Klicskó fivérek

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Wowa az első balhorog után kifeküdt volna...
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: TKO »

A tegnapi Sanders Vovat ugyanugy kifektette volna, mint múltkor kár, hogy az UNI nem ragaszkodott az azonnali visszavágóhoz :)<br>Sanders az elején tényleg életveszélyes volt, Vityat csak betonálla mentette meg a leütéstől.<br>De azután amit Klicsko kiosztott az nem volt semmi.<br>Sanders amit lábon kihordott az emberfeletti volt.<br><br>Akár lehetne egy újabb szavazást tartani.<br>Ki a legkeményebb állú nehézsúlyú a mai mezőnyben?<br><br>1, Tua<br>2, Tyson<br>3, Vitya Klicsko<br>4, Sanders<br>etc..<br><br>
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Vitali két éve Donalds ellen is nagyon jól boxolt, csak az a meccs nem volt ennyire látványos mivel Donalds nagyon technikás boxoló, ott Vitalinak nagyon taktikusan kellett boxolnia. akkro mindenki leírta őt, jogtalanul. <br><br>Az tény hogy sokat fejlődött, szerintem sokat számított hogy komoly kihívások előtt állt, két évig a lebegőben volt az hogy világbajnoki címért boxolhat. <br><br>
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: iszabo »

Mikor megnéztem Vlagyimir meccsét, az első szó amire gomdoltam, a butaság volt. /a megrogyás lekezelésére gondoltam elsősorban, /a támaszkodást ekkor még nem gondoltam kondicionális problémának.//<br><br>Vitalij esetén a szó az 'okos' volt! Úgy éreztem, hogy az egész mecs alatt végig gondolkodott, figyelt és mindíg a helyzetnek megfelelően, az elképzelési szerint tett!<br>Szvsz. sokkal 'okosabb' és ügyesebb volt mint vártam. A lábmunka, a türelem, a nehéz helyzetek kezelése, stb.<br>/Ki gondólta ezt 2 éve?/
Imre
stefi
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-12-04 15:31:43

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: stefi »

Óriási volt!<br><br>Végre valami! Klicskó sokat javult, fejlődött, és minden területen bizonyította, hogy Világbajnok! Talán a jelen legjobb Világbajnoka. Sandersnigazi harcosként, "hősként" állta végig, és még az utolsó menetben is életveszélyes volt. O.K., nem volt kondíja, de ami akadt, azt nagyon jól osztotta be, és azért az is sokat kivett amiket, testre- fejre benyelt.<br>Örülök, hogy láttam ezt a bunyót!<br>stefi
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: supras »

Nem volt rossz meccs de sajnos csalódtam Sandersben mert azalatt a 14hónap alatt amit kihagyott nagyon készülnie kellett volna hisz Lewis a prómótere számíthatott valamire. Sajnos az nem elég ha nem fél az ellenféltől de jobb lett volna hogyha az össze menet parázs csatát hoz. Bár akkor is  Vitalij nyert volna szerintem
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Vitali megérdemelten lett világbajnok, öccsével ellentétben nagyon jól bírja az ütéseket. Látva Sanders teljesítményét, szerintem Wowat ismét kiütötte volna. <br><br>Vitali id&#245;nkénet nagyon okosan boxolt, szépen kimozdult Sanders üt&#245;vonalából, és keményen ütött vissza. Néha viszont nem tartotta be Sdunek utasitásait és belement adok-kapokba, ami életveszélyes volt. <br><br>Sanders kondija elég gyalázatos volt, mondjuk nem csodálkozom rajta, 38 éves, és komoly túlsúllyal rendelkezik. mindenesetre dicséret illeti mert nagy szívvel küzdött. <br><br>Két éve mindenki azt mondta hogy Vitali egy unalmas boxoló, ma pedig a nehézsúly legizgalmasabb meccseit produlkálja. <br><br>A mérk&#245;zés utan Lewis bement Vitali öltöz&#245;jébe, és egy kicsit beszélgettek. <br><br>Vitali így üdvözölte Lennoxot:<br><br>"Hi, you lucky man! Last time you were lucky because my injury" (Hello szerencsés ember, a múlkor szerencséd volt mert megsérültem..)<br><br>Vitali megkérte Lennoxot hogy gondolkozzon el egy visszavágó mérk&#245;zéséen. Lennox csak mosolygott rajta. <br>
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Ez ma már nem igaz. Mi sem igazolja ezt jobban, mint a ma hajnali meccs 4. menete. Három meneten kereszhtül irgalmatlan adok-kapok, kicsit visszavesznek a tempóból és egyből fütyörészni kezdenek.<br>Sokkal jobban értékelne bárki egy izgalmas harmatsúlyú meccset, mint egy nehézsúlyú maszatolást.
netchan_

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: netchan_ »

Mert a ***** amcsiknak csak a nehezsuly szamit boksznak  :-/
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Hát Greg most kicsit gondolkodóba estem, mert van igazság a szavaidban :)<br>Erre egy megoldást látok csak: Vitalij leszerződik a ˝Nagy Kócos˝-hoz, aztán pedig a WBA Ruiz-tétele átváltozik Klicskó-tétellé és nem kell több visszavágó :-)<br><br>Azt különben nem értem Don King mérkőzésszervezésében, hogy mi a fenének tesz tönkre minden értelmes gálát egy-egy undorító nehézsúlyú meccsel: Byrd-Golota gála (Ruiz-Oquendo), Spinks-Mayorga gála (Ruiz-Rahman), Jones-Ruiz gála (jé, itt nem Ruiz produkálta magát - hanem az Oquendo-Harris páros), Lewis-Rahman (Ahunanya - Lyakovich) De ha ez még nem lenne elég, néha főmérkőzésnek kapunk a jóból - Byrd-Oquendo, Ruiz-Johnson.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3067
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Nekem van egy jobb párosításom! ;D V. Klicskó-V. Jirov!Bár azt kétlem,hogy a Baby"Joe"Messi ellen elszenvedett/?/ veresége után mostanában kihívói pozicióba kerülne.Még az is lehet,hogy visszamegy cirkálóba.Pedig szerintem jó kis hirig lenne a két volt "szovjet" medve csatája! :o
horvath_janos
Újonc
HozzászólásokCOLON 24
CsatlakozottCOLON 2004-03-31 19:55:14

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: horvath_janos »

D-guy... Eggyetertek  veled... J. Ruiz 4-5 menet max...
horvath_janos
Újonc
HozzászólásokCOLON 24
CsatlakozottCOLON 2004-03-31 19:55:14

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: horvath_janos »

Jogos a ketpont..  A Senders talan a legjobbat mutatta a palyafutasa alatt, es KEVES  VOLT.... V.K. magasan nyert minden menetet  es megerdemelte  a gyozelmet.<br>Kovetkezo ellenfel...???? ------ James Toney---- ??????
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=D-guy link=board=profiboksz;num=1076175174;start=165#176 date=04/25/04 » 12:40:55]Még 1 lehetõség eszembe jutott következõ ellenfélnek, szvsz az egész profi ökölvívás nagyon jól járna azzal a meccsel: Vitalij Klicskó vs. John Ruiz. Vityát nem bírná lefogni és 4-5 menet alatt vége lenne. Nem csak a meccsnek, hanem Ruiz pályafutásának is.<br>Vitalij meg kapna még mellé egy WBA övet is :)[/quote]<br><br>Oh, ebben én nem lennék ennyire biztos. Az öreg kócos valamilyen úton-módon elintézné, hogy Vitya-t kötelezze a WBA legalább 5 Ruiz elleni visszavágóra, sorban egymás után, természetesen. Ha meg nem állna ki, akkor megfosztanák a címtõl, Ruiz lenne az interim bajnok, ami 2 hét múlva automatice vb-címet jelentene... 8)<br><br>Szerintem van a WBA-nál egy olyan zárójeles, kötõjeles mellékszabály, hogy mindenképp' Ruiz a világbajnok, amíg vissza nem vonul.
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Még 1 lehetőség eszembe jutott következő ellenfélnek, szvsz az egész profi ökölvívás nagyon jól járna azzal a meccsel: Vitalij Klicskó vs. John Ruiz. Vityát nem bírná lefogni és 4-5 menet alatt vége lenne. Nem csak a meccsnek, hanem Ruiz pályafutásának is.<br>Vitalij meg kapna még mellé egy WBA övet is :)
poraur
Újonc
HozzászólásokCOLON 29
CsatlakozottCOLON 2003-02-10 11:51:22

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: poraur »

A nyereményemet a "Doktori címet szerzett és rakétaszerűen induló, ámde gyorsan elbukó ukrán profi ökölvívók segélyalapjába" kérem befizetni!!<br><br> ;D ;D ;D ;D ;D
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Romsy »

off: Ja, és nem tudja valaki Buffer titkát, hogy mitől barnult le ennyire? :D on:
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Nemtom miről beszélsz, ha hozzám intézted pikáns megjegyzésed, akkor valamit nagyon elnéztél, én csak megjegyeztem valamit...
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: justy »

Hu, mekkora meccs volt. Az ilyen hajnali meccseket altalaban alfa allapotban "nezem" vegig, de ezt nagyon elveztem. Vitali lassan felvehetne az Ironfirst melle az Ironchin becenevet, annyira birja az alla. Sanders elott is le a kalappal, nem veletlenul kert es kapott vastapsot Buffer a del-afrikainak. <br><br>A vedes ugyeben tenyleg nem egyszeru a helyzet, keves a szabad ellenfel. Rahman latszik elsore a legjobban marketingelhetonek, hisz o mar legyozte Lewis, akitol ugye most ker Vitali ujbol visszavagot. Aztan itt van Roy Jones is, aki egy Tarver elleni gyozelem utan nekifuthatna elete feladatanak (remelem nem teszi).  Esetleg johetne Valuev...En a legjobban egy Byrd elleni visszavagot szeretnek latni (hisz mind a Tyson, mind a Lewis elleni meccs csak illuzio kergetese lenne). <br>
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Klicskó fivérek

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ez igen :D<br>De ennek a Sandersnek is miből van már az álla? :D<br><br>Vityának szerintem érik már egy padlózás, de csak a hülye mozgása miatt. Álla jónak tűnik, főleg azok után amit az 1. meg 3. menetben kapott balhorgot (3.-ban egyenest :D)
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
BUTTON_POST_REPLY