atlétikában vannak ilyen listák. Ott létezik az örökranglista, meg számon tartják adott év legjobb erdményeit. Egy futószámban sorba lehet tenni a versenyzőket, csak meg kell nézni a legjobb időket. Ugyanígy a távolugrást...stb. Ez működik. Ott is van egy "erőszakkal létrehozott" összevont lista, ahol a 3000 méteres síkfutó megelőzi a magasugrót, de ez a kutyát nem érdekli. <br>Amíg a boxban nem lesznek világrekordok :), addig ezek a listák nem sokat mondanak. <br><br>Zsolti holtpontjaival kapcsolatban a "pokolra kell annak menni..." kezdetű szöveg jut eszembe... <br>Szerintem amíg kontrabunyót csinál és sok lábmunkával dolgozik, ez a holtpont mindig elő fog jönni. Ha nem jönne, attól ijedne meg igazán. <br>Át kéne alakítaniuk a 12 menet felépítését. Túlságosan "iskolás", "tisztességes" amit csinál (nincs jobb szavam). Ide meg borzasztó nagy sumákság kell. Többet kéne alibizni, altatni, ritmust váltani, másodszándékból bokszolni, gyors kiütésre menni. Sokat pihenni a menetek közben ::). <br>A karrierje elején mindig arról beszéltünk, hogy neki nagyközépsúlyban kéne meccselni, ezek már túl nagy emberek. Ebbe annyiban lehet valami, hogy abszolúte de nem tisztelik az ütőerejét. Szinte kockázat nélkül gyakorolnak rá nyomást, egészen addig amíg Zsolti teljesen kikészül ettől idegileg és jön a "mostmegmutatomnekedhogymittudok parasztlengő-szakasz".
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Erdei Zsolt 3.

Hozzászólás Szerző: justy »

Holly,<br><br>No, igen, arra azert vigyaztam, hogy ne atya vagy Santos hozzaszolasat idezzem. ;D
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Erdei Zsolt 3.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Justy<br><br>Eastsideboxing fórumráa nagyon sok magyar ír. Ennek ellenére én is úgy gondolom, hogy a meccs nemzetközi megítélése nem volt rossz, sőőőt... Jó volt, mert utolsó menetes KO-val nyerni szoros meccsen, az mindig nagy fegyvertény.
"Mindenki a napra tör..."
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Erdei Zsolt 3.

Hozzászólás Szerző: justy »

Golyo,<br><br>Foleg az eastsideboxing forumara gondoltam, ami ugye nem kevesse europai-centrikus, de szvsz fontos/velemenyformalo site azon meccsek tekinteteben, amiket nem adnak az amerikai tarsasagok. Egy-ket idezet:<br><br>"IN the 5th and 6th he looked like a ghost, and for the majority of the middle rounds refused to move away from the guy, but as you said later blamed this on the bruised ribs sustained in sparring. If he indeed fought 12 full rounds with bruised ribs thats noteworthy, the guy must have enormous heart and determination, every time you get hit there you feel like throwing up. "<br><br>"In addition in the last round erdei looked like he might be Koed a couple of times and was really wobbling until he put a big combo together which saved the day. I honestly thought he was going to be knocked out and when he got the KO the crowd went beserk as he really was in trouble and it was quite a good comeback in the round imo. Good fight to watch though."<br><br>Vannak Zsoltra nezve kevesbe hizelgo kommentek is, de ezeket itt most nem publikalnam. :)<br>
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Erdei Zsolt 3.

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Justy,<br><br><br>A boxingtalk lehetett. Melyik másikat nézted még? Nem kötekedésből kérdezem, érdekelne, mert amiket én láttam (fanatics, sherdog, meg még egy, amit most hirtelen nem találok) ott egyértelműen leminősítették sajna. Érdemes egyébként nézni, hogy a beírások honnan származnak (melyik ország, ha látható), mert ebből is tanulságos dolgokat le lehet vonni).
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Erdei Zsolt 3.

Hozzászólás Szerző: berti »

[quote author=justy link=board=profiboksz;num=1114256405;start=630#632 date=10/24/05 ť 23:02:59]Van egy elmeletem egyebkent. Talan az tortenik mar meccsek ota, hogy Madar szorongo enje bebeszeli maganak, hogy nem birja a 12 menetet. Az agya egy adott ponton egyszeruen el is hiszi ezt, bepanikol es kvazi blokkolja a testet. Ekkor latjuk a tantorgasi jeleneteket. A szunetben meg jon Sdunek tanacsa (birod meg, vazze), meg Madar hatalmas szive, meg a legjobb ertelemben vett becsvagya es atveszi az iranyitast a szorongasos enje felett es tekintve, hogy a kondiedzesek benne vannak, siman kibirja a meccs vegeig.[/quote]<br><br>Na szóval erre gondoltam...
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Erdei Zsolt 3.

Hozzászólás Szerző: berti »

[quote author=miszter Tyll Vietta link=board=profiboksz;num=1114256405;start=615#626 date=10/24/05 ť 17:47:27]...<br>Gyakorlatileg Erdei ilyenkor két ellenféllel verekszik meg a ringben, az egyik a vele szemben álló ipse, a másik pedig a kondíciórabló szellem, aki viszi a elemet. <br><br>Kettő egy ellen, és mégis állva marad, hm, ez mindenképpen jó teljesítmény!! :D[/quote]<br><br>Tök egyet éretek ezzel a mondattal. Én már az első kondifogyásos mecccsnél ezt éreztem.  Sajna a drukk, a vereség gondolata, az hogy mi lesz ha ez nem lesz elég a pali ellen: fogyasztja az erőt. Egyébiránt ez volt a nagy Sdunek mesterben, hogy lelket tudott verni Zsoltba, hogy még egy menet, majd meglátod jobban megy, és ez volt a nagy Madárban, aki hitt is ebben és hitt magában.
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Erdei Zsolt 3.

Hozzászólás Szerző: justy »

En speciel olyan szerencses voltam, hogy az altalam latogatott kulfoldi forumokon, ahol foglalkoztak Erdei meccsevel, inkabb jokat irtak Madarrol. A 'Lion's heart' jelzos szerkezet is elokerult es raadasul unalomrol nem meseltek, mert ugye az 5. menettol kezdve mindenki varta a KO-t.  Volt olyan csoka - bar ot szigoruan kirohogtek - , aki szerint a 6. menet az Ev menetere is palyazhatna.  Halkan jegyzem meg, hogy ha azzal az elsopro rohammal kiutotte volna S-t, akkor nem is lett volna irrealis a nominacio, mert az amik zabaljak a feltamadasos sztorikat.<br><br>Egyebkent 6. menet utolso perceben nagyjabol ugyanazt lattam, mint a Krasniqi - Brewster meccsen a kiutes elott. Ott ugye Luan volt, aki elfogyott es egy vegso rohammal probalta lerohanni az ellent. B. ezt levedte, majd nem sokkal kesobb kiutotte. Ugyanezt a kamikaze rohamot erzekeltem Zsoltnal, de valamit azert jobban csinalt, mint Krasniqi, mert a francianak a roham utan elment a kedve az igazi agressziv nyomulastol.<br><br>Van egy elmeletem egyebkent. Talan az tortenik mar meccsek ota, hogy Madar szorongo enje bebeszeli maganak, hogy nem birja a 12 menetet. Az agya egy adott ponton egyszeruen el is hiszi ezt, bepanikol es kvazi blokkolja a testet. Ekkor latjuk a tantorgasi jeleneteket. A szunetben meg jon Sdunek tanacsa (birod meg, vazze), meg Madar hatalmas szive, meg a legjobb ertelemben vett becsvagya es atveszi az iranyitast a szorongasos enje felett es tekintve, hogy a kondiedzesek benne vannak, siman kibirja a meccs vegeig.
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Erdei Zsolt 3.

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Extasy<br><br>"Szerintem mondjuk az a külföldi fórumozó aki szerint ez unalmas meccs volt, a jones-tarverek vagy a johnson-tarverek közül pedig bármelyik izgalmas, az nyugodtan be is kaphatja akár."<br><br>OK, kapja. Akkor is ő formálja az összes többi külföldi fórumozó véleményét, akik viszont nem látták a meccset. Ha ebben egyetértenek, az bukta, függetlenül attól, hogy mennyire volt izgalmas a Jones vs Tarver trilógia. Ez két független dolog. Ráadásul utóbbi kettőtől már láttak jó meccset, Erdeitől meg nem.<br><br><br><br><br>"Ez így túlzás ahogy leírod, vagy idézed másoktól, de Tarver szerintem sem akkora ász. Hardingot simán meg fogom tenni ellene nagy összeggel ha esetleg ő következne. Adameket is megtenném.<br>Jones pedig a top20-ból mindenkitől kikapna már, erre is fogadnék. Fogok is ha lesz még meccse, úgyis jó oddsok lesznek a sok nisztalgikus figura miatt. Woods simán eszméletlenre verné, pedig hogy megalázta még nemrég őt Jones"<br><br>Tarver szerintem sem volt akkora ász régebben, de kinőtte magát. Olvass csak utána, hogy miket írnak róla egyesek. Pedig Tarver a súlycsoport legjobbja. Pont. <br><br>Harding akárki ellen jó lehet, ugyanis ő a súlycsoport legalulértékeltebb bunyósa és legkellemetlenebb ellenfele egy személyben. Adamekre ne fogadj nagy összegben Tarver ellen, mert elveszted. Jones nem fog többet bokszolni, de ha mégis, nem hinném hogy Woods megverné.  
BUTTON_POST_REPLY