Erdei Zsolt 2

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Erdei Zsolt 2

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Ne tervezzünk még annyira előre.<br>Tarver életveszélyes bunyós, és mielőtt bővebb fejtegetésbe és indoklásba kezdenék érdemes megnézni a tegnapi (mai) meccset.<br><br>Zsoltnak még legalább 2-3 kemény címvédésre van szüksége ahhoz, hogy eséllyel vegye fel ellene a harcot. Mindenképpen le kellene győzni addig egy Rico Hoye kaliberű bunyóst (egyébként Garay is van ilyen jó, csak kevésbé ismert), ami nem lesz könnyű.<br><br>A másik probléma az UBP befolyásának csökkenése a tengerentúlon. Csakis két lehetőség van Zsolt fellépésére odaát:<br><br>1. Amíg még Európában vannak a Klicskók (ez hosszabb távon csak Wováról mondható el sajna), addig az ő gálájukon.<br>2. Egy címegyesítő mérkőzésen amcsi bunyós ellen, vagy neves amerikai kihívó ellen (például egy Gary Shaw-gálán Hoye ellen).<br><br>Sajnos egyelőre több esélyt látok arra, hogy 2-3 címvédés ereéig még itthon kell dolgozni.<br>Ugyanakkor talán pozitívum lehet, hogy újabban több UBP bunyós is szerepel jónevű gálákon, mint esélytelenebb fél (Grigorian, Sturm). Zsolt is belekerülhet talán valami hasonló helyzetbe.<br>De ki ellen? Tarver ellen még korai. Calzaghe... nagyon kemény bunyós. Leginkább annak örülnék, ha Tarver elverné Calzaghet a közeljövőben (vagy Johnson, vagy bárki, csak intézzék el mert nagyon féltem tőle Zsoltit :)).
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3067
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Erdei Zsolt 2

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Kiváncsi lennék,Jones meglepő veresége milyen hatással lehet Madár karrierjére?Tarvert én nem tartom jobb boxolónak,mint Zsoltot,úgy hogy ha Roy visszavonul vagy feljebb lép egy vagy két súlycsoportot,akkor szerintem csak Calzaghe lehet az ,aki meggátolja abban,hogy Ő legyen a súlycsoport vezéregyénisége.<br>Ehhez azért még kéne fejlődnie(kondicionálisan biztosan),de végre reális lehet,hogy magyar is ott legyen az amcsi világsztárok között! ::) ;D ::)Reméljük,ebben az Univerzum is partner lesz,és a magyarországi címvédés után már legközelebb egy nagy gálán láthatjuk viszont a tengeren túlon! ::)
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Erdei Zsolt 2

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Hoye  egyetlen ütéssel kivégezte Hallt a 4. menetben. Kesztyűk közé szépen beillesztett egy jobbegyenest halántékra, ettől HAll úgy eldölt mint egy krumpliszsák. Egyebként a mérkőzés irama és szinvonala igencsak közepes volt, a harmadik menetben Hall elég komolyan megütötte Hoyét egy felütéssel, de Hoye (szerencséjére ) túlélte. Az amik most valószinüleg kikiálltják Hoyét az jövő nagy reménységének.  <br> <br>Bennem egyik boxoló sem hagyott túl mély nyomokat, Hall aggresszivebb volt de ugyanakkor lassú és pontatlan, Hoye egészen a kiütésig nem sok mindent csinált.
chubba
Kihívó
HozzászólásokCOLON 237
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 14:40:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Erdei Zsolt 2

Hozzászólás Szerző: chubba »

Hall kikapott Hoye-tól 4ik menetes KOval...azért ez nem semmi...<br><br>"...Light heavyweight Rico Hoye scored a fourth round knockout over Richard Hall in an IBF eliminator. Hoye dropped Hall in round one and outboxed him in round two. Hall came back in round three, staggering Hoye with an uppercut. A straight right from Hoye caught Hall on the top of the head in round four, sending Hall crashing to the deck. There was no need for a count by referee Robert Byrd." :-X :-X ???<br><br>Golyo!<br>Még mindig tartod azt az álláspontod, mely szerint:<br>"...Az általam preferált lista: Harmon, Woods, Hoye. ...Hoye neve jól cseng, de szerintem semmi extra."? Mert a fentiek ismeretében én nem tenném be ebbe a listába az úriembert!
Főtápász
chubba
Kihívó
HozzászólásokCOLON 237
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 14:40:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Erdei Zsolt 2

Hozzászólás Szerző: chubba »

Főtápász
BeeeHappy

Sziasztok

Hozzászólás Szerző: BeeeHappy »

Zsolti egyik komoly tisztelõje vagyok, amióta láttam a tamperei  teljesítményét. Igyekeztem kiszûrni, hogy hol vannak értelmes embrek :) és 1 helyet találtam, - ma pedig még 1-et :)<br><br>Egyelõre csak annyit mondanék, hogy nagyon becsüljük meg Zsolti eredményeit, hisz magyar még elõtte soha nem ért el ilyet. Fanyalogjunk, ha kell kritizáljuk, de ismerjük el, hogy Laci bácsi mellett õ az egyetlen, aki "bármire" is képes leht. :)
Alex Stefi

Re: Erdei Zsolt 2

Hozzászólás Szerző: Alex Stefi »

Sajnos a kedves szervezõk úgy intézték hogy a kérdéseket már harom napja lehetet küldeni, igy a ma feltett kérdésekre már nem is volt idõ válaszonli...pedig feltettem egy-két szaftos kérdést...
<br><br>Enyémekre válaszolt ... persze az ilyenkor szokásos fél szavakban ... legfõképp az érdekelt, hogy szerinte megy e Fritz az ukránokall amiba ... Zsolti szerint nem már csak Vlad miatt se meg szerinte nagy patrióta ...
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Erdei Zsolt 2

Hozzászólás Szerző: Laikus »

[quote author=donvito link=board=profiboksz;num=1076225795;start=300#307 date=05/13/04 ť 10:05:37]Ha visszalapoztok, akkor anno sokan kimondottan kedvezőnek mondtuk azt a döntést, hogy Garay-t lett Zsolt ellenfele. Főleg olyanokat mondtunk, hogy „offenzív, de statikus”, meg olyasmit, hogy „megkérdőjelezhető kondíció”, továbbá „szegényes technikai repertoár”, stb. Akkor most hogy is van ez? Mégsem feküdt Zsoltnak ez a Garay, vagy Zsolt nem annyira jó, vagy az egy másik Garay volt (Sanders vs. Sanders)?[/quote]<br><br>Hehe... én is azt írtam, hogy garay nem bírja majd a 12 menetet és Madár egy két nehezebb pillanattal simán veri.  <br> <br>oztán abszolútte nem tanátam el   :o
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Erdei Zsolt 2

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Sajnos a kedves szervezők úgy intézték hogy a kérdéseket már harom napja lehetet küldeni, igy a ma feltett kérdésekre már nem is volt idő válaszonli...pedig feltettem egy-két szaftos kérdést...
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Re: Erdei Zsolt 2

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

Öregember nem gyorsvonat.
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt 2

Hozzászólás Szerző: donvito »

Egy kicsit megkésve (szaftos kis vírusos gasztroenteritisz), de leteszem én is a voksomat (talán érdekel titeket). <br><br>Ha visszalapoztok, akkor anno sokan kimondottan kedvezőnek mondtuk azt a döntést, hogy Garay-t lett Zsolt ellenfele. Főleg olyanokat mondtunk, hogy „offenzív, de statikus”, meg olyasmit, hogy „megkérdőjelezhető kondíció”, továbbá „szegényes technikai repertoár”, stb. Akkor most hogy is van ez? Mégsem feküdt Zsoltnak ez a Garay, vagy Zsolt nem annyira jó, vagy az egy másik Garay volt (Sanders vs. Sanders)? <br><br>Talán ti is észrevettétek, hogy a kihívók általában sokkalta nagyobb belső késztetést éreznek az öv megszerzésére, mint maga a bajnok (függetlenül a védések számától) a cím megvédésére, így pszichológiailag és fizikailag a kihívók sokkalta stabilabbak, illetve életük legjobb formáját hozzák (Barrera Hamed ellen, vagy Urkal Tszyu ellen, Hall DM ellen, Golota Byrd ellen, stb. [Chi talán az egyedüli kivétel: a Morales meccs óta egyre jobb]). Szerintem így fordulhatott elő, hogy Zsolt ennyire simán verte Gonzit, és ezért volt ennyire nyögvenyelős a Garay elleni meccse is. Véleményem szerint Zsolt középszerű bunyóval vert egy B-kategóriás öklözőt (én is lepontoztam sk a mérkőzést és 115-113 volt Zsoltnak). <br><br>A kérdés – szvsz a legfontosabb per pillanat -, hogy mennyire volt középszerű Zsolt ezen a mérkőzésen. Engedjétek meg, hogy szkeptikus legyek (végül is magyar vagyok vagy mi a fene), és azt mondjam, hogy Zsolt eddigi pályafutásában a Gonzi elleni teljesítménye volt a fényévekkel legjobb. Azt hiszem Garay megmutatta, hogy Zsolt pontosan mennyire is jó, és ha van még lehetőség a változtatásra, akkor min kell módosítani, hogy jobb lehessen, de – csendesen megjegyzem - én ezt kétlem. A gyengébb teljesítmény csak kimagyarázni lehet, de véleményem szerint - ezt már egyszer Kótai esetében is leírtam, de most megismétlem ebben a topikban is – ha az ökölvívó nem százszázalékosan jön ki a mérkőzésre, akkor egyszerűen becsapja magát, az edzőjét, és főleg a szurkolókat. Lehet, hogy egyedül vagyok ezzel, de engem nem érdekelnek Erdei Zsolt magánéleti problémái, vércukorszintje, autóvezetési rutinja (erre szakosodjanak a Blikk olvasói), engem a boksztudása érdekel és semmi más. És ha nem úgy bunyózik, ahogy tudd, akkor miattam akár ki se jöjjön arra a mérkőzésre. <br><br>Ami viszont vigasztaló, hogy Zsolt lényegében szimpatikusan ált hozzá ehhez a "győzelemhez", így talán még nincs minden veszve.<br><br>Az én véleményem szerint most semmiképpen sem szabadna könnyebb ellenfelet hozni, tehát minimum top 15-s öklöző kellene. Nem hinném, hogy Zsoltnak jót tenne, ha elhinné magáról, hogy bajnok annak az árán, hogy továbbra is szűken ver B kategóriás ellenfeleket. <br><br>HAJRÁ ZSOLT!
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Erdei Zsolt 2

Hozzászólás Szerző: Laikus »

Dámossy nyilatkozata RJJ és vagy Traver elleni meccsről egy vicc és éppen ezért szórakoztató. ;)<br><br>Máskülönben, ha Fritz kimenne a Klicskókhoz, amit nem hiszek(ő lelkiismeretes, nem hagyná itt Zsoltit), akkor Erdeinek is mennie kell. Freddie Roach úgy is ismeri. <br>Esetleg még János is tudna segíteni, összehozni egy kerek asztal beszélgetést. 8)<br>
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
Alex Stefi

Re: Erdei Zsolt 2

Hozzászólás Szerző: Alex Stefi »

Pont errõl beszélgettünk Zsolt meccse után ... Azt ugye már régen tudjuk, hogy a Klicsekek több mint valószínû megpattannak az UNI-tól, de nekem az villant a fejembe, hogy mi lesz ha viszik magukkal az öreget ... Az én szememben Sdunek a világ egyik legjobb ha nem a legjobb edzõje ... Szóval nagyon nem szeretnem (Madár miatt) ha lekoccolna Amerikába az ukránokkal ... bár nekem van egy olyan rossz elõérzetem, hogy ez be fog következni (minden figyelmét a klicskókra fordíthatja valamint nagy lé, nagy gálák, stb) ami nagyon nem tenne jót Erdei karrierrjének! Összegezve Sdunek választhatja a feltételezhetõen nagyobb lóvét kevesebb munkával több pihenéssel vagy a kisebb pénzt több munkát kevesebb szabadidõt ... a szakmai megbecsültsége feltehetõen mindkét variációban meglenne bár ez is inkább a klicskók oldalát erõsíti, de ha erkölcsileg szemléljük akkor az UNI a megfelelõ döntés! A helyében én se tudnék dönteni megfelelõen ... ez egy olyan döntés amit nagyon meg kell fontolni és komoly következményei lehetnek ... remélem jól dönt ...
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Erdei Zsolt 2

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Néhány napja olvastam az egyik német fórumban, hogy Klitschkoék a jövőben saját magukat fogják menedzselni (ez nekem sem új),  ami viszont új hogy magukkal akarnak vinni még néhány embert: Chagaev, Sidorenko és FRITZ SDUNEK van a jelöltek között. Előszön nem foglalkoztam túlságosan ezzel, de éppen ma olvastam Dámossy nyilatkozatát, és most már azt mondom hogy egyáltalán nem valószinűtlen a dolog. Zsoltnak elég szar lenne....<br><br>Dámossy a következőket mondta:<br><br>"Dámosy Zsolt (Madár menedzsere): - Fritz Sdunek válaszút előtt áll, a klubbal napok óta tárgyal a jövőről. A Klicskó fivérek a saját útjukat akarják járni. Vitalij már letelepedett az Egyesült Államokban, és Vlagyimir is egyre több időt tölt kint. Kérdés még, hogy ha Dariusz jövő hétfőn elkezdi a felkészülést, akkor mennyire számít majd az edzőre? Remélem, jól dönt Fritz Sdunek és az Universumnál marad, azonban az szinte megjósolhatatlan, hogy Zsolttal mennyit tudnak majd együtt dolgozni. "
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Erdei Zsolt 2

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Hew<br><br>Szerintem ezt azért mondja, hogy kicsit bizonytalanságba tartsa az embereket. Ráadásul amit az újságba mondanak illetve leírnak azt nem biztos, hogy azonnal kézpénznek kell venni. Én biztos vagyok a magyar gálában.<br><br>Magánvéleményem szerint pedig jobb lenne egy német gála, mivel ott kisebb a nyomás Madáron így jobb esélyei is vannak a címvédésre. Persze anyagilag az itthoni gálával járna jobban Dámossy, az Universum és Erdei is, így érthető, hogy emiatt is ezt eröltetik (meg a szurkolók miatt is).
"Mindenki a napra tör..."
Hew
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2003-03-20 16:11:07

Re: Erdei Zsolt 2

Hozzászólás Szerző: Hew »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1076225795;start=300#301 date=05/12/04 ť 16:26:32]Én szeptember elejét hallottam először, de szerintem 100%, hogy Magyarországon lesz Erdei következő mérkőzése. [/quote]<br>Hááát azért ez nem tűnik 100%-nak a mai cikkeket olvasva:<br><br>"Dámosy hangsúlyozta ....  A következő meccsnek viszont - az üzleti érdekek miatt - korántsem biztos, hogy Budapest vagy Magyarország adhat otthont, de mindent megtesznek egy hazai rendezés érdekében."<br><br>"Dámosy Zsolt: - Zsolt most pihen egy hónapot, az jelenleg a legfontosabb, hogy feltöltődjön. Előreláthatóan szeptemberben lesz a következő mérkőzés, valószínűleg nem Magyarországon, de az biztos, hogy könnyebb ellenféllel szemben."
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Erdei Zsolt 2

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Alberto<br><br>Én szeptember elejét hallottam először, de szerintem 100%, hogy Magyarországon lesz Erdei következő mérkőzése. Erdei és az Universum inkább Magyarországra hozná az összecsapást, míg a ZDF-nek gyakorlatilag mindegy, hogy Németországból vagy Magyarországból közvetít mivel egy időzónába esik a két ország. Erdei mellé be kell rakni mondjuk Michel Trabant EBU címvédését és a ZDF máris elégedett lehet.
"Mindenki a napra tör..."
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Erdei Zsolt 2

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Damossy szerint Lakatust a ZDF nem fogadta el fomerkozesnek. ...nem is baj hogy igy alakult. Lakatusra nem biztos hogy ugyanenniyien kivancsaik lettek volna. <br><br>Ugy latom egyaltalan nem biztos a magyaroszagi gala. <br><br><br><br>
lestalzs
Újonc
HozzászólásokCOLON 11
CsatlakozottCOLON 2004-04-26 09:53:33

Re: Erdei Zsolt 2

Hozzászólás Szerző: lestalzs »

http://www.origo.hu/sport/egyeni/boksz/ ... br><br>Nem sikerült tökéletesen Erdei felkészülése<br>Cikk az origorol
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Erdei Zsolt 2

Hozzászólás Szerző: ringsider »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1076225795;start=285#292 date=05/11/04 ť 16:21:40]Ringsider<br>Hall vs Gonzalez meccsen egyáltalán nem vagyok meggyőződve arról, hogy Hall nyerne. Ezt a Gonzalezt még senki nem győzte le aki odaállt vele verekedni. Letterlough ellen akkorát padlózott, hogy azt hittem ott hal meg és nyert. Nem egy nagy ütő ez a Gonzalez, de baromira veszélyes. Gonzit egyébként a Jones meccs után ugyanígy leírták elég sokan, hogy ilyen meg olyan szar aztán dareket mégis elkapta. Mindenesetre az tuti, hogy a Hall vs Gonzi baromira jó kis meccs lenne.[/quote]<br>Az biztos, hogy rohadt jó meccs lenne. Ugyanakkor Hall is padlózott Letterlough ellen, aztán meg... Ám, ha csak abból indulok ki, hogy egy nyílván sokkal jobb formában lévő Darekkel Hall oda mert állni verekedni, míg Gonzo nem...Ja, és helyzeti előny lenne, hogy Hall fordított alapállású! <br><br>Az első meccsen Dariust az mentette meg, hogy ha nem is élete legjobb teljesítményét nyújtotta, olyan dolgokat csinált, amit rajta kívül senki más nem tud a világ.(emlékeztek, ütőtávon belül úgy vette le az ütéseket, mintha előre tudta volna, hogy melyik hova jön :o). A második meccsen Hall pedig közelharcba múlta felül a világ egyik legjobb "közelharcosát"<br><br>Ja, Johnsonnal kapcsolatban ne feletkezzünk meg róla, hogy megverte Hardingot is. Amióta majdnem leütötte Ullrich fejét elég nagyot fordult a karierrje. Én őt feltétlen kerülném.<br><br>Harmon, Woods, esetleg Adamek...
BUTTON_POST_REPLY